ورژن آرسنالی شعر الا یا ایها الساقی

نویسنده: El Pistolero

وبلاگ من
نویسنده: El Pistolero
اسم من حسین ملقب به ال پیستولرو . البته خودم این لقب رو پیدا کردم . به معنای توپچیه البته به زبان اسپانیایی. همیشه حامی آرسنال بودم حتی توی بدترین شکست ها . چون احساس میکنم این باخت های مقطعی مثل بازیکنهای جوون بهم تجربه فوتبالی اضافه کرده . چیزی که سایر تیم ها نداشتن. خلاصه کل آرسنال رو دوست دارم . از آرم باشگاه بگیر تا مربی و اکثریت بازیکن ها . ساکن کرج هستم و از فصل 2003/2004 هم طرفدار آرسنالم . البته رئال مادرید رو هم دوست دارم ولی نه به اندازه ی آرسنال . کلا آنتی بارسا هستم و معتقدم اگه اسمش شانسلونا یا یه چیزی توی این مایه ها بود بهتر بود .
کل بازدید: 41,477 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ورژن آرسنالی شعر الا یا ایها الساقی

امیدوارم کمی ها کاستی هاشو به من ببخشید دوستان.الا یا توپچی یاغی ، بکن صبر و تحمل ها
که سال دیگری شاید ، شود خوب این ترانسفرها

به روی رادار آرسن ، حریفان تور بگشایند
برای جذب آینده ، بزرگان ، سوپر استارها

مرا در منزل ونگر چو عهد سکن نابندم
که ونگر کیفیت آرد برای بردن دلها

به وعده کار آذین کن ، که کاپیتان تیم ماند
برای بردن سی ال(CL) ، نرفتن سمت ای ال (EL) ها

اگر خواهی که کیفیت درون آرسنال آید
بده ارقام بس بالا برای جذب ایجنت ها

چو کسب جام میخواهی از این غافل مشو ونگر
که حتما پول میخواهد خرید بچه خوشگل ها


*توضیحات:سی ال = چمپیونز لیگ

ای ال = لیگ اروپا


امیدوارم لذت برده باشید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 12/3/1391 | 00:26 گفت:

تف . عجب شعری بود .

باریک(Hooman sam (Dark metal در 12/3/1391 | 00:24 گفت:

...
El Pistolero این مشکل سایت ، تازگیا سیستم لایک قاطی کرده...
نترس ، شما و شعرت عالی بودین باهم...
مرسی...
like like

محمد در 11/3/1391 | 23:27 گفت:

واقعا عالی بوذ
تنکس

ehs در 11/3/1391 | 21:02 گفت:

فوقالعاده بود!!El Pistolero واقعا ذوق ادبيت بالاست!
چو کسب جام میخواهی از این غافل مشو ونگر
که حتما پول میخواهد خرید بچه خوشگل ها

soroosh در 11/3/1391 | 19:12 گفت:

مرسی

iman sanaei در 11/3/1391 | 18:34 گفت:

به به به این همه استعداد بسی لذت بردیم

احسان در 11/3/1391 | 18:00 گفت:

دمت گرم عالی بود ...

این بیتم اضافه کن

الا یا ایها الباقی بده صبری طرفداران را *** که از بس صبر نجم رنجیدند بزردید چمنزارها را

(( یعنی خدایا یه صبری هم به طرفداران بده که از بس منتظر خرید ستاره ها شدن چمن های سبز فوتبالیشون زرد شد ))

El Pistolero در 11/3/1391 | 17:55 گفت:

بچه از لطفتون ممنونم ولی یه سوال داشتم و اونم دلیل این 3 تا دیسلایک چیه مگه اکثرن راضی نیستید پس چرا نظرات با تعداد لایک نمیخونه؟

HAMED toopchi در 11/3/1391 | 15:08 گفت:

احسنتم برادر. عندكم تقبل لذا

Farhad Rahbari در 11/3/1391 | 15:08 گفت:

عالی بود

شاه بیت: اگر خواهی که کیفیت درون آرسنال آید
بده ارقام بس بالا برای جذب ایجنت ها

رضا توپچی در 11/3/1391 | 14:08 گفت:

تشکر...

به روی رادار آرسن ، حریفان تور بگشایند
برای جذب آینده ، بزرگان ، سوپر استارها


که ونگر کیفیت آرد برای بردن دلها

مهدی افسرده در 11/3/1391 | 14:00 گفت:

بـــــــــــــــــــه بــــــــــــــــــــــــــه

محمد حسینی در 11/3/1391 | 13:29 گفت:

عالی
مخصوصا بیت آخر

nima در 11/3/1391 | 12:23 گفت:

عالی بود،مرسی...

سید محمد رضا در 11/3/1391 | 12:14 گفت:

قشنگ بود و کامل ، ولی کو گوشه شنوا ؟؟؟؟؟؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 11/3/1391 | 12:13 گفت:

مرسی....
با صبر کردنش حالیدم... خدا کنه بعضیا گوش بدن...!!!
سی ال و ای ال رو هم باحال بکار بردی...

like like

parsa در 11/3/1391 | 12:12 گفت:

مرسی
نوشنه زیر شکلک رو کپی کن بعد از نوشته ات وقتی نظرت ثبت شد شکلک میاد

Dariush در 11/3/1391 | 12:10 گفت:

کفففففففففففففففففکردیم http://arsenal.ir/images/smile/7.gifhtthttp://arsenal.ir/images/smile/19.gifp://arsenal.ir/images/smile/7.gifhttp://arsenal.ir/images/smile/7.gifhttp://arsenal.ir/images/smile/19.gifhttp://arsenal.ir/images/smile/19.gif

مصطفی کاظمی در 11/3/1391 | 12:03 گفت:

مثل قبلیا عالی بود،با قدرت به کارت ادامه بده.
.
در مورد شکلا هم بگم که نوشته ی زیر هر عکس رو کپی کن فقط حواست باشه یه دونه اسپیس رو قبل از کپی بزنی یعنی بین آخرین حرفت با این نوشته یه دونه فاصله باشه.

El Pistolero در 11/3/1391 | 11:58 گفت:

یکی بگه این شکلک ها چطوری گذاشته میشن.من که بلد نیستم.

محمدرضا در 11/3/1391 | 11:58 گفت:

کارت درسته !!

El Pistolero در 11/3/1391 | 11:57 گفت:

خواهش میکنم دوستان .http://arsenal.ir/images/smile/7.gif

Vishka در 11/3/1391 | 11:53 گفت:

واقعا گل کاشتی حرف دل ما رو زدی در قالب زیبای شعر وطنز

HOSSEIN در 11/3/1391 | 11:49 گفت:

""امیدوارم لذت برده باشید""-شدید لذت بردیم.
دادا دستت درست.خیلی حال کردم.همش حقیقت بود و از اون شعر که در مورد سس گفته بودن خیلی جالبتر بود.از میون اشعاری که تو سایت گذاشته بودن اینو از همش بهتر پسندیدم.همین طور به کارت ادامه بده.
واقعا ادم کیف میکنه میبینه آرسنالی ها اینقدر هنرمندن.شعر حافظ رو برا آرسنال گفتن کار هر کس نیست