اشلی ویلیامز کجا خواهد رفت...؟

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 116,219 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اشلی ویلیامز کجا خواهد رفت...؟

(در مورد اشلی ویلیامز که آیا سوانسی رو ترک میکنه به مقصد آرسنال یا خیر این آخرین وضعیت ایشون هست)

اشلی ویلیام گفته علاقه ای به ترک باشگاه ندارم ولی ممکن فصل بعد در لیورپول یا آرسنال حضور داشته باشم.


Swansea City Ashley Williams. Photo: Nick Potts/PA


کاپیتان تیم ولزی سوانسی در قلب خط دفاعی این تیم دوران خوبی را پشت سر میگذارد  و با کسب عنوان قهرمانی در جام اتحادیه علاقه وی به تیمش بیشتر شده است.

اگرچه تیم سوانسی با حضور اشلی ویلیامز در آخرین دیدار لیگ جزیره 3-0 از تیم لندنی فولهام شکست خورده است اما حتی با وجود چنین شرایطی بازهم یکی از بازیکنان مهم در فصل نقل و انتقالات خواهد بود.

سرنوشت این بازیکن 28 ساله در تیم سوانسی هنوز مشخص نیست و وی نیز اذعان کرده است که در مورد آینده اش چیزی نمیداند.

وقتی از وی در مورد شروع فصل آینده اش سوال شد او گفت : " عمرا بتوانم حدس بزنم.من هم در حد شما میدانم و اخبار را از نشریات مختلف پیگیری میکنم مثل همه.

" من تمام توانم را برای سوانسی به کار میگیرم و اکنون فقط به گذارندن تعطیلات فکر میکنم.

" من قبلا هم گفته ام به باشگاه احترام خواهم گذاشت و این چیزی است که تاکنون انجام داده ام. در مورد آینده نیز نگران نبوده ام (اینکه دنبال تیم گنده باشه).

" من فکر نمیکردم بعد از کسب عنوان قهرمانی در جام اتحادیه این همه مشغله به وجود خواهد آمد واقعا به این فکر نکرده بودم (منظورش اینه که تیم ها دنبالشن بازیکن مهمی شده)

" به اینکه فصل بعد در چه تیمی خواهم بود هرگز فکر نکرده ام و همیشه سعی کرده ام بهترین بازی را برای تیمم انجام دهم و همیشه سعی داشته ام هم تیمی هایم و هوادارن را خوش حال کنم ، چیزی بیشتر از این نمیتونم بگویم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

akbar در 31/2/1392 | 12:17 گفت:

به خدا تو ورما آینده ای میبینم که تو هیچ بازیکن دیگه ای نمیبینم ....باید بهش فرصت داد..من که خیلی ازش خوشم میاد با غیرت بازی میکنه

♥Arsenal♥ در 30/2/1392 | 19:48 گفت:

مهدی 111:

نخیر.باید ورما رو بفروشیم.اونه که عامل بدبختیمون جلوی چستر،بایرن،بلکبرن و ... بوده.ورمالن=ترمالن)

________

منم بات موافقم ، ورمالن به درد نمیخوره ولی نباید فروختش باید رو نیمکت نگهش داشت....

با اومدن یه دفاع این معنیش نیست که یه بازیکن توی خط دفاعی باید فروخته بشه این خرید نیمکت مارو قوی میکنه حالا هرکی میخواد بیاد ویلیامز یا هودس...

مازیار در 30/2/1392 | 19:18 گفت:

هودس

یحیی زارع در 30/2/1392 | 17:46 گفت:

مهدی 111 : اهو . مرتیکه چاقال حرف دهنتو بفهم . با کاپیتان تیم درست حرف بزن !

ehsan zoola در 30/2/1392 | 13:43 گفت:

مهدی تو چطور ورما رو با اون مرته دراز مقایسه میکنی؟

فصل اول و دومی ک اومد آرسنال یادت هست؟ حتی از الان کوشیل هم آماده تر بود

بعدم کاپیتانمون هست و خیلی باید بیشتر بهش اعتماد کنیم

من مطمئن میه روزی به اوج بر میگرده

مهدی 111 در 30/2/1392 | 13:19 گفت:

ehsan zoola:
پس به نظر من مرته ساکر دیگه به درد نمیخوره و فقط میتونیم به کوشیل و ورما اعتماد کنیم باید مرته رو بفروشیم
----------------------------------------------------------------
نخیر.باید ورما رو بفروشیم.اونه که عامل بدبختیمون جلوی چستر،بایرن،بلکبرن و ... بوده.ورمالن=ترمالن)

ehsan zoola در 30/2/1392 | 13:03 گفت:

نیما میدونی کی ویلیامز به دردمون میخوره ؟ وقتی ک اواسط فصل روز شنبه باید تو لیگ بازی کنیم و سه یا چهارشنبه تو FAcap یا جام حذفی


بابا چلسی رو ببینید این فصل این دفاعهای میانیش بودن ... کیهیل ، داوید لوییز ، تری ، ایوانوویچ و یکی دیگه ک الان اسمش یادم نیست

این اواخر فصل همش چرخشی بازی کردن ک اینقدر خوب نتیجه گرفتن

پس به نظر من مرته ساکر دیگه به درد نمیخوره و فقط میتونیم به کوشیل و ورما اعتماد کنیم باید مرته رو بفروشیم و دوتا دفاع بخریم یکی با تجربه یکی هم جوون برا آینده من همین ویلیامز + دراگوویچ رو پیشنهاد میدم

محمد مهدی در 30/2/1392 | 13:00 گفت:

واسه دفاع باید کسی رو بگیریم که یه چیزی به تیم اضافه کنه. همچین کتری نمیکنه واسه ما پس....

nima در 30/2/1392 | 12:45 گفت:

بچه ها من الان که دقت میکنم میبینم دفاع خودمون خوب جا افتاده شدیم دومین دفاع لیگ!!!
کوشیلنی خوب پیشرفت کرده،مرته هم همینطور!!!
فک نمیکنم ویلیامز بدردمون بخوره!!!

مهدی باقری در 30/2/1392 | 12:26 گفت:

زیاد مالی نیست به جای این هودز رو بگیریم

مازیار در 30/2/1392 | 12:16 گفت:

اگه بیاد فوقش یه سال بتونه خوب باشه.

بعدش میشه اسکیلاچی جدید

محمد مهدي نوروزي در 30/2/1392 | 12:16 گفت:

بدرد نمي خوره

masoud mahmudpur در 30/2/1392 | 12:14 گفت:

الان دفاع خودمون غوله

Mohammad hadi در 30/2/1392 | 12:06 گفت:

تو فیفا 77

مهدی در 30/2/1392 | 11:53 گفت:

عاشقشم

♥Arsenal♥ در 30/2/1392 | 11:52 گفت:

من خودم شخصا چیزی ازش ندیدم ولی ظاهرا از علل های مهم قهرمانی سوانسی توی جام اتحادیه بوده ایشون....