آرسنال آماده برای شکستن سد دستمزدها...

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 112,691 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال آماده برای شکستن سد دستمزدها...

منبع خبر تلگراف :

آرسنال آماده برای شکستن سد دستمزدها برای آوردن گوتزه و یووتیچ...در حال حاضر بیشتر سطح دستمزد در آرسنال برای دو مهاجم آرسنال لوکاس پودولسکی و تئو ولکات است که این مبلغ به صورت هفته ای £100,000است.
آرسنال امیدوار است تا با افزایش سطح دستمزدها برای آوردن بازیکنان بزرگ و استعداد های درخشان راه را هموار کند.
این معلوم است که آرسنال تابستان گذشته مبلغ هفته ای £140,000 را برای قرارداد جدید ون پرسی پیشنهاد داده بود و آرسنال این توانایی را دارد که امسال نیز دوباره پیشنهادهایی از این قبیل را رو کند.

استفان  یووتیچ منهاجم نوک فیورنتینا و ماریو گوتزه هافبک بازیساز بورسیا دورتموند مدتی است که آرسن ونگر نسبت به حضور آن ها در ورزشگاه امارات ابراز علاقه کرده و این دوبازیکن را به شدت زیر نظر دارد. آوردن این دو بازیکن برای باشگاه خرج سنگینی برخواهد داشت که در توان آرسنال نبوده.

آرسنال 70ملیون پوند برای خرید بازیکن در فصل نقل و انتقالات در اختیار داشته این درحالی است که چند هفته پیش اعلام شد آرسنال مبلغ 123ملیون پوند را در حساب بانکی خود دارد. این نشاندهنده این نیست که همه ی این مبلغ باید خرج بستن قرارداد با بازیکنان جدید باشد ولی نشاندهنده ی این است که توان مالی آرسنال بیش از پیش شده.

قرارداد جدید ثبت شده بین آرسنال و اسپانسر پیراهن این تیم یعنی شرکت هواپیمایی پرواز امارات که به نسبت یک قرارداد معمولی بیشتر است حساب مالی آرسنال را افزایش داده است. شرکت امارات سالیانه 30ملیون پوند به مدت 5سال به تیم آرسنال به جهت نوشتن نام این شرکت بر روی لباس آرسنال پرداخت میکند و تاکنون آرسنال 20ملیون آن را دریافت کرده و تا پایان فصل فوتبالی جاری 22ملیون دریافت خواهد کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده از حساب های مالی آرسنال , دستمزد پرداختی سالانه آرسنال 143ملیون پوند بوده که فقط 17ملیون پوند از تیم منچستر یونایتد و 50ملیون پوند از تیم منچستر سیتی  و تاتنهام و چلسی است. |أهــــه 50ملیون پوند کمتر از اونا خرج میکنیم|.

نحوه ی پرداخت پول آرسنال در طی سال و درآمد این تیم انتظارات را به طور قابل توجه ی افزایش داده است و هواداران دلیلی برای خرج نکردن نمیبینند.

آرسنال اضافه بر سرمایه فعلیش حداقل 6.5ملیون پوند میتواند به دلیل فروش و قرض دادن بازیکنان خود در نیم فصل و تابستان به دست آورد. مخصوصا آرشاوین و اسکیلاچی که چیزی به اتمام قراردادشان نمیانده است.

بندتنر ، آندره سانتوس ، شاماخ ، ژورو و پارک چو یونگ در فصل بعد برای آرسنال حاضر خواهند بود و اگرچه آرسنال در فروش این بازیکنان به طور قرضی نستا موفق بوده ولی عملکرد ضعیفشان مشهود بوده در دوران قرضی.
به هر حال این یک واقعیت است که آرسن ونگر باید بازیکنانی را که کشش ندارند از لست تیم کنار بگذارد.

آرسن ونگر کماکان معتقد است دسمتزی که تیم ها به بازیکنان میدهند در آینده بیشتر از2هزار ملیون پوندی است که یوفا برای فرپلی مالی تعیین کرده است بیشتر خواهد شد و معتقد است آرسنال رقابت خوبی را نخواهد داشت.

یووتیچ 23ساله همانند جوانی های ون پرسی پتانسیل و استایل و توانایی های بسیار خوبی دارد و حدود 20ملیون پوندی قیمت دارد. همچنین آرسن ونگر درمورد آینده مدافع راست خود تردید دارد و همچنین میخواهد مایکل آرتتا را در تیم خود حفظ کند و همچنین هافبک دفاعی مستعد تولوز یعنی اتین کاپو نیز در رادار آرسنالی ها قرار گرفته است.

سانیا یک قرارداد یک ساله از سوی باشگاه دریافت کرده ولی خودش قرارداد بلندتری را میخواد. اما سران باشگاه آرسنال معتقد هستند پیشنهاد 1ساله یک پیشنهاد معقولانه است برای بازیکنی که به سن 30سالگی رسیده و مصدومیت های سنگینی نیز داشته. 

وچیک چزنی نیز در دروازه آرسنال افت داشته و سیر صعودی خود را به سیر نزولی تبدیل کرده که باعث  شده تا توجه آرسنالیا روی دو گلر شاغل در لیگ برتر جلب بشه که این دو گلر پپ رینا از تیم لیورپول و اسمیر بگوویچ گلر تیم استوک سیتی است.

این درحالیست که خود ونگر نیز سال 2014 قراردادش به پایان خواهد رسید ، بقای آرسن ونگر در آرسنال بسته به میزان موفقیتش در تابستان فصل آینده و نتایج وی خواهد بود.

برنامه آرسن ونگر برای حفظ هسته ی بریتانیایی ادامه دارد به ویژه حفظ ویلشر ، ولکات ، چمبرلین ، رمسی و گیبس ولی البته چیزی که مهمتر از ثبات مالی باشگاه و ایجاد یک موقعیت بهتر برای ایجاد حس رقابت بین بازیکنان نخبه است.|یه چیزی تو مایه های جذب استعداد به آکادمی فوتبال آرسنال|

آرسنالی ها به تازگی از دنیس برگکمپ یک اسطوره ساخته اند و او را دیگر با صفت اسطوره میخوانند و همچنین از وی یک تندیس ساخته شده که بیرون ورزشگاه در کنار تندیس تیری هانری نصب خواهد شد. دنیس در سال 2003-04 عضو تیم رویایی آرسنال بود که نتایج درخشانی را کسب کردند و از نظر هواداران در آن سال دومین بازیکن بزرگ تیم وقت محسوب میشد. مجسمه های هانری ، آدامز و چپمن نیز در دسامبر2011 در بیرون ورزشگاه بنا شد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 13/12/1391 | 11:45 گفت:

فروش آرسنال به عربا تنها راه نجات از بی جامیه........

اگه آرسنال رو نخرن میرن لیورپول با یه تیم مقل اونو میخرن شاید هم تاتنهام رو بخرن..........

اونوقت هست که پشیمونی سودی نداره......

reza در 13/12/1391 | 11:29 گفت:

این عربا بیان ارسنال بخرن بعدش وقتی قهرمان شدیم مثل بعضیا بنویسیم tanks sheykh

محمد مهدی در 12/12/1391 | 23:15 گفت:

ون پرسی اول پیشنهاد 220 هزارتایی رو رد کرد چون میگفت من باید گرون ترین بازیکن لیگ باشم بعد با 230 تا رفت و گرون ترین هم نشد. تورس 250 تا میگیره

♥Arsenal♥ در 12/12/1391 | 21:40 گفت:

ببینید دلیل نگه نداشتن ون پرسی نداشتن پول کافی بوده......

140تا یه جورایی 75تای ولکات و 100تای پولدی برای باشگاه یه رکورد جدید محسوب میشه....

این در حالیه که من یوتد فکر کنم 250تا میده به ون پرسی ، درسته فکر کنم نه؟؟

حالا خودتون قضاوت کنید 250 کجا 140 کجا......... |البته مطمئن نیستم 250 بده.... یه چی پروندم یکی قیمت دقیقو بده|


دستمزد میتونه بازیکنارو جذب کنه.

محمد مهدی در 12/12/1391 | 16:02 گفت:

حمیدجان دمت گرم. مرسی. عالی بود. یه پسته درسته حسابی بود.
گوتزه خیلی بعیده ارسنال بیاد ولی از اونطرف رئال و بارسا وینگ های قدرتمندی دارن یکیشون بیل رو میگیره اون یکی نیمار پس به نظرم بیاد انگلیس. که باز هم ارسنال...نمبدونم پی بگم خدا کنه بیاد.
ولی یووتیچ رو میتونیم بگیریم اگر چه چندین سال که رئال و منچستر سیتی و بخصوص یوونتوس به دنبالشن اونم شدییییییید. یعنی اگه این بازیکن جذب بشه یه سوپر هایجک زدیم به رقیبامون ولی بازم بعیده اخه ارسنال پول بده نیست.

♥Arsenal♥ در 12/12/1391 | 12:02 گفت:

صل بعد اوضاع بهتر خواهد بود....

هیچ بنی بشری نمیخواد یه جا رو با یه خاطره تلخ ترک کنه ونگر هم مستثنی نیست....

سال 2014 قرادادش تمومه و برای تمدید کردن باید جام ببره ، جام بردن هم ابزار کار میخواد...

اگر هم بخواد بره باید بدونه تا زمانی که تو آرسناله این اوبوهت رو داره حتی اگه جامی نبره ، اگه بره رئال و موفق نشه راحت بیرونش میکنن تازه اگه مثل کاپلو هم ببره باز هم بیرونش میکنند

پوریا در 12/12/1391 | 08:51 گفت:

مشکل دفاع نیست مشکل یه تمام کننده خوب هست...

T.Vermaelen در 11/12/1391 | 22:00 گفت:

آرسنال اگه 2 تا دفاع محکم بخره همین تیمش بهترین تیمه بخدا
مشکل دفاع ست دفاع دفاع دفاع.... و هافبک دفاع.....

امیر صفای نیکو در 11/12/1391 | 21:29 گفت:

البته منطورم با شما نبود حمیدخان.کلی گفتم...

امیر صفای نیکو در 11/12/1391 | 21:27 گفت:

شایعه های مزخرف شر.ع شد.علکی دلتون رو صابون نزنید.اول خریده بشود تا ما باور کنیم نه اینکه مثل هر سال فقط آرزوی دیگران رو ببینیم...

parsa در 11/12/1391 | 21:01 گفت:

راستی امیدوارم مجسمه برگمپ افسانه ای رو هرچه سریعتر بسازن
iceman

parsa در 11/12/1391 | 21:00 گفت:

مرسی
امیدوارم این اتفاقات بیفته وفصل دیگه برای سهمیه گرفتن نجنگیم
البته احتمالش کمه

majid r در 11/12/1391 | 20:57 گفت:

بازم شایعه ، گوتزه!!!!!!!!!!:

آریان در 11/12/1391 | 20:07 گفت:

گوتزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آرسنال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حرفشم نزن ولی ----------- نمی دونم اگه پیشنهاد کلان بده باشگاه شاید بیاد

بابا خسته شدیم از این 8 سال سگی الآن ما آرزو میکنیم این فصل سهمیه بگریم کو اون آرسنالی که جامها رو درو میکرد اینجاست که شاعر میگه " یاد باد آن روزگاران یاد باد "

masoud mahmudpur در 11/12/1391 | 19:32 گفت:

اخرشم میریم یعقوب کریمی و ارش برهانی رو میگیریم

♥Arsenal♥ در 11/12/1391 | 19:06 گفت:

ahmad behrozi:
یعنی گوتزه این همه تیم رو میزازه که بیاد آرسنال؟؟؟؟؟

_________


پول بابا مهمه نه چیز دیگه.......

اگه خیلی بخواد تعصبی عمل کنه همونجا میمونه.........

amin در 11/12/1391 | 18:44 گفت:

هر سال میگن مشکلات مالی برطرف شده ولی دوباره...

amin در 11/12/1391 | 18:42 گفت:

هر سال میگن مشکلات مالی برطرف شده ولی دوباره...

ahmad behrozi در 11/12/1391 | 18:36 گفت:

یعنی گوتزه این همه تیم رو میزازه که بیاد آرسنال؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 11/12/1391 | 18:32 گفت:

اگه به ون پرسی مثل یونایتد پول میتونستیم بدیم الان موندگار بود.........

قضیه گوتزه و یووتیچ ظاهرا خیلی جدیه.....

ahmad behrozi در 11/12/1391 | 18:29 گفت:

خدا کنه رویای پول خرج کردن به واقعیت بپیونده

tofigh در 11/12/1391 | 18:24 گفت:

خدا کنه اینحور که میگی بشه .ولی ما دفاع و دروازبان میخوایم بگوویچ عالیه..@@

♥Arsenal♥ در 11/12/1391 | 17:53 گفت:

امیدوارم اینجا دیگه گافی نباشه تو 3تا پست اخیرم تو هرکدوم یه گاف خفن بــــوده...........

اگه گاف بود خورده نگیرید دیگه گیج خواب بودم موقع نوشتن حوصله چک کردنش نداشتم.....