شاماخ رفت

نویسنده: محمد عرفان مرادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد عرفان مرادی
از 6 سالگی طرفدار آرسنال هستم و می مونم
کل بازدید: 8,455 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شاماخ رفت

شاماخ رفت


bbc اعلام کرد که شاماخ با قرارداد قرضی 6 ماهه به وستهام پیوست .


Marouane Chamakh

حالا با این اوصاف احتمالا ما هم مهاجم جدید خواهیم خرید چون فقط ژیرو رو داریم مگه اینکه ونگر بخواد به والکات اعتماد کنه و اونو نوک قرار بده که به نظر من اشتباهه والکات به درد گوش می خوره نه نوک
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

نیما در 16/10/1391 | 13:55 گفت:

ولکات اصلا به درد نوک نمیخوره,باور کنین.غریزی کار میکنه فکر نمیکنه.ایشالا نمیره

hamid saadi در 16/10/1391 | 13:20 گفت:

نه برادر من ولکات بهترین مهاجم دنیا میشه اگه بهش فرصت داده بشه
امیدوارم نره

parsa .R در 16/10/1391 | 12:37 گفت:

فرزام جون انطور که معلومه ویا داره میاد یعنی بغل پا چی میشه

farzam در 16/10/1391 | 01:47 گفت:

پارسا جان خرید ویا دووشواری نداره که فقط یکم باید مسیولین سرکیسه رو شل کنن و گدا بازی درنیارن خیلیم عالیه!
محمد رضا جان ما که بالا بریم پایین بیایم امسال قهرمان چمپیونزلیگ نمیشیم چرا بیخود موقعیت به این خوبی(ویا)رو از دست بدیم

HOSSEIN در 15/10/1391 | 23:13 گفت:

سید جان کاوانی چطوره؟!!!

سید محمد رضا در 15/10/1391 | 22:22 گفت:

هولتبی و ویا نمیتونن تو ادامه لیگ قهرمانان بازی کنن
باید یه بازیکن بزرگ از یه تیم معمولی بیاریم ، یعنی ستاره یه تیم معمولی...

parsa .R در 15/10/1391 | 22:16 گفت:

اخ فرزام گفتی بغل پا وای بغل پا خدا یعنی میشه بغل پا وای خدا

farzam در 15/10/1391 | 21:54 گفت:

سینا جون دمت گرم امیدوار کردی ما رو فقط بگو این اخبار ویا رو از کجا میخونی یعنی اعتبارش در چه حده?بیاد که واقعا فوق العاده میشه حداقل تو pes همونجوری که آرشا چند سال دریبل زن ما بود ویا میتونه بغل پا زن ما بشه!

سینا در 15/10/1391 | 21:20 گفت:

خدایی 200 هزار پوند هفتگی برای اشنایدر خیلی زیاده

masoud mahmudpur در 15/10/1391 | 21:11 گفت:

اقا اشنایدر داره میره qpr

masoud mahmudpur در 15/10/1391 | 20:52 گفت:

پیشاپیش در گذشت رضا شاماخ رو تسلیت میگم

محمد عرفان مرادی در 15/10/1391 | 20:37 گفت:

ویا اگه بیاد آرسنال میتونه تو لیگ قهرمانان بازی کنه؟

حمید پیرنیا در 15/10/1391 | 20:34 گفت:

البته خداییش من یکی که اصلا از هولتبی خوشم نمیومد بهتر که رفت ولی واسه ونگر و پرستیز باشگاه زشته که مربی تیم نمیدونه تو بازار چه خبره

سینا در 15/10/1391 | 20:31 گفت:

چیزی که من دیدم بارسا 16 میلیون یا 15 میلیون پوند می خواست الان آرسنال پیشنهاد 13.8 رو داده با دست مزد 110 هزارتا که احتمالا از لحاظ دست مزد مشکلی نیستش فقط می مونه بارسا البته احتمال قرضی هم هستش تا آخر فصل بعد مذاکرات برای خرید دائمی ایش ولی مشکلی دیگه ای که هستش همسر ویا بارداره و نزدیک زایمان که شاید باعث بشه مانع جا به جایی بشه

----------------------------------

دوستان آرسنالی هولتبی هم با تاتنهام به توافق رسید ولی نمی دونم انتقالش زمستونه یا تابستون )

حمید پیرنیا در 15/10/1391 | 20:30 گفت:

بچه ها یه چیزی بگم یکم بخندیم. 5 6 یاعت بعد از اینکه آرسن ونگر گفت علاقه داره هولتبی رو بخره این بازیکن رسما به تاتنهام پیوست. البته توافق رسمی اعلام شده ولی قراره تابستون و به صورت آزاد بره تاتی. تا ونگر بخاد رو یکی تمرکز کنه اون بازیکن 3 تا باشگاه عوض کرده.

farzam در 15/10/1391 | 19:49 گفت:

سینا جان جدی میگی ویا به آرسنال علاقه داره و مذاکرات با ویا جدی شده?

سینا در 15/10/1391 | 19:38 گفت:

خواستی این عکسم می تونی بزاری تو پستت
http://ximg.co.uk/images/phc2395cyn2uuri1nwr1.png

سینا در 15/10/1391 | 19:26 گفت:

ببخشید دومی تابستونه ولی مذاکراتش با آرسنال تو فاز جدی ای هستش

محمود در 15/10/1391 | 19:23 گفت:

سینا:
ویا احتمال انتقالش تو زمستون کمه خانومش بارداره نزدیک زایمان هستش ولی احتمال انتقالش تو زمستون صد درصده
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا سینا خودت حرف خودتو نقض می‌کنی؟!

سینا در 15/10/1391 | 19:12 گفت:

ویا احتمال انتقالش تو زمستون کمه خانومش بارداره نزدیک زایمان هستش ولی احتمال انتقالش تو زمستون صد درصده خودش گفته علاقه منده به آرسنال بیاد البته تلاش های سسک فابرگاس در علاقه مندی ویا به آرسنال بی تاثیر نبوده شاماخ هم بخشی از حقوقش رو هنوز آرسنال میده با وجود انتقال 6 ماهش :-؟؟

amir در 15/10/1391 | 19:05 گفت:

متیو دبوشی هم رفت نیوکاسل
مفت از دست دادیمش و اقعا بازیکن خوبی بود

میثم محمودی در 15/10/1391 | 19:00 گفت:

دمبا با هم رسما به چلسی پیوست با خرید با چلسی فکر کنم یه مهاجم دیگه بخره اونم احتمالا اگر بارسا اجازه بده داوید ویا هستش

محمد مهدی در 15/10/1391 | 18:44 گفت:

اکنون که در نقل و انتقالات زمستانی هستیم چهره های جدیدی در تیم های مختلف خواهیم دید. اینطور که به نظر می رسد در چند روز آینده انتقال نگردو به چلسی حتمی می شود.

بر طبق گزارش سان, سویا به دنبال این است تا با فروش مهاجم 15 میلیون پوندی خود مقداری در آمد داشته باشد و این بدین معناست که چلسی نیمی از راه جذب وی را طی کرده است.