نامه من به آرسنال عزیزم (من یک هوادار زن آرسنالم )

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 122,781 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نامه من به آرسنال عزیزم (من یک هوادار زن آرسنالم )

سلام به دوستان عزیز من حدودا 12 سالی هست که هوادار آرسنال هستم .همیشه دوست داشتم احساسم نسبت به آرسنال را برای دوستام بیان کنم اما خب هیچوقت یک دوست آرسنال نداشتم.هیچکس احساسات من را نسبت به آرسنال درک نکرد تا اینکه یک چند ماه پیش این متن را از خودم گفتم.من ادبیاتم خوب نبوده دوستای عزیز و این متن فقط احساسات من نسبت به آرسنال به عنوان یک "هوادار زن آرسنال "هست. به هر حال این متن خالی از اشکال نیست ولی امیدوارم از خوندنش لذت ببرید.
(من یک هوادار زن آرسنالی ام)

تنها برنامه ای که تکرارش آرزوی من است پخش زنده ی قهرمانی توست"
آرسنال عزیز"
"اینجا رادیو دل است صدای من رو از ته دل میشنوی که از صمیم دل دوستت دارد"
من یک آرسنال وفادار به عشقم بارها از شادی پیروزی ات سکوت کردم سکوتی از اعماق قلبم.من که هر جایی توان بیان عشق به تو را ندارم.
من بارها طعم شکلات تلخ شکست را چشیدم ،من خون دلها خوردم برایت عشق جاویدانم.
من یک زن آرسنال ام_،اینجا ایران است،بیان احساسات فوتبالی برای من خیلی آسان نیست.کنایه ها شنیدم ولی من عاشقم ،رسوای عالمم کردی تو ولی باز کنار نکشیدم.
آرسنال من نام تو همیشه در قلب من حک شده من به راحتی نمیتوانم روی تخته سیاه کلاسمان بنویسم "جاودان آرسنال"
اینجا اروپا نیست آرسنال من ،زنان باوفای آرسنال کم پیدا میشود تا برای برد و باخت های تو اشک شوق یا ماتم بریزد. سالها گذشت ولی من نتوانستم شادی و غم پیروزی و شکستت را با زنی تقسیم کنم.
آرسنال عزیز تو که سالهاست ما را چشم به راه روزهای اوجت گذاشتی!تو که نگفتی "آنری"نرو "پیرس"نرو"سسک"نرو پس چه کردی که هنوز اسیر عشق تو مانده قلبهیمان ؟!
اشتباه نکن هنوز یادم نرفته روزهای خوشی که با تو به سر شد .من تمام آن خنده ها رو که تو هدیه به من دادی دوست دارم.
این قسمت نامه را برای همه مینویسم:
آرسنال عزیز ما از اینجا تا کیلوترها کیلومترراه بین ما ست.
"راهها بی وفایند ولی همین بی وفایی ها روزی ما را به هم می رساند"
ما جاده ی دور و دراز عشقمان را آسان طی نکردیم،بدون عبور از این جاده ها با قلبمان به تو رسیدیم!!!


امضا: ویشکا...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 3/2/1393 | 12:11 گفت:

"آنه،اکنون که روزهای حسرت تمام شده اند......"
ناخودآگاه یاد آنشرلی با موهای قرمز افتادم
عالی بود ویشکا خانم.
جالب تر اینکه این کامنت رو کسی بجز شما نمیخونه)))

علی در 22/2/1392 | 13:16 گفت:

وااااااااااااااااااااااااااای خانوم مدیر محشر بود
واقعا دس ب قلم محشری داری
بهت حسودیم شد

Benyamin Esmaili در 22/12/1390 | 00:17 گفت:

شدیدا متاسفم براتون

Benyamin Esmaili در 22/12/1390 | 00:16 گفت:

ویشگا خانوم اگه این پست رو یه پسر میزاشت ازش با فهش خوار مادر استقبال میشد زیاد جو نگیرتت اینجا ایرانه و پسر حول فراوون

hamid saadi در 21/12/1390 | 17:38 گفت:

قسمت قشنگش توی این متن پیدا نیست.
قسمت قشنگش جاییه که یه نفر بدون ترس از تفکر دیگران میگه من عاشقم....
ولی قشنگترش اینه که این حرفها رو بتونی تو جمعی بگی که هم عقیده با تو نیستن
شنا کردن هم جهت آب هنر نیست...هنر خلاف جریان شنا کردنه

Vishka در 21/12/1390 | 17:33 گفت:

ای وای ببخشید وررود hamid ssadi خجسته باد:))))))))))))

Vishka در 21/12/1390 | 17:32 گفت:

ورود hamid ssadi : خجسته باد:)))

reza در 21/12/1390 | 17:30 گفت:

ای بابا خوشبحالت ویشکا خانوم باز تیم بانوان ارسنال داره تموم کاپ ها رو جارو میزنه . واقعا بعضی وقتا ما مردا باید از شما خانوما یاد بگیریم . اینا رو گفتم یکم جو عوض شه اخه من خودمم وقتی داشتم مطلبتو می خوندم بغضم گرفته بود ولی اوضاع اونجور بد هم نیست . ببین کلا همیشه انسان قبل از بلوغ یکسر درد ها داره . تیم ما هم الان تو یک بلوغ جدید و این درد ها و اوضاع نا بسامان تموم میشه . تمتم تیم ها به این گونه اند . همین میلان و شما نگاه کنید چند سال پیش تو لیگ اروپا هم نتونست کاری کنه ولی امسال با حذف تیم قدرتمند ارسنال یک مدعی محسوب میشه یا یارس . جند سال زیر ساییه رئال زندگی کرد . تیم ما هم اتفاقا داره به پایان این دوره اش میرسه و چه قدر خوب این دوره رو داره تموم میکنه چون هر سال چزو بیگ فور بوده . حداقل مثل یووه به دسته یک نرفتش . اکثر تیما این دوره را سختر و بدتر از ما سپری کرده اند . اصلا نگران نباش ویشکا جان بوی بهبود می اید از همین نزدیکی ها

Vishka در 21/12/1390 | 17:22 گفت:

بچه ها من خودم عاشق این قسمتش هستم"آرسنال عزیز تو که سالهاست ما را چشم به راه روزهای اوجت گذاشتی!تو که نگفتی "آنری"نرو "پیرس"نرو"سسک"نرو پس چه کردی که هنوز اسیر عشق تو مانده قلبهیمان ؟!

و
"آرسنال من نام تو همیشه در قلب من حک شده من به راحتی نمیتوانم روی تخته سیاه کلاسمان بنویسم "جاودان آرسنال""

hamid saadi در 21/12/1390 | 17:21 گفت:

اینهمه اسم آوردی منم این وسط میگفتی بد نبود.......
چرا هیچکس منو نمیبینه......

Vishka در 21/12/1390 | 17:00 گفت:

دوستای گل آرسنالی وقتی میخواستم این پست رو بذارم اصلا فکرشم نمیکردم این قدر ازش استقبال بشه تازه این همه اتفاق خوب توش افتاده:بازگشت علی آقاشاهی،یک دل شدن همه هوادارا با هم که بنیامین یاد آوری کردو اضافه شدن مهسا جان و فاطمه جان به جمع ما.البته فاطمه از ما بود ولی کم پیدا شده بود.
"رضا"دوست عزیز باور کن این نامه سرکاری یا کپی نیست اگه در آینده کسی از روش کپی نکنه!!!!من این نامه را از ته دل نوشتم و همش تجربیات قلبی خودم بوده امیدوارم باور کنی.

hamid saadi در 21/12/1390 | 16:23 گفت:

احساسات پاکی داری.. منم این احساسو اوایل طرفداریم داشتم حدودای 2004 بود. حتی پدرم هم مسخرم میکرد و کنایه میزد ولی الان دیگه کسی نمیتونه چون جواب دندان شکنی نسیبش میشه.

M o o r I در 21/12/1390 | 16:21 گفت:

مهسا خانوم به خانواده بزرگ آرسنال خوش اومدی :))))

M o o r I در 21/12/1390 | 16:19 گفت:

مهسا خانوم به خانواده بزرگ آ ر س ن ا ل خوش اومدی :))))

M o o r I در 21/12/1390 | 16:13 گفت:

واقعا قشنگ بود ویشکا خانوم . ممنون
چقد خوبه آرسنالیها ( حالا هر مذهب , جنسیت ,ملیت و... ) دور هم جمع میشن . همه ما یه جورایی همچین احساسی داریم .

کاش میشد این پستو تمام نظراتشو " ونگر و تمام بازیکنا " میدیدن , تا ببینن چه هوادارایه عاشقی دارن :))))


بازم ممنون


R 3 n a l 4 EVER

مهسا در 21/12/1390 | 15:37 گفت:

خیلی خوب نوشتی ویشکا جان منم همین الان عضو شدم امیدوارم دوستای خوبی باشیم

Roohollah Nazari در 21/12/1390 | 15:20 گفت:

قشنگ اومدی اینو!!مرسی.

Ashkan در 21/12/1390 | 14:57 گفت:

Farhad rast migeh

علی قاسمی در 21/12/1390 | 14:02 گفت:

cheghad dokhtaroone
movafagh bashi

Farhad Rahbari در 21/12/1390 | 13:37 گفت:

اگه پسر بودي الان يه کامنت هم نداشتي.
چقدر ما پسرا بي جنبه ايم.{شوخي}
خیلی باحال گفتی سپهر
ممنون ویشکا خانوم

Fateme در 21/12/1390 | 13:28 گفت:

متنتو دوس داشتم عزیزم ...... بعضی از حسا با کلمات قابل وصف نیستن مثل عشق ما به آرسنال :))
زنده باد دخترای آرسنالی .......

رضا در 21/12/1390 | 12:02 گفت:

بابا بچه ها اینقدر جوگیر نشین! از کجا معلوم سرکاری باشه؟

دانیال در 21/12/1390 | 11:50 گفت:

ممنون فکر کنم حرف دل همه آرسنالی ها بود که شما زدی ویشکا خانوم.

زنده باشی.

Vishka در 21/12/1390 | 10:46 گفت:

مرسی از لطف همه ی شما دوستای گل.واقعا منو سورپرایز کردین.امیدوارم بتئنم برای آرسنال هوادار بهتر و بهتری باشم.علی آقاشاهی من از امروز سعی میکنم هوادار زن جذب کنم.

nima در 21/12/1390 | 10:45 گفت:

avarin . likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

nima در 21/12/1390 | 10:45 گفت:

avarin . likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Benyamin Esmaili در 21/12/1390 | 10:37 گفت:

جویبار جون عاشق عکستم:))

محتشم تمیزی در 21/12/1390 | 10:30 گفت:

نمیتونم جلو گریه خودمو بگیرم..... :D

مهناز پرتوی در 21/12/1390 | 10:24 گفت:

آقا مرتضی خیلی باهالی....

مهناز پرتوی در 21/12/1390 | 10:23 گفت:

این آقای جویبار چه نوشابه ای برات باز کرده...:))

مهناز پرتوی در 21/12/1390 | 10:22 گفت:

یادش بخیر یه زمان منم یه نامه برای آنری فرستادم البته انگلیسی فرانسوی ...یعنی خونده؟؟؟!!!!!

moeinem در 21/12/1390 | 10:21 گفت:

آورین به تو

محمد جویبار در 21/12/1390 | 10:18 گفت:

واقعا متن ادبی زیبایی بود.باید بگم شما استعداد شگرفی در نویسندگی داری.
احساس شما داره از داخل نوشته ها میزنه بیرون.
امیدوارم همینطور که هستین همیشه ارسنالی باشین و چند تا دوست فوتبالی وارسنالی پیدا کنین

مهناز پرتوی در 21/12/1390 | 10:18 گفت:

آرسنال نامه تو خوند و من برات فرستاد و گفت که غصه نخوری...

فرهاد در 21/12/1390 | 10:04 گفت:

خوب بود-اگه یه روز از عمرم باقی مونده باشه بلاخره میرم لندن و بازی آرسنال رو از نزدیک می بینم

Benyamin Esmaili در 21/12/1390 | 09:46 گفت:

فقط میتونم بگم اگه من یا یه پسر دیگه اینو مینوشت 200 نفر میومدن میکوبیدن تو سرمون بعد میگفتن جو گیر شدی نمیدونم حالا بازیه باختم میبینیم از این حرفا کسایی که کامنت نمیزاشتن هم تو اینجا گذاشتن من واقعا نمیدونم علت چیه؟؟؟

JUGGLER 98 در 21/12/1390 | 09:23 گفت:

به امید خدا آرسنال اینقدر میبره که دیگه یاد خاطرات تلخ نیفتی

راستی نوشتت خیلی قشنگ بود

♥Arsenal♥ در 21/12/1390 | 08:46 گفت:

واقعا میتونم بگم آفرین........

شما اینکه هیچوقت نتونستی با کسی شادیاتو تقسیم کنی یا غماتو یقین دارم زیباترین احساسات نزد خودته دوست عزیز.....

**********************************

بازی برگشت وقتی اون هوادار زن مسلمان رو دیدم تو ورزشگاه امارات واقعا لذت بردم از آرسنال و بازیشو و همه چیزش....

ali jamshidi در 21/12/1390 | 08:44 گفت:

خیلی قشنگ بود ویشکا جان.
زن ها موجودات پیچیده ای هستن با حفظ احترام به خانوم ها و ایضاً هواداران آرسنال هم خیلی خاص هستن و پیچیده فکر می کنن.
پس ببینید یک خانوم آرسنال عجیب طرز فکر پیچیده ای داره

مرتضی در 21/12/1390 | 08:43 گفت:

بابا دمت گرم من فکر میکردم دختر ها فقط طرفدار جاستین بیبر و لیونل مسی هستن

Gunner در 21/12/1390 | 08:14 گفت:


من بارها طعم شکلات تلخ شکست را چشیدم ،من خون دلها خوردم برایت عشق جاویدانم......................................................اینجا رو واقعا خیلی خوشم اومد .البته بقیش هم عالی بود

Gunner در 21/12/1390 | 08:12 گفت:

من عاشق اینجور نامه هام

Dariush در 21/12/1390 | 08:06 گفت:

عالیییییییییییییییییییییییی بود. اشکم در اومد. به امید اینکه همه ارسنالی ها به ارزوشون که قهرمانی ارسناله برسن. به امید اون روز.

ali jamshidi در 21/12/1390 | 08:06 گفت:

علی آقا خوش برگشتی. جای شما خالی بود واقعاً

علی آقاشاهی در 21/12/1390 | 02:19 گفت:

تو این چند وقتی که فقط نظاره می کردم دلم لک زده بود برای یه کامنت خوشک و خالی گذاشتن
حالا خوشحالم که برگشتم و خوشحالم که مطالب اینچنین پر بار زیاد شده

دلم می خواد در مورد این متن زیبا بازم حرف بزنیم در مورد رفتن و برگشتن وقت برا حرف زدن زیاده

ویشکا داد بزن بنویس ثابت کن اول اینکه زنی دوم اینکه حق داری طرف هر چیزی رو که می خوای بگیری
آرسنالی باش و با افتخار بگو من یک زن آرسنالی ام

Good luck

saeed در 21/12/1390 | 01:38 گفت:

like

مهدی افسرده در 21/12/1390 | 01:18 گفت:

فکر کنم دخترای آرسنالی تو ایران به اندازه انگشتای دست باشه-البته اونهایی که واقعا تیمو میشناسن

رضاشاماخ چوک بندر در 21/12/1390 | 01:08 گفت:

ویشکاجان عالی بود

Keivan در 21/12/1390 | 01:03 گفت:

از این دخترهایی که طرفدار بارسا و رئالن و هیچ غیرتی رو تیمشون ندارن زیاد دیده بودم باید این متنتو بهشون نشون بدمو بزنم تو سرشون با اون تیماشون ایول داری خداییش

Keivan در 21/12/1390 | 01:03 گفت:

از این دخترهایی که طرفدار بارسا و رئالن و هیچ غیرتی رو تیمشون ندارن زیاد دیده بودم باید این متنتو بهشون نشون بدمو بزنم تو سرشون با اون تیماشون ایول داری خداییش

Sajad در 21/12/1390 | 01:02 گفت:

Woow! kheyliiiiiiiiiii aliii boood ....havadar ba ehsas b in migan :-)

Keivan در 21/12/1390 | 00:50 گفت:

آفرین...چقدر با احساس نوشتی...از اینکه طرفدار آرسنالی خوشحالم...به شخصه منتظر 7سوال آسون از آرسنالی ها (بعدیت) هستم :)

sina در 21/12/1390 | 00:40 گفت:

واقعا باعث افتخارررررررررررررررررررررررررررر..... !!!
اصن من عاشق این آرسنال با این هوادارا هستممممممممممممممممممممممممممممممممم !!!!
واقعا قشنگ بود . لذت بردم !

محمد حسینی در 21/12/1390 | 00:38 گفت:

Kheili khoob bood
Ali agha khosh unmadi
Morteza::talashet ghabele tahsine mitooni be hamed(toopchi) o reza shamakh berec estedadesho dari

saeed asghary در 21/12/1390 | 00:36 گفت:

قشنگ بود متنت
من همیشه دوستا و رفیقام دوخترا طرفتار یه بازیکن بودن بخاطره خوشگلی و خوش تیپی فقط یکی دو نفر رو می شناسم که واقعان یه تیم اروپایی رو و از ته قلبشون دوست داررن
ایول که آرسنال و انتخاب کردی دمت قیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــژ

(Hooman sam (Dark metal در 21/12/1390 | 00:30 گفت:

so so excellent honey......

مرتضی در 21/12/1390 | 00:28 گفت:

غلط املایی :

کیلوتر ها : کیلومترها

مرتضی در 21/12/1390 | 00:26 گفت:

نامه من به جورو :

سلام یوهان عزیزم امیدوارم از زندگی در لندن لذت ببری . میدونم که نیمکت نشینی خیلی سخته اما تحمل کن و تلاشت رو بیشتر . همه ما میدونیم تو این فصل خیلی گند زدی اما اعتماد به نفست رو از دست نده تو میتونی پسر . تو میتونی دوباره برگردی به قلب خط دفاع کنار توماس .

اینجا تو ایران خیلی ها دل خوشی ازت ندارن و برات جوک میسازن و عکست رو میندازه تو کله پاچه ( غذای سنتی ما ایرانیها )

برات آرزوی موفقیت میکنم و امیدورام روزهای خوبی در جمع توپچی ها منتظرت باشه .

توپچی جنوب در 21/12/1390 | 00:21 گفت:

مرسی دختر واقعا داری و در نمیاری خوبه ادبیاتت ضعیف بود و کولاک کردی اگه قوی بود چی میشد تو محشری دختر واقعا احساسات پاکی داری من به بودن درکنار همچین دوستانی افتخار میکنم ..........

ضمنن از اینکه پستت باعث شد دوست خوب و قدیمون علی اقا شاهی برگرده هم ازت متشکرم ویشکا کلا گل کاشتی خانووووووم

علی جون خوش برگشتی پسر....

رضاشاماخ چوک بندر در 21/12/1390 | 00:11 گفت:

یه نامه به شاماخ هم بنویس

حمید رضا قزوینیان در 21/12/1390 | 00:11 گفت:

با اینکه من دقیقا 80 ماه طرفداره آرسنال شدم.اما نمیدونم چرا هر دوست داشتنیو با آرسنال میسنجم...
به نطرتون من مریضم....
راستی خیلی زیبا بود....12 بار خوندمش....مرسی از همتون که عاشقییییییییییییییییییییییییین

Vishka در 21/12/1390 | 00:03 گفت:

"حامد"معذرت خواهی برای چی؟واقعا تعدادمون کمه ولی عوضش هوادار واقعیه آرسنالیم از اونهایی که جونمون بره عشقمون نمیره

shervin در 21/12/1390 | 00:01 گفت:

:)

sepehr najafian در 21/12/1390 | 00:00 گفت:

اگه پسر بودي الان يه کامنت هم نداشتي.
چقدر ما پسرا بي جنبه ايم.{شوخي}

Vishka در 20/12/1390 | 23:56 گفت:

خوشحالم دوباره همه دور هم جمع شدیم.

از لطف همگی ممنونم من فقط احساس خودم رو گفتم اتفاقا بازم اونجور که میخواستم نشد احساس من به آرسنال فراتر از این حرفاست.

HAMED toopchi در 20/12/1390 | 23:53 گفت:

حسوديمان شد به آرسنال!!!!!!!!
قشنگ بود

سید امین هاشمی در 20/12/1390 | 23:52 گفت:

دل نوشته بسیار زیبایی بود.
هر کدوم از ما فکر میکنیم که نهایت احساس رو نسبت به آرسنال داریم و این واقعا زیباست

hamed در 20/12/1390 | 23:52 گفت:

عشق است آرسنال و آرسنالی...

آرسنال عشق همه ی اونایی که توی این سایت میان فرقی هم نداره که زن باشند یا مرد ، دختر باشند یا پسر ،پیر باشند یا جوون...

از نامه ای هم که نوشتی خیلی خوشم اومد...

من قبلا فکر میکردم دختر ها همشون طرفدار بارسلونا یا یک همچین تیم های هستند که فعلا توی ایران بیشتر از بقیه ی تیم ها روشون مانور میدند ولی حالا می بینم که سخت در اشتباه بودم و من یک معذرت خواهی به شما و همه ی دختر هایی که طرفدار آرسنال هستند بدهکارم ( واقعا معذرت میخواهم )...

تا آخر عمرم با افتخار میگم طرفدار آرسنالم...

علی ارشدی در 20/12/1390 | 23:48 گفت:

علی به خدا دلم برای گود لاک گفتنت تنگ شده بود عجیب :)
انشالله بازم نظراتتو ببینیم

محسن آزاده در 20/12/1390 | 23:48 گفت:

نامه ی زیبا و در ضمن تلخ و شیرینی بود !
اینجا جایی هست که همه در کنار همیم ،چه مرد ، چه زن ،و تو یه چیز با هم مشترکیم و اونم آرسناله!!
سپاس

Benyamin Esmaili در 20/12/1390 | 23:48 گفت:

DISLIKE:|

حمید فرازی در 20/12/1390 | 23:47 گفت:

از دیدار مجددت خیلی خوشحالم علی جان.خوش برگشتی
متاسفانه این سایت یه چیزایی داره که اصلا نمیشه ولش کرد :) که البته اصلی ترینش همین دوستان گل هستن

Vishka در 20/12/1390 | 23:44 گفت:

"محمودرضا"من خیلس سعی کردم الانم هروقت راجع به فوتبال حرف میزنم دوستام میزنن تو ذوقم حتی وقتی فهمیدن من عضو اینجام که کلی اذیتم کردن ولی من 12 ساله با آرسنال زندگی کردم و خانوادم دیگه مثل قبل مخالفت نمیکنن. من فقط اینجا را دارم که حرف بزنم اما تا حالا یکی رو آرسنالی کردم فردا میاد میبینینش

علی ارشدی در 20/12/1390 | 23:44 گفت:

علی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خودتی؟؟؟ وای این روزا چقدر خوبه! تو برگشتی حمید برگشته!!! خدایا من بیدارم؟

علی آقاشاهی در 20/12/1390 | 23:41 گفت:

سلام
واقعا لذت بردم قلم خیلی خوبی داری انقدر به نظرم این مقاله با ارزش بود که نتونستم جلوی خودم و بگیرم و تحسینت نکنم.
راستی دلم خیلی برای همتون تنگ شده بود خیلی خوشحالم که سایت نظم خیلی خوبی پیدا کرده همیشه فقط از بیرون نگاه می کردم بحث هارو تو این مدت.
ویشکا به خاطر مقاله تاثیر گذارت بی نهایت ازت سپاسگذارم.

Good luck

علی ارشدی در 20/12/1390 | 23:38 گفت:

مرسی اشکمو در آوردی دختر

محمودرضا معینی در 20/12/1390 | 23:37 گفت:

البته اینجا قلبمون برای یه تیم میزنه و اینجا کسی با کسی فرق نمی کنه نه در مورد جنسیت و نه در مورد قومیت و مذهب،اینجا برای یک چیز دور هم جمع شدن و اون آرسناله

سعيد غلامي در 20/12/1390 | 23:35 گفت:

خوشمان امد. زن و مردش فرق نداره مهم طرفداريه كه ما هم هستيم......

محمودرضا معینی در 20/12/1390 | 23:34 گفت:

من این متن نامه رو خیلی دوست دارم
هر چند کسی نمی تونه جلوی دلبستگیهای کسی رو بگیره اما طوری شده که در این سرزمین زنان حتی جرات حرف زدن در مورد فوتبال رو ندارن
شما ویشکا خانوم امیدوارم شما سردمدار بر چیدن این طرز تفکر باشید :دی

mohammad ali در 20/12/1390 | 23:30 گفت:

خوب بود

sepehr najafian در 20/12/1390 | 23:29 گفت:

ما که تبعيض قائل نشديم

حمید فرازی در 20/12/1390 | 23:26 گفت:

زیبا بود.امیدوارم این تفکر تبغیض جنسیت در هواداری از تیم ها از بین بره تا هرکس بتونه احساساتشو به راحتی بیان کنه.
ما به همه هوادرای آرسنال افتخار میکینم و هیچ تبعیضی بینشون نیست.موفق باشید

vahid در 20/12/1390 | 23:19 گفت:

واووووووووووووووووووووو این پست مرا بسی گرررررررررررررررررررفت افرین بانوی ارسنالی افرین بر غیرتت

sepehr najafian در 20/12/1390 | 23:12 گفت:

like