سنگربان؟

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,489 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سنگربان؟

آیا ما امسال نیاز به دروازه بان جدیدی داریم؟1-داوید دخیا(منچستریونایتد)
کل سیوها:102-77.9درصد از کل شوت های به سمت دروازه
2-جوهارت(منچسترسیتی)
کل سیوها:92-77درصد از کل شوت های به سمت دروازه
3-سایمون میگنولت(ساندرلند)
کل سیوها:94-73.8درصد از کل شوت های به سمت دروازه
4-برد فریدل(تاتنهام)
کل سیوها:114-73.6درصد از کل شوت های به سمت دروازه
5-مايكل وورم(سوانسی)
كل سيوها:136-73.5درصد از کل شوت های به سمت دروازه
6-مارک شواتزر(فولهام)
کل سیوها:102-73.2درصد از کل شوت های به سمت دروازه
7-ازمیر بگوویچ(استوک سیتی)
کل سیوها:79-71.6درصد از شوت های به سمت دروازه
8-بن فاستر(وست برومویچ)
کل سیوها:117-70.3درصد از کل شوت های به سمت دروازه
9-تیم هاوارد(اورتون)
کل سیوها:95-70.2درصد از کل شوت های به سمت دروازه
10-وین هنسی(بولتون)
کل سیوها:165-69.1درصد از کل شوت های به سمت دروازه
11-پپه رینا(لیورپول)
کل سیوها:79-69درصد از کل شوت های به سمت دروازه
12-تیم کرول(نیوکاسل)
کل سیوها:114-68.7درصد از کل شوت های به سمت دروازه
13-جان رودی(نوریچ)
کل سیوها:137-68.3درصد از کل شوت های به سمت دروازه
14-شی گیون(استون ویلا)
کل سیوها:98-68.3درصد از کل شوت های به سمت دروازه
15-پیتر پک(چلسی)
کل سیوها:84-68.3درصد از کل شوت های به سمت دروازه
16-آدام بوگدان(وست هم)
کل سیوها:77-درصد از کل شوت های به سمت دروازه65.8
17-عکی الحبسی(ویگان)
کل سیوها:119-65.8درصد از کل شوت های به سمت دروازه
18-پدی کنی(کیو پی آر)
کل سیوها:107-64.2درصد از کل شوت های به سمت دروازه
19-ووچیچ ژسنی(آرسنال)
کل سیوها:84-63.2درصد از کل شوت های به سمت دروازه
20-یوسی یاسکلاینن(بولتون)
کل سیوها:63-62.6درصد از کل شوت های به سمت دروازه

بعداز مدت های اطمینان نسبت به سنگربان تیممون آرسنال با حضور دیوید سیمن با بازنشستگی این بازیکن مشکلات شروع شد،ابتدا آرسنال ینس لمن رو در اختیار گرفت که اون زمان با ذخیرش تیلور جنگ خوبی برای حضور درون دروازه داشتند اما وقتی سن لمن بالا رفت باز آرسنال مشکل پیدا کرد واز آلمونیا استفاده کرد،این دروازه بان دوران خوبی داشت حتی صحبت هایی مبنی بر تغییر ملیت وحضور در دروازه تیم انگلستان بود اما اینبار هم آلمونیا افت کرد وآرسن قرضی اون رو به یه باشگاه دیگه داد وحالا هم بازیکن آزاد اعلام شده.ما موندیم وژسنی،فابیانسکی ومانونه که دوتای اولی لهستانی و سومی ایتالیایی.
ژسنی امسال دوازه بان ثابت مابوده اما فقط درجام قهرمانان خوب بود ودر لیگ نمایش جالبی نداشت.
باوجود سن وتجربه کمش آیا سمت دروازه بان اول آرسنال براش زیاد نیست؟

آیا ما به سنگربانی مطمئن تر نیاز نداریم؟


جولیوس سزار وهوگو یوریس از جمله دروازه بان هایی هستند که در این تابستان قصد جدایی از تیمشون رودارن.

نظرشماچیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen در 25/4/1391 | 09:10 گفت:

دوست عزیز لوریس ..
تو اسپانیایی دو تا ل بغل هم میشه ی

koorosh در 24/4/1391 | 22:07 گفت:

به نظر منم از دخه ا بهتره . ولی خیلی کم تجربس . لوریس و سزار جفتشون عالین و باعثم میشن که سطح ژسنی بالاتر بره

soroosh در 24/4/1391 | 20:24 گفت:

ژسنی خوبه خیلی بهتر از دخیا
من تو این مورد هیچ شکی ندارم
همچنین شک ندارم نیاز به دروازبان نداریم

? در 24/4/1391 | 19:22 گفت:

آقا چطور میشه به بلاگای قدیمی تر سر زد؟
آرشیوی چیزی نداره؟

masoud mahmudpur در 24/4/1391 | 17:51 گفت:

فکر میکردم زسنی جزو بهترن هاست

Farhad Rahbari در 24/4/1391 | 16:46 گفت:

ژسنی ما را بس است

مصطفی کاظمی در 24/4/1391 | 16:21 گفت:

سپهر : حرفه تو درسته منم منظورم این بود که آماره قابل اطمینانی نیست،منم نمیگم که ژسنی بهترین دروازبانه دنیاست ولی میگم که آقا جان حیفه به خدا با این سن و سالش نیمکت نشینه لوریس بشه که چیزی ازش سر نیست،خدا رو شکرم که فعلا بیخیاله خریدش شدن ولی اگر میخرید حتما ثابت میشد،چون هیچوقت ونگر 15 نمیده واسه کسیو بعد بزاره رو نیمکت.

محسن در 24/4/1391 | 16:16 گفت:

من واسه جانشینی ژسنی به امثال : کاسیاس ،بوفون، نویر راضی میشم نه یکی مثل یوریس.
ژسنی هم دروازه بان خوبیه هم استعداد بالایی داره سنش کمه خیلیم با تعصب بازی می کنه

رضا توپچی در 24/4/1391 | 16:08 گفت:

تشکر...
به نظر من باید رقابت در دروازه بیشتر بشه و این موضوع نتنها به تیم کمک میکنه،بلکه باعث پیشرفت دروازبان ها هم میشه
بهترین راه ایجاد رقابت خرید یه دروازبان خوبه(الته نه در حد کاسیاس) دروازبانی که زیاد هم اختلاف سطح با ژسنی نداشته باشه برای مثال توی همین فهرست دروازبانان جوان و بااستعدادی هستن که میتونن با ایجاد یه رقابت سالم دروازه ی تیم و بیمه کنن:
Hennessey
Krul
Ruddy
البته این فهرست معیارخوبی برای تشخیص کامل توانایی های یک دروازبان نیست ولی همه ی ما خوب میدونیم ژسنی هنوز دروازبان کاملی نیست و نیاز به کسب تجربه داره به همین برای یک فصل کامل نمیشه بهش تکیه کرد...

sepehr khalili در 24/4/1391 | 16:05 گفت:

مصطفی
تو یورو نمیشه قضاوت کرد،لیگ فرانسه معیاره
عملکرد ژسنی چی یادت نیست تو یورو؟Q:
درضمن اینکه میگی ممکنه شوت بغل پا زده باشن هم واسه همه گلرا پیش میاد نه فقط ژسنی

Keivan در 24/4/1391 | 15:56 گفت:

محمد جون دمت گرم...

مثل همیشه عالــــــــــی...

فقط یه انتقاد:بین هر خط فاصله بزاری بهتره ممنون...

Keivan در 24/4/1391 | 15:54 گفت:

کرول چطوره؟؟؟
رابینم باهاش دعوا گرفته پیشنهاد بدیم صد در صد میاد...
سنشو دقیق نمیدونم بهتر از فابیانسکیه...

nima در 24/4/1391 | 15:49 گفت:

به نظر من ما باید یه دروازه بانی بگیریم که در حد خودش باشه!!!چون که چسنی تازه داره دروازبان مطمئنی میشه اگه بخواد بشینه رو نیمکت که از بین میره این همه استعداد و خلاقیتی که داره!!!ولی باید یه ترسی هم داشته باشه از این که شاید جایگاهش از دست بره و یکم رقابت کنه...
مرسی فرهاد...

مصطفی کاظمی در 24/4/1391 | 15:44 گفت:

ببین زیاد نمیشه به آمار اطمینان کرد،منظور ازین آمار همه ی شوت های سمت دروازه بوده،شاید طرف یه بقل پای ساده زده یا یه ضربه سر از پشت محوطه ( ) که هرکدوم اینا یه شوت حساب میشه،پس نمیشه گفت که با این آمارا کدوم اوله کدوم دوم،اگه از لحاظ آمار هم بگیم بهترین و جامعترین آما رواسه پریمر لیگه که توش ژسنی دوم بود تا آخرین هفته که هفته ی آخر جاش رو داد به کرول اما مشکل ما اینجاست که واسه ما همیشه مرغ همسایه غازه.
.
سپهر : قیمته استثنایی؟!؟
دروازبان 15،20 !؟؟
الان کاسیاس و نویر این قیمتن بعدا واسه لوریس خوبه؟عملکردش تو جام جهانی یادت رفته؟ (اگه قراره فقط نیمه خالیه لیوان رو ببینیم)
تو همین یورو هم کار شاخی نکرد.
.
این دو تا رو یه نگاه بندازید تا یه طرفه به قاضی نریم.

http://img4up.com/up2/02612819486836794307.jpg
http://img4up.com/up2/69523846019270119045.png


سينا در 24/4/1391 | 15:33 گفت:

يوريس فوق العاده است ولي به نظرمن نيازي به خريد دروازبان نداريم با وجود ژسنی من فك نكنم به مشكل بربخوريم

شيرجه هاش واقعا فوق العادست

پنالتي گيرم كه هست

سنشم كمه و اينده دار ميشه

از همه مهمتر به نظر من اعتماد به نفس عالي داره

sepehr khalili در 24/4/1391 | 15:32 گفت:

پستات عالیه،ممنوننننننننننننننننننننننننننننننننن:

sepehr khalili در 24/4/1391 | 15:27 گفت:

قابل توجه آقایونی که میگه ما تو دروازه لنگ نمیزنیم
لوریس با این قیمت ی فرصت استثنایی هست،اگه نخرنش معلو میشه که جدا تصمیم جدی واسه قهرمانی ندارن
: