گزینه های نقل انتقالات

نویسنده: mohamad

وبلاگ من
نویسنده: mohamad
mohamad heydari az arak bazikon sabegh tim mely iran va va ashegh arsenal va wenger
کل بازدید: 25,584 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گزینه های نقل انتقالات

گزینه های ونگر برای تبدیل شدن به یک تیم در کلاس جهانی


گوتزه یا هازارد یا گورکاف
تی تی بدرد می خوره حتما باید بیاد
کاوانی یا هیگوان pato
کاکا یا اوزیل یا اشنایدر
بریج باید بیاد
این بازیکنا همگی تو لیست فروشن
ارسن ونگر 100 میلیو در اختیار داره خسیس بازی در نیاره
حداقل 4 از اینارا به راحتی می تونه بخره

به امید تحقق ارزو ها

شما ی فکر می کنید
چی میشه
گوتزه کاوانی کاکا
بیان ارسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 8/10/1390 | 18:57 گفت:

1-گوتزه 2-هیگواین 3-اشنایدر 4-تی تی حتما باید بیاد از همه واجبتره

mahdi jannati در 8/10/1390 | 15:35 گفت:

گوتزه.کاوانی.اوزیل.

رضا در 8/10/1390 | 15:10 گفت:

خرید!!؟ ونگر!!!!!!؟ امکان نداره!!!!!!!

حمید فرازی در 8/10/1390 | 14:59 گفت:

اینا فقط دلخوشی ما هواداراست ژانویه خبری نیست

محسن در 8/10/1390 | 14:09 گفت:

بهترین گزینه ها گوتزه هازارد و پودولسکی

Hossein Y در 8/10/1390 | 12:03 گفت:

داداش بيدار شو اينجا آرسناله تو بري به ونگر چاقو بزني هم حاضر نميشه كاكا رو بخره!

مجید در 8/10/1390 | 11:25 گفت:

مگر تو خواب ببینی که یکی از اینا رو بخره حالا چه برسه به چهارتا .......................

El Pistolero در 8/10/1390 | 11:25 گفت:

به نظرم بهتر از کاکا اوزیله چون سنش هم خوبه.کاکا به درد چلسی پیرپاتال میخوره.
اما گوتزه بهش امیدی هست چون گفته یا به بارسا میره یا آرسنال که چون بارسا پول نداره احتمالا آرسنال بتونه توی تابستون اونو جذب کنه.
ولی فکر کنم کاوانی منتفیعه چون گفته میخوام توی لالیگا بازیکنم.
اشنایدر هم که بیاد به خاطر دستمزدش شورش میشه.
ولی هانری نیاد بهتره چون هم اون چیزی که تو ذهنمونه خراب نمیشه و هم ونگر مجبور میشه یه فروارد بیشتر بخره.
هازارد هم اگه بخواد جایی بره احتمالا رئاله البته اگه سیتی بذاره.

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 11:09 گفت:

محمد جان خیلی خوشبینی داداش.این بودجه واسه 3ساله آرسنال هم نیس داداش.ما که آرزومونه با این پولا 4تا با کلاس بیان آرسنال

reza در 8/10/1390 | 10:27 گفت:

kaka is a dream for arsenals fan

علی قاسمی در 8/10/1390 | 09:52 گفت:

دمت گرم دادا که پست فوتبالی گذاشتی دوست دارم با یه اطلاع رسانی همه بچه ها پست های هرز رو کنار بذارند

محتشم تمیزی در 8/10/1390 | 09:51 گفت:

از کاکا نمیشه گذشت.............................

ایمان بهادران در 8/10/1390 | 09:38 گفت:

har sal hamin harfa hast ba koli bazikon va koli pol vali mire 4 bazikon mikhare ro ham beshe 5 melyon emsalam mese har sal hala bebinin bazikone be dard bokhor nemikhare be omid rozi ke dige nakhaim to sare khodemon bezanim

hamidarsenal در 8/10/1390 | 09:05 گفت:

هازارد؛تی تی؛کاکا؛ون بریج

علی ارشدی در 8/10/1390 | 01:55 گفت:

بله متاسفانه مصطفی درست میگی

mostafaa در 8/10/1390 | 01:48 گفت:

همین الان گل های بازی رو دیدم. دیدم که روسیچکی و بنایون دوتا نیمکت نشین با تجربه چیکار کردن که ما به گل رسیدیم.فرار زیبای روسیچکی تیمو برد تو ضد حمله و پاس توعمق عالی بنایون موقعیت عالی رو واسه جروینهو فراهم کرد و گل.چراااااااااااااا باید بنایون رو نیمکت باشه؟رمزی بیاد تو زمین موقعیت خراب کنه؟ چرا؟چرا؟گل ولووزی ها هم خیلی مسخره و شانسی و بی ارزش بود. واقعا حیف شد