کارنامه بازیکنان در رادار ارسنال

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,550 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کارنامه بازیکنان در رادار ارسنال

کارنامه بازیکنانی که آرسنال برای جذب اون ها نظری داره.یونس بلهاندا:
بازیکنی با اصلیتی مراکشی که در تیم مونپولیه در لیگ فرانسه  بازی میکنه،این بازیکن متولد1990 است و22سال بیشتر ندارد،پست این بازیک هافبک تهاجمی و وینگ هستش.ازلحاظ فنی ،هوشیاری ودید وسیعی که داره بازیکن خوبی نشون میده.
بیشتر مربی ها اونو با رابرت پیرس مقایسه میکنن،این بازیکن تا زیر 20 سال برای فرانسه بازی کرد وبعد از اون برای کشور اصلیش یعنی مراکش به میدان رفت،علیرغم تعریف های زیادی که از این بازیکن میشه در گل زنی وپاس گل عملکرد زیاد جالبی نداشته.
برای مونپولیه در سه فصل حضورش در این تیم 107 بازی انجام داده که 17گل و10 تا پاس گل داده.
برای تیم ملی مراکش هم در12بازی به میدان رفته وتنها یک گل به ثمر رسانده.


یان ام ویلا:
بازیکنی با اصلیتی فرانسوی که در تیم رن فرانسه بازی میکنه واو هم مثل یونس 22 سال بیشتر نداره،پست این بازیکن هافبک دفاعیه واز لحاظ  توانایی های دفاعی و قدرت بدنی بسیار زبانزده،برادر کوچکترش یوهان هم در لیگ فرانسه ودر تیم دیژون بازی میکنه.
برای رن در سه فصل حضورش 130 بازی انجام داده که فقط4گل و3پاس گل در کارنامش دیده میشه.

برای تیم ملی فرانسه هم 22بازی انجام داده ویک گل به ثمر رسانده.

کلین دمپسی:
این بازیکن متولد سال 1983 و29سالست،این بازیکن که اصلیتی آمریکایی داره واهل تکزاسه از سال 2007 به فولهام انگلیس پیوست،این بازیکن قبل از پیوستنش به فولهام برای تیم نیوانگلیس در لیگ ام ال اس آمریکا بازی میکرد،این بازیکن در پست هافبک تهاجمی،وینگ وهمچنین فروارد هم بازی کرده.
برای نیو انگلیس در سه فصل حضورش در 84 بازی 26 گل به ثمر رساند.

برای تیم فولهام در شش فصل حضورش 225 بازی انجام داد که60 گل به ثمر رساند.

برای تیم ملی آمریکا هم در 74 بازی به میدان رفته که 27بار دروازه حریفان رو باز کرده.


اگه این پست مورد علاقه توپچی های عزیز واقع میشه تا ادامه بدمش.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 17/4/1391 | 18:00 گفت:

مرسی پسر عالی بود ادامه بده.........

سعيد غلامي در 17/4/1391 | 15:16 گفت:

مرسي. خوبه

رضا توپچی در 17/4/1391 | 14:55 گفت:

-کار جالبیه ،حتما" ادامه بده ولی "سر تیترخبرهای روز" رو هم ادامه بده
در باره این بازیکنان باید بگم:
ام ویلا و دمپسی خیلی به باشگاه نزدیک هستن ولی قضیه ی یونس بلهاندا تقریبا" برای امسال کنسله چون فکرکنم خودش گفته امسال قصد نداره از مونپولیه جدا بشه...

-شاید باورت نشه،ولی دمپسی علاوه بر پست هایی که گفتی میتونه به عنوان مدافع کنار هم بازی کنه

-مصطفی@ با اون جمله ی آخرت بشدت موافقم رئیس هیچ کاری و بدون دلیل نمیکنه....

Morteza Bauer در 17/4/1391 | 14:21 گفت:

مرسی عالی بود.وای دیگه چشم برای خرید ام ویلا اب نمیخوره

parsa در 17/4/1391 | 13:38 گفت:

مرسی...

♥Arsenal♥ در 17/4/1391 | 13:26 گفت:

بابا ام ویلا که عمرا بیاد..........!!!

رابین داره میره ولکات میره........!!!

nima در 17/4/1391 | 13:07 گفت:

آره عالیه ادامه بده!

sepehr khalili در 17/4/1391 | 12:38 گفت:

پست خوبیه البته من شایعات نقل وانتقالات رو بیشتر دوست داشتم
لطف کن شایعات رو دوباره بذار

محمود در 17/4/1391 | 12:34 گفت:

به نظر من کار بسیار خوبیه و اگر ادامه بدی ممنون می شم.

مصطفی کاظمی در 17/4/1391 | 11:50 گفت:

آره محمد جان حتما ادامه بده،من از بین این 3تا ترجیح میدم که بلهندا و دمپسی خریداری بشه،با امویلا میشه راه اومد ولی خدایی خرید لوریس با عقل جور در نمیاد هرچند ونگر کاری و بدون دلیل انجام نمیده.