تیترخبرهای امروز

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,851 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیترخبرهای امروز

مارکا،گاتزا،دیلی میل،سان،اسکای،تریبال فوتبال ،تالک اسپورترئیس باشگاه تاتنهام اعلام کرد باشگاه منچستر یونایتد توان لازم برای رقابت با رئال ماردید در جذب لوکا مودریچ رو ندارد.

از باشگاه لیورپول خبر میرسه این باشگاه پیشنهادات رو برای فروش اندی کارول بررسی خواهد کرد واحتمال جدایی این بازیکن زیاد است.

الکس فرگوسن اعلام کرد اگر دیمیتار برباتوف دوست دارد میتواند این باشگاه را ترک کند.

سائوپائولو همچنان با منچستریونایتد برسر انتقال لوکاس مورا در جنگ است،شایعات حاکی از رد پیشنهاد 29میلیونی منچستریونایتد است.

غول فوتبال ایتالیا آ ث میلان حالا با فروش تیاگو سیلوا وزلاتان به پارس سن ژرمن اشتیاق زیادی برای جذب ادین ژکو وکارلوس توز دارد.

ویاش بواش اعلام کرد این تیم به کارول نیاز دارد واین بازیکن رو جذب خواهد کرد.

لاورن دفاع فرانسوی واسبق تیم آرسنال اعلام کرده که باور دارد آرسنال ام بایه نیانگ وام ویلا را جذب خواهد کرد.

لیورپول وآرسنال در مورد آینده ابراهیم افلای بسیار هوشیارند.

ایجت کایخون اعلام کرد تلاش لیورپول برای جذب این بازیکن بیهوده است واو امسال رو نیز در رئال خواهد ماند.

اسکار بازیکن جوان برزیلی روز سه شنبه در تست پزشکی تیم چلسی شرکت کرده وبه احتمال قوی با قراردادی 25میلیونی به این تیم خواهد پیوست.

جین مایکل اولاس رئس باشگاه لیون اعلام کرده پیشنهادات برای هوگو لیوریس زیاد جدی نیست واو در این تیم خواهد ماند.

تیم لیورپول برای جذب کلین دمپسی 10میلیون پیشنهاد داده است.این بازیکن در رادار آرسنال نیز هست.

جیان فرانکو زولا ریئس باشگاه وافتفورد اعلام کرده فیلیپو اینزاگی والکس دلپیرو رو در این تابستان به این تیم خواهد آورد.

روزنامه های انگلیس فاش کردند رئیس باشگاه تاتنهام در هتل تیم برزیل با هالک ستاره پورتو ملاقات کرده است.

باشگاه چلسی به دنبال سزار آسپیلیکوتا بازیکن تیم مارسی فرانسه.

تاتنهام تحت فشار تیم لوکوموتیو مسکو برای فروش امانوئل آدبایور.

آرسنال و چاسی وساندرلند به دنبال انزونزی بازیکن تیم بلکربرن راورز.این بازیکن فصل پیش به طور قرضی در ساندرلند بازی کرد.

باشگاه رئال مادرید پیشنهاد یوونتوس رو برای جذب گونزالو هیگواین رد کرد.

باشگاه آ ث میلان به دنبال لیاندرو دامیاو بازیکن تیم اینترناسیونال برای جایگزینی زلاتان ابراهیموویچ.

فولهام باب مذاکره رو بر سر لوکاکو بازیکن جوان چلسی با این تیم باز کرد.

بازیکنان تیم پاری سن ژرمن از جمله مکسول به زلاتان خوش آمد گفتند.

تیم رئال مادرید شدیدا خوهان جدب ماکا ریچارد بازیکن تیم منچستر سیتی است.

ویاش بواش اعلام کرده دوست دارد این تیم رو در لیگ اروپا قرمان کند.

تیم های یوونتوس ومنچستریونایتد گزینه های اصلی رابین فن پرسی.


                                                                   تهیه کننده:محمد جویبار(gunner13)

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 30/4/1391 | 02:05 گفت:

لورن دوست داشتنی شماره12 می پوشید!با قیمت زیاد خریدنش ولی کلا تو تیم جواب نداد !!! یه مدت زیادی خبری ازش نبود چه عجب پیداش شد!!
ببین کار ادبایور به کجا رسیده که داره میره لکوموتیو مسکو!!
مرسی محمد جان مثل همیشه عالی و بی نقص!

محمد على(اباى) در 29/4/1391 | 18:31 گفت:

ممنون داش

سينا در 29/4/1391 | 18:25 گفت:

ممنون اخوي

محمد در 29/4/1391 | 14:19 گفت:

تاتنهام به دنبال هالک و کارول!!! چه غلطا
مرسی از پست خوبت ولی فکر کنم لورن کامرونی بود

توپچی جنوب در 29/4/1391 | 13:46 گفت:

عالی بود محمد جویباری دمت گرم و خیلی مرسی......

moeinem در 29/4/1391 | 12:50 گفت:

ممنون داش

سعيد غلامي در 29/4/1391 | 12:49 گفت:

چه خوب...... مرسي

اميرحسين اباذري در 29/4/1391 | 12:31 گفت:

ممنون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مصطفی کاظمی در 29/4/1391 | 11:51 گفت:

دمت گرم جویبار جان.

El Pistolero در 29/4/1391 | 11:41 گفت:

راجع به لوکاس مورا بگم که 99 درصد میره رئال .یک دلیل واسش دارم.ایجنتی که مسول این کاره یکی دو سال پیش زنشو طلاق داد و چون مشکل مالی داشت از پرز کمک گرفت در عوض قرار شد که نیمار رو به رئال بیاره ولی مثل اینکه نیمار نخواست بره رئال.چون همه موافق بودن جز اون. ولی در عوض مثل اینکه قراره لوکاس مورا توسط این ایجنت برای جبران کار پرز به رئال بره . تازه رئال نقدینگی بیشتری هم داره و فکر کنم یک پیشنهاد 35 میلیون پوندی آماده کرده.

شایعه ی ریچاردز و رئال هم غیر واقعیه چون رئال مثل اینکه یه دفاع جوون 18 ساله برای سمت راستش جذب کرده.

soroosh در 29/4/1391 | 11:14 گفت:

"لاورن دفاع فرانسوی واسبق تیم آرسنال اعلام کرده که باور دارد آرسنال ام بایه نیانگ وام ویلا را جذب خواهد کرد."
خدا از دهنش بشنوه

علیرضا در 29/4/1391 | 11:02 گفت:

تا فن پرسیم مثه نصری نشده بهتره بذارن بره
اینجوری پیش بره فک کنم ما توو هر بازی ای باید صدای سوت ممتد بشنویم از تماشاگرا!
السیتی...نصری
چلسی...اشلی کل
حالاام احتمالا منچستر...فن پرسی

sepehr khalili در 29/4/1391 | 10:29 گفت:

ممنون محمد V:
خرید ام ویلا و نیانگ و ی جایگزین خوب واسه فان پرسی حیاتیه ،بماند که ی مدافع هم میخایم

مجتبی هانری در 29/4/1391 | 10:19 گفت:

تشکر!
باور کن اگه امویلا وابراهیم افلای را می گرفتیم دیگه همه چیز حل میشد