گازیدیس : کسی با ستاره ساختن مشکل داره طرفداره آرس

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 55,118 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گازیدیس : کسی با ستاره ساختن مشکل داره طرفداره آرس

گازیدیس:
"من مخالف پول نیستم و آن چیز مهمی است اما ما یر
اساس یک سیستم ارزشی کارهایمان را بنا کرده ایم.ما بر این اساس اینجا بازیکن ستاره
میسازیم و ستاره نمی خریم."گازیدیس:

"ما درباره اتفاقاتی که در تیم روی میدهد،ارتباط
بین بازیکن ها فکر میکنیم نه بازیکن ستاره،و این الهام بخش مردم دنیاست.ما نمی
توانیم با پول نفت رقابت کنیم،ما نمی توانیم با افراد فوق العاده ثروتمند روسی
رقابت کنیم."


"اما مهم ترین چیزی که در این مدل ما وجود دارد پایداری آن
است.مدل کسب و کار ما (بیزینس) به این معنی است که ما می توانیم راه را ادامه بدهیم
و خودمان را در رقابت برای همیشه حفظ کنیم."

"ما به این روش افتخار می کنیم
و همچنین به نتایجی که با این روش بدست می اوریم نیز افتخار میکنیم."

.......................
ختم کلام هرکی با ستاره ساختن مشکل داره طرفداره آرسنال نباشه .. بره طرفداره من سیتی بشه یا رئال یا چلسی .... که هنوز با این پولا یه جام محلاتی هم نیاوردن....

هه هه هه هه هه .............
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 12/11/1390 | 01:00 گفت:

این بازیکن 19 ساله در رده جوانان بوندسلیگا عملکرد قابل توجهی ارائه کرد و استعداد یاب های آرسنال عملکرد او که شامل 6 گل و 6 پاس گل در 12 بازی در رده زیر 19 سال است را دنبال کردند.در تیم ملی جوانان آلمان عملکرد برجسته ای داشته و کاپیتان تیم زیر 15 سال آلمان نیز بوده است.

علی ارشدی در 11/11/1390 | 22:25 گفت:

آرمان خوبی بابا جون؟ الان با کی هستی؟ :)

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 22:06 گفت:

چرا باید اینطور صحبت کرد ؟؟ من از این حرف استقبال نمی کنم که باید صبور بود و گرنه برو طرفداره یه تیم پر خرج باش،اتفاقا اکثر کسایی که الان به سیستم باشگاه معترضن حداقل 8-7 سال هوادار آرسنال بودن و اگه صبور نبودن تا الان رفته بودن همون طرفدارای تیمهای پر خرج بودن!!!!!!!!!هر کس عقیده ای داره و لطفا برای هم تکلیف تعیین نکنیم و هم رو به بی تعصب بودن نسبت ندیم !!!!!!!!!!!! بازهم می گم برای هم تکلیف تعیین نکنیم این تیم تیمه عشقمون و هر کی دوست داره یه جور با عشقش ارتباط برقرار کنه و به کسی هم ربطی نداره

محسن آزاده در 11/11/1390 | 21:53 گفت:

من از اونایی هستم که با سیاست کنونی باشگاه تا حدودی موافقم اما به نظر من هم دیگه باید این ماجرای طرفدار تیم دیگه شدن و از این جور حرفا رو تمومش کنیم ، باز داستان میشه !!!

میلاد کشوری در 11/11/1390 | 21:21 گفت:

میشه این حرف رو که هرکی آرسنال این مدلی دوست نداره بره طرفدار سیتی و رئال و بارسلونا شه؟ آخه مگه ما با اجازه ی شما آرسنالی شدیم، مگه تو این 7 سال بی جامی به خاطر جنابعالی بهش وفادار موندیم که به حرف شما هم بزاریم بریم.
مگه امثال من که اعتقاد می کنن یه بار به کسی گفتن اگه استعداد یابی دوست داری برو طرفدار لستر و پارما شو که اینو همیشه تکرار می کنین؟ از وقتی که اومدم این سایت به اندازه ی موهای سرم این جمله رو شنیدم. هرکی که تا حالا مونده طرفدار واقعیه و تا آخرش هم می مونه، اما انگار باشگاه ارث پدری بعضیاست که هر روز میگن مربی رو نمیخای برو طرفدار بارسلونا شو، بازیکنای ضعیف و بی کیفیت رو نمی خوای طرفدار رئال شو، سیاست های احمقانه در سطح مدیریتی رو قبول نداری طرفدار سیتی شو و ...
باشه، از لطف شما و سایر دوستانی که اینقدر با سخاوت رضایت نامه ی خروج رو به ما میدین از صمیم قلب متشکرم. روش فکر می کنم. اینقدر هم بیشعور یا بی حافظه نیستم که هر روز نیاز باشه بهم گوشزد بشه. شما هم دیگه بیخیال این جمله شو.

حمید فرازی در 11/11/1390 | 20:41 گفت:

آرمان با کی هستی؟

Farhad Rahbari در 11/11/1390 | 20:22 گفت:

آرمان؟!

آرمان امیراحمدی در 11/11/1390 | 19:58 گفت:

1- احسان راست میگه
2- شام رو بذار
3- برو بابا
4- ما خیلی قبل از شما ارسنالی بودیم

احسان در 11/11/1390 | 19:41 گفت:

اونایی که میشازین رو چرا نگه نمیدارین پس؟؟؟؟

sepehr najafian در 11/11/1390 | 19:34 گفت:

با اين هال آرسنال خيلي پولداره.اسپانسر هاي زيادي داريم.مثل:fly emirates , nike , carlsberg , citroen , EA sports , indesit و غيره

توپچی جنوب در 11/11/1390 | 19:27 گفت:

مرسی کورش ولی چند خرید خوب مثل یه هافبک بازی ساز و شوت زن نیاز داریم ولی من هم با خریدن ستاره هایی که دست مزد های نجومی مخوان کاملا مخالفم

sepehr najafian در 11/11/1390 | 19:26 گفت:

البته وقتي ما بازيکني ستاره رو ميفروشيم بايد يک ستاره جاش بگيريم.در اين بين ستاره هم بسازيم

حمید فرازی در 11/11/1390 | 19:20 گفت:

البته دیگه شرایط فوتبال مثل گذشته نیست و باید یه خرجایی کرد چون مجبوری و قطعا تیمی مثل رئال با اینکه زیاد ازش خوشم نمیاد نه تیم کم سابقه ایست و نه بدون افتخار.