پست نوروزی 7

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 120,324 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پست نوروزی 7

سلام به همه ی اهالی با وفای سایت کانون هواداری آرسنال، سال نوتون مبارک :) بلاخره رسیدم به عدد مقدس 7 ، عددی که از وقتی یادم میاد به خاطر پیرس دوستش داشتم و دارم. بله درسته این هفتمین بهاریه که من در جمع شما هستم.بی مقدمه بریم سر اصل مطلب. هر سال نوروز که میشه با خودم میگم "پست نوروزی" دیگه تکراری شده ، مردم این روزا حوصله ی خوندن مطالب تکراری رو ندارن. اصلا مگه توی ین دوره زمونه کسی فرصت داره یا حتی حوصلشو داره که بیاد و به سایت سر بزنه و بخواد روی یه بلاگی که فوتبالی هم نیست نظر بذاره؟ آره ویشکا این چیزا چند سالی هست که دوره ش تموم شده 

 

اما میدونی چیه؟ شخصیت من طوریه که همیشه دوست دارم پایبند به سنت ها قدیمی باشم. شایدم ربطی نداشته باشه ولی به نظر من توی دنیای مجازی سر زدن به سایت و کامنت گذاشتن توی این محیط مثل سر زدن به قدیمی ترامون می مونه. الان پیر دنیای مجازی همین سایت ها هستند که شاید جذابیت محیطای جدید مجازی رو نداشته باشند اما اتفاقا به نظرم دنیاشون از دنیای تلگرامو اینستاگرام خیلی پاک تر و بی شیله پیله تره. من سال 90 فکر میکردم که خودم تک آرسنالی ایران هستم اما از طریق همینجا  سالهاست که با جمع زیادی از توپچی ها آشنا شدم و برای همین به اینجا مدیونم و دوست دارم باز هم اون جمع صمیمی دوستان رو اینجا ببینم.

 

شش روز از سال جدید گذشت، من امسال اصفهان نبودم که به موقع این پست رو آماده کنم اما دروغ  نگفته باشم انگیزه ی زیادی برای گذاشتن پست نوروزی امسال نداشتم،  نه تنها متاسفانه امید به همراهی زیاد شما عزیزان نداشتم بلکه اتفاقات اخیری که در کشورم افتاد حال دلم رو جوری خراب کرد که با خودم گفتم در این شرایط گفتن تبریک سال نو کار قشنگی هم نیست. مردم کشورم این روزها یا آواره هستند یا اعضای خانواده ی خودشون رو از دست دادند،و این  حق مردم ما  نیست که در این شرایط عید رو سپری کنند. توی این حالو هوا و این فکرا بودم که دو نفر از دوستان یادی از پست نوروزی کردند و همین برام انگیزه شد تا امروز دست به کار بشم و بگم زندگی در جریانه و باید تحت هر شرایطی از امید حرف زد پس از خدا میخوام این  روزها برای ما هر چه زودتر به پایان برسه و صدای شادی و خنده از هر کوچه ی سرزمینم بیرون بیاد.

 

در آخر امیدوارم آخر سال وقتی جمله ی  "سالی که نکوست از بهارش پیداست" رو میشنویم بخندیم و بگیم همیشه اینطور نیست و در ادامه همه ی ما سال خوبی پیش رو داشته باشیم.

 

برای اینکه سنت این پست هم حفظ بشه ازتون درخواست میکنم همینجا در این پست از خاطرات خوب و بدتون از آسنال  صحبت کنید، از تجربیات و اتفاقات شیرینتون در سالی که گذشت برامون حرف بزنید  ، نویسندگان برتر  سایت ، بلاگ نویسان محبوبتون رو انتخاب کنید ، و یا اینکه در کل هر پیامی که برای ما دارید بفرستید که ما با جون و دل شنونده ایم.

 

به شدت منتظر نظراتتون هستم 
مهرتون پایدارImage result for ‫کارت پستال تبریک سال 98‬‎   


ثبت نظر شمانظرات پیشین

javad sbo در 15/1/1398 | 01:07 گفت:

سلام به همه دوستان جدید و قدیمی
یادمه سیزده بدر سال 90 یعنی 8 سال پیش بنا بدلایلی خونه موندم با خونواده نرفتم بیرون
و تو خونه تو همین سایت میگشتم و با خودم میگفتم یعنی امروز کسی هست تو سایت؟
بالاخره یکی اومده بود که متاسفانه اسمش یادم نیست یه چند ماهی بود که عضو شده بودم
و همیشه سایت همدم من بود.
دیروز بعد از هشت سال دوباره سیزده بدر نرفتم با خونواده یاد سال 90 افتادم اومدم که بیام تو سایت نت یاری نکرد و امروز درخدمت شما هستم. لامصب فضای غم داره برام اینجا الان مثل ترم آخر دانشگاه اونم وقتی که یه سال عقب افتادی.
خیلی دوست داشتم حال منو درک میکردید

javad sbo در 15/1/1398 | 00:51 گفت:

سلام به همه دوستان جدید و قدیمی
یادمه سیزده بدر سال 90 یعنی 8 سال پیش بنا بدلایلی خونه موندم با خونواده نرفتم بیرون
و تو خونه تو همین سایت میگشتم و با خودم میگفتم یعنی امروز کسی هست تو سایت؟
بالاخره یکی اومده بود که متاسفانه اسمش یادم نیست یه چند ماهی بود که عضو شده بودم
و همیشه سایت همدم من بود.
دیروز بعد از هشت سال دوباره سیزده بدر نرفتم با خونواده یاد سال 90 افتادم اومدم که بیام تو سایت نت یاری نکرد و امروز درخدمت شما هستم. لامصب فضای غم داره برام اینجا الان مثل ترم آخر دانشگاه اونم وقتی که یه سال عقب افتادی.
خیلی دوست داشتم حال منو درک میکردید

Alireza در 14/1/1398 | 14:33 گفت:

سلام من مشکل آیدی داشتم و آیدیم نمیومد بالا تاخیر منو ببخش خواستم بگم من تو محیط سایت تازه واردم با اینکه از خیلی وقت پیش آرسنالی دو آتیشم برا همین خیلی با بچه ها آشنا نیستم که بتونم به سوالات جواب بدم.
امیدوارم بعد از تیم زنانمون تیم مردها هم بتونن به لیگ قهرمانان برسن.
سال خوبی برای تو و همه توپچی ها آرزو میکنم.

mehdi+ h در 12/1/1398 | 14:19 گفت:

منم تبریک میگم سال نو رو هر چند دیر و بی انگیزه ... از همه دوستانی که تو این سایت فعالیت میکنن تشکر میکنم که سایت رو زنده نگه می دارن و معزرت خواهی کنم از همه دوستانی که بابت حرف هام ناراحت شدن صرفا فقط نظر شخصیم بود و هیچ وقت نخواستم توهینی کنم اگه شد به بزرگی خودتون ببخشین

Vishka در 11/1/1398 | 22:27 گفت:

اما خاطره ی خوب امسالم که البته از طرفی جزو خاطرات بدم هم محسوب میشه رفتن آرسن ونگر بود و حالا امروز که تیم بانوانمون موفق شد بعد از 5 سال به لیگ قهرمانان صعود کنه و خودم وسط مهمونی ها خبرشو منتشر کردم. امیدوارم بتونیم قهرمانی رو هم جشن بگیریم


-------------------------------

و اما گلایه ..... دوستان قدیم! این رسمش نبود.. من هم امسال هم پارسال دعوت کردم که به یاد گذشته اینجا جمع بشید و برام به یادگار نظری بگذارید...اما

-------------------------


بازم مرسی از همه ی رفقای باوفای سایت که نظراتشون رو زیر نوشته هام دارم میخونم و لذت میبرم

Vishka در 11/1/1398 | 22:23 گفت:

سلام خدمت همه عزیزان.

خیلی ممنون از دوستانی که یادی از من کردند. به جز اینکه باید از آرمان امیر احمدی تشکر کرد به خاطر اینکه هنوزم محیط سایتو برای ما زنده نگه داشته تشکر اصلی رو از بلاگ نویسامون میکنم ( اسم نمیارم که عزیزی از قلم نیوفته) ، از نظر من زحمت اصلی رو این دوستان میکشند و تو دورانی که میشه راحت توی تلگرام و اینستاگرام مطلب کپی کرد و فقط با انگشت سند رو زد ....این دوستان هستند و با مطالب خوبشون که منابع معتبری هم دارند وقت میگذارند و بلاگای خیلی خوبی می نویسند به نظرم جا داره خیلی بیشتر از اینها ازشون قدردانی شه

نکته ی بعدی تشکر از دوستانی هست که هنوز هستند و با وجودشون و نظراتشون روی بلاگها ، بلاگ نویسانمون رو امیدوار میکنند. من همیشه نامحسوس هستم و نظرات شما رو میخونم و اگر کارهای فن پیج و سایت اجازه بده حتما ازین به بعد سعی میکنم بیشتر در کنارتون باشم.


اما در جواب قا حسین که خواسته بودند من اخبار بانوان رو به صورت بلاگ بذارم باید بگم حتی اگر فرصتش باشه متاسفانه مسائلی هست که نمیشه زیاد روی این کار مانور داد. دلیلش رو نمیتونم خیلی خوب براتون توضیح بدم.


--------------------------

خاطره ی آقا ابوالفضل هم خیلی برام جالب بود... بله من دقیقا برای همین اینجا هستم. روزایی رو به یاد دارم که اینترنت پر سرعت توی خونه نبود و ذوق و شوقم این بود خودم رو به دانشگاه برسونم و اونجا به سایت وصل بشم هر چند اونجا هم اجازه نداشتم به جز سرچ های مطالعاتی از سایت های دیگه استفاده کنیم و این سرچ هایی که میکردیم با اکانت شماره دانشجویی که وصل میشدیم در پرونده میموند و ... )) به هر حال من کار خودم رو میکردم


-------------------------


بخش بعدی خاطرات خوبم ....

Mobinho در 11/1/1398 | 11:37 گفت:

سال نو همه دوستان مبارك، اميدوارم سال خوبي براي خودتون بسازيد.

abolfazl alayi fard در 10/1/1398 | 01:42 گفت:

سال نو همه مبارک
برای من و زندگی شخصیم سال گذشته سال خوبی بود. هم کسب و کاری که داشتم خروجی بهتری برام داشت، هم اینکه تونستم یک شغل دولتی هم در کنارش بگیرم. همه این اتفاقها در سالی افتاد که شروعش با مرگ دلخراش یکی از اقوام در تصادف شروع شده بود. پس بیایم به سال 98 خوشبین باشیم ;)
در مورد باشگاهم که خروج ونگر در ابتدا موجب ناراحتی( بخاطر خاطراتی که باهاش داشتم) و بعد 24 ساعت موجب مسرت و خوشحالی عمیقی در من شد. به نظرم اگر بخوایم یک برآیند بگیریم، برآیند امری مثبت بود و آرسنال امتیازهای بیشتری جمع کرده و مقابل تیمهای بالای جدول هم نسبت به پارسال عملکرد تیم بهتر بود. مطمئنا چالش اصلی باشگاه بودجه هست

در مورد جو سایت هم به نظرم همونطوری بود که باید باشه. از بحث و گفتگو کردن با همه لذت بردم و میبرم هرچند یک مدت دیگه کمتر وقت میکردم بیام. تا جایی که خاطرم هست به کسی توهین نکردم ولی اگر برخی دوستانم احساس میکنن این اتفاق افتاده، من ازشون معذرت میخوام

من هم مثل بانو«ویشکا» در مورد این سایت یک احساس خاصی دارم. یادم میاد زمانی که خدمت توی مرز بودم یک مسافتی رو پیاده روی میکردم که آنتن و اینترنت در دسترس باشه تا بتونم بیام به سایت سر بزنم تا خبرها و بلاگها و نظرات رو ببینم. یادش بخیر

از آرمان امیراحمدی بخاطر سرپا نگهداشتن سایت و از خانم ویشکا بخاطر زدن بلاگ عید تشکر میکنم. در آخر هم برای همه مردم ایران و مخصوصا دوستان عزیزم توی سایت آرزوی سالی سرشار از موفقیت، شادی، سلامتی و برکت رو میکنم.

vahid در 9/1/1398 | 21:16 گفت:

سلام سال نو همه دوستان مبارک
ابوالفضل جان اسم سربازی رو که اوردی یاد دوران خدمت خودم افتادم که هر دوشنبه مرخصی شهری میگرفتم میرفتم کافی نت برای چک کردن سایت
از همه بچههای که برای سر پا نگه داشتن سایت زحمت میکشن تشکر
انش اله از امسال با گرفتن نتایج بهتر تیم ههه پستها و مطالب در مورد پیروزی و موفقیت تیم باشه

majid r در 9/1/1398 | 17:21 گفت:

منم سال نو رو تبریک میگم خدمت دوستان ارسنالی
اتفاق مثبت امسال اومدن امری هست و چیزی که بهترش میکنه رفتن کروئنکست!!
ممنون بابت پستت

abolfazl alayi fard در 9/1/1398 | 14:14 گفت:

سال نو همه مبارک
برای من و زندگی شخصیم سال گذشته سال خوبی بود. هم کسب و کاری که داشتم خروجی بهتری برام داشت، هم اینکه تونستم یک شغل دولتی هم در کنارش بگیرم. همه این اتفاقها در سالی افتاد که شروعش با مرگ دلخراش یکی از اقوام در تصادف شروع شده بود. پس بیایم به سال 98 خوشبین باشیم ;)
در مورد باشگاهم که خروج ونگر در ابتدا موجب ناراحتی( بخاطر خاطراتی که باهاش داشتم) و بعد 24 ساعت موجب مسرت و خوشحالی عمیقی در من شد. به نظرم اگر بخوایم یک برآیند بگیریم، برآیند امری مثبت بود و آرسنال امتیازهای بیشتری جمع کرده و مقابل تیمهای بالای جدول هم نسبت به پارسال عملکرد تیم بهتر بود. مطمئنا چالش اصلی باشگاه بودجه هست

در مورد جو سایت هم به نظرم همونطوری بود که باید باشه. از بحث و گفتگو کردن با همه لذت بردم و میبرم هرچند یک مدت دیگه کمتر وقت میکردم بیام. تا جایی که خاطرم هست به کسی توهین نکردم ولی اگر برخی دوستانم احساس میکنن این اتفاق افتاده، من ازشون معذرت میخوام

من هم مثل بانو«ویشکا» در مورد این سایت یک احساس خاصی دارم. یادم میاد زمانی که خدمت توی مرز بودم یک مسافتی رو پیاده روی میکردم که آنتن و اینترنت در دسترس باشه تا بتونم بیام به سایت سر بزنم تا خبرها و بلاگها و نظرات رو ببینم. یادش بخیر

از آرمان امیراحمدی بخاطر سرپا نگهداشتن سایت و از خانم ویشکا بخاطر زدن بلاگ عید تشکر میکنم. در آخر هم برای همه مردم ایران و مخصوصا دوستان عزیزم توی سایت آرزوی سالی سرشار از موفقیت، شادی، سلامتی و برکت رو میکنم.

Alireza در 8/1/1398 | 23:27 گفت:

بچه ها سلام.
گرچند خیلی دیر هست ولی خب هنوز که سیزده به در نشده پس عید ادامه داره.
دوم اینجا عید نوروز نیست و بخاطر همین صفای عیدهای شما را نداره، گرچند بخاطر سیل و سیلاب متاسفانه کام بعضی ها تلخ شده ولی باران نعمت خداست که اگر مدیریت می‌کردند همه نماز شکر بجا می آوردند بجای گریه و ناله و ماتم.
سال نو خوبی رو برای همه آرزو میکنم و انشاءالله که سالی توأم با موفقیت.و سلامتی، شادکامی و... برای همه باشه.
ودر آخر امیدوارم آرسنال سوم بشه نه چهارم.

xX.ArAs.Xx در 8/1/1398 | 08:59 گفت:

سلام خدمت همه دوستان آرسنالی سال نو رو به همه تبریک میگم امیدوارم سالی پر از موفقیت و بی دغدغه باشه سال 98 برای هممون.
و تو این سال جدید شاهد اتفاق هایی خوب فوتبالی برای تیممون باشیم و انشالله برای سال آینده تیم برای قهرمانی بسته بشه به امید موفقیت 💪💪
از همه دوستانی که برای اطلاع رسانی اخبار و تهیه بلاگ ها و گزارش بازی ها زحمت میکشن تشکر میکنم اسم نمیبرم کسی جا بمونه دم همتون گرم ❤❤❤

محمد فانتوم در 7/1/1398 | 20:04 گفت:

سلام و عرض ارادت خدمت توپچیای گل.
سال نو همه مبارک و پر برکت باشه...امیدوارم از امسال فقط خبرای خوب بشنویم همه جوره..

بهترین خاطره برد تیم جلو من یو و تات بود.
بدترینشم باخت 5تایی جلو لیور!
بچه های زحمتکش سایت مثل آرمان و محمد حسین و حسین و مهدی و مهدی اچ و ابلفضل و سجاد و حامد و آرمین و خصوصا ویشکای عزیز و بقیه توپچیای باغیرت
موفق باشیم همگی

jamshid در 7/1/1398 | 08:55 گفت:

سلام به همه بچه های گل آرسنالی
آرزوی بهترینا رو تو سال نو براتون دارم

hoseyn در 7/1/1398 | 02:26 گفت:

سلام منم عید رو به همه دوستای گلمون تبریک می‌گم. امیدوارم بهترینها برای دوستای آرسنالی و همینطور تیم آرسنال تو سال جدید رخ بده.

اول برم سراغ خاطرات خوب و بد تیم. خب شاید برای ما به اصطلاح ونگرفن‌ها که آرسنال رو با ونگر شناختیم بدترین خاطره که گریز ناپذیر بود و شاید باید خیلی زودتر رخ میداد رفتن ونگر باشه. جالبیش اینه برای همین ماها بهترین خاطره هم رفتن ونگره ؛)))) خب بالاخره باید تیم تغییراتی میکرد. خاطرات خوب و بد زیاد بود. خوبها اینکه بالاخره بعد از چند سال تونستیم چندتا از تاپ سیکسها رو نافرم قورت بدیم. اصلا بردن منچستر خیلی بهمون حال داد. بدها هم از نظر من عدم تمرکز و توان مدیریت امری تو بیرون زمینه که براش دردسر شد و امیدوارم بیشتر از این نشه. در هرحال هرچی بود و هست، یه امید جدید توی همه آرسنالی‌ها به وجود اومد و هیچی بهتر از این نیست. اما خاطره بد دیگه برای من این بود که اینجا بچه ها به دو گروه تقسیم شده بودن (که خودم جزو یکیشون بودم) و به همدیگه رحم نمیکردن. بالاخره کدورت‌هایی رخ داد که امیدوارم با نو شدن سال، کدورت ها هم بره و بچه ها دوباره دور هم جمع بشن

میریم سراغ دوستانی که میشناسمشون و روی پست‌ها نظر می‌دن یا بلاگ مینویسن اگه کسی از قلم افتاد به بزرگواری ببخشید.
اول آرمان خان: دمش گرم یه دونه باشه و تنهایی سایت رو سرپا نگه داشته و ایول داره
مهدی خان: دوست دارم برگرده به وبلاگها همین.
محمدحسین: یه دوست خوب آرسنالی و یه استعدادیاب بالفطره
سجاد: دمش گرم جور کم کاری امثال من رو میکشید تو نظرات
مهدی h: بچه باحال و بی ریا
وحید: همیشه حاظر با نظرات کوتاه و مختصر و مفید
آرمین توپچی: بی اعصاب ؛))) ولی با غیرت، باحال و کلا دمش گرم
سعید: کم پیدا ولی دوست داشتنی
علیرضا: گاهی خیلی پرشور و پر طنش گاهی خیلی ناپیدا
میثم: دلم براش خیلی تنگ شده.
و درنهایت ویشکا خانم: کاش بیشتر در مورد بازی‌های تیم بانوان بلاگ میزد، به جای ارسال خبر. اما از قدیمی‌های باقی مونده که سایت رو هیچ وقت تنها نذاشته

اما خب بهترین بلاگ نویس سال گذشته که با اختلاف محمدحسین بود و دمش گرم به خاطر تحلیلهایی که از بازی ارائه داد

در نهایت بازهم برای همه دوستای گلم بهترین‌ها رو آرزو دارم.

Vishka در 7/1/1398 | 00:47 گفت:

ممنون از دوستانی که تا الان نظر دادند ولی انتظار بیشتر از اینها رو داشتم و خودم سر فرصت قراره نظرم رو در مورد دوستای گل سایت بنویسم.

محمد حسین در 6/1/1398 | 23:52 گفت:

سلام
وقتی عید رو تبریک میگیم معمولا سال خوبی رو برای طرف مقابل آرزو میکنیم، امیدوارم این سال هرچی جلوتر میره تلخی هاش کم و کمتر بشه و شیرین و شیرین تر تا به قول ویشکا خانوم "صدای شادی و خنده از هر کوچه ی سرزمینمون بیرون بیاد."
این که توی پست نوروزی 8 بتونیم بگیم امسال سال خوبی بوده ؛ همین بهترین آرزو و دعای عیده.
از اینا گذشته و برای تیم بزرگمون هم آرزوی سال خوبی رو دارم که فکر میکنم سال گذشته برامون نوید سال 98 خوبی رو میده و امیدوارم فراز و نشیب های تغییرات پارسال هم تموم شده باشه و برسیم به جاهای خوبش.

محمد در 6/1/1398 | 17:40 گفت:

سلام عید همه مبارک
امیدوارم هر چه سریعتر مشکل سیلاب حل بشه واقعا دردناکه
والا نه خاطره خوب نه بد دارم.با اینکه هر روز امیدم بیشتر میشه اما هر روزم حال و احوالم بدتر بالاخره این وضع یه روز میترکه به امید اون روز
تشکر از ویشکا خانوم
و محمد حسین،حسین،مهدی،ابوالفضل بقیه بچه های گل آرسنالی به امید روزهای خوب آرسنال