ونپرسی: همیشه به دنبال گلزنی هانری در لیگ بودم

نویسنده: Ehsan Rahimi

وبلاگ من
نویسنده: Ehsan Rahimi
man daneshjuye reshteye mohandesie shimi hastam .man 10 sale pish arsenalo ba thierry henry shenakhtam va asheghesh shodam va ta abad ashegh khaham mand.
کل بازدید: 10,385 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ونپرسی: همیشه به دنبال گلزنی هانری در لیگ بودم

رابین ونپرسی می گوید گلزنی تیری هانری در لیگ برتر همواره در ذهن او وجود داشت.


برترین گلزن تاریخ باشگاه آرسنال در آخرین دقیقه دیدار مقابل بلکبرن، 228 گل خود در پیراهن توپچی ها را به ثمر رساند.

تیری هانری زننده تک گل پیروزی بخش آرسنال در جام حذفی مقابل لیدز نیز بود اما رابین ونپرسی اذعان می کند همواره به دنبال فراهم کردن یک گل برای هانری در لیگ برتر بود.

" عالی بود زیرا می خواستم او گلزنی کند. او در جام حذفی گل فوق العاده ای زد اما می خواستم در لیگ برتر نیز گلزنی کند.

تک تک ضرباتی که به توپ داشتم به دنبال او بودم. من می خواستم او را نیز وارد این بازی کنم.

و با آخرین ضربه در بازی، درست این اتفاق افتاد. تنها چیزی که در ذهنم بود پاس دادن به تیری بود. من می خواستم او گلزنی کند و او نیز این کار را انجام داد."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 19/11/1390 | 09:03 گفت:

واقعاً مردِ.
زوج خیلی خوبی برای هم بودن از همون اول.
البته الان جمبرلین واقعاً کیفیت روزهای خوب هانری رو داره از خودش نشون میده. مخصوصاً تو فضا سازی

saeed dadyar در 18/11/1390 | 23:51 گفت:

kolan baraye tiery faza sazi kard ta behesh pas bede ke tiery ham mesle hamishe ba oon baghal pahaye marofesh gol zani kard .dame jofteshon garm

توپچی جنوب در 18/11/1390 | 23:10 گفت:

واقعا کار رابین درست بود من که الان داشتم تکراریش رو میدیدم واقعا از کار رابین لذت بردم نه تنها پاس گل بلکه تو چند مورد توپ که گیرش میو مد سعی میکرد توپ رو به هانری پاس بده و بعد از گل هم تی تی ازش تشکر ویژه کرد دمش گرم واقعا مرد.

علی ارشدی در 18/11/1390 | 22:45 گفت:

حمید توپچی دست از شاعری بردار توش نون نیستا :)))

♥Arsenal♥ در 18/11/1390 | 22:17 گفت:

دمشون گرم...


هردورو دوست دارم شدید به مدت مدید.....*خنده*

میثم در 18/11/1390 | 21:25 گفت:

سلام
رابین عشقه خدا کنه بمونه

حمید فرازی در 18/11/1390 | 21:00 گفت:

واقعا رابین چه از نظر فنی و چه از نظر اخلاقی در مرحله خوبی قرار داره که امیدوارم این ادامه داشته باشه.کلا تیم با شخصیتی داریم

sepehr najafian در 18/11/1390 | 20:22 گفت:

رابين ميتونست خودشم گل بزنه ولي کار درستو کرد.