برنامه بازی های آرسنال و حریفان

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 49,164 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

برنامه بازی های آرسنال و حریفان

سلام، تو این پست بازی های تیم خودمون و 4 تا تیم رقیب رو در لیگ برتر گذاشتم، هر کسی با توجه به استدلال خودش و شرایط تآرسنال


چلسی


لیورپول


نیوکاسل


تاتنهام


لیورپول


وست بروم


آرسنال


ساندرلند


منچستریونایتد


نیوکاسل


استوک سیتی


ساندرلند


آرسنال


اورتون


استون ویلا


منچستر سیتی


کوییک پارک


نورویچ


استوک سیتی


کوییک پارک


تاتنهام


ویگان


وست بروم


چلسی


منچستر سیتی


استون ویلا


نیوکاسل


لیورپول


سوانسی


ولورهمپتون


ویگان


استون ویلا


سوانسی


ساندرلند


ویگان


فولهام


بلک برن


بولتون


نورویچ


چلسی


نیوکاسل


فولهام


چلسی


بولتون


استوک سیتی


آرسنال


وست بروم


استوک سیتی


کوییک پارک


نورویچ


کوییک پارک


نورویچ


ویگان


بلک برن


وست بروم


لیورپول


چلسی


منچستر سیتی


استون ویلا


اورتون


بلک برن


سوانسی


اورتون


فولهام


 


 


اورتون


 


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 21:48 گفت:

آره عوض کردم، عکس قشنگی بود گذاشتمش

hamed در 9/12/1390 | 20:29 گفت:

میتونیم با کمی تلاش بیشتر حتی سوم بشیم...

علی ارشدی در 9/12/1390 | 20:03 گفت:

مهران آواتار عوض کردی نشناختمت :)

عليرضا عمراني در 9/12/1390 | 18:46 گفت:

سوم هم ميتونيم بشيم.ولي چهارمي هم براي اين فصل خوبه

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 15:34 گفت:

خواهش می کنم علی آقا

دانیال در 9/12/1390 | 13:25 گفت:

اگه بتونیم بازی های تو خونه رو ببریم تو خارج از خونه 10 امتیاز بگیریم شانس سوم هم داریم.

علی ارشدی در 9/12/1390 | 13:01 گفت:

مرسی مهران خیلی زحمت کشیدی

با توجه به این بازیا نهایتا سوم می تونیم بشیم الی پنجم

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 12:20 گفت:

بچه ها راستی تیم های که رنگشون قرمز هست یعنی اینکه تو خونه باهاشون بازی میشه، مشکی ها هم یعنی تو خونه اون تیم بازی انجام میشه

حمید فرازی در 9/12/1390 | 12:16 گفت:

بیشتر باید برای چهارمی بچنگیم که رقیب اصلی ما چلسی هست و البته آرسنال و چلسی نسبت به این تیما بازی های سخت تری دارن که تقریبا مشابه همه.قطعا اگه لیورپول و نیوکاسل رو شکست بدیم تا حدود زیادی چهارمیمون تضمین میشه.

البته دراین بین یه تیم هست که نباید دست کم گرفتش.استوک سینی که ظاهرا حریف ما نمیشه ولی با زمینی که داره خیلی کارو برامون سخت میکنه و احتمال مصدومیت بازیکنا زیاد میشه.یکی دیگه از تیمایی که خیلی امید دارم بتونه چلسی رو متوقف کنه فولام هست که همیشه جلو تیمای بزرگ خوب کار کرده

حبیب در 9/12/1390 | 12:05 گفت:

زور بزنیم 4

sepehr najafian در 9/12/1390 | 12:01 گفت:

سوم ميشيم

ali jamshidi در 9/12/1390 | 11:52 گفت:

واقعاً چهارمی دست خودمونه. با تمام تیم هایی که امید چهارمی دارن رو در رو بازی داریم. حتی می تونیم به سومی هم فکر کنیم. اگه خوب نتیجه بگیریم.
چلسی - نیوکاسل-استون ویلا رو باید بزنیم.

ali jamshidi در 9/12/1390 | 11:49 گفت:

بازی با لیورپول ، چلسی ، من سیتی و نیوکاسل 6 امتیازین. اگه کمی دقت کنیم می تونیم بریم رده سوم. ولی ما یا تیم های ضعیف رو می زنیم به تیم های بزرگ می بازیم یا تیم های بزرگ رو می زنیم به تیم های کوچک امتیاز می دیم.
تاتنهام حداقل 2 تا باخت رو میده. فقط امیدوارم تاتنهام - چلسی مساوی شه.

ali jamshidi در 9/12/1390 | 11:46 گفت:

واقعاً مفید بود.

moeinem در 9/12/1390 | 11:19 گفت:

بازیایه آرسنال و چلسی و لیورپول خیلی سخته.ایشاا...2 میشیم.

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 11:11 گفت:

من خودم فکر می کنم با یکمی شانس 4 میشم. بازی های چلسی که خیلی سخته، لیورپول که هیچی، به همین جام اتحادیه قانعن حیوونکی ها، نیوکاسل روی کاغذ با توجه به تیمش شانسش از همه کمتره ولی اگه بازی هاشو ببینین و تیم این فصلش به نظر من اگه رو شانس باشن می تونن 5 بشن، تاتنهامم که فکر می کنم باختش به ما بیشتر یه اتفاق بود تا ضعف تیمش، احتمال 90% سوم میشن، بازی های ما هم خیلی سخته خدایی ولی بازم می گم با یکمی شانس 4 میشیم. ولی به نظر میرسه بازی های خودمون با 3 تیم چلسی نیوکاسل و لیورپول تأیین کننده هست، البته بازی با اورتون و استون ویلا که با همه بازی دارن هم همین طور. مرسی

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 11:11 گفت:

بچه ها نمی دونم چرا درست نیومده، ببخشید چون وقت ندارم نمی تونم درستش کنم، بلدم نیستم، همین کلی وقتمو گرفت، ولی به هر حال هر کس با توجه به شرایط تیم ها و بازی ها و میزان اعتقادش به شانس بگه آرسنال چندم میشه، بازم ببخشید

ولی خدایی تو همه سایتای تیما سایت آرسنال از همشون سر تر بود.