دیگه باید رابینو رفتنی بدونیم

نویسنده: محمد عرفان مرادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد عرفان مرادی
از 6 سالگی طرفدار آرسنال هستم و می مونم
کل بازدید: 8,795 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دیگه باید رابینو رفتنی بدونیم

کوچ یک کاپیتان دیگر...
سایت های میرر، دیلی میل ، مترو  و ساکرنت انتقال روبین رو به یووه تا حد زیادی قطعی دونستن . یه خبر دیگه هم تو سایت طرفداری خوندم که نوشته بود ساکرنت ایجنت فن پرسی انتقال این لعنتی رو به یووه تایید کرده . فن پرسی فاتحه فوتبالتو بخون.

ولی امسال با همون الیویه ژیرو جای رابین پر می شه تازه ممکنه که فرناندو یورنته هم بیاد . 
کاپیتانی تو آرسنال مثل کاپیتانی تو تیم مدارس شده که هر سال عوض میشه . اگه سال بعد هم فرمائلن رو تو بارسلونا دیدید تعججب نکنید .

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 13/5/1391 | 19:33 گفت:

نمیدونم والا چقد قضیه این رابینو کش دادن،نباید به این جاها میکشید دیگه!!!

حمید پیرنیا در 13/5/1391 | 18:08 گفت:

من موندم یووده چی داره که میخاد بره اونجا. یووه که دیگه مربیم نداره سال بعدم حتما گند میزنه. کونته و بونوچی محروم شدن . کنته یک سال و نیم

احسان در 13/5/1391 | 03:36 گفت:

اینقد به این بنده خدا فحش ندین هنوز که نرفته

sepehr najafian در 13/5/1391 | 02:10 گفت:

بهتر نيس بنتنرو نگه داريم

hesam در 13/5/1391 | 01:36 گفت:

اگه کازورلا و شاهین بیان احتمالن میمونه.وقتی ببینه تیم بهتر شده میمونه.چون تیم ما+کازورلا و شاهین از یووه قطعن قویتره......فقط یکم شعور میخواد که رابین داره!!http://arsenal.ir/images/smile/18.gif

علی ارشدی در 13/5/1391 | 01:11 گفت:

کسی نظر من رضا توپچی و وحید رو خوند؟

رضا توپچی در 13/5/1391 | 01:08 گفت:

این خبر رو همه فهمیدن یکی از ایجنت های رسمی فیفا داده نه ایجنت رابین،تازه طرف هم نظر خودشو داده...

ArSeNaL در 13/5/1391 | 01:04 گفت:

اقا بزار بره به درک شاهد افتش میشیم هالا میبینیم مسه سگ پشیمون میشه
به خدا قسم تو بازی های که میدیدم راهت تو 1 بازی 2 تا موقعیتی گل نمی کرد {بازی با میلان 2 قدمی و بازی کوین پارک 2 تا تک به تک که اخر سر هم 2.1 باختیم و .....} که اگه میدادی به ژیرود گل می کرد
امسال شاهد بازی درخشان ژیرود باشید میبینید کی بهتره
ژیرود====

احمد ولی خلف در 13/5/1391 | 01:00 گفت:

امیدوارم اگه رفت دوباره اون مصدومیتای قبلی بیاد سراغش که معنی نمامردیو بفهمه

vahid در 13/5/1391 | 00:46 گفت:

بابا جو ندید تو رو خدا هنوز هیچی معلوم نیست این مردک که لعنت خدا برش باد اصلا ایجنت رابین نیست مدیر برنامه های ونپرسی کیس واس ـه این یارو ایجنت فیفای نه رابین

شایان در 13/5/1391 | 00:33 گفت:

بره... نصری رفت...فابرگاس رفت...خیلی ها رفتن... اما آرسنال است که میماند و بس

HOSSEIN در 13/5/1391 | 00:26 گفت:

ذار بره این بی غیرت پول پرست نمک به حروم.نمک خورد و نمکدونو شکست.حالا جای شکرش باقیه تو شانچستر نمیره دیگه اگه اونجا میرفت فوش های "ک" دار بهش میدادم!!!!!!
اگه بره دلم میشکنه خداایشالا دلتو بشکنه نامرد.وااااااااااااااااااااااااااای چقدر احساسی سخن روا داشتیم.خدائیش ودمان کیفیدیم!!!!1

میثم در 12/5/1391 | 23:55 گفت:

خبرنگار هلندی معتقد است رابین ون پرسی در آرسنال خواهد ماند.

منبع:Gunnerstrust.com

رابین ون پرسی کاپیتان باشگاه آرسنال با تیم به تور آسیا نرفته است و مشغول تمرین در زمین تمرینی کالونی لندن به همراه دیگر هم تیمی ها و خرید های جدید است که آنها هم به تور نرفته اند.

وضعیت رابین همچنان نامشخص باقی مانده است اما آرسن ونگر دیروز اعلام کرد که هیچ پیشنهادی برای رابین وجود ندارد. ضمن اینکه دو باشگاه یوونتوس و سیتی هم به طور ضمنی شایعات را رد کرده اند.

اکنون مارسل ون در کران خبرنگار هلندی که با رابین مستقیما در ارتباط است، در مصاحبه ای رادیویی با خبرگزاری تاک اسپورت در مورد وضعیت رابین صحبت کرده است. او معتقد است رابین در آرسنال خوشحال است.

" همیشه گفته ام که رابین ونپرسی در آرسنال خیلی خوشحال بوده است و همه مخصوصا در انگلستان این مسئله را فراموش می کنند که رابین هیچ وقت نگقته است که 'میخواهم آرسنال را ترک کنم و خواهان انتقال هستم.'

تنها چیزی که قبل از رفتن به یورو گفته است، این بود که 'در حال حاضر نمیخواهم قرارداد جدیدی امضا کنم'. این مسئله تفاوت زیادی با آنچه گفته و نوشته می شود، دارد.

فهمیده ام که او خیلی خیلی خوب در زمین تمرینی آرسنال تمرین می کند و در کنار بازیکنان خوشحال است و دیگر بازیکنان هم از حضور او خوشحالند. با او در ارتباط بوده ام و او بسیار مثبت به نظر می رسد. از نظر من، سخت است که ببینیم او اینجا را ترک کند. "

* این ترجمه به صورت شنیداری از روی فایل صوتی مصاحبه انجام شده است.

میثم در 12/5/1391 | 23:51 گفت:

خیلی با حال تشریف دارین بهتر از پستی که من گذاشتم تا وحید رو دباره مطالعه کنی و در مورد پستی که گذاشتی تجدید نظر کنی

mohammad ali در 12/5/1391 | 23:47 گفت:

man vaghean delam mikhad bere

saeed در 12/5/1391 | 23:46 گفت:

برو رابین که خدا لعنتت کنه امید وارم مصدوم بشی وتو همون تیم مافییای کثیف که فقط بلدن داور بخرن وتو اون لیگ بی کیفیت با فوتبال خدا حافظی کنی تا ابد آرسنال

علی ارشدی در 12/5/1391 | 23:40 گفت:

اون ایجنت رابین نبوده!!!!!!!!!! یه بابای ایتالیایی بوده به اسم پاریسی(بلکه پاریزی) البته ایجنت ولی ایجنت رابین نیست