گل های یورو گروه 1 و 2 HD

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 116,300 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

گل های یورو گروه 1 و 2 HD

دانلود تمام گل های یورو برای شما دوستان .

منبع : www.soccerwave.irگروه 1

گل اول لهستان به یونان 1-0:


گل اول یونان به لهساتان 1-1:

--------------

گل اول روسیه به چک 1-0:

گل دوم روسیه به چک 2-0 :


گل اول چک به روسیه 2-1 :


گل سوم روسیه به چک 3-1 :

گل چهارم روسیه به چک 4-1 :

____________

گروه 2

گل اول دانمارک به هلند 1-0 :

--------

گل اول آلمان به پرتغال :دوتای اول مستقیمن پس مشکلی نخواهند داشت اما بعدیاش از هاتفابل شاید حتما باید عضو بشید ....!! البته شــــــــــاید...!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 21/3/1391 | 22:35 گفت:

من خودم همه گل هارو دارم dl میکنم هیچ گلی از دستم در نرفته

ehs در 21/3/1391 | 22:31 گفت:

تا الان كه هنوز گل قشنگي نديديم!تا ببينيم بعد چي ميشه!!
كارت درسته اگه تونستي بعدا هم گل تيمهاي معروف رو بگذار!
مرسي حميد توپچي

M o o r I در 21/3/1391 | 20:40 گفت:

ایول پسر

عالی

sepehr najafian در 21/3/1391 | 17:08 گفت:

مرسي.گل دانمارک خيلي قشنگ بود.کان دلي خيلي خوب فرار کرد

توپچی جنوب در 21/3/1391 | 17:01 گفت:

مرسی حمید جون کارت 20 ته بخدا دمت گرم پسر.......

سينا در 21/3/1391 | 16:52 گفت:

خوبه ممنون هنوز دانلود نكردم ولي 1و2 تاش قشنكه دانلود ميكنم حتما