سناریو تکراری....!!( ون پرسی نیست موضوع)

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 115,759 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سناریو تکراری....!!( ون پرسی نیست موضوع)

خب این ون پرسی هم رفت به نظر شخصی خودم ونگر بین کار خوب و خوب تر خوب تر رو انتخاب کرد و راضی ون پرسی رو فروخت ولی کاش نه به یوتد میدادش و نه هیچ تیم انگلیسیه دیگه...!!اصل مطلب:

اون چیزی که امروزه من رو نگران کردن فرستادن نماینده ای از تیم بارسلونای اسپانیا به لندن برای عقد قرارداد با سانگ......!!
طبق شواهد و قرائن سانگ مایله تا به کاتالان بره...!

فرد مخبر بارتمئو نام داره و پیشنهاد 15 ملیونی رو دادن به آرسنال و الکس سانگ که آرسنال به این قیمت راضی نیست و گفته 18 ملیون.....!!


حالا اینکه ون پرسی رفته خوبه 3تا مهاجم خوب داریم شایدم هم 5تا ولی سانگ بره توی خط میانی حسابی سر در گم میشیم...!!

الالخصوص اگه نتونیم ام ویا رو جذب کنیم......!!

خروج سانگ به منزله ی عقدر قرارداد با ام ویا هست ولی اگه سانگ بره بارسا دیگه هم خودشو بدتر خراب کرده و هم آرسنال دچار بی نظمی میشه...!!

اگه یادتون باشه ما تا بازیکنانمون اومدن با هم مچ بشن رتبه 17هم جدول رو داشتیم و اینطور که معلوم امسال هم اینچنین خواهد بود....!

من تا دیروز میگفتم اگه ون پرسی بمونه قهرمانی توی EPL و UCL صددرصد هست ولی الان مجبورم بگم اگه سانگ بره کسب سهمیه UCL و باخت های آبرومند توی EPL بسیار دشوار است...!!

اینم درحالی که تیم هایی مثل اورتون و نیوکاستل  و تاتنهام بیش از پیش قویتر شدند...!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 26/5/1391 | 16:30 گفت:

ونگر خودش میدونی چیکار کنه چیکار نکنه....

محمد على(اباى) در 26/5/1391 | 15:28 گفت:

سانگ نباید بره.....جایه این مرتیکه(رابین)باید یه مهاجم پایه راست با کلاس بخریم

بهزاد کاویانی در 26/5/1391 | 14:18 گفت:

بازم هم میگم ونگر این تیمو آرسنال کرد

حامد مبينى در 26/5/1391 | 11:41 گفت:

چه روز بیخودیه این روز 15م که تولده چمبو هم هست!!!!!!!!!!!!!!

15th Aug 2011: Fabregas to Barca.
15th Aug 2012: RVP to United

محمد در 26/5/1391 | 11:37 گفت:

باز بچه ها احساسی شدن و شروع کردن به بد و بیراه گفتن به رییس

♥Arsenal♥ در 26/5/1391 | 11:10 گفت:

البته نه اینکه ونگر باشه ولی ونگر میتونه جلوگیری کنه اگه سر اطاعت خ نکنه.......!!

♥Arsenal♥ در 26/5/1391 | 11:10 گفت:

بهزاد کاویانی:
بعضیا یادشون رفته ونگر این تیمو آرسنال کرده

------------------------------------------------------------

این حرفی که زدی پارسال 100صفحه درموردش حرف زدیم آخرش به یه نتیجه رسیدیم که کسی که آرسنال رو داره نابود میکنه ونگره ولی بازهم قابل احترامه.......!!

بهزاد کاویانی در 26/5/1391 | 11:02 گفت:

بعضیا یادشون رفته ونگر این تیمو آرسنال کرده

sadegh در 26/5/1391 | 11:01 گفت:

شک نکن سانگ هیچ جا نمیره.

alireza در 26/5/1391 | 09:18 گفت:

سانگ بره که هر کی باشه بوسکتس رو ترجیح میده به سانگ پس اونجا باید تعویضی بازی کنه

alireza در 26/5/1391 | 09:18 گفت:

سانگ بره که هر کی باشه بوسکتس رو ترجیح میده به سانگ پس اونجا باید تعویضی بازی کنه

masoud mahmudpur در 26/5/1391 | 08:35 گفت:

نصف بازیکنامون عوض شدن و این خیلی بده

محمد در 26/5/1391 | 06:59 گفت:

اگه سانگ هم بره من دیگه امیدی ندارم به این تیم ! باز هم مث سال های قبل .
خلاص
خاک تو سرت ونگر آشغال عوضی
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا این ونگرو بکش . چرا دست از سر آرسنال بر نمیداری کثافت آشغاااااااااااااااااااال

♥Arsenal♥ در 26/5/1391 | 06:54 گفت:

شما اصل مطلب رو ول کردید فرع رو گرفتید؟؟؟

بابا اصل مطلب سانگــــــــه!!!

در مورد سانگ حرف بزنید.....!!

مجتبی هانری در 26/5/1391 | 06:18 گفت:

دیگه رفت وهمه چیز را ثابت کرد ولی هیچ موقع فکر نمی کردم این قدر احمق باشه

موافقم امیدوارم حداقل سانگ نره

ali در 26/5/1391 | 05:14 گفت:

از وقتی آرسنال پولدی رو گرفت مشخص بود رابین رفتنیه چون شماتیک بازی هر دوتاش یکیه ولی رفتنش دسته باشگاه و ونگره انگار همه یادشون رفته ونگر یه اقتصاددانه طبیعه بازیکنی که دیگه فصل بعد ارزشه آنچنلنی نداره بفروشه و جاش جوون بگیره ولی نکته اذیت کنندش اینه که قراره به تیمه دشمنمون بره.ولی امسال تیم حداقل 50درصد از فصل پیش قویتره البته اگه سانگ نره

parsa .R در 26/5/1391 | 04:15 گفت:

من موافق نیستم با این که rvp رفت ولی امسال صد در صد یه قهرمانی داریم شک نکن داداش