تیترخبرهای امروز

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 75,510 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیترخبرهای امروز

مارکا،تریبال فوتبال،اسکای،گل،دیلی میل،تالک اسپورت،سانتیم های اینتر میلان وآث میلان به دنبال نانی ستاره پرتغالی تیم منچستر یونایتد.


پپه رینا دروازبان 29 ساله لیورپولی ها به احتمال زیاد عازم میلان خواهد شد.


پپه گواردیولا اصلی ترین گزینه برای جانشینیه یوپ هاینکس سر مربی بایرن مونیخ.


پیشنهاد 40میلیون یورویی رئال مادرید برای داوید سیلوا.


گوتی هم به یک تیم قطری خواهد پیوست.


سه گزینه تیم بارسلونا برای تقویت خط دفاعیش:

1-توماس فرمایلن آرسنال2-داوید لوییزچلسی3-وینسنت کمپانی منچسترسیتی


نایجل دی یونگ:مطمئن نیستم در آینده در لیگ جزیره بمانم.


لوییز ساها بدون شک از تاتنهام جدا خواهد شد وبه احتمال قوی به ساندرلند خواهد پیوست.


نیوکاسل آماده امضای قرارداد با لوک دی یانگ بازیکن 21 ساله توئنته هلند ومتیو دبوشی بازیکن 26 ساله لیل.


نیوکاسل،لیورپول واینتر میلا به دنبال علی سیسوخو بازیکن لیون فرانسه.


منچستر سیتی به دنبال فدریکو پلوسو ستاره اتلانتا.


باشگاه میلان اعلام کرد هیچ بازیکنی رو با رئال مادرید معاوضه نمیکنه مخصوصا بوواتنگ.


گالاتاسرای به دنبال حمید التینتاپ بازیکن ترک رئال مادرید.


الکس فرگوسن:یا لوکا مودریچ یا تیاگو الکانترا یکی را میخواهم.


اسمیت بازیکن سابق آرسنال گفته خرید ژیرو وپودولسکی به این معناست که ونگر آماده رفتن ون پرسی است.


دنی آلوز میگوید نیمار این تابستان باید به اروپا وبارسونا بیاید.


کونوپلینکا اکراینی در رادار آرسنال.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 1/4/1391 | 12:55 گفت:

جون من اسمایی که تو رادار آرسنال هست رو تا حالا شنیدی؟؟؟؟؟؟؟؟
نشد یه بازیکن دزست و حسابی بخریمR:

سید امین هاشمی در 31/3/1391 | 23:47 گفت:

عالی بود مرسی.آرسنال همچنان..

nima در 31/3/1391 | 21:09 گفت:

امروز آرسنال فعالیتی نداشته/!!!

soroosh در 31/3/1391 | 20:54 گفت:

آقا به نیوکاسل و مهاجم هایی که میخره دقت کنید
کارول -> تو نیوکاسل خدا بود
دمبابا -> عالی بود
پاپیس سیسه -> بهترن خرید فصل قبل !!!!!

الان هم لوک دیانگ ====> شرط می بندم مهاجم خیل شاخی میشه

محمد جویبار در 31/3/1391 | 20:21 گفت:

اقا شهرام هرچی میگردم از آرسنال خبری پیدا نمیکنم جز همین چند تایی که هست.

توپچی جنوب در 31/3/1391 | 20:03 گفت:

مرسی محمدخوب بود.....

چرا اخبار آرسنالیت اینقدز کمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sepehr khalili در 31/3/1391 | 19:20 گفت:

mamnon vaghean pstat alian,karet 2roste

Hamid Wenger در 31/3/1391 | 15:55 گفت:

Newcastel ham rah oftade!...
merC...

سعيد غلامي در 31/3/1391 | 15:51 گفت:

ممنون عالي بود

parsa در 31/3/1391 | 15:20 گفت:

مرسی...‏ ‏

masoud mahmudpur در 31/3/1391 | 15:14 گفت:

باید مودریچ رو بگیریم.خیلی خوب بازی میکنه

sepehr najafian در 31/3/1391 | 14:16 گفت:

منچستر لوادونسکي رو نخريده

مصطفی کاظمی در 31/3/1391 | 14:08 گفت:

الکس فرگوسن:یا لوکا مودریچ یا تیاگو الکانترا یکی را میخواهم.
بیا عمه ی منم بگیر!! چه رویی داره این،بعد اون دوتا خرید (کاگاوا،لواندوسکی) حالا اینارم میخواد،بعدا اسم منسیتی بد در رفته،این که بدتر از عرباست.

Bijan در 31/3/1391 | 13:43 گفت:

ما هم پودولسکی رو خریدیم !!!
(خرید داشتیم)

حمید pires در 31/3/1391 | 13:39 گفت:

مرسی عالی بود.باید رابین بمونه . یه جایی باید فروش ستاره هامون قطع بشه و اون همین فصله.فقط فقط فقط یه جام دست حریص تیمای لاشخور رو ازتیم جدا میکنه.