یک انتقاد جدی

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 49,175 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یک انتقاد جدی

سلام


فکر نمی کنم کسی با انتقاد کردن مخالف باشه و یا حتی کسی تو این سایت باشه که از انتقاد ناراحت بشه بالاخره ما عضوی از این سایت هستیم و حق داریم نظراتمون رو دربارش بگیم.

من قبلاً هم یه بار دیگه از این سایت انتقاد کردم و در مورد این بود که چرا قسمتی برای نظرات بخش اخبار سایت در نظر گرفته نمی شه ولی در جواب گفتن برای اینکه Highbury و بقیه جاها از دور خارج نشن و همچنان سر پا باشن ولی این چیزی که من از اون وقت تا حالا دیدم کاملاً فرق می کنه.

این طور که من متوجه شدم کسایی که تو این سایت خبر می نویسن و قسمت بلاگ رو کنترل می کنن در واقع فقط همین فعالیت رو تو این سایت دارن، و من هیچ وقت ندیدم یا خیلی به ندرت دیدم که رو دیوار چیزی بنویسن یا نظری تو بلاگ داشته باشن و فقط صرفاً خبری که احتمالاً توی Highbury گذاشتن رو اینجا هم می ذارن، کسایی مثل پیام مشایخ نسب، حسین محمودی، اشکان، مهدی رباهاط، آرش فقیهی و... .

حتی کسی مثل حمید فرازی و سعید میلانی هم که قبلاً فعالیت خوبی اینجا داشتن خودشون رو از اینجا جدا کردن.

ولی خوب هنوز کسی مثل علی ارشدی و تا حدودی میلاد مجیدی فعالیت خوبی با بچه های این سایت دارن.

حتی آرش فقیهی در حالی یکی از کسایی هست که به ابزار کنترل سایت دسترسی داره فقط دو ارسال رو دیوارش داشته که اولین ارسال رو دیوارش هم این بوده: "اینجا کجاست؟:دی" 

البته حاضر نبودن روی دیوار به تنهایی دلیل بر عدم حضور در سایت نیست اما وقتی می بینیم تعداد یادداشت ها در بلاگ هم صفر هست دیگه مطمئن میشیم.

من برای اولین باره سایتی می بینم که کسایی که کنترلش می کنن کمترین فعالیتی توی اون ندارن، و این در حالیه که وقتی تقاضایی مثل گذاشتن بخش نظرات برای اخبار مطرح میشه که من مطمئنم بالای 90% بچه ها با اون موافقن در جواب می شنویم: "ما با هم صحبت کردیم و نظر اکثریت این بوده که این امکان گذاشته نشه دلیلش هم این که همچنان highbury سرپا باشه"، اونم از طرف کسایی که فعالیتی تو این سایت ندارن، البته قضیه مدیریت اصلی سایت یعنی آقای امیر احمدی جداست، چون ایشون درگیر مسائل فنی سایت هستن و من هم صحبتی در این باره ندارم و در واقع ربطی هم به من نداره، روی صحبتم اصلاً با ایشون نیست.

اگه واقعاً این سایت خوب نیست خوب بفرمایید تا همه با هم بیایم highbury. چون این اصلاً جالب نیست که مدیریت سایت توی جای دیگه ای فعالیت داشته باشن و همون طوری که گفتم وقتی ازشون تقاضایی میشه که 100% کمک کننده سایته و تقاضای اکثریت بچه هاست با اون مخالفت بشه اونم با این دلیل که اکثریت بچه ها با این کار مخالفن. البته تأکید من فقط روی بخش نظرات نیست این رو فقط به عنوان یه نمونه گفتم الان تأکید من بیشتر روی همون مدیریته.

من این صحبت ها رو نگفتم که بگم من تو این سایت خیلی فعالیت دارم و می خوام جزء مدیران سایت باشم چون واقعاً فعالیت زیادی ندارم، من خودم بهمن کنکور ارشد دارم و همین که بعضی وقتا سر می زنم هنر کردم، من اینا رو گفتم که بگم لطفاً به نظر و خواسته بچه های اینجا توجه بشه و یا اینکه تغییری در اعضای مدیران اینجا صورت بگیره، کسایی هستن که همیشه تو این سایت هستن که هم زبانشون خوبه که بخوان اخبار رو ترجمه کنن، هم مثل بقیه خیلی آرسنال رو دوست دارن، هم خیلی وقته که تو این سایت عضو هستن که صلاحیتشون برای گردوندن اینجا خیلی بیشتره.

شاید الان مدیرای عزیز بیان بگن تو کار ما دخالت نکنید ولی این انتقادی بود که من داشتم و مطمئنم خیلی از بچه ها با من هم عقیده اند. 

مرسی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 23/4/1391 | 10:51 گفت:

منم با نظر گذاشتن برای خبرها موافقم و حرف علی ارشدی هم زیاد جالب نبود،خب چه ربطی داره!!!حالا شما بذارین!!!

سالار لاری در 22/4/1391 | 23:42 گفت:

مهران کاظمی@ پس دیوار من بد بخت رو ندیدی
بابا یکی بیاد حداقل توش دری وری,فحشی,ناسزایی... چیزی بنویسه

شایان در 22/4/1391 | 23:36 گفت:

علی آقا ارشدی مگه سایت اصلی بلاگ نویسی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا این بلاگ نویسی رو جمع کنید@@@@@@@@@ خلاص!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من اولین حامی جمع کردن بلاگ هستم.. همه میام خبر میبینیم میریم

Vishka در 22/4/1391 | 23:17 گفت:

یه شوخی
میخواید من همکاری کنم با سایت

سایت منحل شه

حمید فرازی در 22/4/1391 | 23:13 گفت:

lمهران جان در مورد انتقاد که قطعا کسی مخالف نیست، خیلی هم استقبال میشه

اول جواب این رو میدم:

@ حتی کسی مثل حمید فرازی و سعید میلانی هم که قبلاً فعالیت خوبی اینجا داشتن خودشون رو از اینجا جدا کردن.

** باور کنید من نه خودم رو از اینجا جدا کردم نه جدا خواهم کرد، چون بحثش پیش اومد در مورد خودم جوابش رو میدم، من اینجا وظیفه نظرات رو پست ها، دیوارها و کاربران رو دارم، مسئول خبر زدن هستم، هفته گذشته کنکور داشتم، یک سری گرفتاری های شخصی هم دارم و ... حالا به نظر شما من چجوری میتونم مثل سابق اینجا فعال باشم؟ هرچند که تا اونجا که در توانم باشه سعی میکنم در بحث ها فعالیت کنم و به زودی فعال تر هم میشم.

===============

اما در مورد نظرات و پیشنهادات تا اونجایی که در توان بوده انجام شده مثل همین گذاشتن شکلک برای بلاگ ها. در مورد گذاشتن قسمت ارسال نظر برای خبرها هم قبلا توضیح دادم، با توجه به اینکه اینجا سایت رسمی هستیم و سعی میکنم تا حد امکان به سایت رسمی باشگاه نزدیک تر باشیم فروم هایبوری برای ارسال نظرات و بحث ها ایجاد شده تا سایت خبری اون حالت رسمیت خودش رو از دست نده.

در مورد بلاگ ها هم قبلا توضیح دادم، این قسمت یک سالی میشه که به وجود اومده و هدف از ایجاد این مجموعه دل نوشته های آرسنالی و فوتبالی و تحلیل فنی بوده نه این چیزی که در حال حاضر شاهد هستیم منتها چون یه کم از مسیر اصلی منحرف شدیم این ذهنیت به وجود اومده که اینجا با هایبوری جدا از هم هستن در حالی که واقعا اینطور نیست.

خیلیا اولش که اینجا بودن میگفتن از هایبوری خوشمون نمیاد اما اومدن ثبت نام کردن و اتفاقا خیلی هم فعال شدن، به عنوان مثال سروش قبلش تمایلی نداشت بیاد اونجا اما الان اومده و اتفاقا از اونجا هم خوشش اومده. با این حال اجباری برای اومدن به هایبوری نیست اما قطعا اونجا امکاناتی داره که اینجا نیست و با نیمدن به هایبوری از اون امکانات محروم میشید.

حالا باز اگه ابهامی بود خوشحال میشم مطرح بشه تا اگه بتونیم رفعش کنیم.

علی ارشدی در 22/4/1391 | 23:12 گفت:

آقا مگه سایت رسمی باشگاه زیر خبراش میشه نظر گذاشت!!!! توقعا دارین ها

رضا توپچی در 22/4/1391 | 22:52 گفت:

متاسفم برای خودمون...
بازهم به نتیجه ای نرسیدیم و جواب های که از قبل قابل پیش بینی بود و شنیدیم....

HAMED toopchi در 22/4/1391 | 16:08 گفت:

من هنوز هستم!!!!

اشکان در 22/4/1391 | 15:48 گفت:

اما در این مورد:

نقل قول: "فقط صرفاً خبری که احتمالاً توی Highbury گذاشتن رو اینجا هم می ذارن"

مهران جان٬ دوست عزیز

اصلا سایت برای خبر گذاشتنه که بازدید کننده ها بخونن٬ تو هایبوری هم تاپیک ایجاد میشه برای بحث فنی. به همین سادگی.

دفعه قبل هم گفتم٬ این ۲تا سایت یکی هستن٬ اینو از صفحه اصلی سایت هم میشه فهمید. دلیل تفاوت اسم ها٬ علاقه بچه ها به هایبوری ـه.

اشکان در 22/4/1391 | 15:45 گفت:


خیلی قبل تر از اینکه قسمت بلاگ ها به وجود بیاد٬ هایبوری بوده. مثل همه سایت ها فروم جای بحثه و سایت جای بازدید.

واقعا عضو شدن تو هایبوری انقدر سخته که حتما دو تا آیدی باید یکی باشن؟ من فکر نمیکنم.

هر دوستی که تمایل به بحث فنی داره٬ یه آیدی بسازه تو هایبوری و تو بحث های فنی شرکت کنه.

مطمئنا رو همه اخبار کسی نظر نداره! اگه پیش اومد که رو خبری دیدگاهی داشتین٬ "با یه کلیک" راحت تو هایبوری مطرح میکنین.

در مجموع دلیل اینکه هر یک ماه ۱ بار یکی میاد پست میده که چرا قسمت خبرها نظر نداره عجیبه! برای دریافت نظرات به همون بلاگ قبلی هم که این پیشنهاد رو داده میتونید مراجعه کنید.

Miladarsenal در 22/4/1391 | 15:05 گفت:

من که چیزی نگفتم که میزنید

شما تمام فعالیتتون و اینجا انجام بدید اما در مورد بحث پیرامون خبرها بیاید تو صفحه همون خبر تو هایبوری...
اینقدر سخت نگیرید....

ولی در هر حال،صلاحه مملکت خویش خسروان دانند...

امیدوارم این تغییرات زودتر اعمال شه تا همه سر از کارشون در بیارن

soroosh در 22/4/1391 | 15:03 گفت:

نظر من اینه که (همون جوری که مصطفی گفت) عضویت تو دو سایت یکی بشه و بلاگ ها هم بره بخشی از هایبری بشه اما نحوه نمایش بلاگ ها به هین صورت باشه. یعنی بلاگ ها به همین صورت تو صفحه اصلی نشون داده بشه ولی وقتی رو هر پست کلیک می کنیم بریم داخل هایبری. در مورد نوشتن بلاگ هم فک کنم اگه تو نحوه نوشتن تفاوتی ایجاد نشه مشکلی نیس

رضا توپچی در 22/4/1391 | 14:39 گفت:

ایشالله موفق باشی برادر...
آقا نمیدونم این چه حرفیه که دوستان میزنن:
"جواب حرف ما شده:اگه میخواین نظربدین برین هایبوری...!!!"

Farhad Rahbari در 22/4/1391 | 14:24 گفت:

کو گوش شنوا

مهران کاظمی در 22/4/1391 | 14:16 گفت:

آقا میلاد من هم گفتم که اگه فکر می کنید اونجا خیلی خوبه بگید تا همه بریم اونجا، اینجا رو هم بسپریم به کسایی که جدید میان، هان؟ چون این چیزی که شما می خوای فقط همین نتیجه رو داره

مهران کاظمی در 22/4/1391 | 14:07 گفت:

آقا رضا می خوام برنامه ریزی شهری بخونم

مهران کاظمی در 22/4/1391 | 14:06 گفت:

نه عزیز من آقا مصطفی این جوری نیست که وظایف مدیریت رو انجام بدن بعد میشن فرد عادی، این در صورتیه که فقط یه سایت وجود داشته باشه اون وقت می گیم بله طرف دلش نمی خواد کامنت بذاره اما وقتی چند تا مکان مختلف وجود داره و همه فعالیت هاشو یه جای دیگه انجام میده و اینجا نظرات دیگران رو قبول نمی کنه دیگه درست نیست، متوجه منظورم که میشی

مصطفی کاظمی در 22/4/1391 | 13:33 گفت:

مهران جان با این حرفت که باید روی اخبار کامنت قرار بگیره مخالفم چون واقعا حالت وبسایت اصلی بودن رو از دست میده،در مورد بچه های عضو تحریریه هم بگم که اونا وقتی کارشون رو به عنوان یه مدیر انجام دادن،دیگه میشن یه فرد عادی و حق انتخاب دارن که بعضیا دوس دارن اینجا باشن بعضیا دوست دارن اونجا باشن،بعضی از مدیرای ارشد هم (مثل من و علی ) همزمان هر دوجا هستن.
.
پیشنهاد : به نظر من اگر ارتباط بین هایبری و اینجا بیشتر بشه بهتره ،حالا چه طوری؟ اینکه هرکس تو این سایت عضو میشه به طور خودکار یکی از کاربرای هایبری هم بشه تا وقتی روی خبرا HB Talk رو میزنه،راحت بتونه کامنتشو بزاره و دیگه احتیاجی به عضو شدنه دوباره نباشه.

Miladarsenal در 22/4/1391 | 13:23 گفت:

بچه ها من نمیدونم شما چه مشکلی با هایبوری دارید؟

آقا به خدا کاری نداره که،مگه نمیگید می خوایم نظر بدیم؟خوب با زدن یک دکمه میتونید بیاید هایبوری و نظرتون و بدید...

اینکه کاری نداره،واقعا وقتی بیاید اونجا نظرتون درباره هایبوری عوض میشه،اونجا هم که جدا ازین سایت نیست...

به هرحال نظر شما هم محترمه...
امیدوارم یه تمهیداتی اندیشیده بشه که همه راضی باشن...

حاکم 26 در 22/4/1391 | 13:18 گفت:

در کل به نظر من هم باید انتقادات و نظرات رو در سایت بذارن و مهم ها و خوب هاشم جدا کنند و در سایت نمایش و در آخر یک نظر سنجی جدا قرار بدن . و اینکه مدیرای این سایت و هایبوری با هم یک همکاری داشته باشند و همه امکاناتی که یکی داره و اون یکی نداره رو با هم رد و بدل کنند و در نهایت یک سایت بسیار کامل رو داشته باشند تا همه یک جا جمع بشیم و در یک سایت آنلاین شیم و با هم ارتباط داشته باشیم . اینجوری مشکل کامنت و بازدید و شکلک ها و امکانات دیگر رو هم نداریم و با داشتن آرشیو نظرات و انتقادات یک سایت کامل داریم...

رضا توپچی در 22/4/1391 | 13:11 گفت:

یادم رفت بپرسم...
مهران،چه رشته ای درس خوندی؟؟؟

رضا توپچی در 22/4/1391 | 13:07 گفت:

با امکان نظر دادن موافقم،من هم بارها این قضیه ی نظر هارو گفتم ولی جواب مناسبی نگرفتم...ما اینجا جمع میشیم که ازنظرات هم در باره اخبار روز مطلع بشیم وگرنه اخبار و میشه از جاهای دیگه هم بدست آورد...

اگه امکان نظر دادن روی خبر نیست،حداقل به یکی از دوستان اجازه بدن خبرهای مهم و که درسایت قرار میگیره در یه پست که درطول روز با خبرهای جدید آپدیت میشه،قرار بده تا ما هم بتونیم نظراتمونو بدیم و از نظرات دیگران هم با خبر بشیم...
یا اینکه مثل مدیا واچ که جدید اضافه شد،یه بخش درکنار اخبار سایت ولی جدا از محیط اون برای نظردادن در رابطه با اخبار ایجاد بشه...

در رابطه با هایبوری:من علاقه ای به رفتن به اونجا و نظردادن دررابطه با خبرهارو ندارم،یه جورایی اینجا راحتتر هستم....

مهران کاظمی در 22/4/1391 | 12:42 گفت:

مرسی سروش جون، من نظری روی highbury ندارم، صحبت های من درباره اینجا بود، البته باید بگم خود من تقریباً یک سال قبل از اینکه عضو اینجا بشم عضو highbury بودم.

آقا آرمان بازم "چی بگم والا" خیلی بهتر از "مخالفم" هست

soroosh در 22/4/1391 | 12:28 گفت:

راستش من از دیروز رفتم یه سر به هایبری زدم
خوشم اومد از ساختارش اما فعالیت های هایبری خیلی خیلی کمه نسبت به بلاگ
یه کم ساختار پیچیده تری داره و خیلی بزرگه که یه کم باعث میشه آدم سر در گم بشه و یه مقداری ازش فاصله بگیره
********************************
از لحاظ تعداد و قشنگی شکلک ها شاهکاره !!!! من با شکلک هاش خیلی حال کردم
از لحاظ استایل و قشنگی هم شاهکاره
********************************
نمی دونم ولی به نظرم این که زیر خبر نمیشه کامنت گذاشت، شاید به خاطر رسمی بودن سایت باشه. حداقل دوست دارم اگه موازی کاری هم صورت میگیره، ادمین های عزیز بزرگواری کنن و پاک نکن پست رو.
خیلی وقت ها من میان تو سایت که نظرای دوستام رو درباره خبرها بخونم، نه اینکه بیام تو سایت و ترجمه خبر بخونم. به خاطر همین نظر دادن هم بود که رفتم هایبری. حتی تو سایت justarsenal هم نظر میدم
********************************
مهران ایشالا ارشد بترکونی ;)

آرمان امیراحمدی در 22/4/1391 | 12:12 گفت:

چی بگم والا

محمد على(اباى) در 22/4/1391 | 12:11 گفت:

موافقم

امین در 22/4/1391 | 12:06 گفت:

آره واقعا من با قسمت اول حرفات خیلی موافقم بخش نظراتو باید بزارن