100 گل رابین ون پرسی در 10 دقیقه

نویسنده: محمدرضا

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضا
تمام زندگیم آرسناله !!! و هیچ وقت نمیتونم به تیمی به غیر از آرسنال فکر کنم
کل بازدید: 6,480 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

100 گل رابین ون پرسی در 10 دقیقه

سلام به دوستان آرسنالیگفتم امروز چند کلیپ براتون بذارم که از همه مهمتر 100 گل رابین هست که در یک کلیپ تقریبا 10 دقیقه ای هست ! من خودم این کلیپ ها رو از یوتیوب تو سایت آپارات آپلود کردم و امیدوارم لذت ببرین ! قبلا هم چندتا کلیپ آپلود کردم اما  دوستان دیگه ای براتون گذاشته بودن که دیگه اونا رو نمیذارم!

این لینک گلهای رابین هست :
http://www.aparat.com/v/616847609789b5c3f4b97961acb2ebf9219144

این کلیپ درگیری رابین و تیم کرول دروازبان نیوکاسل:
http://www.aparat.com/v/bc065965d1af28e41f8676dbffc4653c219041

این کلیپ هم درگیری فریمپونگ با نصری :
http://www.aparat.com/v/216473437ccf23ff78da16ed03aa39e7219127


اگه کلیپ دیگه ای که قشنگ بود و خواستم بذارم اگه این پست نرفته بود تو هیستوری همیجا میذارم !!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد اصغری در 18/3/1391 | 23:36 گفت:

سپاس فراوان

parsa در 17/3/1391 | 13:06 گفت:

دمت گرم

علی ارشدی در 17/3/1391 | 01:00 گفت:

مرسی رفیق

Keivan در 17/3/1391 | 00:30 گفت:

دمت گرم عالی بودن مخصوصا گلهای رابین...ادامه بده...

محمدرضا در 17/3/1391 | 00:03 گفت:

آقا محمد سعی میکنم پیداش کنم !!!

محمد حسینی در 16/3/1391 | 23:19 گفت:

دستت درد نکنه
یه کیلیپ هست گل های پودولسکی روشم آهنگ لو لو لو لوکاس پودولسکیم روشه اگر گیرش آوردی لینک یوتیوبم بدی ممنون میشم هر چی میگردم نیست اون ویدئو!!!!
رو آپاراتم آپلود کنی بچه ها هم ببینن دیگه چه عالی

soroosh در 16/3/1391 | 23:16 گفت:

وای من عاشقم فریمپونگ ام
امیدوارم یه روزی بیاد که بزرگ تر و قوی تر از اسین بشه هر چند مطمئنم اون روز میاد و این هم برای فریمپونگ عزیزم

محمدرضا در 16/3/1391 | 22:51 گفت:

آقا رامتین اگه هر وقت دیدی من نذاشتم اگه خواستی میتونی بذاری !! برای من اصلا مشکلی نیست !!

مصطفی کاظمی در 16/3/1391 | 22:32 گفت:

آقا مرسی از تو ولی کیفیتشو کجای دلم بزارم؟!؟!

مهدی افسرده در 16/3/1391 | 22:29 گفت:

دستت درست

امشب یادتون نره به ماه نگاه کنین

رامتين كاوياني در 16/3/1391 | 22:25 گفت:

دستت درد نکنه ولی کلیپای اپاراتو من میذاشتم تو سایت با این کارت من دیگه بیکار شدم
اگه هرکی یکار کنه جیلی بهتره مثلا تو کلیپ از یو تیوپ بزار

فرهاد در 16/3/1391 | 22:18 گفت:

کیفیت گلهای رابین خوبه؟؟؟؟

nima در 16/3/1391 | 22:06 گفت:

من از این پست های کلیپ دار خوشم میاد دستت درد نکنه!
میگم این مجریه چی گفت یه دفعه 2 تایی با هم خندیدن؟؟؟رابینو مسخره کرد؟؟؟