خوب چهارشنبه چی کاره ایم؟؟؟

نویسنده: حامد مبينى

وبلاگ من
نویسنده: حامد مبينى
حامد هستم امسال کنکور دادم... رشتم ریاضی-فیزیک هست....حدود 10 سال پیش توسط کاپیتان تی تی با آرسنال آشنا شدم و دیگه دیوونه ی آرسنال شدم ...همیشه باهاش بودم و هستم و خواهم بود....از اومدن آنری هم دارم از خوشحالی دیوونه میشم...می دونستم یه روز میاد..ایشالا که هر وقت خواست خداحافظی کنه با 14 آرسنال باشه...آرزو هم دارم از نزدیک ببینمش....Be A Gunner For Ever....
کل بازدید: 49,745 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خوب چهارشنبه چی کاره ایم؟؟؟

آقا با این گندی که ساحل عاج بالا اوورده ( حالا چه جورینیو چه دروگبا- اگه دروگبا گند زده بازم فرصت بوده که اون پنالتی گل شه ...به هر حال  ) روحیه پوکییده

حالا تو این اوضاع مرتساکر هم که خوابیده !!!
فرمالن میاد وسط و ژورو ی اسطوره (!!!!!!!!) میاد تو بازی که میترکونیم دیگه وا...توپ نمیزاره رد شه ازش کوووولاااااااااکککک !!!
اون جلو هم ایشالا چمبرلین و آنری و رابین هستن و اگه روحیه جورینیو پوکیده ایشااالا نذازتش....تازه تیم درست شده بودااا...اه اه..:دی
ایشااالا که روانشناسا بجنبند ( البته نه مثل بدن ساز ها )
چه حالی میده 7.1 ببریمشون ::)))))
آنری هم میترکونه چون بازی خداحافظی این مدتشه....


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهران کاظمی در 25/11/1390 | 22:09 گفت:

بچه ها می دونستید یه عکسی شبیه همین آواتار حامد که البته قاب خیلی قشنگ تر و background خیلی بهتری هم داشت با همین حرکت آنری تو یه سالی که الان یادم نمیاد شد بهترین عکس ورزشی سال؟

حامد مبينى در 25/11/1390 | 17:51 گفت:

تئو بود یا سسک؟ یادمه دروازبان 2 شونا گذاشته بودن....کاشکی عقب بیفتیم بعد آنری بیارمون به بازی ...پشت سرشم گارت و گارت بزنیم...:))))

حامد مبينى در 25/11/1390 | 17:37 گفت:

مرسی واسه ابراز احساستون به آواتارم X:X:: :دی
واااای اگه آنری دقیقه 90 به بعد دوباره گل بزنه...مثل همیشه....ایشااالا تئو از پشت 18 به یاد قدیما میچسبونه توپ را به تور....

شاهین فدوی در 25/11/1390 | 17:05 گفت:

میبریییییییییییییییییییییییم
خداکنه ژورو نباشه

احسان در 25/11/1390 | 16:11 گفت:

به تماشاگرای پشت زمینه عکس دقت کنید دهنشون از تعجب وا مونده !!!!!!!!

احسان در 25/11/1390 | 16:11 گفت:

به تماشاگرای پشت زمینه عکس دقت کنید دهنشون از تعجب وا مونده !!!!!!!!

توپچی جنوب در 25/11/1390 | 15:40 گفت:

پسر عکس اواتارت فوق العاده است از اون استپ های مخصوص خودش....

بازی رو میبریم 2بر1

ali jamshidi در 25/11/1390 | 15:26 گفت:

آقا من می گم به خاطر عکست هم که شده هانری گل میزنه.
14 نمک نذر امامزاده صالح که هانری بزنه دوست دارم 2-0 ببریم

ali jamshidi در 25/11/1390 | 15:25 گفت:

وای عجب عکسی پسر

♥Arsenal♥ در 25/11/1390 | 15:16 گفت:

هیچکاره فقط برنده ایم......

رضا عالم در 25/11/1390 | 15:08 گفت:

ترکیب همون ترکیب بازی قبله، فقط ورما میآد دفاع وسط و اگه گیبز هنوز آماده بازی در چنین سطحی نباشه، کوکولین میآد به جاش.
احتمال دیگه ای هم که وجود داره،
با توجه به گلزنی رمزی در بازی قبل و اینکه توی سن سیرو به تحرک بیشتری در خط میانی احتیاج داریم، احتمال حضور رمزی به جای روسیچکی هست.

تعویض های بازی هم اگه اتفاق خاصی نیُفته و مصدوم هم ندیم،
آنری به جای چمبرلین میآد و روسیچکی یا کوکولین (بسته به اینکه جلو باشیم یا عقب!) با رمزی تعویض میشن و در آخر هم آرشا با والکات !

من میگم 3-1 میبریییییم !!!

حمید فرازی در 25/11/1390 | 15:00 گفت:

امیدوارم ببریم

علی ارشدی در 25/11/1390 | 14:57 گفت:

آقا منم فکر می کنم آنری گل بزنه

احسان در 25/11/1390 | 14:47 گفت:

در ضمن لایکککککک آواتار :x

احسان در 25/11/1390 | 14:46 گفت:

حامد جون خودتو کنترل من نگرانتم :D

عزیزم وقتی سانیا و ورما و کوشیلنی اماده هستن نیازی به ژورو نداریم !

در ضمن بعیده هانری از ابتدا بازی کنه احتمالا تئو و چمبو و RVP نوک بازی کنن ! هانری هم تعویضی میاد تو من به دلم افتاده بازم گل میزنه