شایعات روز

نویسنده: mohamad

وبلاگ من
نویسنده: mohamad
mohamad heydari az arak bazikon sabegh tim mely iran va va ashegh arsenal va wenger
کل بازدید: 24,714 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات روز

به نام خدا4 مهاجمانی که از طرف ارسنال دنبال می شوند به گفته تایمز
1.استیون یووتیچ 24 میلیون پوند
2.گنزالو هیگواین 22 میلیون یورو
3.کریستین بنتکه که در لیگ برتر 19 گل زده
4. Pierre-Emerick Aubameyangمهاجم تیم سنت اتین که در لیگ 19 زده و 22 سالشه
http://www.ibtimes.com/arsenal-transfer-news-four-strikers-gunners-could-sign-build-champions-league-qualification-1270075#
5.ارسنال با 12 میلیون به دنبال

مدافع راست یوونتوس که جانشین احتمالی سانیایی است که احتمالا در این تابستان ارسنالا ترک می کنه
http://forzaitalianfootball.com/2013/05/juventus-defender-on-arsenals-radar/
6. 5 بازیکن که احتمالا  ارسنال راترک می کنن
 7.شزنی که فصل سختی را داشته و ارسنال که همیشه پیرامونش  اسم یه دروازبان مثله ویکتور والدز  اسمیر بگوویچ   په په رینا جولیو سزار به گوش میخورده
8.ارون رمزی که میگن اگه ارسنال میخواد بازیکنای تاپی بگیره باید اونا قرض بده یا بفروش
9.اندری ارشاوین و اسکیلاچی که  خروجشون قطعی به نظر میاد
10.باکاری سانیا هم با توجه به پیشنهاد ارسنال به لیختشتاینر احتما خروجش زیاده
http://www.footballtransfertavern.com/premiership/top-5-arsenal-stars-set-for-the-exit-door/attachment/andrei-arshavin-3

11-لیون هم به جروینیو پیشنهاد داده
12-به گفته میرور زولیو سزار در استانه ترک qprاست و مقصد احتمالیش که ارسنال باشه زیاده
13-پیشنهاد 53 میلیونی ارسنال و چلسی به کاوانی
http://www.fanatix.com/news/-/119763/
14-پیشنهاد 10 میلیونی ارسنال به داوید ویا
http://www.brandish.tv/2013/05/20/arsenal-update-guillem-balague-says-10-million-bid-for-david-villa.html
15.فوری
ارسنال در 2 هفته اینده هیگواین را به خدمت می گیره
http://www.soccersouls.com/2013/05/breaking-arsenal-to-sign-higuain-in-next-two-weeks/
http://www.sport.es/es/noticias/mercado-de-fichajes/higuain-esta-paso-fichar-por-arsenal-2387148
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

akbar در 31/2/1392 | 12:13 گفت:

شزنی عمرا" بره تازه داره رشد میکنه بعد احتمالا" آرشا با کولاچی میرن شاید کوکلینم قرضی بدن

HAMED toopchi در 31/2/1392 | 09:05 گفت:

بزك نمير بهار مياد. خربزه با خيار مياد!!

ایرج در 31/2/1392 | 08:56 گفت:

میگم مثل این که اومدن رونی هم شایعه از آب دراومد

ایرج در 31/2/1392 | 08:44 گفت:

سلام مرسی اما مطمئن باش شزنی و رمزی نمیرن
رئیس گفته احتمالآ سانیا هم یه فصل دیگه میمونه

محمد مهدی در 31/2/1392 | 07:37 گفت:

داداش شزنی نمیره. مطمئن باش. شک نکن. رمسی هم مطمئن تر باش

nima در 31/2/1392 | 07:28 گفت:

این حرفا چیه؟!عزیز دل ونگر رو از تیم میندازی بیرون؟!به چه اجازه ای آخه!؟!به قول محمد هادی ونگر اگه نمیدونم ژاوی و اینیستا و و فابرگاس و بهترین هافبک های جهانم بگیره میذارتش ذخیره رمزی رو ترکیب اصلی میذاره!!!چسنی هم جایی نمیره!!!
من میدونم این پیشنهاد 53 میلیونی از کجا اومده آخه آرسنال و 53 میلیون برای یه بازیکن!!!!!

Mohammad hadi در 31/2/1392 | 07:03 گفت:

ونگر حتی اگه بهترین هافبک دنیا رو هم بیاره
میزارتش ذخیره و رمسی رو میزاره ترکیب اصلی
شسنی هم فکر نکنم بره

مهدی در 31/2/1392 | 07:02 گفت:

ژسنی دیروز گفت در ارسنال خوشحالم حتما تمدید میکنم

masoud mahmudpur در 30/2/1392 | 23:50 گفت:

مرسی

jafar در 30/2/1392 | 23:02 گفت:

شزنی فکر نکنم آرسنالو ترک کنه چون با من هماهنگ نکرده باید بهش زگ بزنم و بپرسم

ehsan zoola در 30/2/1392 | 22:59 گفت:

چقد غلط املایی داری؟

ژسنی و رمزی احتمال خروجشون صفر هم نیست

یووتیچ و لیختش تاینر رو میخایم