آیا ستاره های آرسنال از گذشتگان درس میگیرند یا...

نویسنده: سید علی ساداتی

وبلاگ من
نویسنده: سید علی ساداتی
لیسانس عمران، دیگه آرسنال رو دوست ندارم بلکه دیوونشم. عاشق موسیقی و نقاشی...
کل بازدید: 1,215 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آیا ستاره های آرسنال از گذشتگان درس میگیرند یا...

دو خبر جالب که میتواند هر کسی را به فکر وا دارد...امروز خبرهای جالبی در رسانه ها و روزنامه های ورزشی به گوش رسید که خبر از انقلابی در تیم بارسا میدهد که با خداحافظی گواردیولا شروع شد.

در این میان دو خبر جالب رو که به هم ربط دارند و به ما آرسنالی ها هم مربوط میشه رو براتون مینویسم:

اولین خبر: بارسا لیست خرید خود برای فصل آینده را اعلام کرد. این لیست شامل 11 نفر کاندید برای 3 پست میباشد و چیزی که که واسه ما آرسنالی ها مهمه لیست خرید این کفتارها واسه  پست مهاجم هست که شامل:

آدریان (اتلتیکو مادرید)
یورنته (تلتیکو بیلبائو)
رابین فن پرسی (آرسنال) که به عنوان گرانترین و قابل اتکا ترین گزینه بارسا یاد شده!


اما خبر دوم که میشه به عنوان خبر جنجالی امروز و عبرت آیندگان از اون یاد کرد این خبره:

فابرگاس و پدرو در لیست فروش بارسلونا

بارسا اعلام کرده هفت بازیکن خود را هرگز در تابستان نخواهد فروخت. والدس، پویول، پیکه، بوسکتس، ژاوی، اینیستا و مسی که بازیکنان اصلی این تیم هستند اعضای این لیست هفت نفره را تشکیل میدهند.
اما اگر برای فابررگاس و سانچس و پدرو پیشنهاد خوبی برسد حتما بررسی خواهد شد.


خیلی جالبه. انگار DNA بارسایی هم به کمک فابرگاس نیومد و این بازیکن که روزی در لندن آقایی میکرد حالا داره به سرنوشت اشخاصی مثل هلب و هانری دچار میشه...

آیا فن پرسی از سرنوشت اشخاصی مثل هلب و هانری و حالا فابرگاس درس میگیره یا اون هم باز طعمه خواهد شد؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 21/2/1391 | 00:33 گفت:

تعصب همه در هارو رو به عقل ميبنده !!!!
------------------------------------------------
بدون تعصب جواب بده ببینم : اون بازی معروفتون با چلسی رو قبول داری داور ...د خودش رو که بارسا ببره ؟؟؟
http://s2.picofile.com/file/7317459458/soccer_photos_94.jpg
و
http://s3.picofile.com/file/7377404080/barca_chelsea.jpg

فقط همینو بگو... آره یا نه... بعد سوال بعدیمو میپرسم....
----------------
قبل از اینکه جوابت رو ببینم اینو بهت بگم : به قران قسم من اگه یه روزی ببینم زمین و آسمون و یوفا دست به دست هم دادن تا آرسنال رو قهرمان کنن(مثل همین کاری که برا بارساتون میکنن) دیگه هیچ جایی نمیگم آرسنالیم... شاید بخاطر باختهاش اشک هم بریزم ولی هیچ جایی از خجالت دم از آرسنالی بودن نمیزنم...
حالا ببینم جوابت چیه آقای بدون تعصب جواب دهنده...؟؟؟!!!
---------------
این page رو bookmark کن تا بحث رو ادامه بدیم آقای بارسا پرست...

like \\m// like

(Hooman sam (Dark metal در 20/2/1391 | 22:56 گفت:

برادر p0 بیا رو دیوار میفهمی چند سالمه...

like \\m// like

hamed در 20/2/1391 | 22:14 گفت:

فقط ارسنال...
اگه ام ویا هم بیاد آرسنال ، ون پرسی هیچ جا نمیره...

p0 در 20/2/1391 | 21:08 گفت:

آقا ميلاد من فقط اين اطلاعات رو فقط در تكميل مطالبي كه آقا احسان از وضعيت مالي بارسا گفت گذاشتم كه شفاف سازي شه وگرنه ميدونم تو سايت آرسنالم :دي
من بي خود كنم كه كسي رو بي منطق بدونم به شرطي كه بحث ها منطقي -مستدل وبه دور از توهين باشه.

milad foadiyan در 20/2/1391 | 21:00 گفت:

منظور از ولا همون ولی بود.

milad foadiyan در 20/2/1391 | 21:00 گفت:

به نظر منم مشکلی نیست یه غیر ارسنالی بیاد اینجا ولا لا اقل اگه میاد در مورد ارسنال بحث کنه.
بودجه و وضعیت مالی بارسا به ما چه ربطی داره؟اینجا ارسناله خواهشا اگه یه غیر ارسنالیم میاد بحث فقط درباره ی ارسنال.
سید بنده خدا فقط میخواست بگه عاقبت رفتن از ارسنال چیه.
اگه من و بقیه ی بچه هارو به غیر منطقی بودن ربط نمیدی.

p0 در 20/2/1391 | 20:38 گفت:

اين مطلب هم در مورد وضعيت مالي بارسا در نقل وانتقالات امسال در تكميل بحث منطقيمون:دي
یکی از مدیران سابق بارسلونا روزی به شوخی گفته بود بهترین وضعیت مالی باشگاه زمانیه که تیم به فینال تمام رقابت ها برسه ولی قهرمان نشه. همین مسئله تا حدودی ثابت میکند که بارسلونا در فصل آینده بسیار بیشتر از 50 میلیون وعده داده شده (در حدود 1 ماه پیش) میتواند در نقل و انتقالات هزینه کند.
ناکامی های هفته گذشته که باعث از دست رفتن لالیگا و لیگ قهرمانان شد باعث شده که بارسلونا در فصل آینده بسیار بیشتر از مقدار پیش بینی شده هزینه کند. در حال حاضر باشگاه در حال بررسی شرایط مالی است ولی زوبیزارتا، مدیر ورزشی باشگاه گفته که بارسلونا هم اکنون در موقعیتی قرار دارد که به طور تقریبی میتواند حدود 100 میلیون یورو هزینه کند

برای بررسی این حرف زوبی باید به بررسی منبع این بودجه بپردازیم. در واقع این بودجه از 4 منبع مختلف تامین میشود که بررسی جز به جز این منابع مشخص کننده دلیل اختلاف بودجه این فصل و فصل گذشته است.

منبع اول، بودجه سالانه باشگاه در نقل و انتقالات است که همان طور که راسل در فصل پیش بیان کرد، باشگاه هر فصل بین 30 تا 40 میلیون میتواند هزینه کند.
منبع دوم پول حاصل از فروش بازیکنان است. گرچه باشگاه هنوز کاملا مشخص نکرده که چه بازیکنانی در این فصل فروخته خواهند شد ولی گمانه زنی ها از فروش کیتا، آدریانو و آفلای خبر میدهد. ضمن اینکه مکسول نیز در نیم فصل به فروش رفته است. مجموع این مبلغ چیزی بین 20 تا 30 میلیون به حساب باشگاه واریز میکند که بنا به تصمیم مدیران این مبلغ مستقیما به بودجه نقل و انتقالات اضافه میشود.

علاوه بر آن در هر فصل مبالغی جهت توزیع بین بازیکنان و کادر فنی بابت پاداش قهرمانی ها در نظر گرفته میشود. این مبلغ در فصل گذشته حدود 30 میلیون یورو بود که در این فصل با توجه به از دست دادن لالیگا و لیگ قهرمانان این پول صرفه جویی شده است که با تشخیص کادر فنی و مدیران تیم مبنی بر نیاز تیم، این پول نیز بابت نقل و انتقالات هزینه خواهد شد

آخرین منبع مالی هفته پیش مشخص شد. گواردیولا با دستمزد سالانه 10 میلیون یورو اعلام کرد که در فصل آینده سرمربی تیم نخواهد بود. تیتو نیز گفته که برای تغییر پست از کمک مربی به سرمربی، نیازی به تغییر در مبلغ قرارداد خود نمیبیند. در نتیجه این 10 میلیون اضافه نیز با تایید مدیران باشگاه به بودجه نقل و انتقالات اضافه خواهد شد

p0 در 20/2/1391 | 20:32 گفت:

در مورد بدهي ها بله درسته خرج حقوق بازيكنا بالاست به دليل جامهاي متعدد كه باعث شده پاداش زيادي به بازيكنا داده بشه وحقوقشون بالا بره اما از لحاظ در آمد زايي بارسلونا همواره جزو 3 تيم پر در آمد اروپا بوده . از لحاظ سيستم مالي اتفاقا به نسبت بقيه باشگاهها كه خيلي ضرر ميدن وضع بارسا خيلي هم بد نيست ولي به هر حال حتما مشكلاتي بوده كه حاضر شدن با موسسه قطري همكاري كنن كه اتفاقا بسياري از مشكلات مالي از اين راه حل شده اما يك نكته :
بارسا براي خريد سسك تا حالا 29 ميليون به آرسنال داده -5 تاش كه قراره خود سسك ظرف 5سال از حقوقش بده -5 تاش هم اگر امسال لاليگا ويو سي ال رو ميگرفتيم به آرسنال ميداديم -- در مورد سانچز تا حالا 26 تا به اودينزه پرداخت شده فكر ميكنم حدود 5 تا امسال بديم اما بقيش به همون دليل بالايي به اودينزه هم نميرسه -پس زياد درست حساب نكردي احسان عزيز! مبلغ قرار داد سانچز هم به هيچ وجه 50 ميليون يورو نبوده حالا اگه به دلار حساب كردي من نميدونم.

سید علی ساداتی در 20/2/1391 | 20:16 گفت:

احسان جان ممنون از نظرت. منم چون میدونستم بارسا مشکل بدهی داره مثل شما میخواستم همین دلیل رو برای فروش احتمالی بعضی بازیکنای بارسا مثل پدرو و سسک و... بیارم و دنبال گردش مالی بارسا بودم تو اینترنت که شما زحمتشو کشیدی...

در ضمن اینو هم بگم: هر خبری رو میشه باهاش هرجوری بازی کرد و منتشرش کرد. مثلا اصل خبر بر میگرده به اینکه بارسا گفته برای 7 بازیکن به هیچ وجه قصد فروش نداریم اما اگه برای بقیه پیشنهاد خوبی به باشگاه بیاد حاضریم روش فکر کنیم... اما رسانه ها میان و میگن که بارسا سسک رو تو لیست فروش گذاشته، پس نمیشه بیایم و بگیم خبر کاملا چرته، مطمئنا از یه جایی ریشه گرفته.

دوم اینکه سسک خودش مطمئنا یکی از سه پاسور برتر دنیاست و شکی توش نیست و نمیتونه صبر کنه تا یکی مثل ژاوی یا اینیستا افت کنن و اون جاشون رو پر کنه، چون سسک هم نیاز به بازی داره. این وسط مشکلات مالی بارسا و نبردن جام هم مزید بر علت شده...

ehsan arabzadeh در 20/2/1391 | 20:07 گفت:

آقای p0 متن بخون اگه بحث منطقی دوست داری اینجا همه منطق دارن مخلص همه آرسنالیهای گل

ehsan arabzadeh در 20/2/1391 | 20:05 گفت:

بارسلونا سیستم مالی خوبی نداره حقوق بالای بازیکناش باعث کلی بدهی شده حتی با وجود اینکه سال پیش 140 ( اگه اشتباه نکنم ) میلیون یورو فقط از قهرمانی جام باشگاها گرفت بازم قرض بالا آورد پس بعید نیس این خبر از همین جا نشئت گرفته باشه
خرید فابرگاس 40 تا سانچز حدود 50تا : 90 تا
حقوق سالانه : مسی 11 ژاوی 7.5 اینیستا 7 ویا 6 پویول 5 فابرگاس 6 : 42.5
یعنی فقط خرج همین بازیکنا میشه قهرمانی جام باشگاها حالا که امسالم هیچ جام معبر و پولسازی نگرفتن پس شایعه میتونه درست باشه

p0 در 20/2/1391 | 18:51 گفت:

آقا هومن نميدونم چند سالته! خيلي خوشحالم كه اطلاعاتت از بارسا از منم بالاتره!!! پس مربي موقت داريم ما نميدونيم!!! به هر حال شما ميتوني بشيني همون اخبار 20:30 رو ببيني تا برات از لابي صهيونيسم بگن يه سرس هم به نظر بزرگان فوتبال در مورد بارسا بزني بد نيست!!! انقدر هم متعصب نباش .تعصب همه در هارو رو به عقل ميبنده .

رضا توپچی در 20/2/1391 | 18:50 گفت:

بابا حیف نیست بخاطر یه لنگی(تلفظ دقیقLONGI) که از فوتبال پاک چیزی نمیفهمه این همه وقت صرف میکنین....
نکته:
رابین که رفتنی نیست خیالتون راحت(اگر بره هم مطمئن باشید لنگ نمی بنده)
اگه فابرگاس تو لیست فروشه به ...
اگه تو لیست نیست اونم به...(حیف مجلس عمومیه وگرنه جای...چندتا جمله خوب میگفتم که بشه آویزه گوش هرچی لنگیه)

(Hooman sam (Dark metal در 20/2/1391 | 17:49 گفت:

عزیزه دلم آقای p0 من کاری به این دستیارش که مربی موقته ندارم...
من اون سرمربی رو میگم که چندوقت دیگه به این صندلی یوفا تکیه میزنه ...
خوشبحال شما که از روی تعصب فوتبال نمیبینی !!! چون غیرت و ارق به فوتبال پاک نداری رفتی طرفدار تیم کثیفی مثل بارسا شدی...آورین آورین آورین !!!!!!
-----------------------------------------
شما که برکنار شدن مربیتون رو انداختن گردن اینکه یه سری حرفای ضد صهیونیستی زده دیگه با چه رویی از پاک بودن تیمتون دفاع میکنین ؟؟؟!!!!
--------------------
گفتم برو و برنگرد واسه همینه که اینجا همه عقده ای هستن ، آره ما هممون اینجا عقده ای هستیم .... ما عقده ی نوشیدن خون یوفاسلونا رو داریم... !! ما تشنه به خونتونیم چون اندازه یه تک ریالی میفهمیم پاک بازی کردن یعنی چی ، میفهمیم اگه بخوایم پاک باشیم مثل همین امسال بالای 15 تا پنالتی واسمون نمیگیرن اما بازم پاک می مونیم تا کل جهان بفهمن بالاخره اون روز میاد که حق به حق دار برسه...
ما این رو میفهمیم که مثل شما که یه دفعه میشید تیم محبوب داورا و ... و... و... و... نمیخوایم باشیم و الا الان 8 سال بدون جام نمیموندیم....

-------------
بازم توضیح خواستی بگو درخدمتم...
------------

unlike \\m// unlike

parsa در 20/2/1391 | 15:56 گفت:

علی جان امکان نداره حتی یک درصد

ehs در 20/2/1391 | 15:52 گفت:

كيتا احتمالا ميره ولي سسك واقعا بعيده!!ون پرسي هم اگه بره با يه قيمت خيلي خوبي راهيه باشگاه ديگه ميشه كه اين هم ميتونه باز واسه ارسنال گزينه خوبي باشه!!بازيكني كه نخواد بمونه رو كه نمي شه به زور نگه داشت!!!كي فكر مي كرد امسال با رفتن سك و نصري تيم 3ام بشه!!!تيمهاي زيادي عين لاشخور ستارهاي ارسنال رو گرفتن اما چيزي كه مهمه اينكه ارسنال هرگز وابسته به يك يا دو تا بازيكن نبوده و نخواهد بود!!

سید علی ساداتی در 20/2/1391 | 15:17 گفت:

سروش جان شما چرا اسفند رو آتیش شدی؟
یه کم لطفا دیدتون رو باز کنید.
بلاگ نویسی در اصل برای اطلاع رسانی بیشتر ساخته شده و این سایت از اونجایی بر مبنای بلاگ نویسی طراحی شد که هر یوزری بتونه بیاد و اخبار و مخصوصا شایعاتی که تو دنیای فوتبال میگذره رو پوشش بده. و بزرگترین جذابیت بلاگ نویسی فوتبالی هم پوشش دادن همین شایعات و اخباره..

من خودم منتقد اساسی همین بلاگ نویسی بودم، اما از حق نگذریم واسه همه جذابیت داره، قرار نیست صبر کنیم و اتفاقات رخ داده رو تو بلاگ بنویسیم، همین شایعات و منابع که شما داری بهش میخندی باعث جذابیت بلاگ نویسی میشه...

soroosh در 20/2/1391 | 14:51 گفت:

منبع مزخرفی مثل triballfootball و بدتر از اون روزنامه خبر ورزشی =))
این از خبر اول
http://www.tribalfootball.com/articles/revealed-barcelonas-star-studded-11-man-shopping-list-3161791
این از دومی
http://www.tribalfootball.com/articles/barcelona-will-consider-offers-all-seven-current-squad-including-cesc-pedro-3157471

محمد حسینی در 20/2/1391 | 14:47 گفت:

میگم چرا طرفدارای باشگاه های دیگه نباید تو سایت باشند؟خوبه این p0 علنا گفت بارساییه تا جایی که توهینی صورت نگیره چه اشکالی داره بحثا هم زیبا تر میشه!!!
علی ارشدی و دیگر دوستان یه فکری کنن ببینن خوبه یا بده

p0 در 20/2/1391 | 14:46 گفت:

'گفتم كه همش بلدين توهين كنيد سعي كنيد فوتبال رو از روي عقده پيگيري نكنيد تا ازش لذت ببريد آرسنالي هاي عزيز :دي
اين دوستان انگار معادله چند مجهولي حل كردن! خب من كه قبلا گفته بودم طرفدار بارسام!
يعني انقدر بحث منطقي براي شما سخته؟؟؟!!!

سید علی ساداتی در 20/2/1391 | 14:45 گفت:

این دو تا خبر رو چندتا سایت اومده، جالب اینکه روزنامه خبر ورزشی امروز هم به این خبر پرداخته!!!

حتی اگه شایعه هم باشه باز جالبه.
در ضمن:

از قدیم گفتن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها...

soroosh در 20/2/1391 | 14:38 گفت:

چی چی گفتی؟
"حالا مربي جديدمون هم كه همون دستيار پپ هستش."
جدیدمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولا همه اومدن گفتن خبر چرته پس انقدر جوش نیار
دوما برو رد کارتو بگیر بارسایی با اون DNA آشغالیتون که حال همه ما از اون DNA اتون و مربی ترسوتون به هم می خوره
دیگه نیای اینجا جوش بیاریا ...

p0 در 20/2/1391 | 14:28 گفت:

نه از مديراي باشگاهمون شنيدم نه تماس تلفني داشتم فقط يكم فوتبال رو با علاقه ( ونه از روي عقده) دنبال ميكنم! شما هم يكم ( فكر ) كني ميفهمي كه اين ديگه آخر چرت وپرته ! يعني آخرشا ! در ضمن بارسلونا چيزي به نام فلسفه داره كه حتي با اومدن مربي جديد هم نبايد منتظر كن فيكون شدن تيم بود! حالا مربي جديدمون هم كه همون دستيار پپ هستش. كسي كه در تموم كارها از جمله جذب بازيكن با پپ همفكري ميكرد. حالا اين دوستمون ميگه ""فابرگاس شانس بیاره مورد علاقه مربی بعدیتون باشه و الا به غلط کردن خودش اطمینان پیدا میکنه..."" والا ديگه زبون من قاصره
در ضمن بحث منطقي كنيد نه توهين! من به كسي توهين كردم؟ نه! فقط استدلال آوردم شما هم استدلال بيارين كه بارسلونا چرا سسك رو بفروشه در حالي كه هنوز پولش رو هم كامل به آرسنال نداده!

soroosh در 20/2/1391 | 14:27 گفت:

این خبر چرت از triballfootball اومد بیرون
حالا رفتن کیتا باز یه ذره عاقلانه هست و فابرگاس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soroosh در 20/2/1391 | 14:26 گفت:

یه جورایی تابلو هست خبر چرته
سال بعد یا نهایتن سال بعدش ژاوی نمی تونه ثابت بازی کنه واسه بارسا و اصولا فابرگاس رو خریدن تا جانشین ژاوی باشه
حالتون خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روح الله نظری در 20/2/1391 | 14:09 گفت:

نه بچه ها امکان نداره بارسلونا فابرگاسو بفروشه.
فابرگاس داره خوب بازی میکنه.بعید میدونم از دستش بدن.

سید سجاد حسینی در 20/2/1391 | 14:05 گفت:

جدی!!!!! منبع خبرت رو بذار. آی چه حالی میده سسک سوسک بشه!

(Hooman sam (Dark metal در 20/2/1391 | 14:00 گفت:

ایشالا که درس میگیره...
مرسی...
-------------
اما منم شک دارم فابرگاس رو بفروشن...
------------
p0 بارسایی تو دوباره برگشتی ؟؟ نمیخوای بری تو سایت انارکی خودتون ؟؟ خودت داری میگی اگه دنبال مهاجم باشیم !! این یعنی چی؟؟؟ نمیخوای بگی که بارسایی نیستی که ؟؟!!!!
برو خدا روزیت رو جای دیگه حواله کنه که اینجا ملت حالشونن از انار و انارفروش بهم میخوره...
فابرگاس شانس بیاره مورد علاقه مربی بعدیتون باشه و الا به غلط کردن خودش اطمینان پیدا میکنه...
برو دیگه برنگرد آقای داورسلونا یا یوفاسلونا یا شانسلونا یا .....(خودت بهتر میدونی)!!!

--------------
unlike \\m// unlike

ehsan arabzadeh در 20/2/1391 | 13:57 گفت:

لایک بابت پستت لایک شدید بابته کامنتت سید :دی

سید علی ساداتی در 20/2/1391 | 13:53 گفت:

یه سوال؟
فروشی نبودن سسک و نداشتن برنامه برای جذب رابین رو خودتون از مدیرای باشگاهتون شنیدی؟ ملاقات حضوری داشتین یا تلفنی بهتون این اطلاعات رو دادن؟ یا نامه زدن بهتون؟
نکنه بدون هماهنگی با شما و خود سرانه میخوان سسک رو بفروشن؟؟؟!!!
یه تماسی باهاشون بگیر و جویای احوال شو به ما هم خبر بده...

p0 در 20/2/1391 | 13:47 گفت:

كمتر چرت بگيد!!! خودتون از اين جمله خندتون نميگيره " فابرگاس و پدرو در لیست فروش بارسلونا" براي 2 ستاره لاماسيايي بارسا!!! پدرو به دليل مصدوميت اين فصل خيلي ندرخشيد اما سسك خيلي خوب بود ويه جورايي مچ شدنش با تيم فراتر از انتظار! تو 2 تا جام يعني سوپر كاپ اروپا و باشگاههاي جهان تو فينال هم گلزني كرد .
خيالتون هم راحت كه همه چيز در مورد فن پرسي وعلاقه بارسا شايعست و بارسا كوچكترين برنامه اي نداره!
اگر به دنبال مهاجم باشيم يورنته گزينه اصليه. نگين اينا رو تورو خدا تارسنالي هاي عزيز