پرداختی آرسنال

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 47,211 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پرداختی آرسنال

پرداختی سالیانه آرسنال در فصلی که گذشت.
این جدول جدیدترین پرداختی 23 تیم اول جهان -چه فوتبال و چه غیر فوتبال- به بازیکنان خودشون رو نشون میده.
همون طور که جدول میگه بر خلاف چیزی که ما فکر می کردیم اصلاً آرسنال به بازیکناش دست مزد کمی نمیده، حتی درصد تشویقی هفتگی آرسنال به بازیکناش از تیم های پرمدعایی مثل رئال و بارسا بیشتره( البته بارسا و رئال دستمزد هفتگیشون خیلی بیشتره یعنی در کل بازم اونا بیشتر تشویقی به بازیکناشون میدن، ولی بازم نشون میده آرسنال به بازیکناش اهمیت میده با توجه به اینکه مدت هاست این تیم جامی نمیاره که بخواد بازیکناشو تشویق کنه).
منظور من از تشویقی همون ستون دوم از سمت راست هست که به انگلیسی نوشته change in avg.weekly % .
ستون اول از سمت راست کل دستمزدی هست که یک تیم در هر فصل به بازیکناش میده.
ستون سوم از سمت راست میانگین پرداختی هفتگیه.
ستون چهارم از سمت راست میانگین پرداختی سالیانه است.
در کل نشون میده آرسنال از لحاظ پرداختی چیزی از بقیه کم نداره، دلیلش هم اینه که ستاره و غیر ستاره تو آرسنال تقریباً دستمزد برابر میگیرن ولی تو یه باشگاهی مثل رئال اصلاً اینجوری نیست.
اگه کیفیت عکس پایینه معذرت میخوام، از این بهتر گیر نیاوردم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 14/4/1391 | 20:04 گفت:

nima@ بی مزه

Vishka در 14/4/1391 | 19:54 گفت:

تنکس

nima در 14/4/1391 | 17:35 گفت:

علی@فکر کن شماک 80 تا میگیره(تقریبا) رابین 100 تا(تقریبا) این باید اصلاح بشه....باشه باشه امشب با ونگر تماس میگیرم ببینم میتونه اصلاحش کنه یا نه!!!
مرسی مهران جان...

علی ارشدی در 14/4/1391 | 17:22 گفت:

آره آرسنال کم دستمزد نمیده بد دستمزد میده!!!!!

فکر کن شماک 80 تا میگیره(تقریبا) رابین 100 تا(تقریبا) این باید اصلاح بشه

رضا توپچی در 14/4/1391 | 14:20 گفت:

تشکر...

Morteza Bauer در 14/4/1391 | 13:42 گفت:

مرسی داداش

توپچی جنوب در 14/4/1391 | 13:28 گفت:

ایول کاکو حالیدم بازم از ایکار های خوب خوب بکن

همش فوتباله و. NBAچه ورزش های پر خرجی!!!!!!!!!!1

لامصب این سگسلونا ازرئال مادرید هم بیشتر ولخرجی میکنه!!!!!!!!!!!

Farhad Rahbari در 14/4/1391 | 13:19 گفت:

فدا
پرچم تا ابد بالاست

مهران کاظمی در 14/4/1391 | 13:04 گفت:

قربانت هم فامیلی

مصطفی کاظمی در 14/4/1391 | 12:53 گفت:

دمت گرم حاج مهران.