ستاره در آرسنال؟؟؟!!!!!!!!!

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 47,443 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ستاره در آرسنال؟؟؟!!!!!!!!!

به نظر شما تا وقتی که ونگر تو آرسنال هست یه روزی یه ستاره از یه تیم دیگه رو تو آرسنال می بینید؟من خودم یکی از طرفدارای پر و پا قرص آرسن ونگر هستم ولی به شخصه هیچ امیدی به دیدن یه ستاره تو تیم تا وقتی که ونگر تو این تیم باشه ندارم.
در حالی که ما به خاطر نداشتن مدافع کناری تمام بازی های مهم ژانویه رو باختیم( به جزء با بولتون که اونم مساوی کردیم) و خبر واقعاً نا امید کننده ی مصدومیت دوباره ویلشر چه کسی تو ژانویه خریداری شد؟ بازیکن همیشه مصدوم تیم جوانان دورتمند.
19 سالشه ولی تو تیم فوق العاده جوون یورگن کلوپ که ستاره تیمش گوتزه ی 19 ساله هست جایی نداشته و ونگر عزیز با افتخار اعلام می کنه یه هافبک آینده دار دیگه خریداری کرده، شایدم آینده دار باشه، ولی در حالی که ما یه مدافع کناری نداریم که بهش دلمون خوش باشه و تازه بعد از مدت ها سانیا و گیبز برگشتن و در حالی که ویلشر دوباره مصدوم شده آیا ما به یه بازیکنی شبیه اسنایدر نیمکت نشین در اینتر احتیاج نداشتیم؟ آیا به حضور قرضی وین بریج احتیاج نداشتیم؟ این در حالیه که مدیران آرسنال ادعا داشتن با دست پر وارد بازار نقل و انتقالات ژانویه شدن و توانایی پرداخت مبالغ بالایی دارن ولی تنها بازیکنی که خریداری شد ایسفیلد 750000 یورویی است.
حالا سوالی که من از شما دارم اینه که:
به نظر شما تا وقتی که ونگر تو آرسنال هست یه روزی یه ستاره از یه تیم دیگه رو تو آرسنال می بینید؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 7/1/1391 | 16:14 گفت:

مشکل ما پرداخت پول برای خرید نیست. مشکل ما پرداخت حقوق هفتگیه بازیکن هاست.

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:11 گفت:

مهران جان من فعلا سرم شلوغه ولی اگه وقت کردم یعدا بحثو ادامه میدیم ولی اینم بگم من به هیچ وجه قصد قانع کردن کسیو ندارم و اینا صرفا نظرات شخصی بود و همچنین منم از این وضع خسته شدم ولی ناامید نشدم و مثل شما منتقدم.البته امیدوارم فردا به من انگ ونگر پرستی و این چیزا رو نزنن چون خودمم به بعضی کاراش منتقدم و یه مقاله درمورد دوران مبریگری ونگر گذاشتم که هم انتقاد هم تمجید داره و پیشنهاد میکنم بخونیش

مهناز پرتوی در 15/11/1390 | 15:09 گفت:

ستاره در آرسنال نداریم...اگه داشتیم که...

مهناز پرتوی در 15/11/1390 | 15:08 گفت:

ستاره در آرسنال نداریم...اگه داشتیم که...

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:02 گفت:

خب منم نمیگم میمونن ولی مطمئن باش بالخره این سیاست تموم میشه و مطمئن باش بازیکنا حفظ میشن.همینجور که خودت میگی آرستال خونه ویلشره باری خیلی از بازیکنای دیگه هم همینجوره.الان سانگ اینجا بزرگ شده.بخوام مثال بزنم زیاد میشه ولی آرسنال این سالا داره بازیکنا یانگلیشو بیشتر میکنه و قطعا در سالای آینده این کار افزایش پیدا میکنه و قطعا حفظشون راحت تره

حمید فرازی در 15/11/1390 | 14:59 گفت:

در مورد دست مزد هم فعلا تیمایی مثل آرسنال و منچستر و چلسی که بیشتر درآمد زایی داخل یدارن در همین حد حقوق میدن و فقط تیمای متمولی مثل سیتی که پول نفتو دارن حاضرن اون دستمزدای کلانو بدن.قبلا هم مثالشو زدم تو یه بازی مثل فیفا 12 وقتی مربی تیمی هستی 50 میلیون بودجه خرید و 200 هزارتا برای حقوق بازیکنا اختصاص میدن.حالا شما میری یه بازیکن با قیمت 30 میلیون بخری ولی میبینی دستمزد تمام بازیکنای خوب و ستاره بالای 150 تاست.خب چیکار میکنی؟ راهی جز خرید بازیکنای ارزون تر داری؟ الانم وضعیت ونگر همینطوره دیگه مجبوره کنار بیاد و واقعا خوب کار کرده.به عنوان مثال شما دز ایران 1 گیگ فایل دانلود میکنی وقتی میای به من میگی خیلی تعجب میکنم و تحسینت میکنم ولی اگه بری تو ژاپن یگی من 4 گیگ دانلود کردم میگن خب که چی؟ الانم وضعیت آرسنال و ونگر همینجوره و ما همون ایرانیا هستیم که باید از این عملکرد راضی باشیم ولی اون طرفدارای تیمای پرقدرت دیگه هستن که نباید این واسشون عجیب بیاد مه ما.در مورد نصری هم بگم به نظر من حتی اگه حقوقشو بیشر میکریممم نمیموند چون سه بازیکن جاه طلب بود که میخواست به جام برسه و بازیکنی که یک سال از قرارداش مونده و 25 میلیون میخوانش دیگه حتما باید فروختش.واقعا یه پیشنهاد رویایی بود که تا حالا نددیه بودم

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 14:56 گفت:

بله اگه ویلشر و ون پرسی و سونگ و کوشیلنی و ژسنی حفظ بشن، خدایی چه قدر امید داری اینا بمونن؟ البته قضیه ویلشر فرق می کنه چون آرسنال خونه ویلشره، ولی بقیشون چی؟ همین الان بارسا مثل لاشخور بالا سر سونگ و ولکات و ژسنی نشسته، منچستر سیتی بالا سر ون پرسی، تا یه 3 4 ماه دیگه هم میان سراغ کوشیلنی

حمید فرازی در 15/11/1390 | 14:50 گفت:

منم در کل بهت بگم نترس چون در این شرایط ترس کارو سخت تر میکنه و باید امید داشته باشی.در مورد همون چلسی که منم مثل شما مثال زدم باید بگم اگه سری به خبرگزاری های مختلف چلسی بزنی متوجه میشی در حال حاضر چه شرایط بدی پیدا کردن حتی اونا در فکر خرید و بازسازی ورزشگاهشون هستن که اگه این کارم انجام بدن مظمئن باش خیلی وضعیتشون از حالا ما بدتر میشه.در مورد ونگرم به نظر من این سالا حمایت خوبی ازش نکردن وگرنه شما نگاه کن با این بازیکنا چقدر خوب کار کرده.ما میگیم 6 سال هست جام نگرفتیم بله درست ولی همیشه تیم خوبی داشتیم و اگه یادت بیاد دوفصل پیش تا هفته 34 ام در کورس بودیم و با اون افتضاخات داوری از کورس خارج شدیم ولی در عوض منچستر میاد و با بازی بی کیفت تر از آرسنال و کمک داوران همیشه طرفدارش مثل فیل داود قهرمانیو به دست میاره.فصل گذشته هم که اون منسائل به وجود اومد و اوجش در بازی با نیوکاسل بود ولی...با همه این اوصاف به نظر من آرسنال فقط به یکی دوتا بازیکن نیاز داره اینایی که مثال زدی بهتر از هیگواینو خودمون داریم کاکا که شرایط خوبی نداره و مطمئن باش یکی دوسال دیگه ویلشر و آنه که بهتز از اون میشن یا اسنایدر که الان با بحران مصدومیت روبه رو شده و درواقع نیمکت نشین نیست.

حمید فرازی در 15/11/1390 | 14:39 گفت:

علی مگه دست خودته اگه کامنت نذاری بعذا تلافیشو میکنم:))))
ببین مهران عزیز تا حذودی ما حرفات موافقم ولی اینکه میگی ونگر حاضر نیست بیشتر از 100 تا تو هفته بده اصلا حرف اصولی و منطقی نیست.مگه ونگر مالک یا سهام داره باشگاهه؟ اگه عضو هیئت مدیره هم بود میشد این احتمالو داد.اصلا فرض کنیم که اینجور باشه چرا وقتی رئال بهش پیشنهاد داد گفت من واقعا دوست دارم با ستاره ها یگران قیمت رئال کار کنم؟ در یک کلام بگم ونگر در کارای مالی برای باشگاه "عددی نیست"" و لی در فوتبال و کارای فنیه که عدد محسوب میشه.بازم میگم ما اینجا نشستیم و به راحتی در مورد خرج پول صحبت میکنیم ولی واقعا باشگاه شرایط مناسبی نداره با این وجود مطمئن باش اهداف منطقی و خاصیو دارن که باید صبر کرد و نمیشه فقط اظهار نظر کرد و قطعا افراد بیرون از باشگاه از تمام مسائل خبر ندارن

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 14:27 گفت:

در کل یه کلام اونم این که من از روزی می ترسم روزی که به نظر می رسه چندان دور هم نیست، اونم روزی که قهرمانی در لیگ برتر برای آرسنال مثل لیورپول تبدیل به یک رویا بشه نه یک هدف، این اتفاق فقطدر یه صورت نمیافته، اونم بازگشت اعتماد به نفس و روح قهرمانی تو تیمه، که به نظر من این اعتماد به نفس تنها با خرید یک ستاره مثل اسنایدر یا کاکا یا هیگواین قابل بازگشته

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 14:23 گفت:

به علاوه درسته که بارسا الان داره با بازیکنای خودش جام میاره ولی خوب اونا رو حفظ کرده، با افزایش حقوقشون، ونگر به هیچ عنوان حاضر نیست بیشتر از 100000 پوند در هفته پول بده به بازیکنش در صورتی که مطمئناً پولش تو باشگاه وجود داره، خوب نصری حق داره وقتی که تیم دیگه ای حاضر دو برابر این پول بهش بده به فکر رفتن باشه، همه چی رو نندازیم تقصیر مدیران، توی خرید بازیکن و قرارداد بازیکنای فعلی ونگر بیش ترین تأثیر رو داره، فرگوسن و ونگر در واقع آزاد ترین مربیان جهان تو این چیزا هستن، حتی مورینیو هم خرید بازیکناش دست خودش نیست و بیش تر پرس تصمیم می گیره، با این وضعیت بازیکنای آرسنال حفظ نخواهند شد، من یادمه ونگر 3 4 سال پیش گفت حالا که جوان گرایی نتیجه داده و ستاره ساخته حاضر نیست اونا رو بفروشه، دیدیم که چی شد، الان تنها آرزوی همه آرسنالیا نرفتن ون پرسیه

علی ارشدی در 15/11/1390 | 14:21 گفت:

بحث داغیه ولی حوصله ندارم کامنتا رو بخونم :((((((

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 14:15 گفت:

اولاً که من مثال زدم، آمارو از جایی نیاوردم، دوماً چلسی بازیکن دیگه ای مثل رائول میرلس هم خریده در کنار بازیکنای فصل پیشش مثل فورس و داوید لوییز و رامیرس، فکر نمی کنم اصلاً تو خرید بازیکن این دو تیم قابل مقایسه باشن، به علاوه به نظر من خرید بازیکنی مثل تورس هیچ تأثیری رو قدرت خرید چلسی نداشته، به این دلیل که بعد از خرید تورس بازیکنای گرونی مثل ماتا، میرلس و کیهیل رو خریده(کیهیل با توجه به پستش بازیکن گرونی هست) تو ژانویه هم اگه رئال می ذاشت مسلماً الان کاکا تو چلسی داشت بازی می کرد، حالا اینا رو گفتم که بگم درسته که ما نمی تونیم مثل چلسی بازیکن بخریم ولی سالی یه بازیکن خوب که دیگه آرسنال می تونه بخره، یا حداقل بازیکناشو می تونه حفظ کنه، یعنی می خوام بگم آرسنال اونقدری که فکر می کنید پول نداره ولی پولی که داره برای قهرمانی کافیه مخصوصاً با این فروش ستاره هاش

حمید فرازی در 15/11/1390 | 12:54 گفت:

البته در آخرم باید اینو بگم من خودمم از مدیرا ناراضی هستم چون با اون اشتباه بزرگشون در انتخاب اسپانسر این طرح و رفع بدهی ها و درآمدزایی باشگاهو کند کردن ولی دیگه نمیشه کاریش کرد و باید تا اتمام قرارداد منتظر موند

حمید فرازی در 15/11/1390 | 12:52 گفت:

من از تمام تصمیمات باشگاه مطلع نیستم ولی اینو بگم آرسنال این چندساله طرحش درآمدرایی از طریق فروش ستاره بوده تا بحران مالیشو حل کنه.اینم بگم خیلی رو جام گرفتن حساب نکن چون طرح این چندساله این بوده و قطعا برنامه خاصی واسه قهرمانی نداشتن.ولی اینم بگم که فکر این کارم کردن.در کل هدف این طرح اینه که پس از رفع بدهی ها از نو شروع کنن.شما تیمی مثل بارسا رو ببین که قطعا الان بهترین تیم جهانه و کاری به مسائل داوری و این چیزا ندارم ولی واقعا این تیمو با چه خرجی به اینجا رسوندن؟ الان بیشتر بازیکنای این تیم محصول آکادمی خودش هستن و حتی بازیکنایی مثل دنی آلور هم اونقدر گرون نخریدن و فقط به فکر جذب ستاره نبودن ولی به فکر تقویت نقاط ضعفشون بودن.آرسنالم دقیقا سالای قبل همین سیاستو داشت و تنها تفاوتش با الان حفظ ستاره ها بود که قطعا پس از پایان این طرح بازم سیاست قبلو در پیش میگیرن.قبلا هم گفتم آرسنال آکادمی Hale End رو داره که حتی میتونم بگم از آکادمی بارسا و آزاکس هم بهتره و به راحتی میتونه استعدادای دیگه ای رو پرورش بده.به نظر من فعلا باید صبر کنیم و به تیم ایمان داشته باشیم چون اینم بالاخره تموم میشه

حمید فرازی در 15/11/1390 | 12:42 گفت:

اما در مرود صحبت شما مهران جان این آمارو از کجا آوردی؟ من که همچین چیزیو نشنیدم.برعکس امسال آرسنال خرج بیشتری نسبت به فروش بازیکن کرد که یکی از دلایل نزولش به رده چهارم همین بود.مگه چلسی امسال چقدر خرج کرد؟ یه ماتا رو خریدن 25 میلیون و چندبازیکن جوون مثل لوکاکو و پیازون و رومئو که سرجمع قیمتشون به 20 هم نمیرسهژانویه هم کیهیلو با رقم 7 میلیون پوند خریدن.یعنی در واقع اونا خرج بیشتری نسبت به ما نکردن حتی از فروش آنلکا هم پول خوبی به دست آوردن. خب به نظرت دلیلش چیه؟ یعنی مربوط به خرید تورس نیست؟ قطعا اونا بعد از اون تجربه بدی که داشتن از این به بعد خیلی محتاط تر عمل میکنن.ما فقط با زبون میگیم فلان میلیون و حرف یکی دو میلیون نیست و برای باشگاهی مثل ما که درآمدزایی داخلی داره یه اشتباه کوچیک میتونه جبران ناپذیر تموم شه و به سرنوشت تیمی مثل میدلزبلو گرفتار شیم.

حمید فرازی در 15/11/1390 | 12:34 گفت:

حب آقا سعید شما میگی با پول نصری و فابرگاس اشنایدر و کیهیلو میخرید.بله اینم یه راهکاره که من خودمم باهاش موافق بودم ولی به نظرت اشنایدر حقوق هفتگیش چقدره؟ ما الان رابین که بهترین بازیکنمونه حقوقش 100 هزار پوند در هفته هست اونوقت اشنایدر که اولا قیمتش اون موقع حداقل 45 میلیون بود با یه حقوق هفتگی بالا رو چطور میخریدیم.منچستر که در حال حاضر ثروتمندترین باشگاه جهانه نتونست اونو بخره حالا ما بیایم بخریم؟ بعدشم معلوم نبود که بیاد.به نظر من تیم فعلی فقط دو بازیکن نباز داره چون در جاهای دیگه مشکلی نداریم و به علاوه فصل آینده هم چند بازیکن جوون و خوب که الان وضعیت خوبی دارن به تیم اضافه و در شرایط فعلی نیازی به جذب بازیکنای نجومی نیست.قطعا یه بازیساز و یه وینگ کافیه و امیدوارم فصل آینده این کار انجام بشه

محمد رستگار در 15/11/1390 | 10:33 گفت:

اگر ستاره هامون ک خودمون پرورششون دادیم رو حفظ می کردیم الان نیازی به خریدن بازیکن ستاره نبود.

محمد رستگار در 15/11/1390 | 10:32 گفت:

به نظر من حفظ ستاره ها کافین.

farhad soleymani در 15/11/1390 | 09:59 گفت:

تیم ما ستاره کم نداره دیگه نیازی به اومدن ستاره از تیم های دیگه نیست.

ناصر در 15/11/1390 | 07:42 گفت:

تا زمانی که طرفداران اعتراض خود رو نسبت به این قبیل سیاست های باشگاه نشون ندن,همین آشه و همین کاسه.
اگه امسال آرسنال نتونه سهمیه لیگ قهرمانان رو کسب کنه,دیگه باید دور خرید یه شهاب سنگ(مثل اسکیلاچی) خط کشید چه برسه به خرید ستاره!!!

توپچی جنوب در 15/11/1390 | 02:23 گفت:

ستاره هم میگیریم فقط یه خورده صبر میخواد!!!
جام ها هم تو را هن فقط یه خورده صبر میخواد!!!!!!!!!!

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 01:39 گفت:

در ضمن راجع به اون یکی بحث که الان خوندم و متوجه شدم منافاتی با این سوال من نداره باید بگم آرسنال با توجه به سرمایه گذاری و درآمدی که در یک فصل داره جزء تیمای ثروتمنده، یعنی چی، یعنی مثلاً اگه آرسنال 100 میلیون در هر فصل خرج می کنه 150 میلیون درآمد داره، این یعنی تراز مالی مثبت، از اون طرف یه تیمی مثل چلسی 300 میلیون در سال خرج می کنه اما 100 میلیون هم نمی تونه در بیاره، این یعنی تراز مالی منفی، اونا بیشتر از آرسنال خرج می کنن اما چون تراز مالیشون منفی هست آرسنال ثروتمند تر به نظر می رسه، برای همینه که آرسنال نمی تونه تو خرید بازیکن با چلسی رقابت کنه(البته فکر کنم همه بچه ها این چیزایی که گفتم می دونن)
آرسنال تو چند سال اول ساخت ورزشگاه مطمئناً پول خرید ستاره رو نداشته، اما از پول حاصل از بلیط ورزشگاه می شه هر سال یه ستاره در حد کاکا رو وارد تیم کرد، بچه ها بیاید خودمونو گول نزنیم، درسته که آرسنال نمی تونه با چلسی از لحاظ خرید بازیکن رقابت کنه اما مطمئناً می تونه سالی یه ستاره بخره، مطمئناً می تونه با قرارداد بالا ستاره های خودشو حفظ کنه، به نظرتون مسخره نیست ستاره ای مثل نصری رو به خاطر پول از دست بدیم؟
مطمئناً با این وضعیت من از رفتن ون پرسی تو تابستون که خدا کنه هیچ وقت این اتفاق نیافته تعجب نمی کنم

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 01:22 گفت:

آقا حمید من در جریان بحث شما نبودم، دیگه حالا ببخشید

saeed در 15/11/1390 | 01:16 گفت:

باوجود ونگر نتنها ستاره بلکه خیلی چیزهای دیگه هم برای آرسنال رویایی بیش نیست ونگر از فروش نصری و فابرگاس می تونست اشنایدر و کهیل رو بخره ولی رفت چند تا بازیکن خرید که در حد انتظار نبودن در عوض از این خرید و فروش سود مالی بدست اومد که این برای ونگر ومدیرای پول پرست آرسنال از همه چیز حتی خود باشگاهم مهمتره

حمید فرازی در 15/11/1390 | 00:53 گفت:

مهران جان از دیشب سر همی موضوع و وضعیت مالی باشگاه بحث و تبادل نظر کردیم که به همین پست شما هم مربوط میشه.اگه خواستی تو آدرس زیر میتونی بیبینش و نظرتو بگی:
http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=21&PostID=2062

sepehr najafian در 15/11/1390 | 00:20 گفت:

احتمالا فصل بعد خواهيم ديد.