حسرت و حسرت و حسرت.....

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 115,805 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حسرت و حسرت و حسرت.....

چی بگم والله هرلحظه یه حسرت......


اینم از ثانیه شماری که لحظات تلخ مارو میشماره.....
برید به این لینک متوجه میشید 7سال و 0 ماه و......کلی بدبختی....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 23/3/1391 | 03:43 گفت:

به 8 سال نمي رسه!

reza در 23/3/1391 | 00:51 گفت:

این ثانیه شمار برابر عمر مدیریتی هیلوود و هر وقت بره متوقف میشه

hamid saadi در 23/3/1391 | 00:04 گفت:

توقفش فقط دست عثمانوف و پولشه. همین. با این وضع مطمئنن رابین میره و والکات و سانگ وووووووووو
به ترتیب هر سال یکی دوتا رو از دست میدیم و میشیم فجر شهید سپاسی

amir reza در 22/3/1391 | 22:52 گفت:

مرسی حمید جان
ایشاالله سال بعد همه جامارو درو میکنیم(ولی هر سال داریم این حرفارو میزنبم)
سیستم لایکا فکر کنم مشکل داره
LIKE

♥Arsenal♥ در 22/3/1391 | 22:37 گفت:

soroosh:
حمید ناراحت نشو

**********************

دیسلایک برای چیزایی که باید بدمون بیاد دیگه..........

اصلشم همینه اگه کی لایک بزنه یعنی خوشش اومده از این اتفاق

مریم تجدد در 22/3/1391 | 21:47 گفت:

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
چه بد

مهدی افسرده در 22/3/1391 | 20:21 گفت:

چمبرلین تو ترکیب ثابت انگلیسه

توپچی جنوب در 22/3/1391 | 20:17 گفت:

واقعا تاسف بر انگیزه مطمئنم فصل بعد دیگه ثانیه شماری در کار نیست!!!!!!!!!!

milad foadiyan در 22/3/1391 | 19:41 گفت:

اگه میخواستیم خیلی زودتر از اینا متوقف میشد چون علنن 7 سال برای بها دادن به جوونای تیم داریم 2 تا جامو(حذفی و اتحادیه)فدا میکنیم که مجموعا میشه 14 تا جام که کم چیزی نیست
viva arsenal

soroosh در 22/3/1391 | 19:26 گفت:

حمید ناراحت نشو
من که اصلا دیسلایک ها را نیگا نمی کنم

مهدی افسرده در 22/3/1391 | 19:21 گفت:

آخره فصل بعد متوقف میشه میگه نه؟؟؟....

♥Arsenal♥ در 22/3/1391 | 18:14 گفت:

41 دیسلایک

بهترین پست تاریخ بود.......

سید محمد رضا در 22/3/1391 | 18:08 گفت:

داره باورم میشه / میمونی تا همیشه / لحظه های زندگی....
اِ اِ اِ اشتباه شد

هنوز باورتون نشه؟؟؟؟ حقیقته دیگه ، مگه حتما باید ثانیه شمار داشته باشیم واسه افسوس ؟؟؟؟
ولی خیلی جالبه بذار باشه
انشالله سال بعد نگهش میداریم ، اونوقت ( بعد از گرفتن جام ) همه قدر جام رو میدونیم

soroosh در 22/3/1391 | 17:54 گفت:

خیلی ناراحت کننده هست
کم کم داریم به بی جامی عادت می کنیم مثل آس رم

♥Arsenal♥ در 22/3/1391 | 17:36 گفت:

توقفش فقط دست آرسنال ما فقط حمایت......

nima در 22/3/1391 | 17:31 گفت:

عجب چیزه با حالیه!کاش میشد متوقفش کرد...

آرمان الهیاری در 22/3/1391 | 17:03 گفت:

فصل بعد هم خبری از جام نیست
دیگه داره باورم میشه فوتبال الآن بر پایه پول هس؛
من سیتی؛رئال؛چلسی؛حتی بارسا؛پاری سن ژرمن؛زنیت؛آنژی
بازم بگم؟

سينا در 22/3/1391 | 17:02 گفت:

بابا اين جيه ميزاري اعصابم خورد كردي
خدا بكم چيكارت كنه روزمو خراب كردي

♥Arsenal♥ در 22/3/1391 | 16:42 گفت:

بزن دیس لایکو........

♥Arsenal♥ در 22/3/1391 | 16:42 گفت:

لطفا یه نفر بگه چجوری میشه جلو این ثانیه شمار رو گرفت؟؟؟