قدرت فیل

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 75,270 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قدرت فیل

دفاع منچسترسیتی یافیل های ادم نما


دیشب هممون بازی رو دیدیم و شاید همه هم به هم ریختیم.اما ما باز هم باید واقع بین باشیم در نبود سانتوس وگیبس در سمت چپ ونبود سانیا وجانکینسون در سمت راست اصلا چیدن ترکیب کارمشکلی بود.همون طور که دیدیم گذاشتن زورو در سمت راست وفرمایلن در سمت راست جواب نداد.ما ویلشر رو هم مدت هاست که نداریم وبا نبود این بازیکنان بازم انتظار منم زیاده ولی بازم واقع بین باشیم.

اما فیل های منچستر سیتی برای من دیشب برای من حکایتی بود.
دیدن چهار مدافع قدرتی که چی بگم.قلر در خط دفاع واقعا نبرد هوایی وجدال های تنه به تنه رو از ما گرفت. دفاع های منجستر گرچه فیل بودن اما کند نبودن.فرار های ماکاریچاردس با اون هیکل و وزن برای من باورنکردنی بود.ریچاردس.توره کمپانی وبری رو بزارید کنار هم وبا دفاع خودمون مقایسه کنیم که فرمابلن تنها کسی بود که از لحاظ بدنی به اونها میخورد.ولی نمیشه هوش بازیکنان ما رو با اون ها مقایسه کرد.

روزی به داشتن مدافع درشت هیکلی مثله سندروس میبالیدیم اما این دفاع منچسترسیتی......
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/9/1390 | 19:42 گفت:

با حضور مصدوم ها در ترکیب تیم اول خوبی دارم,مشکل آرسنال تیم دوم ناشناس و غریبشه!!!!!!!!
اونا ژکو,میلنر,جانسون و یه مشت بازیکن ردیف دارن,ولی ما آلمونیا,شاماخ و اسکیلاچی رو داریم!!!

ناصر در 28/9/1390 | 19:39 گفت:

خوب ما هم زرافه زیاد داشتیم:جورو,مرته ساکر,میگل!

محمد جویبار در 28/9/1390 | 19:13 گفت:

اقا محسن بعضی بازیکنا کلابدنشون یه جوریه که بیشتر مصدوم میشن.مثلا ارین روبن بایرن مونیخ یا هارگریوز اینا همیشه مصدومن
البته راست میگی تیم مادیگه زیاد بدشانسه وهمیشه لیست بلندبالایی از مصدومین داره

mohsen abbasi در 28/9/1390 | 17:21 گفت:

چرا ما هر سال یه لشکر مصدوم داریم
دارم کم کم عقده ای می شم
چرا فقط تو بازیای کامپیوتری همه تیمو کنار هم ببینیم این دکترا چه غلتی می کنن

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 15:59 گفت:

اگه مصدومامون برگردن دفاع هامون عالی میش آقا محمد عزیز

فرهاد در 28/9/1390 | 14:54 گفت:

پس با چی موافقی حتما رمزی

محمد جویبار در 28/9/1390 | 14:39 گفت:

نظرات همه بچه ها جالبه و بیشترشون هم درست ولی با خریدن ستاره موافق نیستم

sepehr najafian در 28/9/1390 | 14:37 گفت:

اگه ویلشر سانتوس و سانیا بیان همه چی حله.

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:27 گفت:

خط حمله اونها زیادم خوب نبود ، خط دفاع ما رویاییه! ما هم موقعیت داشتیم آره دوتا ، اونم تو آفساید! البته دو تا شوتم ورمالن زد که باید گفت خاک تو سر اون تیمی که بقیه وایستن تماشا کنن ، مدافع بیاد برا گلزنی جون بکنه اون جلو!

davood در 28/9/1390 | 14:16 گفت:

بنظر من خط حمله ی سیتی خیلی قوی بود و هر حمله ای که میکردن بوی گل میداد اما خط دفاشون خیلی هم خوب نبود و اگه یکم دقت میکردیم و یکم هم شانس داشتیم میتونستیم گل بزنیم

حمید فرازی در 28/9/1390 | 14:12 گفت:

یه روز همین ریچاردز میشه بهترین دفاع راست جهان.حرف نداره

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:09 گفت:

فیل نه ، بهتر بود می گفتی گوریل انسان نما ، ریچارد منو یاد روزهای اوج سول کمپبل می انداخت.

محسن در 28/9/1390 | 13:52 گفت:

اسم جالبی انتخاب کردی فیل های آدم نما!!!!!!!!!!!
اما دیشب شانسم باما یار نبود علاوه بر این که دروازه بان سیتی دیشب شبش بود