مختصری از دربی پیش رو و ابراهیم توره

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 113,010 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مختصری از دربی پیش رو و ابراهیم توره
ابراهیم توره بازیکن 26 ساله و سنگالی تیم موناکو که در 11بازی 12 گل زده اذعان کرده که رویایش بازی در لیگ انگلیس است و مایل هست برای آرسنال خدمت کند.


این بازیکن در لیگ لوشامپیونه فرانسه بالاتر از بازیکنان مطرحی چون زالاتان ابرهیمویچ و لاوتزی و بقیه در صدر جدول گلزنان است.

ابراهیم توره سابقه بازی در پرسپولیس و اشتب نکنم پیکان و سپاهان را دارد.

ابراهیم در سپاهان بازی های خوبی را براری این تیم در جام باشگاه های آسیا انجام داده و از بازیکنان محبوب خراجی لیگ برتر خلیج فارس به شما می آید.

روزنامه اکیپ فرانسه از ابراهیم توره سوالی پرسیده که "آیا مایید در موناکو بمانید اگر پیشنهاد خوبی برایتان فراهم شود از لیگ انگلیس؟

توره در پاسخ به این سوال گفت "این بستگی دارد که چه تیمی به من پیشنهاد بدهد و در آینده خواهیم دید چه اتفاقی خواهد افتاد.

موناکو تیم بزرگی است ولی من دوست دارم مدت طولانی را در لیگ انگلستان بگذرانم برای مثال دوست دارم در تیم آرسنال بازی کنم.
_____________________**********________________*********_________بازیکنان محروم و مصدوم در بازی دربی با فولهام.

ویلشر که محروم هست به دلیل کارت قرمز در برابر منچستر یونایتد.

شسنی هم دوره نقاهتش تموم شده و چیز دیگه نمونده و احتمالا بازی با تاتنهام بازی کنه. شسنی از  نایحه قوزک پا دچار مصدومیت بوده.

رمزی و اوکسلید هم که به ترتیب از ناحیه کشاله ران و لگن مصدوم هستند و به بازی نمیرسند.رمزی و اوکسلید دارن تست های آمادگی رو پشت سر میگذارند.

وینگر آفریقایی ژروایس هم که از ناحیه مچ پا و گیبس هم ران و آبو دیابی هم ران و روسیچکی از ناحیه هسترینگ مصدوم هست که همه بازیکنان توی این پاراگراف در استراحت و تست های توانبخشی هستند.

بازیکنان آرسنال در برابر فولهام بطور موقت هم : مانونه ، سانیا ، ورمیناتور ، مرتساکر ، سانتوس ، کازورلا ، آرتتا ، کوکلن ، پولدی ، ولکات ، ژیرود ، شسنی ، مارتینز ، ژورو ، چاماخ ، ینکینسون ، آرشا ، کوشلنی ، چمبو و رمزی  هستند که ممکن تغییر کنه این لیست.

______________********____________**********_________***______

و در مورد فولهام که یول چندی پیش گفته بود آرسنال توانایی رقابت با اون تیما رو نداره D:

از اینکه محمدو دیارا بازیکن سابق رئال مادرید رو ممکنه در اختبار نداشته باشه نگران هست و بیان کرده که سیمون دیویس هم دوره نقاهت به دلیل مصدومیت در ناحیه ران هست. دیارا هم مشکلش زانو بوده ولی 50-50 هست بازی کردنش.

پ.ن کاش بازیکنه مصدوم بشه خخخ

بازیکنای احتمالی فولهام هم برای دربی به شرح زیر میباشد:

شوارتزر |از نسل دایناسور ها| ریدر ، هیوز ، هانگلند ، ریسه|قطعه تاریخی| دیمن داف |یا ابرفض اینارو کی تو گور صدا کرده خخخ|رودالگا ، برباتوف خخ ، استوکدال ، سندروس ، سیدول ، پتریچ ، رویز ، کاراگونز |خونه ی بابام خراب اینا دیگه چینخخ| اشکان دژاگه ، کاسامی.


حضرت عباسی اینا فسیلن بخدا........

شوارتز ، برباتوف ، کاراگونیز و....

اینا چین بخدا؟؟نامردا نکنه ببرن مارو حالگیری بشه ها خخخخ
ریسه هم هنوز بازی میکنه؟؟

دیمن دافه خخخخخخخخخ دافو باشید خدایی این چیه بابا....

یا این داف نه اون داف چلسی و نیوکاستله؟؟


کافیه دیگه برم کار واجب پیش اومد والا بیشتر مینوشتم....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 20/8/1391 | 12:09 گفت:

تجربه حرف اول رو توی این لیگ میزنه

ناصر در 20/8/1391 | 12:09 گفت:

همه قطعات تاریخی و فسیلها اگه امروز حالمون رو نگرفتن من اسمم رو عوض میکنم!!!!!

ناصر در 20/8/1391 | 12:07 گفت:

موناکو لیگ دسته اول فرانسه است،نه لوشامپیونه!!!!!!!!!!!!
کم ذاقارت تو تیم نداریم.
اول بذار اونا رو بریزیم تو خندق بعد 4 تا اوسکول دیگه مثه این رو به تیممون اضافه کنیم.

علی قاسمی در 20/8/1391 | 10:19 گفت:

فولام همیشه یک تیم کاملا متوسط توی لیگ انگلیسه
هر سال وسط جدوله امسال هم همینطور میشه 8 9 10 11 یا 12 رتبه این تیم در انتهای فصل خواهد بود

علی قاسمی در 20/8/1391 | 10:12 گفت:داداش توره که تو لیگ دسته 2 فرانسه آقای گله و زلاتان رو جونمن خراب نکن مگه نمیدونی موناکو دسته 2 رفته

دسته 2 فرانسه رو نمیشه اصلا با انگلیس مقایسه کرد اما من کلا این بازیکن توی لیگ ایران بود خیلی از بازیش خوشم میامد
دیوانه الکی 3 سال از عمرش رو دسته کم تو لیگ ایران گذروند

اگه 3 سال پیش یه فصل اینقد خوب بازی میکرد الان امید بیشتری توی 23 سالگی برای بازی توی تیم های بزرگ داشت

نبینید تو ایران بازی کرده به نظر من به مراتب بهتر از شاماخ و پارک بازی میکنه

توپچی جنوب در 20/8/1391 | 08:57 گفت:

ابراهیم توره و آرسنال

حمییییییییییییییییییییییییییییییییییییید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 20/8/1391 | 04:44 گفت:

خوبه علی ارشدی کلیشو پاک میکنه دستش درد نکنه

♥Arsenal♥ در 20/8/1391 | 04:44 گفت:

من هر وقت پست میدم آخه یه گافی توش در میاد

هنوز اون قضیه لارسن جلو چشمه


حالا چه فرق میکنه مهم اینه که خوب گل میزنه خو این عمو هم همچین گفته بود لیگ انگلیس من فکر کردم شاید توی لیگ برتر فرانسه هست همون لوشامپیونه..........

Keivan در 20/8/1391 | 02:32 گفت:

موناکو لیگ دسته 2 فرانسست...چه ربطی به زلاتان و لانتزی داشت!!!
فولام با برباتف خیلی خطرناکه...نباید دست کم بگیریمشون...

ehsan zoola در 19/8/1391 | 22:16 گفت:

به هیچ توره به درد لیگ انگلیس نمیخوره ... اونم فهمیده ونگر مفت خره گفته میخام برم آرسنال ... چقد بدبختیم ما

کلا لهجت با جمله هاش راست تو لوزالمعدم


خوش به حال اشکان که فردا تو امارات بازی میکنه

من از برباتف میترسم

راستی بچه ها همین فولام فصل قبل 4 امتیاز ازمون گرفت به هیچ وجه دست کمش نگیرین

محمد اصغری در 19/8/1391 | 21:44 گفت:

خوبه دیگه موزه فولام با مهدکودک ارسنال
خدا آخر عاقبتش رو به خیر کنه
در مورد توره هم: ماژیرور رو آوردیم که مثلا اقای گل هم بود،این از اب در اومد.اون که توره هست....

sepehr najafian در 19/8/1391 | 21:27 گفت:

آنري:ميخوام نيم فصل به آرسنال برگردم

sepehr najafian در 19/8/1391 | 20:29 گفت:

فولام واقعا تيمي سرشار از فسيله.

ArSeNaL در 19/8/1391 | 19:47 گفت:

مرسی از پستت

شوارتزر |از نسل دایناسور ها| ریدر ، هیوز ، هانگلند ، ریسه|قطعه تاریخی| دیمن داف |یا ابرفض اینارو کی تو گور صدا کرده خخخ|... خیلی حال کردم
ابراهیم توره رو ندیدم ولی ژیرود هم پارسال بهترین گلزن بود ولی تا اینجا خیلی خوب نبوده

حمید pires در 19/8/1391 | 19:15 گفت:

مرسی حمید جان.
ابراهیم توره فیزیک آدبایورو داره با شم گلزنی بیشتر اما حضورش تو لیگ دوم فرانسه کارو خراب میکنه. راستی میدونی چند سالشه؟
تیم فولام همیشه برای چلسی دردسرساز بوده چون دربی غرب لندن مال اوناست اما اغلب فقط تو خونش جلو ما عرض اندام کرده.
بازیکنای مسن فولام نقطه قوتشه چون همه بازیکنای خوبین.

محمد مهدی در 19/8/1391 | 19:12 گفت:

یا ابرفض اینارو کی تو گور صدا کرده خخخ
********************
حال کردم با این جله

دوباره