برنامه وروز دقیق مسابقات

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
من 15 سالمهدرست سنم کمه اما 6 سال واقاعا عاشق آرسنال
کل بازدید: 20,792 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

برنامه وروز دقیق مسابقات

بچه ها راستی این بایرنیها ... هستن عجب بابا ونگر با ادب رفته میگه احترام زیادی قالم اون وقت اینا بر حسب این مدرکhttp://fcbayern.ir/FcBayern/comment.php?comment.news.5962
ببینید چی میگن خدا کنه ببره آرسنال خداکمکشون کنه امیدوارم تیم تقویت شه و ویگان ببره که بعید است ویا مساوی میشه اما خدانکنه
دور رفت

سه شنبه ،
24 بهمن
23:15
سلتیک v یوونتوس سلتیک پارک ،
گلاسکو


سه شنبه
24 بهمن
23:15
والنسیا v پاریسن ژرمن استادیوم مستایا ،
والنسیا


چهارشنبه
25بهمن
23:15
شاختار دونتسک v بورسیا دورتموند دون باس آرنا
دونتسک


چهارشنبه
25 بهمن
23:15
رئال مادرید v منچستر یونایتد سانتیاگو برنابئو
مادرید


سه شنبه
اول اسفند
23:15 پورتو v مالاگا استادیوم دراگائو
پورتو


سه شنبه
اول اسفند
23:15 آرسنال v بایرن مونیخ استادیوم امارات ، لندن


چهارشنبه
دوم اسفند
23:15
گالاتاسرای v شالکه ترک تله کام آرنا
استانبولچهارشنبه
دوم اسفند
23:15
میلان v بارسلونا سن سیرو ، میلان

دور برگشت

سه شنبه
پانزدهم اسفند
23:15
منچستر یونایتد v رئال مادرید اولدترافورد ،
منچستر


سه شنبه
پانزدهم اسفند
23:15
بورسیا دورتموند v شاختار دونتسک وست فالن ،
دورتموند


چهارشنبه
شانزدهم اسفند
23:15
پاریسن ژرمن v والنسیا پارک پرنسس
پاریس


چهارشنبه
شانزدهم اسفند
23:15
یوونتوس v سلتیک دل آلپی
تورین


سه شنبه
22 اسفند
23:15
شالکه v گالاتاسرای ولتینس آرنا ،
گلزن کرشن


سه شنبه
22 اسفند
23:15
بارسلونا v میلان نیوکمپ ، بارسلونا


چهارشنبه
23 اسفند
23:15 مالاگا v پورتو لاروسالدا ، مالاگا


چهارشنبه
23 اسفند
23:15
بایرن مونیخ v آرسنال آلیناس آرنا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 2/10/1391 | 11:05 گفت:

ایوللللللللللللللللللللللللل
بازیمون بخش زنده می شود
بایرن تو امارات آتیش میزنیم

محمد يزداني در 2/10/1391 | 09:46 گفت:

یکی دوسال پیش که به بارسا خوردیم یادمه بیشترشون با احترام از بازی با آرسنال حرف میزدن و انقدر که اینا غرور دارن اونا با اون تیم آماده که هر باشگاهی دعا میکرد بهشون نخوره غرور بخرج ندادن و دیدیم که حق هم داشتن چون تو لندن باختن وتو نیوکمپ داور بهشون خوش خدمتی کرد و فن پرسی اخراج شد ما باختیم.
امیدوارم با غرور خیلی زیاد و مطمئن از یه برد بسیار آسان بیان اشبرتون تا ما رو سرشون یه پارچ آب یخ بریزیم و بفرستیمشون تو کما.
من تو چمپیونز لیگ هیچ تیمیو ضعیف نمیدونم چون سابقه نشون داده تیمهایی که قهرمان شدن همیشه شانس اول و دوم یا حتی سوم هم نبودن گاهی وقتها که کم هم نیست تیمی قهرمان میشه که کسی حتی باور نمیکرد از گروه خودش صعود کنه.اگه امسال شاختار قهرمان شد نباید تعجب کرد!!!!!

توپچی جنوب در 2/10/1391 | 08:54 گفت:

بازی رو تو ورزشگاه خودمون تموم میکنیم و بایرن رو از اروپا کنار میکشیم من دوست دارم تا میتونیم به غول های اروپایی بخوریم و یکی یکی بزنیمشون کنار
اونسال هم که رفتیم فینال اول یووه رو بردیم و بعدش رئال مادرید و بعدش ویا رئال امسال هم از بایرن شروع میکنیم.

masoud mahmudpur در 1/10/1391 | 11:09 گفت:

مرسی

parsa .R در 1/10/1391 | 10:15 گفت:

داداش حسین هر چی بیشتر بهتر

ali در 1/10/1391 | 09:37 گفت:

بچه ها با این اهداف نمیبریم دعا کنید خوب کارکنیم وبعدش هم ببریمشون

sepehr najafian در 1/10/1391 | 03:10 گفت:

زنده ايد بچه ها؟

HOSSEIN در 1/10/1391 | 01:14 گفت:

پارسا منم میامیعنی چندتا بشیم بریم.خیلی حال میده.اگه بخصوص جوش هم آورده باشن.(البه شانس نداریم که)

parsa .R در 1/10/1391 | 01:05 گفت:

نیما جان اخ گفتی من میخوام 1 اسفند برم تو سایتشون عضو بشم فقط اگه بزیمشون تو بازی رفت میرم اونجارو با خاک یکسان میکنم

nima در 1/10/1391 | 00:51 گفت:

قبول کنین اونا هم طرفدارای تیم خودشونن و معلومه خیلی تعصبی نظر میدن!!!زیاد از هد چرت و پرت میگن!!! بابا ولشون کنین به حاله خودشون بذارین تا 1اسفند خوش باشن!!!اسفند حالشون رو میپرسیم!!!

محمد مهدی در 30/9/1391 | 23:13 گفت:

eyvaaaaaaaaaaaaaal

حمید pires در 30/9/1391 | 22:09 گفت:

فکر کنم همین طور باشه یکی دو سالی هست یوفا برای کسب درامد بیشتر برنامه بازیهای مهم رو تغییر داده.

ali در 30/9/1391 | 22:05 گفت:

این مطلب امید وارم راست باشه منظورم این برنامه ی بازیهاست

parsa .R در 30/9/1391 | 21:48 گفت:

بچه نمیدونم این خبرو شنیدین یا نه؟
تنها 6 ماه از قرارداد اين ملي پوش جوان انگليسي با توپچي ها باقي مانده اما او هنوز براي تمديد قرارداد با باشگاه لندني به توافق نرسيده است.

روز گذشته باشگاه آرسنال اعلام کرد که قرارداد 5 ستاره جوانش را تمديد کرده که در اين بين نامي از والکات ديده نمي شود و همين مسئله شايعه جدايي او در ژانويه را قوت بخشيد اما ونگر اين شايعه را به شدت رد کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما والکات را در ژانويه نخواهيم فروخت. مطمئن باشيد. او بايد فکرهايش را بکند و من اميدوارم تصميمي که ساير بازيکنان گرفتند به او در تصميم گيري اش کمک کند.

من احساس مي کنم او متعلق به اين باشگاه است و اميدوارم او قراردادش را تمديد کند. من هميشه اعتقاد داشتم که او مي ماند."

گفته مي شود والکات براي تمديد قراردادش خواستار افزايش دستمزد قابل توجهي شده است. ونگر در پاسخ به اين سوال که آيا افزايش دستمزد والکات نمي تواند واکنش مناسبي در مقابل پيشرفت او در اين فصل باشد، گفت:" من هرگز به فوتبال اينطور نگاه نمي کنم. هرگز نمي توان به خاطر مسائل مالي، عملکردتان را محدود کنيد.

در نهايت سوال اين است که آيا ما مي توانيم به بازيکن مان چنين مبلغي را بپردازيم؟ آيا اين مبلغ با ساختار دستمزدهاي ما هماهنگ است.

من در زندگي ام هميشه تلاش مي کنم تا بازيکنانم پول بيشتري به دست بياورند و خوشحال مي شوم که بازيکنانم دستمزدهاي بالا مي گيرند. هميشه براي اين مسئله جنگيده ام اما باشگاه هم بايد توان پرداخت چنين مبلغي را داشته باشد."

حمید pires در 30/9/1391 | 21:38 گفت:

نظراتشون سرشار از شک و اعتماد به نفس واهیه گول صدر نشینی تو لیگ زپرتیشون خوردن آدم باتیم دومش از یونایتد 8 تا بخوره ولی از تیمی مثل باته بوریسف 3-1 نبازه.

parsa .R در 30/9/1391 | 21:37 گفت:

عجب ادمای لاشی هستنا وقتی پارتون کردیم اون وقت به گوه خوردن میفتین بچه ... (دهن منو باز کردن)اخه احمقا شما چقد بدبخت عقده ای هستین ونگر میاد این همه احترامو ادب میذاره بعد شما این طوری گوه خوری میکنین .اره دیگه وقتی بازیکنای تیمو مدیرای باشگاهتون میان اونطوری زر میزنن از شما اسگلا چه انتظاری میشه داشت

حمید pires در 30/9/1391 | 21:20 گفت:

ایول علی جون پس بازیمون پخش زنده داره میترسیدم همزمان بشه با رئال منچستر و مجبور بشم برد رئال نبینم.