دوستان و هوادارای آرسنالی

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 100,446 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دوستان و هوادارای آرسنالی

دوستان و هوادارای آرسنالی


دوستان و هوادارای آرسنالی اگر تاریخچه بازیهای آرسنال با هر تیمی رو خواستید بگید تا من بذارم**************************************************************


**************************************************************

**************************************************************
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 2/12/1390 | 12:17 گفت:

افرین آقا کیوان

sam baygan در 2/12/1390 | 10:59 گفت:

از جاهایی که نباید مطلب بگیری،نگیر دوست من
دوستای قدیمی تر نکاتُ گوشزد کنن

Keivan در 1/12/1390 | 23:11 گفت:

اینم واسه مریم جان

Keivan در 1/12/1390 | 23:11 گفت:


تاریخچه بازی های آرسنال - منچستریونایتددو تیم آرسنال و منچستریونایتد تاکنون در رقابت های مختلف 214 بار به مصاف هم رفته اند. آرسنال موفق به کسب 78 پیروزی شده است. منچستریونایتد نیز 90 بازی را برده است. 46 بازی این دو تیم هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. آرسنال 304 گل در مقابل منچستریونایتد به ثمر رسانده و منچستریونایتد نیز 330 بار در مقابل آرسنال گلزنی کرده است.

- آرسنال در زمین خود، 100 بار به مصاف منچستریونایتد رفته است که 57 بازی را با پیروزی، 27 بازی را با شکست و 17 بازی را با تساوی پشت سر گذاشته است. در این بازی ها تا کنون 203 بار دروازه منچستریونایتد را گشوده است و 129 گل نیز دریافت کرده است.

- منچستریونایتد در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 102 بار به میدان رفته است که حاصل آن، 60 پیروزی، 25 تساوی و 17 شکست بوده است. در این بازی ها 190 گل زده و 86 گل نیز دریافت کرده است.

- 11 دیدار نیز در ورزشگاه بی طرف برگزار شده که آرسنال 4 بازی را برده، 4 بازی مساوی شده و 3 بازی را منچستریونایتد برده است. 15 گل آرسنال زده و 11 گل منچستریونایتد به ثمر رسانده.

-----------------------------------------

رفت و برگشت (لیگ): 186 بازی، 67 برد آرسنال، 77 برد منچستریونایتد، 42 مساوی

در خانه آرسنال (لیگ): 93 بازی، 52 برد آرسنال، 24 برد منچستریونایتد، 17 مساوی

در خانه منچستریونایتد (لیگ): 93 بازی، 15 برد آرسنال، 53 برد منچستریونایتد، 25 مساوی

-----------------------------------------

رفت و برگشت (لیگ برتر): 40 بازی، 11 برد آرسنال، 18 برد منچستریونایتد، 11 مساوی

در خانه آرسنال (لیگ برتر): 20 بازی، 8 برد آرسنال، 6 برد منچستریونایتد، 6 مساوی

در خانه منچستریونایتد (لیگ برتر): 20 بازی، 3 برد آرسنال، 12 برد منچستریونایتد، 5 مساوی

-----------------------------------------

رفت و برگشت (لیگ قهرمانان اروپا): 2 بازی، 0 برد آرسنال، 2 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در خانه آرسنال (لیگ قهرمانان اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در خانه منچستریونایتد (لیگ قهرمانان اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

-----------------------------------------

رفت و برگشت (جام حذفی): 14 بازی، 5 برد آرسنال، 7 برد منچستریونایتد، 2 مساوی

در خانه آرسنال (جام حذفی): 2 بازی، 2 برد آرسنال، 0 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در خانه منچستریونایتد (جام حذفی): 6 بازی، 2 برد آرسنال، 4 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در زمین بی طرف (جام حذفی): 6 بازی، 1 برد آرسنال، 3 برد منچستریونایتد، 2 مساوی

-----------------------------------------

رفت و برگشت (جام اتحادیه): 6 بازی، 2 برد آرسنال، 4 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در خانه آرسنال (جام اتحادیه): 4 بازی، 2 برد آرسنال، 2 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در خانه منچستریونایتد (جام اتحادیه): 2 بازی، 0 برد آرسنال، 2 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در زمین بی طرف (جام اتحادیه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

-----------------------------------------

رفت و برگشت (جام خیریه): 6 بازی، 4 برد آرسنال، 0 برد منچستریونایتد، 2 مساوی

در خانه آرسنال (جام خیریه): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در خانه منچستریونایتد (جام خیریه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در زمین بی طرف (جام خیریه): 5 بازی، 3 برد آرسنال، 0 برد منچستریونایتد، 2 مساوی

-----------------------------------------

* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 8-2 منچستریونایتد در خانه و در فصل 2011/2012 بوده است.

* پرگل ترین برد آرسنال مقابل منچستریونایتد برد 6-2 آن ها در خانه در فصل 1946/1947 بوده است.

* پرگل ترین برد منچستریونایتد در مقابل آرسنال، برد 8-2 آن ها در خانه و در فصل 2011/2012 بوده است.

مریم ت در 1/12/1390 | 22:32 گفت:

با منچستر

Keivan در 1/12/1390 | 20:27 گفت:

چشم الان میزارم

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 20:16 گفت:

مرسی کیوان ولی اونیکه با تاتنهام بود رو میزاشتی چرا اون رو پاک کردی!!!!!!!!

Keivan در 1/12/1390 | 19:58 گفت:

بازم از همتون عذرخواهی میکنم

علی ارشدی در 1/12/1390 | 19:53 گفت:

آفرین خوب کاری کردی :-)

Keivan در 1/12/1390 | 19:39 گفت:

از همه هوادارا عذرخواهی میکنم به خدا اصلا حواسم به اینکه پستهای بقیه از بین میره نبود شرمنده الان همه رو پاک میکنم-از وقتی که پستها رو گذاشتم همین الان اومدم دیدم...شرمندم

علی ارشدی در 1/12/1390 | 18:51 گفت:

عزیزم پاک کن همه هوادارا ناراحتن اینجا یک محیط عمومیه و نظر اکثریت اعمال میشه خودت پاک کن وگرنه از ادمین سایت می خوایم که پاکشون کنه

moeinem در 1/12/1390 | 18:35 گفت:

آقا ما اینا رو 10 بار خوندیم.میریم گوگل مینویسیم تاریخچه ی بازی آرسنال_.... کاری داشت.دادا خواهشا خیلی از اینا رو پاک کن!

مرتضی در 1/12/1390 | 17:25 گفت:

من یک جایی شنیده بودم در زمانهای دور تیم جوانان آرسنال با پرسپولیس بازی کرده در ورزشگاه امجدیه سابق

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 17:15 گفت:

کار جالبیه ولی بهتره قب از هر بازی با همون تیم بزاریش اینجوری بهتره کیوان جان.......

محسن آزاده در 1/12/1390 | 17:06 گفت:

آقا این چه وضیه ؟!؟!؟ اومدم تو سایت ، کُپ کردم !!!!
کیوان جان ، حالا به بقیه احترام نمیزاری، به خودت دیگه احترام بزاری!!!به قول سعید ، با این پستای رگباریت نه تنها پست های بقیه رو فرستادی تو هیستوری ، بلکه داری با پست های خودت هم همینکارو انجام میدی!!!!
:O:O:O:O

حاکم 26 در 1/12/1390 | 16:57 گفت:

شما لطف کن به غیر از آرسنال تاتنهام بقیه بلاگاتو حذف کن عییزم...

حمید فرازی در 1/12/1390 | 16:38 گفت:

بهتره یه کم حقوقو دیگرانم در نظر بگیریم.به نظر من الان تعدادیشو حذف کن و قبل از مسابقه مربوطه تاریخچه رو بذار

محتشم تمیزی در 1/12/1390 | 16:35 گفت:

داداش این پستایی که میزاری باحاله .......... ولی یه جورایی داری پستای دیگرانی که قبل از شما پست گذاشته بودنو نابود میکنی

فرهاد در 1/12/1390 | 16:24 گفت:

خسته نباشی

سید سجاد حسینی در 1/12/1390 | 16:21 گفت:

تاریخچه میخوام چی کار؟!؟!؟!

Farhad Rahbari در 1/12/1390 | 16:13 گفت:


یه کم استراحت کن توپچی!

Saeed Milani در 1/12/1390 | 16:12 گفت:

مرسی از پست های رگباری و پیاپیت :-) اما واقعا لازم بود برای این مطلب هم یه پست بذاری؟! قسمت توئیت سایت برای همین منظور گذاشته شده.