مرغ های کثیف

نویسنده: ali jamshidi

وبلاگ من
نویسنده: ali jamshidi
درود بر دوستان آرسنالی. دقیقاً از اولین سال های حضور ونگر در آرسنال باری های این تیمو پیگیر بودم. سال 1998 عاشق آرسنال بودم. دلم تنگه آرسنالی هست که 49 بازی نباخت. دلم تنگ آرسنالیه که تاتنهام 10 سال برای بردنش انتظار کشید. دلم تنگه میل به پیروزی در تیمه. جنگندگیه. یادمه سال 2004-2005 که بود اون سالی که بدون باخت قهرمان شدیم با میدلزبورو بازی داشتیم. 3-1 عقب افتادیم. ولی تو 30 دقیقه 3-5 جلو افتادیم. اون تیم رو هیچ وقت فراموش نمی کنم. لعنت به این ورزشگاه نفرین شده...
کل بازدید: 12,809 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مرغ های کثیف

کنایه ردنپ در ارتباط با بازگشت هانری.مردک کوته فکر احمق وقتی خبرنگارها ازش پرسیدن تو بازی آرسنال - تاتنهام چه جوری هانری رو متوقف می کنی، به کنایه گفته :

 4 تا بازیکن سابق تیم تاتنهام، گلن هادل (54 ساله)، اوسی اردیز
(59 ساله)، گراهام رابرتز (52 ساله) و پل میلنر (52 ساله) را برای مقابله با هانری
زیر نظر داره می خواد به تیم اضافه کنه تا هانری رو متوقف کنن.

ای خدا تو بازی تاتنهام گل بزنه.

خدایا دلم گرفته این مصاحبه رو حوندم. ما تیم اول لندن هستیم. من نمی دونم اینا مرغ هستن یا الاغ ولی می دونم 10 سال 10 سال صبر می کردن تا ما رو ببرن.

I HATE TOTTENHAM

خیلی هم HATE 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farshad khadem در 22/10/1390 | 12:27 گفت:

اَرسنال وهواداران جواب اَقای رنپ باشه واسه روز بازی وقتی اَب سربالا بره رو شنیدین لابد

hamed در 21/10/1390 | 20:46 گفت:

وای چی میشه آرسنال با تیری آنری مقابل آرسنال بازی کنه و گل هم بزنه اون وقت این پیروزی چند برابر شیرین میشه.........

شاهین فدوی در 21/10/1390 | 17:25 گفت:

گلابی

reeza در 21/10/1390 | 16:28 گفت:

اگه از منم با همین شرایط اسطوره ام هانری یه مجسمه می ساختن از نحوه خوشحالی بعد از گلم به تاتنهام بعدش باهام قرارداد می بستن این عقده ای همین چیزا رو می گفت

محسن شعبانی در 21/10/1390 | 14:37 گفت:

دیوانه

ali jamshidi در 21/10/1390 | 14:20 گفت:

سام میاد. خوب یه عکس از صفحه ات بگیر داداش. با دکمه print screen ، می دونم بلدیا ولی این راحت تره و بعد سری ایمیل کن بیا دیگه.
کارت درسته دیدیم تا حالا. من تازه عضو شدم ولی 8 ماهی هست به سایت سر می زدم. آمار دانگل و کد و شبکه هایی که اطلاع رسانی می کردی رو دارم.

رضاشاماخ چوک بندر در 21/10/1390 | 14:15 گفت:

آره میل دادم جوابم رودادآرمان ولی گفت عکس صفحه ای که خرابه روبفرسته ولی من نتونستم البته فکرمیکنم منوسیدوبیرون کردین سام هم معلوم نیست کجاست

رضاشاماخ چوک بندر در 21/10/1390 | 14:13 گفت:

هرهفته کانالهایی که بازی آرسنال رونشون میدادرومیذاشتم میخواستم کداشونوبذارم که مشکل اومد

ali jamshidi در 21/10/1390 | 14:09 گفت:

رضا به آرمان جان email دادی؟
البته منم مشکل داشتم pm دادم ولی جاوب روندادن.
محمد رستگار کمکم کرد.
بابا رضا شاماخ جان ما فرکانس و کد اینا می خوایم

ali jamshidi در 21/10/1390 | 14:06 گفت:

محمد رستگار می مبینی داداش چه وضعیه؟
البته متشکرم ازت خیلی به من لطف داشتی.

رضاشاماخ چوک بندر در 21/10/1390 | 14:06 گفت:

نه علی جان حل نشدبی خیالش شدم داداش

مجید در 21/10/1390 | 14:01 گفت:

اخ

محمد رستگار در 21/10/1390 | 14:01 گفت:

خدایا دنیارو میبینی به کجا رسیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا ردنپ با تاتنهام میاد واسه ما شاخ و شونه می کشه کار دنیا عوض شده!!!!!

محسن در 21/10/1390 | 13:38 گفت:

خدایا دنیارو میبینی به کجا رسیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا ردنپ با تاتنهام میاد واسه ما شاخ و شونه می کشه کار دنیا عوض شده!!!!!

ali jamshidi در 21/10/1390 | 13:38 گفت:

داداش رضا (شاماخ) ما خیلی باهات حال می کنیم . مشکلت برطرف شد؟

mohammad ali در 21/10/1390 | 13:23 گفت:

redknapp gharar nabood ba babat shookhi konia !

رضاشاماخ چوک بندر در 21/10/1390 | 13:14 گفت:

سلام علی آقاماشاالله همه جوان توسایت جای مادیگه نمیشه..ردنپ بایدبرقصه .ردنپ بایدبرقصه

رضا در 21/10/1390 | 13:06 گفت:

ردنپ باید بذاره که باد بیاد
باید بره ............ بزنه عوضی اشغال!!!!!!!

ali jamshidi در 21/10/1390 | 12:12 گفت:

آقا رضا کم پیدایی؟ مصدومیتت خوب شد داداش؟
نیستی کلاً؟

رضاشاماخ چوک بندر در 21/10/1390 | 12:10 گفت:

کی؟همین ردنپ کوتوله؟سرش مثل تن ماهییه.امشبم بازی عقب افتاده بااورتون دارن انشاالله که میبازن

ali jamshidi در 21/10/1390 | 11:42 گفت:

مدیریت قاطی کرده همگی قایم شیم.
ولی اون دوستمون تازه وارد بود فکر کنم نمی دونست چی گذشته و نباید از اون منبع ....
به هر حال باید آگاهش کرد که چرا کارش اشتباه بوده.

ایمان بهادران در 21/10/1390 | 11:27 گفت:

zoram migire ke ye zamani in timaro arsenal be hesab nemiyovord hala bayad betarsim azeshon

ali jamshidi در 21/10/1390 | 11:20 گفت:

آخه من واقعاً داغ کردم. مردتیکه تا دیروز ....
حیف محیط عمومیه و ما هم آرسنالی و فهیم هستیم...

علی ارشدی در 21/10/1390 | 11:03 گفت:

زر زده(با کمال پوزش) من در این جور مواقع میگم:
میتونه بره بمیره