7 سوال آسون از آرسنالی ها-مسابقه 3

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 119,984 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

7 سوال آسون از آرسنالی ها-مسابقه 3

توی این پست چند جمله یا مشخصات آرسنالی ها را آوردم از شما میخوام که حدس بزنید این جمله ها از کدوم آرسنالی هست یا مشخصات کدوم آرسنالی آورده شده . خیلی سوالات راحته چون از خود سایت گرفته شده

متشکرم-در تابستان سال 2004 در حالی که فقط 16 سال سن داشت وارد شمال لندن شد.

2- او بعد از بازی زیبای خود در آنفیلد و گلزنی در برابر کرواسی برای تیم ملی کشورش جایگاه ثابتی را در ترکیب ونگر پیدا کرد

3- همیشه طرفدار آرسنال باقی خواهم ماند و هر هفته بازی آنها را دنبال خواهم کرد. همه چیز من آرسنال و سرمربی آن آرسن ونگر است. او باعث پیشرفت فوتبال من شد و همیشه به او مدیون هستم

4- در سپتامبر 1991 برای نخستین بار در جام اتحادیه مقابل لستر به میدان رفت. در پایان بازی او گلی به ثمر نرساند اما در پایان اولین فصل حضورش در آرسنال، او به طور متوسط در هر بازی 2 گل به ثمر رساند
- هنگامی که فصل 1997/98 آغاز شد 174 گل به ثمر رسانده بود، 3 گل در 2 بازی آغازین فصل در مقابل لیدز و کاونتری او را به رکورد گل های باستین نزدیک تر کرد.

5."
اولین تجربه ملی او در سال 1997 مقابل تیم ملی آفریقای جنوبی بود. سه بار از طرف انجمن نویسندگان ورزشی به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد

6-اگر فوتبالیست نمیشد بازیکن هاکی روی یخ میشد
سرگرمی او جز فوتبال ، نواختن گیتار است

7- در تابستان 1999 به عنوان یک بازیکن کناری با استعداد وارد هایبوری شد. 18 اکتبر 2005، او دو گل خود مقابل اسپارتاپراگ (Sparta Prague) در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 9/12/1390 | 21:33 گفت:

نه جان علی ارشدی.کنایه چیه خواهر من؟

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 20:34 گفت:

خوب الان من همرو درست جواب دادم ، بعدش چی میشه ؟

علی ارشدی در 9/12/1390 | 16:33 گفت:

دیدی ! دیدی فقط یه غلط داشتم

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 16:11 گفت:

واقعا هنوزم ازینکه فابرگاس رفت دلم می گیره...

Vishka در 9/12/1390 | 14:01 گفت:

اینم جوابا
1)نیکلاس بنتنر
2)والکات
3)فابرگاس
4)یان رایت
5)آنری
6)توماس روسیچکی
7)آنری

حمید فرازی کنایه زدی؟؟؟؟؟

حمید فرازی در 9/12/1390 | 13:43 گفت:

کاملا مشخصه عاشق تیپ و قیافشون نبودی ویشکا :)
البته این مدت ماشالا دخترای آرسنالی زیادی رو دیدم که واقعا جای خوشحالیه

Vishka در 9/12/1390 | 12:41 گفت:

"علی ارشدی آره اشتباه داشتی "حالا دیدی اشتباهت کجاس؟

"کیوان"بیخودی تقلب نرسون از کجا معلوم جوابات درست باشه.دفعه قبل درست بود در ضمن کدوم نصف بچه ها!!!!!!!!تازه همه میگن سختتر بود دفعه بعد خودت سوال دربیار :دی

"معین خرمی"آره داداش دارم اما طرفدار شانسچستره.همه از اینکه من آرسنالی ام تعجب میکنن .شما اولیش نیستی.من اون موقع ها از پیرس خوشم میومد و مثل بقیه دخترا عاشق تیپ و قیافه بازیکنا نشدم؟بعدشم متاسفانه یا خوشبختانه سسکmoeinem در 9/12/1390 | 11:27 گفت:

واقعا آفرین به شما که فوتبال نیگا میکنید!من که بدبخت میشم تو خونه فوتبال نیگا کنم میگن سریال چی چی ترکیه میده بعد اون سریال چی چی جم کلاسیک میده واقعا چی بگم از دست زنا.باز خوش ب حال دادشتون(اگه داشته باشین).از همه مهمتر طرفدار یه تیم هستین!!اونم آرسنال.امروزه که کل ملت حزب بادن و طرفدار شانسا میشن واقعا بعیده کسی رو ببینی که طرفدار تیم های دیگه باشه!اکثر دخترا که فوتبال نیگا نمیکنن ولی میگن عاشق لیونل شانسی و کریس رونالدو هستیم شما طرفدار آرسنالین!
ببخشید که اراجیف ساختم تا ابد توپچی باشین.وای خدااااااااااااااااااااااا

Keivan در 9/12/1390 | 11:02 گفت:

نمیخواد فردا اعلام کنی من خودم میگم :))
تا حالا منو نصف بچه ها درست گفتیم

Keivan در 9/12/1390 | 11:00 گفت:

1)نیکلاس بنتنر
2)والکات
3)فابرگاس
4)یان رایت
5)آنری
6)توماس روسیچکی
7)آنری
بازم مطمئنم همه رو درست جواب دادم ویشکا آسونتر از قبلی بود که بابا نا سلامتی قرار بود سختر بکنی سوالارو این چه وضعیه من نمیدونم چه خبره :))

ali jamshidi در 9/12/1390 | 07:55 گفت:

اصلاح می کنم
1- نیکی
2- والکات بی شک
3-باز هم DNA
4- رایت
5- هانری
6-روسیچکی
7- اگه هانری نباشه از برج میلاد خودمو میندازم پائین!

ali jamshidi در 9/12/1390 | 07:52 گفت:

1- DNA
2- والکات بی شک
3-باز هم DNA
4- رایت
5- هانری
6-روسیچکی
7- اگه هانری نباشه از برج میلاد خودمو میندازم پائین!

♥Arsenal♥ در 9/12/1390 | 04:58 گفت:

همرو شانسی گفتم هیچکدوم اساس و قاعدهی نداشت *چشمک*

♥Arsenal♥ در 9/12/1390 | 04:58 گفت:

فابرگاس

آرشا

ویرا

تیری دانیل هانری

روسیچکی

تی تی

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 00:55 گفت:

خدا کنه فردا همه استادامون مریض شن نیان من برگردم خونه اصلا حال کلاس رو ندارم من رفتم بخوابم تا فردا......بای

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 00:52 گفت:

1. نیکلاس بنتنر
2. تئو والکات
3. سسک فابرگاس
4. یان رایت
5. تیری آنری
6. تواس روسیچکی (عشق من)
8. تیری آنری

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 00:32 گفت:

با اینکه خوابم میاد میخوام همشو جواب بدم..... تمام اینگنج ماله منههههههههههه

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 00:28 گفت:

آخریش هانری ...........

دیگه خوابم میاد .. فردا صبح تا 7شب کلاس دارم خدددددا

محسن آزاده در 9/12/1390 | 00:16 گفت:

1- سس ( سُس نیستا :)) )
2- والکات
3- سس
4- رایت
5- تی تی
6- روسیچکی
7- والا نمی دونم ، ولی این طور که بجه ها می گن یا تیتی یا لیونبرگ !

علی ارشدی در 8/12/1390 | 23:34 گفت:

یعنی جوابای من غلطه؟ عمرا

Vishka در 8/12/1390 | 23:22 گفت:

آهان علی ارشدی فکر کردی چون نکته انحرافیش زیاده و تاحالا یه نفرم درست جواب نداه.

مرتضی در 8/12/1390 | 22:43 گفت:

1 والکات

2 نمیدونم
3تیری هانری
4 دنیس برگکمپ
5نمیدونم
6جورو
7لیونبرگ

حمید فرازی در 8/12/1390 | 22:12 گفت:

همه رو که گفتین 2 رو هم من میگم.ولکات که فکر کنم قصل 2009 بود به کرواسی گل زد

شایان در 8/12/1390 | 21:47 گفت:

1فرانسسک فابرگاس....2نمیدونم.....3فرانسسک فابرگاس عزیز.....4نمیدونم.........5نمیدونم......6جورو جورو 7تی تی

علی ارشدی در 8/12/1390 | 21:31 گفت:

1. سوسک
2.؟؟؟؟؟
3. مثل اینکه باز هم سوسک
4. یان رایت ،شک ندارم
5. کینگ آنری
6.بدون شک روسیچکی
7.کینگ آنری

ویشکا هنوزم آسونه :)

رضاشاماخ چوک بندر در 8/12/1390 | 20:54 گفت:

1.فابیان بارتز
2.شاعربرره باشعرمعروف(نخودنخودهرکه رودخانه خود.هرکه رودخانه خودنخودنخود)یا(قطارقطارویومدقطارچه خوب ویومدقطارمفیدبیده خوب بید)
3.گربه نره
4.کمپل
5.ماکله له
6.کیون
7.عبدالله بالخیر(خواننده عرب)
ویشکاجان شوخی بود.درضمن امشب منتظریه داستان واقعی دیگه باش بامطالب آرسنالی

HAMED toopchi در 8/12/1390 | 20:34 گفت:

اسكيلاچي

مهران کاظمی در 8/12/1390 | 19:26 گفت:

1-فابرگاس
2-ادواردو
3-فابرگاس
4-...
5-...
6-فکر کنم روسیچکی بود
7-...
خدایی این بار خیلی دیگه سخت بود، مرسی، چه کار باحالیه همینجوری ادامه بده، خوش می گذره

Vishka در 8/12/1390 | 19:07 گفت:

سلام به همه از حالا بگم جوابا فردا ظهر اعام میشه چون بعدش نیستم.مرسی