قدرت فیل

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,911 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

قدرت فیل

دفاع منچسترسیتی یافیل های ادم نما


دیشب هممون بازی رو دیدیم و شاید همه هم به هم ریختیم.اما ما باز هم باید واقع بین باشیم در نبود سانتوس وگیبس در سمت چپ ونبود سانیا وجانکینسون در سمت راست اصلا چیدن ترکیب کارمشکلی بود.همون طور که دیدیم گذاشتن زورو در سمت راست وفرمایلن در سمت راست جواب نداد.ما ویلشر رو هم مدت هاست که نداریم وبا نبود این بازیکنان بازم انتظار منم زیاده ولی بازم واقع بین باشیم.

اما فیل های منچستر سیتی برای من دیشب برای من حکایتی بود.
دیدن چهار مدافع قدرتی که چی بگم.قلر در خط دفاع واقعا نبرد هوایی وجدال های تنه به تنه رو از ما گرفت. دفاع های منجستر گرچه فیل بودن اما کند نبودن.فرار های ماکاریچاردس با اون هیکل و وزن برای من باورنکردنی بود.ریچاردس.توره کمپانی وبری رو بزارید کنار هم وبا دفاع خودمون مقایسه کنیم که فرمابلن تنها کسی بود که از لحاظ بدنی به اونها میخورد.ولی نمیشه هوش بازیکنان ما رو با اون ها مقایسه کرد.

روزی به داشتن مدافع درشت هیکلی مثله سندروس میبالیدیم اما این دفاع منچسترسیتی......
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/9/1390 | 19:42 گفت:

با حضور مصدوم ها در ترکیب تیم اول خوبی دارم,مشکل آرسنال تیم دوم ناشناس و غریبشه!!!!!!!!
اونا ژکو,میلنر,جانسون و یه مشت بازیکن ردیف دارن,ولی ما آلمونیا,شاماخ و اسکیلاچی رو داریم!!!

ناصر در 28/9/1390 | 19:39 گفت:

خوب ما هم زرافه زیاد داشتیم:جورو,مرته ساکر,میگل!

محمد جویبار در 28/9/1390 | 19:13 گفت:

اقا محسن بعضی بازیکنا کلابدنشون یه جوریه که بیشتر مصدوم میشن.مثلا ارین روبن بایرن مونیخ یا هارگریوز اینا همیشه مصدومن
البته راست میگی تیم مادیگه زیاد بدشانسه وهمیشه لیست بلندبالایی از مصدومین داره

mohsen abbasi در 28/9/1390 | 17:21 گفت:

چرا ما هر سال یه لشکر مصدوم داریم
دارم کم کم عقده ای می شم
چرا فقط تو بازیای کامپیوتری همه تیمو کنار هم ببینیم این دکترا چه غلتی می کنن

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 15:59 گفت:

اگه مصدومامون برگردن دفاع هامون عالی میش آقا محمد عزیز

فرهاد در 28/9/1390 | 14:54 گفت:

پس با چی موافقی حتما رمزی

محمد جویبار در 28/9/1390 | 14:39 گفت:

نظرات همه بچه ها جالبه و بیشترشون هم درست ولی با خریدن ستاره موافق نیستم

sepehr najafian در 28/9/1390 | 14:37 گفت:

اگه ویلشر سانتوس و سانیا بیان همه چی حله.

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:27 گفت:

خط حمله اونها زیادم خوب نبود ، خط دفاع ما رویاییه! ما هم موقعیت داشتیم آره دوتا ، اونم تو آفساید! البته دو تا شوتم ورمالن زد که باید گفت خاک تو سر اون تیمی که بقیه وایستن تماشا کنن ، مدافع بیاد برا گلزنی جون بکنه اون جلو!

davood در 28/9/1390 | 14:16 گفت:

بنظر من خط حمله ی سیتی خیلی قوی بود و هر حمله ای که میکردن بوی گل میداد اما خط دفاشون خیلی هم خوب نبود و اگه یکم دقت میکردیم و یکم هم شانس داشتیم میتونستیم گل بزنیم

حمید فرازی در 28/9/1390 | 14:12 گفت:

یه روز همین ریچاردز میشه بهترین دفاع راست جهان.حرف نداره

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:09 گفت:

فیل نه ، بهتر بود می گفتی گوریل انسان نما ، ریچارد منو یاد روزهای اوج سول کمپبل می انداخت.

محسن در 28/9/1390 | 13:52 گفت:

اسم جالبی انتخاب کردی فیل های آدم نما!!!!!!!!!!!
اما دیشب شانسم باما یار نبود علاوه بر این که دروازه بان سیتی دیشب شبش بود