بحرانی خود ساخته

نویسنده: ali jamshidi

وبلاگ من
نویسنده: ali jamshidi
درود بر دوستان آرسنالی. دقیقاً از اولین سال های حضور ونگر در آرسنال باری های این تیمو پیگیر بودم. سال 1998 عاشق آرسنال بودم. دلم تنگه آرسنالی هست که 49 بازی نباخت. دلم تنگ آرسنالیه که تاتنهام 10 سال برای بردنش انتظار کشید. دلم تنگه میل به پیروزی در تیمه. جنگندگیه. یادمه سال 2004-2005 که بود اون سالی که بدون باخت قهرمان شدیم با میدلزبورو بازی داشتیم. 3-1 عقب افتادیم. ولی تو 30 دقیقه 3-5 جلو افتادیم. اون تیم رو هیچ وقت فراموش نمی کنم. لعنت به این ورزشگاه نفرین شده...
کل بازدید: 12,801 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بحرانی خود ساخته

15 سال دقیقاً با آرسنال هستم. از سال 1997. یادش بخیر اولین مربی گری ونگر مقابل فرگی با برد ما همراه بود. بعد از اون آرسنال گراهام که همه به عنوان آرسنال ملال آورِ ملال آور می شناختنش
 

درود به همه دوستای آرسنالی - 2 تا نکته رو می خواستم در میون بذارم ممنون میشم کامل بخونید :

 به سلامتی منچستر هم باخت تا فاصله مون برای حضور تو 4 تیم زیاد هم تو ذوق نزنه. منچستر بهانه کرده که مصدوم داریم. البته به نظر من فقط 2 یا نهایت 3 مصدومشون فیکس تیمشون هستند. با این حال با همین 3 مصدوم خارج شده می بینیم که 3 تا 3 تا می خورن. جالب اینه نیمکت اونا به نسبت ما سطح و تنوع بالاتری داره و اینجاست که باید عرض کنم به اعتقاد من تیم ما با توجه به بضاعتش داره خوب نتیجه می گیره. بابا نیمکت من سیتی از ترکیب اصلی ما  قوی تره. پس با یک برد الکی مغرور نشیم  و با یه باخت هم الکی بد و بیراه نگیم. برای این تیم متوسط شده حضور تو چهار تا تیم اول یعنی قهرمانی.

 توی این 10 سال اخیر حتی سال 2004 که اوج بازی ها مون بود تیم ما یه مشکلی داشت به اسم مصدومیت. نمی دونم چرا  این کسی به این مشکل خرده نگرفت که چرا پیرس ، ریس ، لیونگبرگ ، اشلی کول و ... بتی توی یه مقطعی ویرا ، هانری باید یکی در میون بیرون باشن.

 جالب هم اینه که با توجه به دقتی که من رو این قضیه داشتم ما هر ستاره مون که مصدوم میشد و یه نفر جایگزین میومد تو ترکیب آخر همون سال اون ستاره رو می فروختیم. شما  پروسه فروش ویرا رو نگاه کنید ویرا مصدوم شد ادو و سیلوا جاش ر پر کردن ونگر  دید می تونه بفروشش و پول خوبی به باشگاه تزریق بشه خلاش هم به ظاهر پر شده. همین روند برای پیرس و حتی هانری هم پیش اومد.

 کسی نیومد این مشکل رو حل کنه. مشکل مصدومیت به مرور تبدیل شد به معضل مصدومیت و حالا واقعاً با بحران مصدومیت تو تیم روبه رو هستیم.

 با پدرم که فوتبال می بینبم می گم بابا فلانی فلانی فلانی مصدومن ( حداقل 7 تا مصدوم رو ماشالله داریم) باور نمی کنه میگه دارید مظلوم نمایی می کنید بعد که میریم آن لاین چک می کنیم می بینه آره جداً ما مثلاً 10 تا مصدوم داریم.

 بعد بابای من که حتی عکس با شورت ورزشی هم نداره میگه خوب چرا کادر پزشکی و بدنسازی تیم هنوز دارن به کارشون ادامه میدن؟ و این سوالی که منو بدجوری تو فکر فرو برده.

 

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفي اكرامي در 16/10/1390 | 00:26 گفت:

سلام ب همگی
حرفای بچه ها رو تایید میکنم در عین حال ب پشت سره هم بودن بازیها هم دقت کنین
48 ساعت اختلاف بین دو بازی
چیزی ک ب ندرت برای مسی و جبرئیل سیسه پیش میاد

محمدرضاجاشي در 15/10/1390 | 23:04 گفت:

بااين همه مصدوميتاي ما غير طبيعيه بايد جادوگر استخدام كنيم

محمدرضاجاشي در 15/10/1390 | 23:03 گفت:

البته بازيكنا ارسنال واقعا ا لحاظ فيزيكي ضعيفن يكي مثل دروگبا ميتونه هافبكاي مارو به جاي صبونه بخوره

محمدرضاجاشي در 15/10/1390 | 23:00 گفت:

بازيكا ما رو با مسي نميسه مقايسه كرد تو ليگ اسپانيا كسي با مسي كاري نداره فقط ازش دريپ ميخورن تا يكي هم ميزنتش يا اخراجه يا كار ت زرد ميگيره اما ليگ انگليس خيلي خشنه همين مسي بياد ليگ برتر بعد دو هفته رو ويلچره

sam baygan در 15/10/1390 | 21:15 گفت:

من نگفتم بدنسازی تیم مشکل نداره چون ازشون اطلاعی نداره.من فقط درباره کادر پزشکی تیم حرف زدم و لازم دونستم ازشون دفاع کنم!

شاهین فدوی در 15/10/1390 | 21:12 گفت:

بدنسازی مشکل داره
چرا مسی نیم متری چند ماه مصدوم نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مشکل ازبدنسازی

رضا در 15/10/1390 | 18:49 گفت:

منچستر ندرتا اگه یک مقطعی از فصل براش چنین اتفاقی بیفته اما مثل ما نیست که هر فصل در تمام مقاطع با یک گله مصدوم روبرو باشن خوب به نظر شما اگه مشکل تیم پزشکی یا بدنساز ها نیست پس تقصیر کیه دقیقا مشکل چیه اقا سام؟!!!!

sam baygan در 15/10/1390 | 15:21 گفت:

به به،چشمم روشن،توهین به جامعه پزشکی تو روز روشن؟؟؟خجالت نمیکشین؟شرم نمیکنین؟!
ببینین دوستان،قضیه مصدومیت یه چیز تک بعدی نیست و باید همه جوانب رو درنظر بگیرین.
کالین لوین،فیزیوتراپ باشگاه،که الان قدمتش از ونگر که بیشتره! بین کادر آرسنالم یکی از محبوبتریناست.کسی که این همه سال داره تو یه باشگاه بزرگی مثل آرسنال فعالیت میکنه( تقریبا 16 سال)،مطمئنا اگه ثابت بشه که کوچکترین لغزشی داشته،با اردنگی میندازنش بیرون.
گری ادریسکلم که 3 ساله داره تو تیم فعالیت میکنه از تیم راگبی ایرلند( به کلمه راگبی دقت کنین) به آرسنال اومده.این انتخاب باشگاه هم نشون میده یه انتخاب یه روزه و سلیقه ای نبوده.
کادری که این دو نفر تو رأسشن میشه حدس زد چه کادری هست.
میرسیم به گزینه های دیگه مثل بدنسازی تیم یا تغذیه بازیکنا اوناا رو هم باید در نظر بگیریم که من زیاد ازشون اطلاع ندارم.
خواهشا با ادله و مدرک صحبت کنین تا ما هم مجاب شیم.الان مصدومای یونایتد بشتر از مصدومای ما هستن،پس کادر اونا چرا تا حالا سرجاشون هستن؟!

رضا در 15/10/1390 | 14:59 گفت:

در رابطه به عثمانوف کاملا با شما موافقم حمید جان!

رضا در 15/10/1390 | 14:57 گفت:

ما مثل السیتی بشیم الارسنال!

رضا در 15/10/1390 | 14:56 گفت:

کرونکه احمق!!!!!
نظرتون چیه یکی از این شیخ های عربی بیاد ارسنال بخره!!!!!

حمید فرازی در 15/10/1390 | 14:52 گفت:

رضا جان این کارا فایده نداره.مگه پارسالو یادت نیست هوادارا ریختن جلو باشگاه و شعار میدادن آرسنال ما کجا رفته.ولی مسئولین آرسنال فقط میگفتن ما همه چیزو درست میکنیم.حالا هم که آقای کرونکه نامرد همه چیزو درست کرد.خدایی ما به امسال عثمانوف خیلی نیاز داریم.منو یاد فتح اله زاده میندازه

حمید فرازی در 15/10/1390 | 14:50 گفت:

منم که گفتم کادر پزشکی و بدن شازی خیلی بد کار کردن.ولی همین مسی بیاد تو انگلیس دیگه چیزی ازش نمیمونه ولی با این حال مصدومای ما درن زیاد میشن هرچند که به نظر من منچستر هم شرایطش بهتر از ما نیست

رضا در 15/10/1390 | 14:49 گفت:

به هر حال ما ارسنالی هستیم!!!!!
مثلا یک نامه اعتراضی درست کنیم به باشگاه ارسال کنیم!!!!
خوب نظر شما چیه دوستان عزیز؟!
اگه نظر تان مثبت بیایید دست بکار بشیم!!!

arash در 15/10/1390 | 14:47 گفت:

فانتزی بودن و جوونی بازیکنا میتونه باشه ولی بدنسازی هم مشکل داره توی این چند ساله من ترکیب کاملمون رو ندیدم

رضا در 15/10/1390 | 14:46 گفت:

فکر کنم مالکان احمق ارسنال رفتن از سر جاده بخاطر اینکه پول کمتری مصرف بشه این دوکتور و بدنساز ها را پیدا کردند!!!!!
بچه ها بیایید یک کاری کنیم و صدا اعتراض خودمون را به گوش مسولان ارسنال برسونیم!!!
ایا میشه کاری کرد؟!!!

ali jamshidi در 15/10/1390 | 14:34 گفت:

محمد راست میگی ها. به این یکیش دقت نرکده بودم. به این دقت کرده بودم که فقط ستاره هامون مصدوم میشن. بعدش که یه بازیکن به درد نخور کلنگ از روی نیمکت میاد تو زمین جای ستاره اون دیگه عمراً مصدوم بشه و باید بمونه و ما رو دق بده.

مجید در 15/10/1390 | 14:31 گفت:

اخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

علی ارشدی در 15/10/1390 | 14:30 گفت:

محمد اصغری راست میگه ها کمتر یادم میاد که مصدومامون هم پست نبوده باشن

محمد اصغری در 15/10/1390 | 13:49 گفت:

بابا فانتزی بودن چه حرفیه مثلا سانیا مثل غوله بعد بدون اینکه خطایی رو ش بشه 4 ماه میره بیرون. بابا یه مشته کودن شدن عضو کادر پزشکی و بدنسازی ارسنال خودشون هم نمی دونن چه کار دارن می کنند.
همین فابرگاس دربه در تو ارسنال چقد مصدوم می شد.رفتش تو اون خراب شده مثل اسب داره بازی می کنه.
بدبختی اینه که مصدومامون تنوع پستی ندارن .هر سری کلا یه خطمون مصدوم میشه.یه فصل خط حمله یه فصل خط هافک این فصل هم نوبت خط دفاعیه.مصدوم هم که میشن انگار خمپاره 60خوردن می رن که میرن.چی بگم دلم خونه خونه....

توپچی جنوب در 15/10/1390 | 13:36 گفت:

کاملا با علی جمشیدی موافقم و فانتظی و نمیدونم چی همش بهونه است فانتظی تر از مسی کسی تو دنیا نیست یه بچه فکلی تا حالا چند بار مصدوم شده!!!!!!!!!!!!
چقد طول کشیده تا برگشته!!!!!!!!!!!!
پس نتیجه میگیریم که کادر پزشکی ضعیفی داریم و بابای علی جمشیدی درست میگه.....

ali jamshidi در 15/10/1390 | 12:14 گفت:

قربون علی آقای گل ارشدی

علی ارشدی در 15/10/1390 | 12:05 گفت:

البته فانتزی بازی کردن و نکته ای که محمودرضا گفت مهمن ولی انصافا تعداد مصدومای ما خیلی غیر عادیه!!!!!!!!

محمودرضا معینی در 15/10/1390 | 11:01 گفت:

به نظر من اول به همون فانتزی بودن بازیکنان ربط داره ! مخصوصا توی این چند سال چون علاوه بر فانتزی بودن بازیکنان جوون هستند و هنوز اونطور که باید فرم ایده آل خود رو پیدا نکردند! اما نکته دیگه ای هم که هست ترس ناشی از بدتر شدن بازیکنه که مثلا کادر تشخیص بده 3ماه 4ماه بیرون نگهش میدارند! که این باز هم بر می گرده به نداشتن یار ذخیره مطمین! نکته بدی علاوه بر فانتزی بودن بازیکن ،نوع بازیمون هم فانتزیه و بیشتر روی تکنیک و تاکتیک انجام میشه که این نکته توی لیگی نسبتا فیزیکی به ضرر تیم تموم میشه! البته کادر پزشکی هم بی تقصیر نیستا همون ترسی که گفتم باعث میشه روی کارشون تاثیر بذاره

ali jamshidi در 15/10/1390 | 10:47 گفت:

آقای فرازی ویرا که دیگه فانتزی نبوده. سالی که از آرسنال رفت شاید بشه گفت فقط تو 30% بازی ها بود. اینکه تیم مون داره از نظر جثه و فیزیک بازیکنا اب میره رو قبول دارم. دلیل نتیجه گرفتن جلو ی منچستر و چلسی هم همین بوده.
منچستر سال های قبل میومد فلچر و اسکولز و کریک رو میذاشت وسط، میدون رو از آرسنال می گرفتن.
چلسی هم همین کار می کرد. اسین و اوبی میکل و قبلاً بالاک هر سه هافبک های آب رفته ما رو پرس می کردن.
نظر شما هم محترم. فانتزی شدن رو هم میگیم 30% مصدومیت ها. ژورو عینه کلنگه این چرا مصدوم شد؟ فرما چرا؟ سانتوس چرا؟
بعد همین بازیکنا تو تیما دیگه بازی می کردن یا بعدش رفتن تیم دیگه چرا مصدوم نشدن. همین DNA. یا کلیچی و ...

حمید فرازی در 15/10/1390 | 10:41 گفت:

فقط به کادر پزشکی ربط نداره.چون این کادر خیلی سال هست که داره با تیم کار میکنه.بیشتر به دلیل افزلیش بازیکنای فانتزی هست.قبلا بازیکنایی داشتیم که به این راحتی مصدوم نمیشدن و به علاوه نیمکت خوبی هم داشتیم ولی الان ...

ali jamshidi در 15/10/1390 | 10:39 گفت:

حمیدرضا برای نظرت احترام قائلم. جبرئیل سیسه رو دیدی مصدومیتش رو عین ادواردو بود. بعد سیسه بعد 7 ماه اومد ادواردو یکسال.
خیلی از بازیکنامونو بد زدن قبول ولی خیلی ها کشکی کشکی مصدوم میشن. ادعایی ندارم ها. ولی من حداقل 8-7 ساله رو این قضیه زوم کردم. بازیکنامون زور مصدوم میشن دیر تر از روال عادی هم بر میگردن

hamidreza در 15/10/1390 | 10:36 گفت:

na rabti be teame pezeshki nadare kheili bad mizanan bazikonamuno