یادآوری

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 216,841 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یادآوری

تا حالا دقت کردین تیمای دیگه چندسال حسرت قهرمانی کشیدن؟!
اینجا انگلستانه نه اسپانیاابتدا لک لک ها:
3 دوره طولانی حسرت بردن لیگو دارن(15سال-23سال-22سال)
11سال حسرت بردن FA Cup
10سال حسرت بردن League Cup


شانچستر:
2 دوره طولانی حسرت بردن لیگو چشیدن(41 سال-26 سال)
39 سال در حسرت بردن FA Cupو در آخر آرسنال بزرگو میگم برای مقایسه:
لیگ(10-18-18)
2 دوره 14 ساله و 1 دوره 21 ساله FA Cup

اون سالهایی که تاسیس شدن تا جام بگیرنو حساب نکردم

حرف آخر: همونطور که میبینید آرسنال وضعش بهتر بوده
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد اصغری در 29/10/1390 | 00:09 گفت:

جالب بود.
ولی بیشتر انتقادها مربوط به حظور
1:بازیکن های بی کیفیت
2:رکود کیفیت بازی های ارسنال
3: از دست رفتن شخصیت ارسنال به عنوان ابر قدرت لیگ انگلستان
4:مصدوم های زیاد
میشه.
وگرنه انتقاد نسبت به بی جامی خیلی کمتر از انتقاد به موارد فوق بوده

محسن آزاده در 28/10/1390 | 23:39 گفت:

کلا وجود نداشتن که بخوان در حسرت جام باشن :)))
******
سام کلا این جمله جنبه تحقیر داشت ، یعنی این که به عنوان مدعی بروز و ظهور نداشتن !!!

Farhad Rahbari در 28/10/1390 | 21:59 گفت:

محض اطلاع دوستان: چلسی
50 سال در به دری واسه بردن لیگ
از سال 1905 65سال طول کشیده تا FA Cup ببرن(1970) بعد 27 سال دوباره FA Cup بردن(1997)
از سال 1905 60 سال طول کشیده تا League Cup ببرن(1965) بعد 33 سال دوباره FA Cup بردن(1998)

sam baygan در 28/10/1390 | 21:21 گفت:

خوبه محسن جان جواب خودتو خودت دادی و من لازم نمیبینم توضیحی بدم ولی هنوز منظورتو از جمله اولت نفهمیدم؟

محسن آزاده در 28/10/1390 | 19:50 گفت:

@sam :
بله . . . چرا که نه . . . فکر می کنم همه ما خوب تاریخ چلسی رو بدونیم ، واسه اینکه همه با استفاده از آمار در مورد تاریخ این تیم قضاوت کنیم :
Fa کاپ : 6 قهرمانی ( که جالب این جاست که 5 تا این قهرمانی ها به بعد از سال 96 بر می گرده )
اتحادیه : 4 قهرمانی ( که 3 تا از اون ها متعلق به بعد از سال 97 است )
و لیگ : کلا 4 قهرمانی ( و نکته اینجاست که 3 تا از اون ها بعد از سال 2004 بدست اومده )
اگر هم منظورت از قدمت ، سال تاسیس باشگاهه ، درست میگی این تیم سال 1905 تاسیس شده و سن زیادی داره ، اما این افتخار محسوب نمیشه و حرف من هم مربوط به سن باشگاه نبود و منظورم این بود که چلسی تیمی نبوده که بخواد حتی رویای جام گرفتن رو تو ذهنش داشته باشه که بخواد واسه جام گرفتن حسرت بخوره !
در مجموع سام جون ، فکر نمی کنم حرف بی اساسی زده باشم !

sam baygan در 28/10/1390 | 18:54 گفت:

آقا محسن شما قدمت چلسی رو میدونین که این حرفو میزنی؟

♥Arsenal♥ در 28/10/1390 | 18:32 گفت:

بفرما هنوز من هوادارای لیورپول رو میشناسم که مث شیر از داگلیش حمایت میکنن!!!از بازیکناشون!!
اینم مال ماست دیگه فلانی اخ اخ پیف پیف!!آرسن ونگر اخ اخ پیف پیف میکنن!!

hamed در 28/10/1390 | 17:19 گفت:

چلسی فکر کنم کلا روی همدیگه 4 الی 5 تا جام بیشتر نداره اصلا قابل قیاس نیست......

علی ارشدی در 28/10/1390 | 17:17 گفت:

چه جالب به اینش دقت نکرده بودم!!!!!

حمید فرازی در 28/10/1390 | 17:11 گفت:

جالب بود.به نظر منم هر تیمی یه دوره کابوس وار در تاریخش هست که هیچ تیمی از این قاعده مستثنی نیست.حالا کابوس ما بیشتر به جان نگرفتن برمیگرده که مطمئنم این نیز بگذرد

محسن آزاده در 28/10/1390 | 16:37 گفت:

خوب از چلسی هم می گفتی دیگه !!!!!!!!!!!
کلا وجود نداشتن که بخوان در حسرت جام باشن :)))

davood در 28/10/1390 | 16:19 گفت:

جالب بود ممنون