دیگه باید رابینو رفتنی بدونیم

نویسنده: محمد عرفان مرادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد عرفان مرادی
از 6 سالگی طرفدار آرسنال هستم و می مونم
کل بازدید: 8,862 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

دیگه باید رابینو رفتنی بدونیم

کوچ یک کاپیتان دیگر...
سایت های میرر، دیلی میل ، مترو  و ساکرنت انتقال روبین رو به یووه تا حد زیادی قطعی دونستن . یه خبر دیگه هم تو سایت طرفداری خوندم که نوشته بود ساکرنت ایجنت فن پرسی انتقال این لعنتی رو به یووه تایید کرده . فن پرسی فاتحه فوتبالتو بخون.

ولی امسال با همون الیویه ژیرو جای رابین پر می شه تازه ممکنه که فرناندو یورنته هم بیاد . 
کاپیتانی تو آرسنال مثل کاپیتانی تو تیم مدارس شده که هر سال عوض میشه . اگه سال بعد هم فرمائلن رو تو بارسلونا دیدید تعججب نکنید .

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 13/5/1391 | 19:33 گفت:

نمیدونم والا چقد قضیه این رابینو کش دادن،نباید به این جاها میکشید دیگه!!!

حمید پیرنیا در 13/5/1391 | 18:08 گفت:

من موندم یووده چی داره که میخاد بره اونجا. یووه که دیگه مربیم نداره سال بعدم حتما گند میزنه. کونته و بونوچی محروم شدن . کنته یک سال و نیم

احسان در 13/5/1391 | 03:36 گفت:

اینقد به این بنده خدا فحش ندین هنوز که نرفته

sepehr najafian در 13/5/1391 | 02:10 گفت:

بهتر نيس بنتنرو نگه داريم

hesam در 13/5/1391 | 01:36 گفت:

اگه کازورلا و شاهین بیان احتمالن میمونه.وقتی ببینه تیم بهتر شده میمونه.چون تیم ما+کازورلا و شاهین از یووه قطعن قویتره......فقط یکم شعور میخواد که رابین داره!!http://arsenal.ir/images/smile/18.gif

علی ارشدی در 13/5/1391 | 01:11 گفت:

کسی نظر من رضا توپچی و وحید رو خوند؟

رضا توپچی در 13/5/1391 | 01:08 گفت:

این خبر رو همه فهمیدن یکی از ایجنت های رسمی فیفا داده نه ایجنت رابین،تازه طرف هم نظر خودشو داده...

ArSeNaL در 13/5/1391 | 01:04 گفت:

اقا بزار بره به درک شاهد افتش میشیم هالا میبینیم مسه سگ پشیمون میشه
به خدا قسم تو بازی های که میدیدم راهت تو 1 بازی 2 تا موقعیتی گل نمی کرد {بازی با میلان 2 قدمی و بازی کوین پارک 2 تا تک به تک که اخر سر هم 2.1 باختیم و .....} که اگه میدادی به ژیرود گل می کرد
امسال شاهد بازی درخشان ژیرود باشید میبینید کی بهتره
ژیرود====

احمد ولی خلف در 13/5/1391 | 01:00 گفت:

امیدوارم اگه رفت دوباره اون مصدومیتای قبلی بیاد سراغش که معنی نمامردیو بفهمه

vahid در 13/5/1391 | 00:46 گفت:

بابا جو ندید تو رو خدا هنوز هیچی معلوم نیست این مردک که لعنت خدا برش باد اصلا ایجنت رابین نیست مدیر برنامه های ونپرسی کیس واس ـه این یارو ایجنت فیفای نه رابین

شایان در 13/5/1391 | 00:33 گفت:

بره... نصری رفت...فابرگاس رفت...خیلی ها رفتن... اما آرسنال است که میماند و بس

HOSSEIN در 13/5/1391 | 00:26 گفت:

ذار بره این بی غیرت پول پرست نمک به حروم.نمک خورد و نمکدونو شکست.حالا جای شکرش باقیه تو شانچستر نمیره دیگه اگه اونجا میرفت فوش های "ک" دار بهش میدادم!!!!!!
اگه بره دلم میشکنه خداایشالا دلتو بشکنه نامرد.وااااااااااااااااااااااااااای چقدر احساسی سخن روا داشتیم.خدائیش ودمان کیفیدیم!!!!1

میثم در 12/5/1391 | 23:55 گفت:

خبرنگار هلندی معتقد است رابین ون پرسی در آرسنال خواهد ماند.

منبع:Gunnerstrust.com

رابین ون پرسی کاپیتان باشگاه آرسنال با تیم به تور آسیا نرفته است و مشغول تمرین در زمین تمرینی کالونی لندن به همراه دیگر هم تیمی ها و خرید های جدید است که آنها هم به تور نرفته اند.

وضعیت رابین همچنان نامشخص باقی مانده است اما آرسن ونگر دیروز اعلام کرد که هیچ پیشنهادی برای رابین وجود ندارد. ضمن اینکه دو باشگاه یوونتوس و سیتی هم به طور ضمنی شایعات را رد کرده اند.

اکنون مارسل ون در کران خبرنگار هلندی که با رابین مستقیما در ارتباط است، در مصاحبه ای رادیویی با خبرگزاری تاک اسپورت در مورد وضعیت رابین صحبت کرده است. او معتقد است رابین در آرسنال خوشحال است.

" همیشه گفته ام که رابین ونپرسی در آرسنال خیلی خوشحال بوده است و همه مخصوصا در انگلستان این مسئله را فراموش می کنند که رابین هیچ وقت نگقته است که 'میخواهم آرسنال را ترک کنم و خواهان انتقال هستم.'

تنها چیزی که قبل از رفتن به یورو گفته است، این بود که 'در حال حاضر نمیخواهم قرارداد جدیدی امضا کنم'. این مسئله تفاوت زیادی با آنچه گفته و نوشته می شود، دارد.

فهمیده ام که او خیلی خیلی خوب در زمین تمرینی آرسنال تمرین می کند و در کنار بازیکنان خوشحال است و دیگر بازیکنان هم از حضور او خوشحالند. با او در ارتباط بوده ام و او بسیار مثبت به نظر می رسد. از نظر من، سخت است که ببینیم او اینجا را ترک کند. "

* این ترجمه به صورت شنیداری از روی فایل صوتی مصاحبه انجام شده است.

میثم در 12/5/1391 | 23:51 گفت:

خیلی با حال تشریف دارین بهتر از پستی که من گذاشتم تا وحید رو دباره مطالعه کنی و در مورد پستی که گذاشتی تجدید نظر کنی

mohammad ali در 12/5/1391 | 23:47 گفت:

man vaghean delam mikhad bere

saeed در 12/5/1391 | 23:46 گفت:

برو رابین که خدا لعنتت کنه امید وارم مصدوم بشی وتو همون تیم مافییای کثیف که فقط بلدن داور بخرن وتو اون لیگ بی کیفیت با فوتبال خدا حافظی کنی تا ابد آرسنال

علی ارشدی در 12/5/1391 | 23:40 گفت:

اون ایجنت رابین نبوده!!!!!!!!!! یه بابای ایتالیایی بوده به اسم پاریسی(بلکه پاریزی) البته ایجنت ولی ایجنت رابین نیست