تیترخبرهای امروز

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,481 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیترخبرهای امروز

مارکا،گاردین،دیلی میل،گل،تریبال فوتبالکبول بازیکن تاتنهام پذیرفته تا در این تیم بماند.

رئال مادرید وبارسلونا هر دو به دنبال هافبک دفاعی آرسنال الکساندر سونگ.

آرسنال به دنبال سونگ ینگ هافبک تیم سلتیک.

نیکو لا انکولا بازیکن تیم مارسی و ون در ویل گزینه های احتمالی آرسنال برای خط دفاعی در فصل جدید.

چلسی امیدوار است با پیشنهادی 40میلیونی بتواند زنیت را در جذب هالک از پورتو شکست دهد.

سران ویگان اعلام کردن ویکتور موسس در این تیم خواهد ماند مگر اینکه چلسی پیشنهادی بالاتر از 10میلیون بدهد.

لوکاس مورا با پیشنهادی خوب در حال نزدیک شدن به پاری سن ژرمن میباشد.

خبر ها حاکی از پیشنهادی جدیدی از سوی منچستری ها برای جذب ون پرسی است.

ارسنال ولیورپول مسمم تر از منچستر وتاتنهام برای جذب نوری شاهین بازیکن جوان ترک تبار تلاش خواهند کرد.

منچستر سیتی حرکتش رو برای جذب دروسی بازیکن خوش استیل رم آغاز کرد.

یوونتوس وتاتنهام بعد از اینکه تلاش هایشان برای جذب کولاروف به بن بست خورد حالا تمام سعیشون رو برای جذب سیسوخو خواهند کرد.

هوگو یورس یا جولیوس سزار، بی شک یکی از این دو به تاتنهام خواهند امد.

بازیک 22 ساله وسنگالی تیم اندرلخت شیخو کویاته مورد توجه آرسنال قرار دارد.

لیورپول اعلام کرد منچستر سیتی نیز به دنبال دنیل اگر میباشد.

لیورپول فشارش را برای جذب تئو وولکات افزایش خواهد داد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 20/5/1391 | 14:20 گفت:

مرسی داش

HAMED toopchi در 19/5/1391 | 21:11 گفت:

نيكلا آنكولا!!!!! نميدونم چرا ياد نيكلا آنلكا خودمون ميفتم. خيلي بي ربطن به هم ولي نميدونم چرا اين ياد من مياد!

ehs در 19/5/1391 | 21:08 گفت:

مرسی محمد جان مثل همیشه عالی بود

saeed در 19/5/1391 | 17:10 گفت:

منم از رفتن لو کاس ورا خوشحال شدم ولی الان دیگه منچستر همه تلاش رو برای فن پرسی می گذاره خدا رحم کنه

محمدرضا در 19/5/1391 | 14:30 گفت:

سانگ رو نباید بدیم بره !! خودمون نیازش داریم

soroosh در 19/5/1391 | 12:52 گفت:

لوکاس مورا دیشب به PSG پیوست
تا حدِ خوبی خوشحالم

حاکم 26 در 19/5/1391 | 12:05 گفت:

ممنون از پستت

حاکم 26 در 19/5/1391 | 12:04 گفت:

سانگ رو بدیم به رئال (نه بارسا) و ام ویلا رو جاش بگیریم خوبه . در غیر این صورت خاک بر سر آرسنال ...

محمدرضا در 19/5/1391 | 11:31 گفت:

من فکر کنم که ولکات تمدید کرده !! تو سایت just arsenal خوندم !! متن انگلیسی هم این بود : theo walcott expected to sign new arsenal contract

aso در 19/5/1391 | 08:47 گفت:

لیورپول تلاشش را برای جذب والگات افزایش خواهد داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه والکات خودش نگفته که تمدید میکنه، دیگه اینا دنباله چی هستن؟!!!