لطفا در این آزمون شرکت کنید.

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 122,780 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لطفا در این آزمون شرکت کنید.

شرایط شرکت در آزمون:
سلام به همه ی آرسنالی ها:


لطفا با شرکت در این آزمون که نه پاسخنامه دارد و نه به نمره ی قبولی نیاز دارد شرکت کنید.


توجه داشته باشید که همه ی شماهایی که در این آزمون شرکت میکنید خواه ناخواه قبولید چون هنوز هم خون قرمز آرسنال در رگ دارید.


شما با شرکت در این آزمون فقط خاطره روزهای خوش آرسنال رو که شاید بعضی از ما فراموششان کردیم زنده خواهید کرد.


سوالات:


1-شما چگونه و از چه سنی هوادار آرسنال شدید؟


2-بهترین برد آرسنال از نظر شما؟اگر از جزئیات بازی چیزی به خاطر دارید بنویسید.


3-بهترین گل آرسنال از نظر شما؟چرا؟


4-بهترین بازیکن آرسنال از نظر شما؟-از گذشته تا به حال-


و آخرین و مهم ترین سوال


5- اگر روزی آرسنال –زبانم لال زبانم لال.خدا اون روز رو نیاره-از دنیا حذف شود (در همین برهه زمانی با افولی که دارد)شما چه خواهید کرد؟


 


پیشاپیش از همکاری شما متشکرم


ویشکا


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 7/11/1390 | 13:35 گفت:

1-از وقتی لباس ارسنال رو گرفتم که اون موقع کلاس دوم بودم 2-برد بارسا 3-ونپرسی به اورتون 4-دنیس برگکمپ 4-گریه

masoud mahmudpur در 7/11/1390 | 13:35 گفت:

1-از وقتی لباس ارسنال رو گرفتم که اون موقع کلاس دوم بودم 2-برد بارسا 3-ونپرسی به اورتون 4-دنیس برگکمپ 4-گریه

روح الله درویشی در 7/11/1390 | 12:12 گفت:

f

یحیی در 7/11/1390 | 12:01 گفت:

1-من آرسنالو با آنری شناختم. اون زمان ما که بچه بودیم بیشتر بازیکنا رو با عکسای توی آدامس بادکنکی میشناختیم ولی علاقه من به آرسنال از آخرین قهرمانی آرسنال یعنی برد مقابل منچستر در جام حذفی رسمی شد.
2-گلها زیادن
3- اینام زیادن
4- من خودم خیلی سانیا رو دوس دارم چون همیشه در خدمت تیمه
5- هیچی .

سیدعلی موسوی امامزاده در 7/11/1390 | 02:36 گفت:

1- به طور رسمی از 10 سالگی یعنی سال 2003-والا عاشق فرانسه بودم مخصوصا" زیدان! برا همین رئالو دوس داشتم. اما فقط برا زیدان و ماکه له له ! بعدا" که از خواب غفلت پا شدم فهمیدم نه بابا دنیا اینجاس آرسنال و ونگر ! باز چون فرانسوی زیاد بود مثل آنری-پیرس-ویرا-سیگان-ویلتورد-قبلش آنلکا البته هرگز نمیتونم شدت علاقمو به دنیس-فردی - سول - ریس -لمن -لورن- حبیب و ... پنهان کنم.
2-خیلی زیادن 2-0مقابل یووه باگلزنی سسک و تی تی- 1-0 مقابل رئال با سوپرگل تی تی- 5-4 در 13 نوامبر 2004 در لین مقابل اسپرزبا گلهای آنری-لورن- لیونبرگ- ویرا و پیرس. 3-0 و 2-1 مابل لیورپول با استارت انفجاری آنری در 2006! 2-1 مقابل شانسچستر در 21 ژانویه 2007 در امارات تازه تاسیس باگلهای رابین و تیری... برد شیرین 5-3 امسال در استمفورد بریج با هت تریک رابین و ............
3-واقعا" خیلی سخته اما از لحاظ تکنیکی-تاکتیکی 1-والی رابین به چارلتون 2007 2- دنیس به نیوکاسل 3- سولوی تیری به اسپرز از یک سوم دفاعی خودمون. هر سه (مخصوصا" اولیش)در سخت ترین شرایط ممکن به ثمر رسیدند
4- انتخاب خیلی سخته ولی 1- دنیس 2-تیری 3- رابین
5- سوالتون مشکل داره !!!! حتی با "اگر" و فرضیات هم جور در نمیاد. چون مکتب و کلاس نیک آرسنال و آرسن همیشه زنده هستند و هرگز نمیمیرند مثل مکتب اباعبدلله.

سروش در 7/11/1390 | 01:00 گفت:

!.از سال 2004 آرسنالی شدم
2.برد بارسا یکی از زیبا ترین بازی های فصل های (مخصوصا پاس نصری به آرشاوین و شوت سر زرب آرشاوین که رفت کنج دروازه)
3.بهترین گل ارسنال که فعلا یادم میاد گل نصری بود که پندتا بازیکن رو جا گذاشت و از زاوه بسته زد به تیرک و گللل.(یادم نیست با کجا بازی داشت)
4.آنری.اصلا من بخاطر اخلاق و تکنیک و هوش آنری بازی آرسنال رو می دیدم (و طرفدار آرسنال شدم).
5.آرسنالی میمانم.اگه کلا آرسنال منحل شود.چه برسه به دسته پایین تر.

♥Arsenal♥ در 6/11/1390 | 22:28 گفت:

1-من8ساله بودم که آرسنال رو با تیری هانری شناختم ولی هنوز یادمه اسم آرسنال رو با بارسلون تشخیص نمیدادم:)
همون سال بود که یادمه موقع بازی من حق صدای بلند دادن نداشتم چون همه دایی هام مینشستن بازی آرسنال رو به دقت رصد میکردن:)!!!!
البته من قبل منچستر رو قبل(با بارتز شناختم) آرسنال شناختم ولی آرسنال که شناختم ، آرسنال یه چیز دیگه ای بود....!!
واقعا عالی کار میکردن و با هر موقعیت همه حاضرین تو خونه بابابزرگمینا منتظر گل بودن!!!
کلا من اونجا و کنار دایی هام معنی فوتبال رو فهمیدم یکی از دایی هام طرفدار هلند و آژاکس بود(بازی های آرسنال رو به خاطر برگکمپ میدید) ویکی دیگش آرسنال صفت و سخت که من همه چیز فوتبالیم رو ازون یاد گرفتم اما دایی آرسنالیم بعد از 6سال تو صانحه رانندگی خارج از شهر من رو تنها گذاشت...:((البته یه دایی دیگه دارم که اونم الانم آرسنالیه!!
2-هیچ بردی شیرین تر از بردن منچستر تو فینال جام حذفی برام نیست و برد رئال پر ستاره تو مادرید....ای کاش اونروزا برگردن....
3-گل های آرسنال همشون منو شاد میکنن....میخواد پنالتی سسک به والدز باشه یا شوت لیونبرگ با برگردون آدبایور...یا گل خنده دار آرشاوین به شوارتزر....همشون رو دوست دارم......گل ونپرسی به یونایتد و بارسا یادم رفت + همه گلها:))
4-از بعد دنیس برگکمپ توفیق آنچنانی نداشتیم ولی همه اون بزرگا + چندتا از این بزرگا خوب بودن!!ولی من فقط به آنری و دنیس و پیرس20 میدم از 20!!:)
از دنیا؟؟؟؟یا لیگ؟؟با یاد ایام سر خواهم کرد....
اما اگه منظورت مثلا آرسنالی وجود نداشت تو زندگیم...بگم که من 100%طرفدار منچستر میشدم...

مهران کاظمی در 6/11/1390 | 21:17 گفت:

من که بیشتر به خاطر آنری و فرانسه طرفدار آرسنال شدم، شیرین ترین بردی که از آرسنال دیدم برد 6-3 آرسنال تو خونه لیورپول بود که باپتیستا 3 تا گل زد، بهترین گل، گلی که آنری به چلسی زد که چک حواسش نبود آنری توی ضربه آزاد توپو گذاشت گوشه دروازه، بهترین بازیکنم که آنری، آرسنالم اگه نباشه زندگیمو می کنم

Ehsan Rahimi در 6/11/1390 | 21:09 گفت:

1-حدودا 10 سال پیش زمانی که من 9 سالم بود ارسنالو با تیری انری شناختم. 2-بهترین برد به نظر من برد مقابل رئال مادرید بود تو لیگ قهرمانان که تی تی انری 5 نفرو دریبل زد و دروازه کاسیا سو باز کرد. 3-همون گل تی تی به رئال و یکمم گل تی تی به اسپارتاک که با یه ضربه بیرون پای زیبا بود.4-اسطوره تی تی انری 5- با خاطرات ارسنال زندگی میکنم البته امیدوارم هیچ وقت این اتفاق نیفته

Farhad Rahbari در 6/11/1390 | 20:19 گفت:

1)سال 2000 بود(12سالم بود)اون موقع بازیهای چلسیوزیادنشون میداد(همیشه هم دروازه بانشون اددی گوی بودو زولامهاجم)ولی یه روز بازی آرسنال(عشقم)پخش شد منم شدم محو روون بازی کردن تیم...دیگه نتونستم دل بکنم و عاشقش شدم
2)برد 2بر1 مقابل آرسنال چون کسی پیش بینیش نمیکرد
3)گل دنیس به نیوکاسل چون هیشکی نتونسته تکرارش کنه
4) تی تی
5) آرسنال همیشه زنده میمونه چون عشقمه

علیرضا در 6/11/1390 | 19:43 گفت:

1-از موقعی که فهمیدم فوتبال چیه ( فکر کنم سال 2001 یا 2002 بود )
2-برد در برابر رئال با گل تی تی.............
3-گل تی تی به رئال و اون گلش به مرغ ها و همچنین اون ضربه سر زیباش به شانچستر در دقیقه 90...........
4-تیری دانیل آنری
5-به یاد قدیما و گذشته زندگی میکنم و میگم یادش بخیر.............

حمید فرازی در 6/11/1390 | 19:27 گفت:

باشه سعید جان بعد اگه پست گذاشتم آپلودش میکنم فکر کنم تو هایبوری هم باشه

علی ارشدی در 6/11/1390 | 19:25 گفت:

1. 2004_2005
2. همه برد ها بدون استثنا
3. تی تی به منچستر

دلیل میخواد؟

4. تی تی بعدش دنیس
5. :((((((((((

saeed در 6/11/1390 | 19:16 گفت:

گل دنیس برکمپ به نیوکاسل میذازین

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 18:59 گفت:

1-من از سن 12 سالگی2000 اونموقع ماهواره نداشتیم و تی وی هم به ندرت بازی تیم های خارجی رو پخش میکرد خوب یه روز تی وی بازی ارسنال رو پخش میکرد من هم محو تماشای بازی زیبا و تک ضرب و رو به جلو و سرعتی این تیم شدم خدایش تو ذهن خودم فوتبال رو اونجوری درک میکردم و فهمیدم تیم یعنی ارسنال و کم کم بیشتر بازی هاش رو دنبال کردم و عاشقش شدم حرفی نه واقعی عاشقش شدم و هستم و خواهم بود تا اخر عمرم.

2-برد 2-1 مقابل داور لونا و 2-1 مقابل شانچستر از شیرین ترین لحظات زندگیم بوده.

3-گل هانری به بارتز از پشت هیجده که کاملا هوشمندانه بود و بارتز فقط توپ رو تماشا کرد و بس
و گل دنیس به نیو کاسل که اصلا جایی برای حرف زدن نزاشته
و در اخر گل تی تی هانری به لیدز چند هفته پیش که اشک رو از چشمام جاری شد.

4-خیلی هستند:تونی آدامز و تیتی هانری وکاپیتان پت روبین ونپرسی ولی نمیدونم چرا احساس میکنم دنیس یه چیز دیگه است

5-محاله حتی فکر کردن هم در بارش زجر اوره نه نه دوست ندارم در این مورد حرفی بزنم.

اما من تو وصیت نامه ام مینویسم که رو سنگ قبرم لوگو ارسنال رو بکشند حتی این رو به مادرم هم گفتم و کلی دعوا کرد و گفت زبونت رو گاز بگیر ولی من این کار رو میکنم تا زنده ام!!!!!!!

شایان در 6/11/1390 | 18:52 گفت:

1- دقیقا یادم نیست از چه سالی ولی عاشق فوتبال پاک آرسنال شدم
2-پارسال..آرسنال2بارسلونا1!!! صبح بازی پیش بینی کرده بودم آرسنال 2-1 پیروز میشه
3-گل آرشاوین به بارسلونا
4-سلطان تیری هانری
5-زندگی ادامه خواهد داشت چون روزی میاد که من هم نیستم اما زندگی برای دیگران در جریان است

ایمان کریمی در 6/11/1390 | 18:18 گفت:

1- از فصل 2000 2001 با بازی فیفا و دیدن بازی های آرسنال طرفدار این تیم شدم. اون موقع 6 سالم بیشتر نبود!
2- برد 2-1 مقابل شانسلونا خیلی بهم حال داد!
3- گل وحشتناک فنپرسی تو فصل 2006 2007 که ابوئه سانتر کرد یهو فن پرسی (نمیدونم از کجا پیداش شد) یه ضربه والی خیلی قشنگ زد. گل هانری به منچستر فکر کنم سال 2000 بود به بارتز زد. اون گل کاملا غافلگیر کننده و زیبا بود.
4- تیری هانری اسطوره آرسناله. البته برگکمپ هم عالی بود. ولی من تاثیر هانری رو بیشتر میدونم.
5- هیچ کاری نمیکنم. نه که الان خیلی بهمون حال میدن با این بازی کردنشون؟! تا فصل پیش خیلی قشنگ بازی میکردیم ولی الان حتی دیگه قشنگ هم بازی نمیکنه

محمودرضا معینی در 6/11/1390 | 17:44 گفت:

1-از 7 سالگی ،توی محامون بازی می کردیم داداشم آرسنالی بود منم وامی سادم دروازه،پسر عمو و پسر خالمم آرسنالی بودن داداشم می گفت مث سیمنی منم رفتم ببینم کیه این سیمن دیدم آرسنالیه و شدم طرفداره آرسنال
2-برد 2-1 برابر منچستر 2-1 توی دقیقه آخر دقیقه 85 بود خیابانی گفت باید آرسنال این بازی رو باخته بدونه
4-گل دنیس به نیوکاسل
5-به ترتیب: دنیس،تیری آنری،اورمارس و پتیت و پاولر
6-با خاطرات آرسنال عشق بازی می کنم

Saeed Milani در 6/11/1390 | 17:44 گفت:


1- فصل 1995-1996

2- نمی تونم یکی رو انتخاب کنم! اما برد در برابر یونایتد از همه چیز برام لذت بخش تره ، حتی قهرمانی!

3- گل دنیس برگ کمپ به نیوکاسل ، هرچند در رده دوم گل های مورد علاقه خود دنیسه :-) ، اوج هوش و تکنیک و خلاقیت یک مهاجم رو میشه توش دید

4- تا ابد دنیس برگ کمپ ( بهترین بازیکن خارجی تاریخ لیگ برتر )

5- حذف که نمیشه اما اگه به فلاکت هم بیفته به قول این ضرب المثل معروف انگلیسی ها آدم ممکنه زنش رو عوض کنه اما تیمش رو هرگز!

حمید فرازی در 6/11/1390 | 17:35 گفت:

1-سال 2002 بود که تو باریای کامپیوتری با هلند بازی میکردم بعدش با برگکمپ آشنا شدم و فهمیدم تو آرسناله بعد از اون هوادار سرسخت آرسنال شدم و البته قبلش هوادار تیم خاصی نبودم.
2-برد دو یک مقابل منچستر در دقایق آخر.رابین اومد تو گل مساویو زد بعدشم تی تی تیر خلاصو نواخت.
3-گل برگکمپ به نیوکاسل.باهوش ترین کار ممکن بود که هر بازیکنی قادر به انجام اون حرکت نیست.
4-دنیس برگکمپ
5-میدونم که آرسنال اینقدر بزرگه که این شیخای عرب در حسرت خریدش موندن ولی زبون ژورو لال اگه همچین اتفاقی افتاد دیگه هوادار تیمی نمیشم و تا آخر عمرم توپچی میمونم.

میلاد رمضانی در 6/11/1390 | 17:24 گفت:

1- از سن 8 سالگی . سال 2004 بود فکر کنم خیلی خداییش قشنگ بازی می کرد آرسنال . هانری ، لیونگبرگ ، پیرس ، ریس ، لمن و اینا تو تیم بودن عجب تیمی بود

2. چند سال پیش آرسنال 1-0 تا دقیقه 86 از شانچستر عقب بود بعد هانری 2 تا زد بردیم . خیلی حال کردم چون خیابانی میگفت محاله آرسنال بتونه ببره این بازی رو

3. گل آرشا به بارسا ، هنوزم گل رو می بینم بغض می کنم

4- هانری ، پیرس ، ریس (

5- طرفدار رئال میشم :_----) ولی خدا نکنه

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 17:20 گفت:

من سال 2000 به واسطه داييم كه عشق فرانسه بود و بازياي آرسنال رو نگاه ميكرد آرسنالي شدم، بهترين برد برد رئال بود، رئال كهكشاني، بهترين گل هم گل 2001 آنري به چستر و شاه گل پيرس به ليورپول، بدترين و تلخترين خاطره هم بازي با ليدز كه 1-0 باختيم و چستر لعنتي قهرمان شد با تفاضل گل. بهترين بازيكن آرسنال بي شك تيري هست ولي من عاشق "كانو" بودم. در صورت اون زبونت لال هم با ياد و خاطره آرسنال سر ميكنم. فيلماش رو نگاه ميكنم و آه ميكشم.!

در ضمن اين آزمون نبود، نظر سنجيه، پاسخ آزمون يه چيز مشخصه، ولي نظر سنجي سليقه ايه، چرا ما رو بازي ميدي، چرا احساسات ما رو جريحه دار ميكني، چرا ميخواي ما رو ياد قديم بندازي كه حسرت بخوريم،!!!! چي ميخواي، هدفت چيه!؟؟؟؟ كييييييييييييييييه!!!!

davood در 6/11/1390 | 17:18 گفت:

1-یادم نیست از چه موقع ارسنالی شدم ولی یادمه وقتی ارسنال قوی بود به شدت از ارسنال بدم میومد ولی تقریبا 4 سالی میشه که به طور جدی بازیهای ارسنال رو دنبال میکنم یعنی 15 سالگی چطوریش رو هم یاد نیست یدفه دیدم طرفدار ارسنال شدم
2-برد سیتی پارسال خیلی بهم حال داد یادمه بازی ساعت 6:30 بود بابام داشت اخبار استان نگاه میکرد برا همین 10 دقیقه اولش رو ندیدم وقتی زدم شبکه 3 دیدم سیتی 10 نفره شده!بدترین باخت ارسنال هم بازی برگشت لیگ قهرمانان با یونایتد بود که همون اول بازی گل خوردیم منم دیگه بقیه بازی رو ندیدم
3-گل ارشاوین به یونایتد رو خیلی دوست دارم همون بازی که اگه اشتباه نکنم اخرش 2-1 باختیم با گل به خودی دیابی
4-ویرا بی نظیر بود
5-کار خاصی نمیکنم اولش یکم افسرده میشم بعد دیگه عادی میشه و به زندگی ادامه میدم

sepehr najafian در 6/11/1390 | 17:10 گفت:

6-زندگيمو ميکنم.

sepehr najafian در 6/11/1390 | 17:09 گفت:

1-از16 سالگي.
2-برد 2-1 مقابل بارسا.چون تنها باخت اون ها در کل چمپيونز ليگ بود.
3-گل سول کمپل به بارسا چون 10 نفره بوديم.
4-من گذشته ي آرسنالو درست نديدم.رابرت پيرس آنري و توني آدامز حالا هم رابين.

Vishka در 6/11/1390 | 17:06 گفت:

1-من خیلی اتفاقی هوادار آرسنال شدم داداشم که طرفدار شانسچستر بود در فیفا 2000برای حریفش آرسنال را انتخاب میکرد خب حریفش من بودم و اون موقع که اصلا فوتبالی نبودم برای اولین بار با آرسنال آشنا شدم.

2-بهترین برد برد رئال بود که تو پست قبلیم آوردم.

3-بهترین گل گل پیرس به لیورپول بود از روی ضربه آ\زاد به فاصله 27 متری هانری اونروز غایب بود و جواد خیابانی گفت اگه هانری بود گل بود وقتی توپ گل شد گفت پیرس خوب جای هانری را پر کرد.
4-من آرسنال را پیرس و برگکمپ و هانری شناختم.
5- مجبورم به زندگی ادامه بدم ولی فوتبال را میبوسم میذارم کنار و یاد آرسنال رو زنده نگه میدارم.