تاریخچه بازی های آرسنال - کوئینزپارک رنجرز

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 100,477 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تاریخچه بازی های آرسنال - کوئینزپارک رنجرز

بــــــــــــــــــــــــازم مـــــــــــــــــن

بـــــــــــــــــــــــازم تـــــــــــاریخچه

ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنبار

آرســــــــــــنال - کوئینز پارک رنجرز

دو باشگاه آرسنال و کوئینزپارک رنجرز تاکنون 48 بار
مقابل هم در جام های مختلف قرار گرفته اند. 20 بازی را توپچی ها با پیروزی
پشت سر گذاشته اند. 14 بازی را کوئینزپارک رنجرز پیروز شده است و 14 بازی
دو تیم نیز با تساوی به پایان رسیده است. در کل بازی ها آرسنال 62 گل و
کوئینزپارک رنجرز 46 گل به ثمر رسانده است.- آرسنال در بازی های خانگی خود مقابل کوئینزپارک
رنجرز 23 بار به میدان رفته است که حاصل آن، 13 پیروزی، 8 تساوی و 2 شکست
بوده است. در این بازی ها 36 گل زده و 16 گل نیز دریافت کرده است.- کوئینزپارک رنجرز در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال
25 بار به میدان رفته است که حاصل آن، 12 پیروزی، 6 تساوی و 7 شکست بوده
است. در این بازی ها 30 گل زده و 26 گل نیز دریافت کرده است.- این دو تیم تا به حال در زمین بی طرف با یکدیگر بازی نکرده اند.-----------------------------------------


رفت و برگشت (لیگ): 41 بازی، 18 برد آرسنال، 11 برد کوئینزپارک رنجرز، 12 مساویدر خانه آرسنال (لیگ): 21 بازی، 13 برد آرسنال، 2 برد کوئینزپارک رنجرز، 6 مساویدر خانه کوئینزپارک رنجرز (لیگ): 20 بازی، 5 برد آرسنال، 9 برد کوئینزپارک رنجرز، 6 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (لیگ برتر): 8 بازی، 1 برد آرسنال، 2 برد کوئینزپارک رنجرز، 5 مساویدر خانه آرسنال (لیگ برتر): 4 بازی، 1 برد آرسنال، 1 برد کوئینزپارک رنجرز، 2 مساویدر خانه کوئینزپارک رنجرز (لیگ برتر): 4 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد کوئینزپارک رنجرز، 3 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام حذفی): 6 بازی، 2 برد آرسنال، 2 برد کوئینزپارک رنجرز، 2 مساویدر خانه آرسنال (جام حذفی): 2 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد کوئینزپارک رنجرز، 2 مساویدر خانه کوئینزپارک رنجرز (جام حذفی): 4 بازی، 2 برد آرسنال، 2 برد کوئینزپارک رنجرز، 0 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام اتحادیه): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد کوئینزپارک رنجرز، 0 مساویدر خانه آرسنال (جام اتحادیه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد کوئینزپارک رنجرز، 0 مساویدر خانه کوئینزپارک رنجرز (جام اتحادیه): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد کوئینزپارک رنجرز، 0 مساوی-----------------------------------------* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 6-0 آرسنال در خارج از خانه و در فصل 2000/2001 بوده است.* پر گل ترین برد آرسنال مقابل کوئینزپارک رنجرز برد 6-0 آن ها در خارج از خانه و در فصل 2000/2001 بوده است.* پر گل ترین برد کوئینزپارک رنجرز در مقابل آرسنال، برد 3-1 آن ها در خانه و در فصل 1994/1995 بوده است.
**********************************************************
 در ضمن یه توضیحی بدم در مورد اینکه یکی از سایت های مجاور دقیقا به همین
شکل تاریخچه هارو میزاره اینو گفتم که سوءتفاهم نشه من از اونجا برمی دارم
برای اینکه سوءتفاهم نشه تاریخچه هر بازی ای رو که میخواین رو رو دیوار بهم بگین تا بزارم...امیدوارم خوشتون بیاد..........
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 10/1/1391 | 21:45 گفت:

من میدونم امسال رکورد می زنیم.

شایان در 10/1/1391 | 16:18 گفت:

نمیدونم چرا به این بازی بد بین هستم!!!!!!

Keivan در 10/1/1391 | 16:12 گفت:

نه امیر رضا من یه دی وی دی دارم که توش همه تاریخچه ها رو داره در واقع footiran این دی وی دی رو داره...:)

amir reza در 10/1/1391 | 15:09 گفت:

مرسی...از سایت footiran گرفتی؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 10/1/1391 | 14:56 گفت:

مرسی برادر کیوان تاریخچه نژاد...!!!!!!!
من که فقط دعا میکنم ببریم و مصدوم هم ندیم...
like like

مصطفی کاظمی در 10/1/1391 | 14:52 گفت:

آقا جان ممنون،ولی دلم آب نمیخوره که این بازی رم ببریم.

مجتبی هانری در 10/1/1391 | 14:25 گفت:

مر30کیوان جان!!اینم ببریم ،سیتی هم میبریم دیگه عالی میشه.

سعيد توپچي در 10/1/1391 | 13:59 گفت:

منتظر 8امين پيروزي پياپيمونو هستم

Keivan در 10/1/1391 | 13:48 گفت:

ها با حال گفتی...D:

علی ارشدی در 10/1/1391 | 13:46 گفت:

راستی انشالله می بریم

علی ارشدی در 10/1/1391 | 13:46 گفت:

مرسی این سایت مجاور!!! رو خیلی باحال گفتی من یاد مجاور رئیس زندادن فیلم مارمولک افتادم =))