تیترخبرهای امروز

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,529 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیترخبرهای امروز

تریبال فوتبال،مارکا،میرور،تالک اسپورت،گل،دیلی میل،سان،اسکایآ.ث میلان برای بازگرداندن ستاره اسبق خود کاکا با رئال مادرید وارد مذاکره شد.

بیلانووا اعلام کرد کریستین تیو را به لیورپول نخواهد فروخت و او را نگه خواهد داشت.

اینتر میلان حاضراست مایکون بال راست خود رو در ازای نوری شاهین به رئال مادرید بدهد.

رابین ون پرسی یک هفته به تعطیلات خواهد رفت وبعد از آن جواب آرسنال رو خواهد داد.

دنی آلوز مدافع بارسلونا به احتمال قوی به پاری سن ژرمن خواهد پیوست.

لوکا مودریچ هافبک طراح کروات تیم تاتنهام به رئال مادرید نزدیک شد.

وستهم به دنبال خوسلو بازیکن22 ساله رئال مادرید که مورد توجه آرسن ونگر هم قرار دارد.

پیشهاد 3.5میلیونی برای جذب ولا ازطرف رئال سوسیداد.

ایجنت ورتونگن اعلام کرد این بازیکن علیرغم اخراج ردنپ هنوز هم علاقه مند به حضور در این تیم است.

سووانسی به دنبال بازیکن 29 ساله سوئدی روزنبرگ.

یوونتوس کماکان امیدوار به جذب گونزالو هیگواین.

کیو پی آر به دنبال شانگ ینگ هافبک تیم سلتیک.

لیورپول 8میلیون برای سیگارسون پیشنهاد داد.

چلسی به دنبال ژوا موتینیو بازیکن پرتغالی.

آرسنال برای جذب ام ویلا حالا باید با اینتر میلان بجنگد.

تالک اسپورت نوشت:یورو2012 برای روسیه وهلند به پایان رسید وهواداران آرسنال  اکنون منتظر تصمیم گیری آندری آرشاوین ورابین ون پرسی هستند.

آرسنال برای جذب ون در ویل با آژاکس وارد مذاکره خواهد شد.


این هم رنکینگ تیم های فوتبال باشگاه های اروپا در فصلی که گذشت:
1-رئال مادریداسپانیا
2-بارسلونااسپانیا
3-اتلتیکومادرید اسپانیا
4-چلسی انگلیس
5-بایرن مونیخ آلمان
6-اتلتیکوبیلبائو اسپانیا
7-والنسیا اسپانیا
8-بنفیکا پرتغال
9-اسپورتینگ پرتغال
10-میلان ایتالیا
11-آرسنال انگلیس
12-ناپولی ایتالیا
13-مارسی فرانسه
14-آپوئل قبرس
15-اینتر ایتالیا
16-بازل سویس
17-منچسترسیتی انگلیس
18-شالکه آلمان
19زنیت روسیه
20-متالیست اوکراین

این لیست هرساله پس از اتمام لیگ های اروپا توسط یوفا اعلام میشه.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 30/3/1391 | 13:47 گفت:

دمت گرم چقد جالبه من یونایتد نیس.هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااhttp://arsenal.ir/images/smile/3.gif

ehs در 29/3/1391 | 23:06 گفت:

اينتر واقعا عملكردش عالي بوده كه اومده بالاي سيتي!!
چلسي دست از سر پرتقاليها بر نمي داره!
دقت كردين منچستر هم داره تو نقل و انتقال نا كام مي شه!لوكا مودريچ رو مي گم!
نوري شاهين فقط داره خودش رو تو رئال حروم مي كنه!
مرسي محمد جان

محمد جویبار در 29/3/1391 | 19:06 گفت:

گفتم که این رنکینگ رو یوفا منتشر میکنه و وبصورتی امتیازیه.(لیگ وجام باشگاه ها)

محمد حسینی در 29/3/1391 | 19:03 گفت:

Age ooroopayie chera chelsea aval nist bad se taye aval espaniyayi hoq

مصطفی کاظمی در 29/3/1391 | 18:14 گفت:

مرسی از تو فرهاد جان،این رنکینگ فقط و فقط بازیای اروپاییه که به نظر من نباید منسیتی حضور میداشت میتونست جاش زسکا یا لورکوزن باشه که از گروهشون رفتن بالا.
.
اون بازیکن سلتیک کی سونگ ینگ بازیکن کره ایشونه،شماره 15 تیم ملیشون،به نظر من اگه بره یه افتخار دیگه واسه کره است( )چون بازیکنای آسیایی خیلی کمی میتونن راه پیدا کنن به پریمر لیگ،بعدا آقایون میگن...بیخیال.
.
آرشاوین قرار نیست تصمیم بگیره،تو این یه مورد همه چیش دست خورمونه.

محمد جویبار در 29/3/1391 | 17:49 گفت:

این رنکینگ مربوط به امساله یعنی 2011-2012 وکاری به سال های پیش نداره.
چون منچستر سیتی ومنچستر یونایتد عملکرد خوبی در جام باشگاه های اروپا نداشتن و فقط در لیگ موفق بودن بودن به همین دلیل منچستریونایتد که جزء20تیم نیست منچسترسیتی هم هفدهمه.(بازی های جام باشگاه ها امتیاز بیشتری داره).

سید سجاد حسینی در 29/3/1391 | 17:09 گفت:

ایول. سیتی زیر مایه

مرتضی هادیان در 29/3/1391 | 16:27 گفت:

چرا منچستر تو لیست نیست؟

توپچی جنوب در 29/3/1391 | 15:36 گفت:

مرسی مجمد حالیدم اساسی...

جرا 11دهم اینا کین جلو ما؟؟؟؟؟؟

بله ما منتظر تمدید رابین هستیم!!!!!!!!!!!!!!!

مجتبی هانری در 29/3/1391 | 14:55 گفت:

ما بیصبرانه منتظر جواب رابین هستیم!
ممنون از خبرات‎ ‎

parsa در 29/3/1391 | 14:55 گفت:

ورتونگن فکر کرده تاتنهام آش میدن یا فکر کرده چه خبریه .احمق ونادان

ahmadreza در 29/3/1391 | 14:45 گفت:

Cheghadr delneshinan shaye`at

علیرضا ( هری ) در 29/3/1391 | 14:42 گفت:

افسانه شخصی ورتونگن در حد تاتهامه...! پس بزارین به افسانه شخصیش دست پیدا کنه....گاهی اوقات افسانه شخصی برخی ها به اندازه ماهیت وجودیشون بسی احمقانه و حقیره...
ورتونگن هم توانایی هاش و درک کرده و شناخت خوبی از خودش داره و میدونه نهایت انتظاری که میشه ازش داشت باید تو تاتنهام نشون بده..مطمئنا به این دست یافته که آرسنال واسش تیم بزرگیه و توانایی رویایی با چالش های بزرگ و عمیق تر و نداره...

فرهاد در 29/3/1391 | 14:25 گفت:

امید وارم ولا بمونه خیلی دوسش دارم...مرسی

nima در 29/3/1391 | 14:14 گفت:

این ورتونگن دیگه کیه؟تاتنهام بره دسته 2 انگلیس هم باز دوست داره بره تاتنهام!احمققققققققق...
مرسی محمد...