تیترخبرهای امروز

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,522 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیترخبرهای امروز

مارکا،گل،تریبال فوتبال،تالک اسپورت،دیلی میل،اسکایرئیس باشگاه رم پس از چندین بار متوالی که اعلام کرد  حاضر به فروش دروسی نیست این بار در اظهار نظر جالب گفت اگر منچسترسیتی دروسی را می خواهد باید 100 میلیون برایش بپردازد.ژوزه مورینیو که برای فروش کاکا شرایط خاصی را تعیین کرده بود اینبار اعلام کرد از هر پیشنهادی برای خرید کاکا استقبال میکند.روبین ون پرسی که برای حضور در جمع شیاطین سرخ حقوقی مشابه حقوق وین رونی
در خواست کرده بود ابتدا با واکنش سریع یونایتد مواجه شد اما در حال حاضر
منچستریونایتد میخواهد درخواست روبین را بپذیرد.باشگاه لیورپول که مدت زیادیست به دنبال کلین دمپسی گزینه مورد نظر ونگر است اکنون میخواهد چارلی آدام را با دمپسی معاوضه کند.ایجنت لوکاس مورا اعلام کرد که مورا داشت با منچستریونایتد قرارداد امضا
میکرد که پاری سن ژرمن وارد میدان شد ومورا به این تیم پیوست.الکس فرگوسن هم اعلام کرده این کار مورا یک دیوانگی محض است.باشگاه فیورنتینا ایتالیا با پیزارو بازیکن خوب تیم رم قرارداد امضا کرد.چلسی پس از خرید های بزرگی که تا به حال انجام داده وهزینه های گزافی که
باید به بازیکنان بپردازد اکنون تمام تلاش خود رو برای جذب لیورنته
وجایگزینی دیدیه دروگبا انجام خواهد داد.آرسنال برای فروش رابین ون پرسی 25 میلیون تعیین کرده است،این درحالیست که
پیشنهاد منچستریونایتد که بهترین پیشنهاد است 20 میلیون بیشتر نیست.باشگاه چلسی انگلیس پیشنهادی 20 میلیونی برای خرید آندره شورله ارائه کرده است.باشگاه های منچستریونایتد،رئال مادرید وآنژی روسیه همگی خوهان ویتسل بازکن تیم بنفیکا هستند.باشگاه آنژی 31.5میلیون برای این بازیکن پیشنهاد داده است.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 21/5/1391 | 21:39 گفت:

چلسی مثل خر داره پول خرج میکنه و بازیکن میگیره و مطمئنم مثل خر توش گیر میکنه.........
پس این فر پلی مالی کی میخواد تصویب و شروع بشه.............

ehs در 21/5/1391 | 03:07 گفت:

اخبار جالب و نگران کننده ای بود واقعا دستت درد نکنه
چلسی واقعا می تونه هر چقدر که بخواد پول بده باید نگرانشون باشیم

رضاشاماخ چوک بندر در 20/5/1391 | 20:09 گفت:

ممدجویباردستت طلاخیلی زحمت کشیدی پسر

رضا توپچی در 20/5/1391 | 16:26 گفت:

تشکر...

♥Arsenal♥ در 20/5/1391 | 16:26 گفت:

یه تیرت هم من اضافه میکنم :

پیکه "از اینکه سانگ در تیم ما باشه من خوش حال میشم"

این روزها همه دارن میخورن قد سرشون اون از وین رونی و این از اینیستا و ویلانوا و پیکه...

محمد در 20/5/1391 | 14:28 گفت:

وای فکرشو بکنین رابین بره یونایتد
بعد چی میشه بازی آرسنال یونایتد تو امارات

محمد على(اباى) در 20/5/1391 | 14:26 گفت:

ممنون داش

parsa در 20/5/1391 | 12:43 گفت:

رابین اگه به یونایتد بری زنده نمیذارمت

Keivan در 20/5/1391 | 12:17 گفت:

محمد جون دمت گرم

soroosh در 20/5/1391 | 12:07 گفت:

خیلی فونتش ریزه ولی ممنون به خاظر خبرهات

Morteza Bauer در 20/5/1391 | 11:44 گفت:

مرسی
اخر نمیدونم این قضیه رابین چی میشه.فقط امیدوارم به یونایتد نره.

آرمان الهیاری در 20/5/1391 | 05:48 گفت:

مرسی
لوکاس مورا نباید میرفت پاریس سن ژرمن؛
لیگ فرانسه داغونه؛