برد شیرین دیگر.انرژی مضاعف در برابر میلان

نویسنده: Ehsan Rahimi

وبلاگ من
نویسنده: Ehsan Rahimi
man daneshjuye reshteye mohandesie shimi hastam .man 10 sale pish arsenalo ba thierry henry shenakhtam va asheghesh shodam va ta abad ashegh khaham mand.
کل بازدید: 10,383 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

برد شیرین دیگر.انرژی مضاعف در برابر میلان

امروز بازی بسیار سختی در مقابل لیورپول داشتیم که به امید خدا برنده شدیم.


پس از برد در مقابل تاتنهام خیلی امید داشتم که این بازیم ببریم فقط وقتی دیدم که تو نیمه اول زیاد خوب بازی نکردیم کمی نگران شدم تو نیمه دوم تقریبا بازی منطقی ای انجام دادیم و بازم این بردو بیشتر از همه مدیون رابین هستیم البته به نظر من.این بازی می تونه انرژی مضاعفی واسه بازی با میلان باشه امیدوارم که میلانم ببریم.البته واسم مهم نیست که با چند گل ببریم فقط می خوام که میلان بازم طمع شکست در برابر ارسنالو بچشه البته نکته مهم و ناراحت کننده این بازی مصدومیت ارتتا بود که واقعا امیدوارم زیاد جدی نباشه هر چند که به نظر جدی میومد .در اخر این برد شیرینو به همه ارسنالیها تبریک میگم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امید در 14/12/1390 | 00:28 گفت:

با این بازی که من از میلان دیدم بردش حتی تو امارات خیلی مشکله
چه برسه به 4 تا

hamed در 13/12/1390 | 22:05 گفت:

رابین هودو جالب گفتی...

به امید پیروزی مقابل میلان حتی با اختلاف یک گل...

ولی برای صعود هم باید امیدوار بود...

علیرضا در 13/12/1390 | 20:43 گفت:

تبریک به همه............برد بسیار شیرینی بود............
زنده باد آرسنال.............

Vishka در 13/12/1390 | 19:26 گفت:

اگه یه ذره این والکات مثل بازی با تاتنهام اوج بگیره و از جناح حمله کنه یا پاس از عمق توپ به رابین برسونن تا دوباره مثل امشب با زیرکی گل بزنه میشه امیدوار شد اما خب خیلی زیادی باید امیدوار بود.

حمید فرازی در 13/12/1390 | 19:12 گفت:

مم تبریک میگم و امیدوارم توقعات برای این فصل باز بالا نره.
شانس ما برای حذف کردن میلان پیش از این دو مسابقه 1 درصد بود ولی الان در خوشبینانه ترین حالت 5 درصده و نمیشه با دوبازی قضاوت کرد و 4 گل کم نیست.

Farhad Rahbari در 13/12/1390 | 19:09 گفت:


چون رابین هودو داریم

توپچی جنوب در 13/12/1390 | 19:06 گفت:

ما بتمن نمیخواهیم چون رابین ونپرسی رو داریم ....................
بهترین جمله ای که تو عمرم خوندم !!!!!!!!!