تیترخبرهای امروز

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 75,266 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیترخبرهای امروز

تریبال فوتبال،گل،مارکا،تالک اسپورت،دیلی میل،اسکای،دیلی استار،دیلی تلگراف،گاتزامایکل اوون بازیکن سابق تیم لیورپول وبازیکن سالیان اخیر منچستریونایتد به استوک سیتی پیوست.

پس از اینکه کریستیانو رونالدو اعلام کرد از حضور در رئال خوشحال نیست حالا خبر از آماده شده شرایط برای فروش رونی وآوردن رونالدو به گوش میرسد.

آرسنال برای جذب دفاع جوان تیم لستر سیتی لیام مور با تاتنهام،اورتون،منچستر یونایتد،واستون ویلا رقابت خواهد کرد.

باشگاه منچسترسیتی در حرکتی جالب پیشنهادی 120 میلیونی برای جذب رونالدو ارائه داده است.

باشگاه زنیت روسیه برای به خدمت گرفتن نانی هافبک منچستر یونایتد 25میلیون پیشنهاد داده،گفتنیست این باشگاه چند روز پیش هالک ستاره برزیلی تیم پورتو را نیز به خدمت گرفته.

در حالی که باشگاه اتلتیکو مادرید پیشنهادی برای تمدید قرارداد فالکاو داده چلسی تمام تلاش خود رو برای جذب این بازیکن انجام خواهد داد.

جنکینسون استیو بولد رو عامل داشتن دفاعی مستحکم در این فصل دونسته.

باشگاه پاری سن ژرمن اعلام کرد اگر رونالدو بخواهد رئال را ترک کند توانایی رقابت با سیتی و یونایتد را دارند.

منچستر یونایتد برنامه ای دارد تا در ژانویه دامیاو بازیکن مورد نظر تاتنهام را جذب کند.

باشگاه گالاتاسرای پیشنهادی جدیدی برای جذب حبیب کولوتوره ارائه کرد.

براندن راجر علیرغم فروش کارول ونبود جایگزین با برگشتن مایکل اوون به این تیم مخالفت کرد.

باشگاه آرسنال قرار است به ترتیب با چمبرلین،سانیا،گیبس و وولکات برای تمدید قرارداد مذاکره کند.در پایان برای اون دسته از دوستان که سوال داشتن بگم بازیکن آزاد رو در هر زمانی میشه جذب کرد وبازیکن قرضی هم تا هفته چهارم،یعنی تا بازی بعدی آرسنال.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 15/6/1391 | 22:06 گفت:

ممنون امیدوارم همه تمدید کنن

محمد جویبار در 15/6/1391 | 15:11 گفت:

آقا علی نمیدونم والله.
اینطور که من جست وجو کردم اینجوری دستگیرم شد.
اگه یه منبع خوب برای صحتش پیدا کردی بگو منم مطمئن شم

علی آقاشاهی در 15/6/1391 | 14:38 گفت:

محمد جان اینطور که شما میگید نیست. بازیکن آزاد رو در هر زمانی نمیشه جذب کرد. بازیکن های آزاد یه پنجره اضافه 1 ماهه دارن (ماهشو الان یادم نیست) کلا قوانین نقل و انتقالات انگلیس یه کم پیچیدست

good luck

مجتبی هانری در 15/6/1391 | 12:15 گفت:

ممنون از خبرات،انشالله ولکات جایی نمیره

محمد جویبار در 15/6/1391 | 11:25 گفت:

مرسی از همه بچه های گلی که نظر میدن.
خب باشگاه هم میتونه یه بازیکن رو آزاد اعلام کنه .

alireza 9 در 15/6/1391 | 10:10 گفت:

سلام مرسی میگم فقط بازیکنایی که قراردادشون تمومه ازاد محسوب میشن؟

Morteza Bauer در 15/6/1391 | 09:58 گفت:

مرسی داداش.عالی بود.به جای اینکه ولکات اولیت داشته باشه قراردادش تمدید بشه آخرین نفرهستش.خداکنه تمدید کنه نگهش داریم.
انشالله همین 4نفر:چمبرلین،سانیا،گیبس و وولکات
به خصوص ولکات هرچه سریعتر تمدید کنن.

masoud mahmudpur در 15/6/1391 | 09:50 گفت:

مرسی. چرا ارسنال هیشکی رو نمیگیره؟

Keivan در 15/6/1391 | 08:39 گفت:

ایول...خیلی خوب بود...ممنون...

EHSAN در 15/6/1391 | 03:49 گفت:

ای ولا داداش کارت درسته.مرسی