ونگر:خرید ما در بازار زمستانی به منزله معجزه است

نویسنده: Ehsan Rahimi

وبلاگ من
نویسنده: Ehsan Rahimi
man daneshjuye reshteye mohandesie shimi hastam .man 10 sale pish arsenalo ba thierry henry shenakhtam va asheghesh shodam va ta abad ashegh khaham mand.
کل بازدید: 10,388 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ونگر:خرید ما در بازار زمستانی به منزله معجزه است

ونگر: خرید ما در بازار زمستانی به منزله یک معجزه است؛تحت تاثیرروحیه تیمم دربازی با استون ویلا قرارگرفتم

مربی توپچی ها خرید بازیکن جدیدی برای تیمش در بازار زمستانی رابه منزله یک معجزه می داند
 آرسن ونگر مربی آرسنال در صحبتهایی اعلام کرد که در صورتی که تیمش در بازار نقل و انتقالات زمستانی خریدی را انجام دهد، چیزی شبیه معجزه رخ داده است

درحالی که آرسنال با نتیجه 0-2 از استون ویلا عقب بود، هواداران این تیم  ،شاگردان ونگر را هو می کردند ولی ونگر اعلام کرد که به شاگردانش اعتماد داشته. در نهایت هم آرسنال توانست دراین بازی با نتیجه 2-3 به پیروزی رسیده و به دور پنجم رقابتهای جام حذفی انگلیس راه یابد

مربی فرانسوی آرسنال در ادامه صحبتهایش به ایننکته اشاره کرد که میائیچی ، بازیکن آسیایی تیمش تنها مکن است با انتقالی قرضی به تیمی انگلیسی منتقل شود. این درحالی بود که صحبتهایی درمورد احتمال انتقال او به والانسیه فرانسه به گوش می رسید.

ونگر درپایان این مسابقه درمورد احتمال حضور تیمش در بازار نقل و انتقالات زمستانی گفت:« نمی توانم بگویم که محال است ولی با این مهلت کم، انجام خرید زمستانی مثل یک معجزه است. هیچ وقت هیچ چیز مشخص نیست.مهمترین نکته برای ما این است که بازیکنان مصدوممان بازگردند. اگر امروز به نیمکت ذخیره های ما نگاه کنید، می بینید که ما بازیکنان خوبی داریم.»

ونگر درمورد شرایط جک ویلشر که این روزها با دوران نقاهت بعد از انجام عمل جراحی روی قوزک پایش دست و پنجه نرم می کند گفت:« اولین خبری که شنیدیم خیلی بهتر از آنچه تصورش را می کردیم، بود.امیدواریم که جک به زودی بازگردد. من با جک صحبت کردم. او در طول هفته تستهای بیشتری را پشت سرخواهد گذاشت ولی نمی دانم که از چه زمانی تمرین کردن را شروع می کند. هنوز با اعضای کادر پزشکی صحبت نکرده ام.»

او درادامه درمورددیدار تیمش با

استون ویلا به این نکته اشاره کرد که بازیکنانش در این بازی صبر هواداران را مورد امتحال قرار دادند:« من ناراحتم که چرا همیشه نمی توانیم هوادارانمان را خوشحال نگاه داریم ولی ما همیشه باید با روحیه ای که یکشنبه نشان دادیم بازی کنیم. حس می کنم که هواداران تیم ما در مقایسه با قبل (بازی بایونایتد) کاملا مثبت بودند و چیزهای هیجان انگیزی دیدم.»

ونگر ادامه داد:« درک می کنم که هواداران درمورد تصمیمات من سوالاتی داشته باشند. ولی اگر آنها تعهد من به باشگاه یا فداکاری بازیکنان را زیر سوال ببرند، برای من عجیب خواهد بود. همه ما فقط به دنبال موفقیت تیمی که دوستش داریم هستیم.»

ونگر در بخش پایانی صحبتهایش در پاسخ به این سوال که دربین دو نیمه به بازیکنانش چه گفته که روحیه را به آنها بازگرداندنده گفت:« در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که این تستی است که  ما کیفیتهای روانی مان برای بازگشت به بازی را اثبات کنیم و هراتفاقی که بیفتد مهم این است که نترسیم.ما درنیمه دوم مقابل یونایتد واکنش خوبی داشتیم و در دیدار یکشنبه هم همین طور. سخت است که درنیمه اول 0-2 عقب بیفتی. من به شدت تحتتاثیر روحیه بالایمان قرار گرفتم. وقتی 0-2 عقب هستی می توانی برای خودت متاسف شوی و یا اینکه می توانی ثابت کنی که کیفیت فراوانی داری. امیدوارم که به همین ترتریب به جریان رقابتهای لیگ برتر هم برگردیم.»

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 10/11/1390 | 22:03 گفت:

آقای آرسن ونگر من که از کارات سر در نیاوردم هر کاری میکنی بکن ولی امسال باید جام بیار....
آره همین امسال که تیم در هم پیچیده.....


*البته من جام برام مهم نیست امسال نتونستی سال دیگه سال دیگه نتونستی سال بعدیش....:)))

توپچی جنوب در 10/11/1390 | 18:35 گفت:

معجزه چیز خوبیه امیدوارم اتفاق بیفته

علی ارشدی در 10/11/1390 | 16:26 گفت:

کپی خوبی بود :)))

حمید فرازی در 10/11/1390 | 15:35 گفت:

همین معجزه رو روز آخر نقل و انتقالات انجام دادیم ولی الان دیگه بعیده

ali jamshidi در 10/11/1390 | 14:25 گفت:

ممنون. تشکر.