سناريو تكراري

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,506 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سناريو تكراري

باز هم سناریو تکراری جدایی بازیکنان آغاز شد.باشگاه آرسنال حاضر شده الکس سونگ رو به مبلغ 15 میلیون بفروشه،به احتمال قوی بارسلونا که امسال خریدی نداشته سونگ رو به خدمت میگیره وما هم اسیر دست مسخره بازیهای مدیران باشگاه خواهیم شد.
سونگ رو با 24 سال سن با این تجربه خوبی که مدت ها در آرسنال به دست آورده میفروشیم ویه بازیکن دیگه شاید به جاش خریدیم مثلا:ام ویلا که 20سالشه وفقط تو لیگ فرانسه واونم امسال درخشش خوبی داشته بگیریم.
خب این بازیکن هم یه قرارداد 4ساله میبنده ووقتی شد 23 یا 24 ساله تیم ما رو با یه مبلغ خوب ترک میکنه وپولش به جیب مدیران باشگاه میره.
کم کم دارم احساس میکنم ونگر فقط علاقه داره بازیکن پرورش بده وبفروشه وتمایلی به نگه داشتن بازیکن ورقابت برای قهرمانی نداره.

الکس سونگ الان خودش میخواد بمونه وفقط باید یه قرارداد جدید باهاش بست ولی ونگر ومدیران باشگاه تمایلی به موندنش ندارن.

ماهافبک دفاعی نداریم،اگه صد تا هافبک هم داشته باشیم نمیتونن جای سونگ بازی کنن.
الان دارم هشدار میدم که اگه سونگ رفت مطمئن باشید هیچ بازیکنی نخواهیم خرید.
همینطور که ونگر به فرگوسن گفته باخرید فن پرسی به ولبک وچیچاریتو بازی نخواهد رسید ،خودش هم داره برای هافبک هاش جا باز میکنه وسونگ رو مرخص میکنه.

لان صحبت از جایگزینی ام ویلا 20 ساله وبیلیگا 26 ساله هست که من فکر میکنم شاید ام ویلا رو بشه دل خوش کرد چون فرانسویه ولی بیلیگا هرگز.

نیکلاس بنتنر که بازیکن خیلی خوبیه وتو یورو هم خوب درخشید دیگه قصد نداره تو آرسنال بمونه وبه دنبال تیم جدیدی با شرایط خاصیه که خودش گذاشته.
الان باشگاه میلان واینتر سخت به دنبالشن ودارن باهم مبارزه میکنن،البته شایعه معاوضه بنتنر با فیلیپ مکسس هم وجود داره.

به امید آینده ای بهتر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Poorya در 29/5/1391 | 00:05 گفت:

دیگه دارم مطمئن میشم ونگر اصلا دلش قهرمانی نمیخواد!!یعنی‌ سرمربی یه تیم نمیتونه جلو مدیرا واسته که بزیکنا رو نفروشن؟؟فن پرسی که هیچ خودش می‌خواست بره ولی‌ سانگ دوس داشته بمونه

Arian در 28/5/1391 | 22:39 گفت:

on whether Song asked to leave...
He expressed a desire to go to Barcelona.

Arian در 28/5/1391 | 22:35 گفت:

on why the Club agreed terms to sell Song...
Because we have Wilshere coming back, I believe in one and a half months. We have Diaby back, we have Rosicky not far away and we might bring another midfielder in as well. You have to be patient a little bit [over any new signings].

♥Arsenal♥ در 28/5/1391 | 21:25 گفت:

کارمون الان جایی رسید که رابین که کاپیتان بود هیچ این مردک لاق دراز هم ریشخند میکنه مارو....!!

نمیدونم به کی فحش بدم...!

♥Arsenal♥ در 28/5/1391 | 21:24 گفت:

aYaD:
نمیدونم شما مستند تیری آنری رو دیدید یا نه
250 تا از گل هاش از همون اول که اومد تو آرسنال
تو این اوضاع واقعا خوب بود!! یکم با خاطرات زندگی کردمو بعد که تموم شد چندتا فحش به بازیکنای کنونی دادم!!!!! ببینیدش!
ببینید هنووووز احساس غرور میکنید!!!
http://ir-dl.com/multi-media-section/thierry-henry-legend/
حجمش خیلی زیاده اما خیلی کیفیت داره و واقعا می ارزه حتما دانلود کنید
تاریخ نگارش : 28/5/1391 | 18:31


به درک عزیزم اون ماله قدیم بوده الان چـــــی؟؟

الان چی هستی؟؟به درک که بودیم"؟؟ حالا که چی؟؟بودیم که بودیم.......!!!

الان چی داری؟؟؟الان یه 8-2 داری که امسال میشه 8-0....!!یه سهمیه UCL داری که امسال هم نخواهی داشت...!!

میخوای اینارو مستند کنم احساس خفـــــــت کنی؟؟

♥Arsenal♥ در 28/5/1391 | 21:22 گفت:

خفه هستم من الان خفه...!!

به کل خفه...!!

من گه بخورم بگم فلانی بازیکن ماست...!
این ژیرو و پولدی و کازورلا هم ماله همین رئال بارساست....!!

اینقدر خفت زده بمون که از آژاکس هم بدنتر داریم میشیم باید خدا خدا کنیم نصف آژاکس بشیم اقلا...!!

UCL بای بای...!!فصل بعدم که دیگه هیچ...!!

soroosh در 28/5/1391 | 20:19 گفت:

15 میلیون نه 17 میلیون پوند
میارزه واسه کسی که همیشه توپ لو میداد
اصلا هم ناراحت نیستم

علی آقاشاهی در 28/5/1391 | 19:25 گفت:

@ ayad
dada dastet dard nakone vali tu iran bacheha baeid midunam betunan down konan

bebakhshid azfingilish

good luck

aYaD در 28/5/1391 | 18:31 گفت:

نمیدونم شما مستند تیری آنری رو دیدید یا نه
250 تا از گل هاش از همون اول که اومد تو آرسنال
تو این اوضاع واقعا خوب بود!! یکم با خاطرات زندگی کردمو بعد که تموم شد چندتا فحش به بازیکنای کنونی دادم!!!!! ببینیدش!
ببینید هنووووز احساس غرور میکنید!!!
http://ir-dl.com/multi-media-section/thierry-henry-legend/
حجمش خیلی زیاده اما خیلی کیفیت داره و واقعا می ارزه حتما دانلود کنید

R@Y@N در 28/5/1391 | 18:08 گفت:

بابا این مسائل رو ول کنید که ونپرسی رفت یا سانگ میره و غیره??-:
دیروز 17 اگوست تیری انری اسطوره زنده باشگاه ارسنال 35 ساله شدx:

Hossein Y در 28/5/1391 | 18:05 گفت:

واقعا برای باشگاه و ونگر متاسفم که به فکر هیچ کس و هیچ چیز جز خودشون نیستن....

حمید pires در 28/5/1391 | 18:04 گفت:

محمد جان اعتمادتو به ونگر هیچ وقت از دست نده . اونا یک تیم کارکشته مربیگرین حتما بررسی کردن دیدن سونگ ضعفاش به قوتش میچربه پس نگران نباش بهترین تصمیم رو ونگر میگیره. مطمئن باش بیشتر از همه ما خود ونگر میخواد پوز فرگی رو به خاک بماله.