رفع سوء تفاهم

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 49,583 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

رفع سوء تفاهم

سلام

چون مسأله مهمی بود گفتم به صورت یه پست بگم و البته پاسخ بعضی از پرسش های دوستان.
در ضمن برای کسایی که می گن این بحثا تکراری و تموش کنید هم خیلی متأسفم، همون طور وقتی شما از ونگر طرفداری می کنید ما گوش میدیم شما هم باید برای حرف ما احترام قائل باشید، اگه خیلی مشکل دارید میتونید نخونید این جور بلاگ ها رو.من دیشب یه پست در انتقاد از ونگر گذاشتم که هنوز هم تو سایت هست که متأسفانه یه سری سوء تفاهم ها به وجود اومده.

من به شدت و کاملاً با این مخالفم که ونگر از فروش بازیکن ها پولی نصیبش میشه، این حرف یه توهین بزرگ به انسان محترمی مثل ونگر هست. از دوستان منتقد ونگر هم که فکر می کنن ونگر از این فروش ها پولی به جیب میزنه خواهش  می کنم تجدید نظر کنن.

به نظر من ونگر با شخصیت ترین مربی حال حاضر دنیاست و هیچ شکی هم توش نیست.

اگر نقدی هم هست به وضعیت فنی تیم و صد البته روش تیم در بازار نقل و انتقالاته که البته این وسط فقط ونگر مقصر نیست و به همراه مدیران باشگاه به یک اندازه مقصر هست.

تمام صحبت من این بود که آرسنال تیم خیلی بزرگیه و نباید و نباید و نباید به همین در بین 4 تیم قرار گرفتن قانع بشه. چیزی که خیلی از بچه های اینجا متأسفانه بهش راضی شدن. به این راضی شدن که جزء 4 تیم باشیم، به این راضی شدن که حداکثر تا 1/4 لیگ قهرمانان بریم.

حتی آب زلال هم اگر مدتی راکد بمونه می گنده.

و حرف اصلی من این بود که به دلیل اینکه ونگر انسان و مربی بزرگی هست و 15 سال تو این تیم مربی بوده صد در صد مطمئن باشید یکی از افراد اصلی گرداننده باشگاست، دیگه حداقل به صورت صد در صد نقل و انتقالات باشگاه زیر نظر اون صورت می گیره.

و اینکه بعضی از دوستان مثل ehs به من گفتن: خوب شما که اینجوری میگی بگو ونگر که از این همه تیم بزرگ مثل رئال پیشنهاد عالی داشته چرا هنوز مونده؟

جوابش کاملاً مشخصه: چون از بودن تو اینجا راضیه، چون این دقیقاً همون چیزی هست که می خواد، چون ونگر ذهنیت پیروزی رو از دست داده، دقیقاً حرفی که هر کس از این باشگاه رفته گفته، حرفی که اکثر شاگردان بازنشسته ونگر می گن، کسی که ذهنیت پیروزی رو از دست داده از چالش جدید می ترسه، به همین دلیله که به رئال جواب منفی میده، چون از این می ترسه نتونه اونجا در مقابل گواردیولا موفق بشه، به خودش می گه من که اینجا همه چی دارم خوب چه کاریه که این ریسک بزرگ رو قبول کنم. البته از حق نگذریم عشقش به آرسنال هم بی تأثیر نبوده ولی این رو هم نمیشه کتمان کرد که ونگر به هیچ عنوان جاه طلبی 10 سال قبلش رو نداره، این هم حرف من به عنوان یه هواداره، هم حرف همه بازیکناییه که از این تیم رفتن، هم پیشکسوتا، هم کارشناسای فوتبال.

و یه چیزه دیگه: خیلیا گفتن خوبه ونگر از این تیم بره و بشیم مثل لیورپول، من می گم خوب چه فرقی می کنه، بین ما و لیورپول چه فرقیه، اونا لیگ قهرمانان نمیان، خوب ما میریم ولی هیچ امیدی به قهرمانی نداریم، اونا لااقل جام اتحادیه رو می برن و به فینال لیگ حذفی میرسن ما همیشه از اواسط نیم فصل دوم به بعد قید همه جام ها رو میزنیم.

اگه ونگر بره دو حالت داره: یا میشیم مثل لیورپول که احتمالش خیلی ضعیفه، یا قهرمان میشیم و از این یکنواختی و بی انگیزگی در میایم.

خلاصه اصل حرف من این بود که ونگر تو این باشگاه زیرآبی نمیره، اینو مطمئنم.

مرسی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 7/6/1391 | 01:12 گفت:

مرسی که جواب دادی
واقعیتش اینه که نمی شه حرفت رو رد کرد اما اثباتش هم سخته
"حتی آب زلال هم اگر مدتی راکد بمونه می گنده."فرگوسن!!!!نمونه زنده نقض حرفت! هوز همون ادم با همون خصوصیات با همون جامها!!
اما چرا به این نتیجه رسیدی؟ اگه به 10 سال پیش که ارسنال رو اوج بود نگاه کنیم می بینیم سیاست فنی ونگر تقریبا تغییر نکرده (به جز سیستم) مثلا هنوز هم مون رژیم غذایی هنوز هم همون سبک بازیکن ها(مهاجم بلند قد ، هافبک فانتزی) و...
تنها دو چیز ارسنال نسبت به قدیم عوض شده اول سطح بازیکنها که مشخصا ضعیف تر شده که دلیلش فقط پوله نه انتخاب بازیکن ونگر !! چرا که هر فصل شاهد دیدن اسامی ستاره های زیادی دور ارسنال بودیم( هازارد گوتزه کیهیل تا حتی کاکا روبن و...) اما اینقدر پیشنهاد های ارسنال پایینه که خیلی مضحک به نظر می رسه! پس نشون می ده ونگر فوق استعداد بازیکن شناسی داره که مطمئنم هیچکی رو دستش نخواهد اومد و مشکل پوله! و دوم بالاتر اومدن سطح تیمهای دیگه! یه زمانی فقط ما بودیم و یونایند اما حالا با6 تیم بزرگ بجنگیم که خیلی سخته! و باز هم برای این جنگ به بازیکنهای سطح بالا نیاز داریم که باز هم پول..
به نظر می رسه که بیشتر از اینکه ونگر به ارسنال نیاز داشته باشه این مدیران ارسنالن که به ونگر نیاز دارن! وقتی گازیدیس می گه چارمی هم بد نیست یعنی علاوه بر بعضی هوادارها ، مدیران ارسنال هم جاه طلب نیستن و دنبال قهرمانی نمی گردن! یعنی اصولا ونگر خیالش خیلی جمع که هر اتفاقی بیافته کارش بیشتر از حد انتظار مدیرانه و این واقعا بده! اما این به این معنیه که مدیران باشگاه عامل اصلی افت ارسنالن نه مربی! این که می گی ونگر دیگه اون ادم جسور و رو به جلوی قدیم نیست من رو به شدت یاد حرف بچه های سایت درباره فن پرسی اواخر سال گذشته می اندازه وقتی که موقعیتهای زیادی رو خراب می کرد همه می گفتن اون دیگه جاه طلب نیست و چون می دونه جایگاهش مطمئنه و رقیب نداره خیلی خودش رو خسته نمی کنه! اما الان همه فهمیدن که فن پرسی خیلی هم جاه طلب و جسوره و این کارش رو با رفتن به منجستر که این همه مهاجم خوب داره نشون داد!می ترسم این اتفاق واسه ونگر هم بیافته!اگه واقعا مشکل ونگر باشه که خیلی ساده می شه انداختش بیرون ولی اگه واقعا پول در اختیار ونگر پایین باشه و اون مجبور باشه با این بازیکنها سر کنه اونوقت می فهمیم که با رفتن ونگر ما باید از حضور در جام باشگاها هم خدا حافظی کنیم!
من هنوز موافق ونگر نیستم!! این نکته که اون هرگز از نبود بوجه کافی برای خرید شکایت نکرده بسیار مشکوکه!!! و این سر در گمی رو نزد همه طرفداران ارسنال قرار داده که دلیل این کم خرجی واقعا ونگره یا ارسنال!! اما امسال معلوم می شه!!تنها دلیل فروش سانگ رو می تونم در تامین بوجه ونگر برای خرید بازیکن بهتر بدونم این یعنی ارسنال پول کافی در اختیار ونگر قرار نمی ده تا بازیکن بخره و اون مجبوره این پول رو با فروش ستارهاش بدست بیاره! همون طور که گفتم این این تنها در صورتی درسته که ونگر یه بازیکن خوب بخره وگرنه قطعا ونگر مسبب اصلی مشکلات ارسنال ونگرهه!
اگه باز هم خواستی می تونیم بحث کنیم کافیه رو دیوارم بنویسی!

Vishka در 6/6/1391 | 22:58 گفت:

هیچ چیزی از سیاستای باشگاه نمیدونم
فقط شده لجبازی و خورد کردن اعصاب هوادارا
ولی نظری نمیدم چون ته قلبم هنوز ونگرو قبول دارم

مهران کاظمی در 6/6/1391 | 22:44 گفت:

ببخشید: بدون خوندن نظرت رو گفتی

مهران کاظمی در 6/6/1391 | 22:32 گفت:

در جواب سید علی و مجتبی هم باید بگم عزیزان من آدمی که انگیزه و ذهنیت پیروزی رو از دست داده دوست داره در شرایط فعلیش باقی بمونه و ریسک یه چالش جدید رو قبول نکنه، این هیچ ربطی به این نداره که ونگر از تیم های انگلیسی می ترسه یا نه

مهران کاظمی در 6/6/1391 | 22:29 گفت:

آقای مرتضی من واقعاً موندم شما این چیزی که من نوشتم رو خوندی بعد نظرتو گفتی یا همینجوری گفتی بدون خوندن نظرت رو گفتی؟؟؟، من گفتم ونگر ذهنیت پیروزی رو از دست داده و به همین خاطر ریسک رفتن به جای دیگه رو قبول نمی کنه نه اینکه به خاطر این از باخت در مقابل هیچ کس نمی ترسه، من نمیدونم شما چه جوری از حرف من به این نتیجه رسیدی.
در ضمن منظور من این نبود که آرسنال با لیورپول فرقی نمی کنه، اول متن رو درست بخون بعد شعور من از فوتبال رو ببر زیر سوال، یه بار دیگه جمله یکی مونده به آخر من رو بخون: "اگه ونگر بره دو حالت داره: یا میشیم مثل لیورپول که احتمالش خیلی ضعیفه، یا قهرمان میشیم و از این یکنواختی و بی انگیزگی در میایم." یعنی اینکه آرسنال با لیورپول خیلی فرق می کنه، خواهشاً قبل از نظر دادن متن رو کامل بخون

علی رشیدایی در 6/6/1391 | 19:01 گفت:

ونگر از رفتن به ریال و باختن به بارسا میترسیده؟!!!! اونوقت از موندن تو انگلستان و بازی کردن با این همه تیم قوی(نه 1 تیم) نمی ترسه؟!!!
حرفت اصلا درست نیس اتفاقا خیلی با انگیزس که تو این لیگ به این سختی مونده و حاضره این رقابت سختو قبول کنه

محمد در 6/6/1391 | 15:40 گفت:

منم مثل خیلیا موافق انتقاد هستم ولی انتقاد سازنده نه تخریبی
یادمون باشه انتقادهای زیادی تو این سالا از همون اوایل تا همین حالا از ونگر و آزسنال شد که بیشترشون هم خیلی زود فهمیدن سخت در اشتباهن مثل تمسخر ونگر توسط موراتی درباره خرید برگکمپ،فروش آنلکا و جایگزینی اون با هانری
وجود بازیکنای به نظر بعضیا بی استعدادی مثل فلامینی سانگ انتقاد به بازی گرفتن از فن پرسی تو نوک خط حمله
و در نهایت اینکه خیلیا میگفتن آرسنال فصل قبل نمی تونست حتی به لیگ اروپا برسه ولی..
انتقاد کردن خیلی راحته ولی همیشه یادمون باشه که احتمال اینکه انتقاد درست نباشه هم هست
اونهایی که بعضی حرفا رو به ونگر نسبت میدن بدونن در صورتی که حرفاشون درست نباشه و ونگر تو کارش موفق بشه این فقط به محبوبیت و اعتبار ونگر اضافه میکنه

مهناز پرتوی در 6/6/1391 | 14:40 گفت:

باورم نمیشه که ونگر انگیزه ی پیروزی نداره ولی حق با توست باورش هم تنها به این دلیل سخته که خود ونگر هم هنوز نمیتونه این موضوع رو قبول کنه.اگه فوتبال ورزشیه شبیه زندگی پس ارسنال 7 سال داره بدون ریسک زندگی میکنه..وقت وقت تحول اساسیه که یا میشیم مثل لیورپول که احتمالش خیلی ضعیفه، یا قهرمان میشیم و از این یکنواختی و بی انگیزگی در میایم.

jafar در 6/6/1391 | 13:29 گفت:

hossein y فکر کنم تو از اون دسته هوادارایی که صبرشون تموم شده و بهت حق میدم که به بهترین مربی جهان(از نظر من) توهین کنی ولی به پاس زحمات همین مربی یکم بهش احترام بذار
کیوان امیدوارم که ام ویا به تیم بیاد تا شاید این طرفدارا یکم آروم بشن

Hossein Y در 6/6/1391 | 12:59 گفت:

از ونگر بدم میاد

farshad khadem در 6/6/1391 | 12:21 گفت:

اَقا مهران یکی عمده ترین دلیلی که ونگر در ارسنال راحت و خوشحال احساس مسئولیت وتعصبی که بباشگاه داره این احساسو زمانی که پدر شدی وسنی ازت گذشت بخوبی درک می کنی شما نمتونی روح مبارزه طلبی وجسارت وشجاعت امروز که 21سالته را در 60سالگی هم داشته باشی اصلا موافق این موضوع نیستم که از ترس به رئال یا.... نمیره . در کامنت قبلی هم اشاره کردم کور کورانه از ونگر حمایت نکنیم ولی اگر قضاوتی میشه انصاف رو رعایت کنیم ای کاش ونگر بجای مربی گری مقام اجرایی در بخش اقتصادی یک نهاد یا ارگان جهانی میشد که اگه میشد دنیای امروز این همه دچار بحران نمیشد دوستان بیاییم این بحثو ببندیم جو سایترو صمیمی ومتحدپیش ببریم امید به سرفرازی ارسنال وهمه هوادارن

Keivan در 6/6/1391 | 11:29 گفت:

LONDON24 نوشت » تیم رن تایید کرده است که آرسنال توانسته با شکست دادن تاتنهام "ام ویا" را از آن خود کند.

mohsen در 6/6/1391 | 11:09 گفت:

دوستان محترم من اگه گفتم شاید پول میگیره یه احتمال رو گفتم و قصد تهمت زدن نداشتن ... ونگر اعتماد به نفس رو از آرسنال گرفته ! کجای دنیا ( لحن علی دایی ) دیدین کاپیتان یه تیم بره به تیم رقیب ؟؟ مشخص بود رابین داره ساز مخالف میزنه که ونگر بازیکن بخره بعدشم که متقاعد شد ونگر دست پیش گرفتو به رابین پیشنهاد نداد مثل همون کاری که با سانگ و پیرس و ویرا کرد .... اگه یادتون باشه پارسال که تی تی اومده بود یکی از بازیکنا مصاحبه کرده بود که داشته به کوکلن نحوه دویدن تو زمینو یاد میداده؟
اونوقت این بازیکن با کیفیته؟
حرف آخر من همونیه که لیونگبرگ گفت : تیم خوب خرج داره

توپچی جنوب در 6/6/1391 | 10:55 گفت:

هیچ مربی به اندازه آرسن ونگر شجاع نیست.و این رو بارها ثابت کرده
با حرف های مجتبی کاملا موافقم.

morteza در 6/6/1391 | 10:53 گفت:

همه ی حرفات درست بود به جز قضیه ی ترس ونگر از گواردیولا . شما که میگی ذهنیت پیروزی رو ونگر از دست داده بس چرا باید از شکست برابر گواردیولا بترسه طبق حرف شما؟ نه این صحبتتون درست نیست.خیلی از تیمها ی بزرگ بودند که در طول تاریخ سالها جام نبردند.تجربه نشون میده هیچ تیم بزرگی تا ابد موفق و یا نا موفق نیست.من درک میکنم که اینکه یک طرفدار از تیمی مثل آرسنال انتظار قهرمانی داشته باشه یعنی چی و اینکه این میتونه حق ما ها باشه.ولی خوب کمی هم شرایط رو در نظر بگیریم.واقعا شما ببینید من سیتی چقدر هزینه کرده.یا چلسی.تیم ما نسبت به تیمهای هم رده که پتانسیلی در حد ما دارند بهترین تیم اروپاست از نظر نتایج.به هر حال پاراگراف آخریتون هم شناخت شما از فوتبال رو زیر سوال برد که تقاوتی بین آرسنال و لیورپول نمیبینید.چرا؟چون آرسنال در لیگ قهرمانان قهرمان نمیشه.من یه سوال دارم:چرال لیورپول رو در سید یک قرار نمیدن؟؟پاسخ : چون اصلا حضور نداره و اگه حضور هم داشته باشه در سید دو یا سه قرار میگیره بخاطر نتایج ضعیفش در اروپا.اگه همه چیز قهرمانیه فقط بس طرفداران رئال چی که فکر کنم یک دهه هست تیمشون با اون همه ادعا حتی به فینال لیگ قهرمانان هم نرسیده.طبق حرف شما بین تیمی که در لیگ کشورش در بین 20 تیم بیستم میشه با تیمی که میاد نایب قهرمان اروپا در لیگ قهرمانان میشه فرقی نیست.چون هر دو تا شون نتونستند قهرمان بشند.که این فکر در همه جا محکوم و مطرود است!

مجتبی هانری در 6/6/1391 | 09:55 گفت:

کامنت اول اصلاح:مورینیو==گواردیولا

مجتبی هانری در 6/6/1391 | 09:44 گفت:

رد پیشنهاد به رئال به خاطر ترس از گواردیولا؟
به خدا گواردیولا مال این حرف ها نیست که مربی مثل ونگر ترس داشته باشه

مجتبی هانری در 6/6/1391 | 09:16 گفت:

نه،، به هیچ وجه ذهنیت پیروزی را از دست نداده او مغزی متفکر داره هرجا هم بره موفق میشه شک نکن از هیچی هم نمیترسه !! او پیشنهادات بزرگ رابه خاطر عشق وعلاقه ش به آرسنال رد کرد نه به خاطرترس،،،چه ترسی؟؟ ترس از پیروزی،ترس از مورینیو ! نه حدس وفکر اشتباهی زدی باوجود این که خودم قبول دارم مورینیو مربی خوبیه ولی بدون تعصب بگم مورینیو مقابل ونگر عددی نیست! تازه مورینیو هرجا بوده بهترین بازیکنان را در اختیار داشته ولی ونگر بارها بدترین بازیکنان را به بهترین ها تبدیل کرده!!!
مطمئن باش مشکل آرسنال ،ونگر نیست قول میدم با رفتن او هم نه تنها مشکل حل نمیشه بلکه بدتر هم میشه

رضاشاماخ چوک بندر در 6/6/1391 | 05:56 گفت:

آفرین مهران .من عاشق ونگرم توجه داشته باش عاشق ونگرنه عاشق سیاستش.سیاست ونگردیگه برای فوتبال جواب نمیده ماتیم بزرگی هستیم وتوتورنمنت بزرگی مثل لیگ قهرمانان شرکت داریم.این سیاست فقط برای تیمی جواب میده که فقط تویک تورنمنت حضورداره نه آرسنالی که همزمان تو4تورنمنت حضورداره.این حرف من نیست حرف کارشناساست بچه ها.

مهران کاظمی در 6/6/1391 | 04:39 گفت:

آقا حسین کامنتت رو پاک نمی کنم ولی کار درستی نمیکنی اینو این جا مینویسی، ولی بازم باید بگم اینجور آهنگا رو نمی تونی تکی پیدا کنی، اصولاً بیشتر از 1 دقیقه هم نیستن، سرچ کن موسیقی متن فیلم ارباب حلقه ها، انگلیسی این کارو کنی بهتره، سایت 4shared هم به شدت سایت خوبی برای این چیزاست.

HOSSEIN در 6/6/1391 | 04:32 گفت:

خواهش میکنم کمکم کنین.
من یه آهنگ میخوام از ارباب حلقه ها.تو نسخه ایی که شبکه نمایش داد.اون جایی بود که گاندولف گفت:راهو به خاطر نمیارم(تو معدن موریا که بعدش اون غوله اومد ولی ولی فرودو چون زره توری داشت از ضربه شمشیرش در امون موند.)ریتمش این بود.دا دادادا دادادا.دادا دادا دادا(امیدوارم به خاطر اورده باشین کدومو میگم.عجیب زیبا بود.کاملا افسانه ای بود)
بفرستین به ایمیلم یا حداقل یه لینک بدین و اسم آهنگشم اگه لینک دادین بگین.
فقط خیلی ضروریه.خواهشا هرکی میتونه کمک کنه.هرچی دنبالش گشتم پیداش نکردم.
ایمیل جدید من اینه:
H.BAGHERI1391@YAHOO.COM