ونگر:خرید ما در بازار زمستانی به منزله معجزه است

نویسنده: Ehsan Rahimi

وبلاگ من
نویسنده: Ehsan Rahimi
man daneshjuye reshteye mohandesie shimi hastam .man 10 sale pish arsenalo ba thierry henry shenakhtam va asheghesh shodam va ta abad ashegh khaham mand.
کل بازدید: 10,260 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر:خرید ما در بازار زمستانی به منزله معجزه است

ونگر: خرید ما در بازار زمستانی به منزله یک معجزه است؛تحت تاثیرروحیه تیمم دربازی با استون ویلا قرارگرفتم

مربی توپچی ها خرید بازیکن جدیدی برای تیمش در بازار زمستانی رابه منزله یک معجزه می داند
 آرسن ونگر مربی آرسنال در صحبتهایی اعلام کرد که در صورتی که تیمش در بازار نقل و انتقالات زمستانی خریدی را انجام دهد، چیزی شبیه معجزه رخ داده است

درحالی که آرسنال با نتیجه 0-2 از استون ویلا عقب بود، هواداران این تیم  ،شاگردان ونگر را هو می کردند ولی ونگر اعلام کرد که به شاگردانش اعتماد داشته. در نهایت هم آرسنال توانست دراین بازی با نتیجه 2-3 به پیروزی رسیده و به دور پنجم رقابتهای جام حذفی انگلیس راه یابد

مربی فرانسوی آرسنال در ادامه صحبتهایش به ایننکته اشاره کرد که میائیچی ، بازیکن آسیایی تیمش تنها مکن است با انتقالی قرضی به تیمی انگلیسی منتقل شود. این درحالی بود که صحبتهایی درمورد احتمال انتقال او به والانسیه فرانسه به گوش می رسید.

ونگر درپایان این مسابقه درمورد احتمال حضور تیمش در بازار نقل و انتقالات زمستانی گفت:« نمی توانم بگویم که محال است ولی با این مهلت کم، انجام خرید زمستانی مثل یک معجزه است. هیچ وقت هیچ چیز مشخص نیست.مهمترین نکته برای ما این است که بازیکنان مصدوممان بازگردند. اگر امروز به نیمکت ذخیره های ما نگاه کنید، می بینید که ما بازیکنان خوبی داریم.»

ونگر درمورد شرایط جک ویلشر که این روزها با دوران نقاهت بعد از انجام عمل جراحی روی قوزک پایش دست و پنجه نرم می کند گفت:« اولین خبری که شنیدیم خیلی بهتر از آنچه تصورش را می کردیم، بود.امیدواریم که جک به زودی بازگردد. من با جک صحبت کردم. او در طول هفته تستهای بیشتری را پشت سرخواهد گذاشت ولی نمی دانم که از چه زمانی تمرین کردن را شروع می کند. هنوز با اعضای کادر پزشکی صحبت نکرده ام.»

او درادامه درمورددیدار تیمش با

استون ویلا به این نکته اشاره کرد که بازیکنانش در این بازی صبر هواداران را مورد امتحال قرار دادند:« من ناراحتم که چرا همیشه نمی توانیم هوادارانمان را خوشحال نگاه داریم ولی ما همیشه باید با روحیه ای که یکشنبه نشان دادیم بازی کنیم. حس می کنم که هواداران تیم ما در مقایسه با قبل (بازی بایونایتد) کاملا مثبت بودند و چیزهای هیجان انگیزی دیدم.»

ونگر ادامه داد:« درک می کنم که هواداران درمورد تصمیمات من سوالاتی داشته باشند. ولی اگر آنها تعهد من به باشگاه یا فداکاری بازیکنان را زیر سوال ببرند، برای من عجیب خواهد بود. همه ما فقط به دنبال موفقیت تیمی که دوستش داریم هستیم.»

ونگر در بخش پایانی صحبتهایش در پاسخ به این سوال که دربین دو نیمه به بازیکنانش چه گفته که روحیه را به آنها بازگرداندنده گفت:« در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که این تستی است که  ما کیفیتهای روانی مان برای بازگشت به بازی را اثبات کنیم و هراتفاقی که بیفتد مهم این است که نترسیم.ما درنیمه دوم مقابل یونایتد واکنش خوبی داشتیم و در دیدار یکشنبه هم همین طور. سخت است که درنیمه اول 0-2 عقب بیفتی. من به شدت تحتتاثیر روحیه بالایمان قرار گرفتم. وقتی 0-2 عقب هستی می توانی برای خودت متاسف شوی و یا اینکه می توانی ثابت کنی که کیفیت فراوانی داری. امیدوارم که به همین ترتریب به جریان رقابتهای لیگ برتر هم برگردیم.»

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 10/11/1390 | 22:03 گفت:

آقای آرسن ونگر من که از کارات سر در نیاوردم هر کاری میکنی بکن ولی امسال باید جام بیار....
آره همین امسال که تیم در هم پیچیده.....


*البته من جام برام مهم نیست امسال نتونستی سال دیگه سال دیگه نتونستی سال بعدیش....:)))

توپچی جنوب در 10/11/1390 | 18:35 گفت:

معجزه چیز خوبیه امیدوارم اتفاق بیفته

علی ارشدی در 10/11/1390 | 16:26 گفت:

کپی خوبی بود :)))

حمید فرازی در 10/11/1390 | 15:35 گفت:

همین معجزه رو روز آخر نقل و انتقالات انجام دادیم ولی الان دیگه بعیده

ali jamshidi در 10/11/1390 | 14:25 گفت:

ممنون. تشکر.