باز هم ویلشر!! + شادی قهرمانان..

نویسنده: arash

وبلاگ من
نویسنده: arash
I love arsenal..!
کل بازدید: 16,716 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

باز هم ویلشر!! + شادی قهرمانان..

قهرمانی آلمان رو به همه ی دوستداران آلمان و بازیکنان بی حاشیه و شایسته ی تیممون تبریک میگم، خیلی دوس داشتم آرژانتین قهرمان شه..من از زمان باتیستوتا و اورتگا و گایاردو و آیمار و کرسپو عاشق آرژانتین بودم، حتی فکرش رو هم نمیکردم آرژانتین تا اینجا بالا بیاد، ولی وقتی اومد باید قهرمان میشد..دیشب جای باتیستوتا خیلی خالی بود!(بچه ها سایت خیلی خلوت شده!! چرا آخه نه به اون روزایی که سر اینکه پستای اسپم نمیذاشت پستای درست درمون بیشتر از چند ساعت رو صفحه اول سایت بمونن نه به الان که در به در میام تو سایت به امید اینکه یکی یه پست اسپم بذاره، در ضمن من از قدیمیای سایتم هاا..سایت هیچ وقت اینجوری نبوده نگید دلیلش تعطیلاته!!)

 آقا قبل از همه چی این چه کارایی ویلشر انجام میده؟؟!! من یکی از بزرگترین طرفدارای ویلشرم ولی دوری زیاد از حد از فوتبال خیلی بهش لطمه رده، این فصل اولتیماتوم جکیه!!


 حالا برسیم به قهرمانای دیشبمون،
خانومِ بازیکن شکلاتمون بهش خوب رسیده!!

https://www.anonimg.com/img/5dc667d4cfe7d9e57f3fa72d32716883.jpg
https://www.anonimg.com/img/effebbde8e06b485a783f792d22b9ae5.jpg
 

به امید اینکه قهرمانانمون با روحیه برگردن، باشگاه بهشون استراحت داده و هیچکدوم به بازیای پیش فصل نمیرسن، فکر کنم تا 8 آگوست، بازی کامیونیتی شیلد با من سیتی 10 آگوسته (بازم مطمئن نیستم اگه اشتباه میکنم بگید اصلاح کنم)جمع فوتبالی اهالی سیاست..هیچکی جام جهانی رو مثل پولدی نگذروند، واسه خودش زندگی کردااا..کلا یه نیمه بازی کرد و هزار تا سلفی انداخت و عشق و حال کرد، در نهایت هم عکس زیر بدون شرح جامش رو تکمیل کرد!!

https://www.anonimg.com/img/0fbf168807cb8d7bef588e1c1a5e1e28.jpg
 

وقتی پلاتینی میره پیرهن شکلات رو یادگاری بگیره!!میک جگر از خواننده های محبوب من، طرفدار انگلیس بود، فک کنم آرسنالیم باشه، بازی آلمان رو با یه سری مسائل موسیقی ربط داده بود و خیلی تحسینشون کرده بود و پیشبینی کرده بود آلمان ببره..

 
در نهایت هم خریدای خوبمون رو تبریک میگم، تیم برا قهرمانی بسته شده، یه رمزی آماده و یه اوزیل آماده و یه سانچز آماده و کم شدن مصدومان برا ونگر کافیه که قهرمانمون کنه، البته رقیبامون هم مخصوصا منچستر خیلی خوب دارن تقویت میکنن!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 24/4/1393 | 13:30 گفت:

بازم جکی تمرکز نداره دیگه

arsenal در 24/4/1393 | 11:29 گفت:

جکی شاید گاهی از این کارا بکنه ولی بازیشو زیر سوال نبریم بهتره. شماره ی 10 خیلی ام بهش میاد

arsenal در 24/4/1393 | 11:29 گفت:

جکی شاید گاهی از این کارا بکنه ولی بازیشو زیر سوال نبریم بهتره. شماره ی 10 خیلی ام بهش میاد

arsenal در 24/4/1393 | 11:29 گفت:

جکی شاید گاهی از این کارا بکنه ولی بازیشو زیر سوال نبریم بهتره. شماره ی 10 خیلی ام بهش میاد

arsenal در 24/4/1393 | 11:29 گفت:

جکی شاید گاهی از این کارا بکنه ولی بازیشو زیر سوال نبریم بهتره. شماره ی 10 خیلی ام بهش میاد

arsenal در 24/4/1393 | 11:29 گفت:

جکی شاید گاهی از این کارا بکنه ولی بازیشو زیر سوال نبریم بهتره. شماره ی 10 خیلی ام بهش میاد

علی ارشدی در 24/4/1393 | 11:08 گفت:

دوستان چرا در مورد خدیرا اینجا بحث می کنین

______________________________

لطفا ویلشر رو نکوبید متاسفانه گاهی وقتا از این کارا میکنه اما یادتون باشه اکثر انگلیسیا یه مقدار کله خراب هستن، رونی آدامز گسکوئین و ....

ونگر تونی آدامز رو درست کرد مطمئنا این پسر رو هم درست می کنه

میثم جان شما هم بی انصافی میکنی
مگه میشه کسی ویلشر رو اون اوایلش قبول نداشته باشه؟ بازی با بارسلوناجلوی ژاوی خدایی میکرد

________________________________

@arash فقط به خاطر مشکل فیلترینگ نیست یه بحث دیگه ش اینه که جلوه خوبی نداره خود ما آرسنالیا این مسائل رو پخش کنیم و رو صفحه اصلی سایتمون باشه

ارمان در 24/4/1393 | 06:29 گفت:

نقل قول : نقل قول : همین الان ساعت 1:45شب دارم مینویسم به نقل از سایت گل

ارسنال از خرید خدیرا منصرف شد درخواست هفته ای تا250هزارتا خواسته

خوب یا بد این اتفاق پای نظر خودتون


پاسخ شما : برادر منم خوندم اینو. اولا که این پست تحلیل یکی از کارشناسای سایت گله که اسمش وین ویسیه و نتیجه تحلیلاتشو گفته.دوما هم که دستمزد در خواستی نماینده خدیرا 200 هزارتاس و این آقا گفته اگر خدیرا این قدر بخواد با آرسنال به مشکل برمیخوره و هنوز ونگر چیزی نگفته. سوما هم حالا که بیشترین حقوق رو اوزیل و سانچز با 130 تا می گیرن و بعدشم رمسی با 110 تا، به درک که خدیرا نیاد. واقعا با این حقوقایی که اینا میگیرن 200 تا برا خدیرا زیاده. نهایت 150 تا بسشه


پاسخ شما : خديرا با اين دستمزد بدرد نميخوره بندر شايد پول بيشترى بايد داده بشه تا لوركوزن راضى بشه اما سالى ده ميليون نميخاد تازه بندر جوونه

هادی در 24/4/1393 | 01:26 گفت:

سایت گل الانم زد که دبوشی نزدیکه.تازه گفته مانکوئیلو دفاع جوون اتلتیکو هم داره یه سال قرضل میاد. برای خالی نبودن پشت دستمون خرید خوبیه. دبوشی حتما اعلام رسمیش میاد.

abolfazl alayi fard در 24/4/1393 | 01:21 گفت:

گرت بیل توی رئال 10 میلیون پوند دستمزد میگیره حالا ما برای یک هافبک دفاعی 27 ساله بیایم 10میلیون دستمزد بدیم. پروژه خدیرا تقریبا اشتباه بود از اولش. اشنایدرلین و بندر گزینه های بهتر و به صرفه تری هستن.

ویلشرم گندشو در آورده. باید یک مدت سکو نشین باشه نه نیمکت نشین. نیمکتم جای بازیکن آمادست نه همچین بازیکنی.

به نظر احیای همچین بازیکنی سخت به نظر میاد، امیدوارم احیا بشه ولی احتمال از دور خارج شدنش بیشتره.

فرق آلمانیا با انگیلیسیا اینجا مشخص میشه، اونا دنبال تمرینو پیشرفتو قهرمانی هستن، انگیلیسیا دنبال دعوا تو کلوپ شبانه و پارتی...

باز گیر بدن به لیگ انگلیس(مخصوصا به آرسنال) که چرا زیاد بازیکن انگلیسی نداره.

هادی در 24/4/1393 | 01:06 گفت:

نقل قول : نقل قول : بچه ها من دارم به انتقال دبوشى شك ميكنم چون هر روز ميگن فردا معرفى ميشه اما رسمى نميشه

پاسخ شما : انتقال دبوشی انجام شده س..وقتی تست پزشکی انجام شده ینی شکی توش نیس، ولی مث اینکه تو قراردادشون با نیوکاسل قید شده که تا وقتی که نیوکاسل جانشین واس نگیره اعلام رسمی نشه، خلاصه به خاطر یکی از بندای قراردادش اعلام رسمی نشده..!


پاسخ شما : یانمات بازیکن هلندی هم پست دبوشی، تستای پزشکی نیوکاسلو گذرونده امروز. پنج شنبه از دبوشی رونمایی میشه.

شایان در 24/4/1393 | 01:04 گفت:

متاسفانه تو دنیای امروز ما.. فرق نداره از اروپا گرفته تا آمریکا و آسیا ... کشیدن سیگار به یک مد و فشن تبدیل شده..
واقعا تاسف باره...
تاسف برای همه افرادی که فکر میکنند با یک نخ سیگار کلاس و شخصیت میگیرن...
از افراد کوچیک گرفته تا حتی یک ورزشکار

هادی در 24/4/1393 | 01:04 گفت:

نقل قول : همین الان ساعت 1:45شب دارم مینویسم به نقل از سایت گل

ارسنال از خرید خدیرا منصرف شد درخواست هفته ای تا250هزارتا خواسته

خوب یا بد این اتفاق پای نظر خودتون


پاسخ شما : برادر منم خوندم اینو. اولا که این پست تحلیل یکی از کارشناسای سایت گله که اسمش وین ویسیه و نتیجه تحلیلاتشو گفته.دوما هم که دستمزد در خواستی نماینده خدیرا 200 هزارتاس و این آقا گفته اگر خدیرا این قدر بخواد با آرسنال به مشکل برمیخوره و هنوز ونگر چیزی نگفته. سوما هم حالا که بیشترین حقوق رو اوزیل و سانچز با 130 تا می گیرن و بعدشم رمسی با 110 تا، به درک که خدیرا نیاد. واقعا با این حقوقایی که اینا میگیرن 200 تا برا خدیرا زیاده. نهایت 150 تا بسشه

هادی در 24/4/1393 | 01:04 گفت:

نقل قول : همین الان ساعت 1:45شب دارم مینویسم به نقل از سایت گل

ارسنال از خرید خدیرا منصرف شد درخواست هفته ای تا250هزارتا خواسته

خوب یا بد این اتفاق پای نظر خودتون


پاسخ شما : برادر منم خوندم اینو. اولا که این پست تحلیل یکی از کارشناسای سایت گله که اسمش وین ویسیه و نتیجه تحلیلاتشو گفته.دوما هم که دستمزد در خواستی نماینده خدیرا 200 هزارتاس و این آقا گفته اگر خدیرا این قدر بخواد با آرسنال به مشکل برمیخوره و هنوز ونگر چیزی نگفته. سوما هم حالا که بیشترین حقوق رو اوزیل و سانچز با 130 تا می گیرن و بعدشم رمسی با 110 تا، به درک که خدیرا نیاد. واقعا با این حقوقایی که اینا میگیرن 200 تا برا خدیرا زیاده. نهایت 150 تا بسشه

حامد در 24/4/1393 | 00:49 گفت:

همین الان ساعت 1:45شب دارم مینویسم به نقل از سایت گل

ارسنال از خرید خدیرا منصرف شد درخواست هفته ای تا250هزارتا خواسته

خوب یا بد این اتفاق پای نظر خودتون

arash در 24/4/1393 | 00:21 گفت:

نقل قول : بچه ها من دارم به انتقال دبوشى شك ميكنم چون هر روز ميگن فردا معرفى ميشه اما رسمى نميشه

پاسخ شما : انتقال دبوشی انجام شده س..وقتی تست پزشکی انجام شده ینی شکی توش نیس، ولی مث اینکه تو قراردادشون با نیوکاسل قید شده که تا وقتی که نیوکاسل جانشین واس نگیره اعلام رسمی نشه، خلاصه به خاطر یکی از بندای قراردادش اعلام رسمی نشده..!

مهرزاد در 24/4/1393 | 00:20 گفت:

من از یه چیزی دلم می سوزه انگار یه بچه ی خوبی هست که دوست ناباب اون رو از راه به در کرده. برعکس قیافه ی عصبانیش و دو تا بچه داشتن تو این سن.

arash در 24/4/1393 | 00:19 گفت:

نقل قول : این بازیکن همون بازیکنی بود که به گفته شما ها دی ان ای ارسناله و اینا ....
این بازیکن همون ستاره به قول شماست که اینده داره
این بازیکن همون بازیکنی هست که به زودی به قول شما کاپیتان انگلیس و ارسنال باید بشه
این بازیکن همونی نیست که میگفتید اگر روزش باشه همه رو درو میکنه
اره همونه ولی با چند تفاوت
با این کارش ونگر و ارسنال از همه مهمتر ما طرفداراش رو زیر سوال برد
اخه نمیدونم چی بگم بازیکنی که تو این سطح بازی میکنه باید اینجور کارای غیر اخلاقی داشته باشه
اون از سیگار کشیدنش
اینم از لخت شدنش پیش یه مشت دختر بی بند بار
اره بچه ها این بازیکن رو زیاد گندش نکنید
بیچاره اونایی که زیاد تعصبشو دارن
با این کارش ونگر بذارتش رو نیمکت کل فصل رو چه کیفی داره
این بازیکن شماره ده براش خیلی زود بود
این بازیکن این همه تعریف براش خیلی زود بود
بازیکنی که دو بازی میکنه ده بازی مصدومه که نیاز به تعریف نداره
رمزی دو بازی کرد دو گل و سه پاس گل داد این اقا ده بازی میکنه تا بینم تو کدوم بازی بهتر باشه
بی احترامی نباشه ولی از اولش من این بازیکن رو قبول نداشتم
کافیه این عکس رو طرفدارای تیمای دیگر جزیره ببینن که تا حالا هم دیدن
چطور باید جواب بدین نمیدونم
صدتا حرف شنیدیم تا واقعا ژیرود تموم شد حالا این اقاست
همش گیر خوشگذرونی
هه هه هیچ وقت بازیکن نمیشه
جای پیشرفت نمیبینم تو وجودش
با این کاراش


پاسخ شما : این عکس رو همه دیدن، امروز تو فیسبوک یکی از دوستای منچستریم این رو برام فرستاد!!!

خداییش من خیلی دوسش دارم، بری پستامم ببینی از 8 تا پستم 3 تاش راجب به ویلشرِ، عکس پروفایلمم ویلشرِ..ولی قول داده بود دیگه ازین کارا نکنه، این بار دومشه!!
واقعا این فصل آخرین اولتیماتوم ویلشرِ..

arash در 24/4/1393 | 00:13 گفت:

نقل قول : خیلی ممنون آرش جان

شاید کمی سخت گیرانه به نظر بیاد ولی متاسفانه قبلا تجربه های خوبی در این زمینه نداشتیم


پاسخ شما : گفتم که، من از قدیمیای سایتم، یادمه سایت فیلتر شد، ولی من این عکسارو از سایتای فیلتر نشده ی داخلی ورداشته بودم، فکر نمیکردم آنچنان مشکلی داشته باشه..البته به هر حال شما اینجا ارشدتری حرفت واجب الاجرا..!

arash در 24/4/1393 | 00:09 گفت:

نقل قول : دوستان خواهشن لینک عکسش رو بدید. خواهشن!

پاسخ شما : https://www.anonimg.com/img/e0efadc6287832af6dfca38abbd24707.jpg
لینک عکس ویلشر..خداییش من نمیخوام این بچه کوبیده بشه، ولی یه بار دیگه این کار رو کرده بود و توی تویتر به همه قول داده بود که دیگه ازین کارا نکنه، پست تویترش رو یادمه،عکس زیدان در حال سیگار کشیدن رو شیر کرده بود و عذرخواهی کرده بود...

مهرزاد در 24/4/1393 | 00:07 گفت:

خوب خوب خوب. بعضی از دوستان می دونن که من اعتمادم رو از ونگر از دست دادم و می گم که سیاستی که باید یه مربی داشته باشه رو نداره. اما :::
الان خیلی دوست دارم ونگر یه حال حسابی از این ویلشر بگیره. بعد از ماجرای جیرود + سیگار کشیدن ویلشر + انگشت نشون دادن به تماشاگرهای حریف دیگه بیش از این نباید ادامه پیدا کنه. اگه یه برخورد درست و حسابی باهاش کرد مثلا نیمکت نشینی به مقدار لازم! می گم که ونگر دیگه یه بابای مهربون واسه بازیکنا نیست. اگه الان ونگر کار اساسی بکنه هم امسال جیرود دیگه کار اشتباهی نمی کنن هم بقیه ی اینجا رو خونه ی خاله فرض نمی کنن. با این که بعد پودلسکی ویلشر رو از همه بیشتر دوست دارم ولی باید یکی بزنه زیر گوشش. ورزشکار بره این جور کارا بکنه!؟ ما جان تری رو مسخره کردیم. اون از جیرود که 27 سال هستش و بچه هم داره اون از ایشون که هنوز ریشش در نیومده دو تا بچه هم داره باز از این کارها می کنه.
به پای ونگر میوفتم تو رو خدا حالش رو بگیر تا دوباره بهت (یه خورده) ایمان پیدا کنم.

leo zadoorian در 23/4/1393 | 23:51 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : ینی ویلشر بره بمیره.مردک کودن

پاسخ شما : جریان ویلشر چیه؟چی بوده مگه اون عکسه؟


پاسخ شما : به همراه جو هارت توی یه پارتی در لاس وگاس دیده شده


پاسخ شما : مرسی امین آقا.من که عکسو ندیدم ولی اینجور که آقا میثم گفت دیگه خیلی داره حاشیه میاره تو تیم و انصافا شماره 10 روش سنگینی میکنه برکمپ کجا و این کجا. جکی نکن از این کارا
مهرزاد در 23/4/1393 | 23:40 گفت:

دوستان خواهشن لینک عکسش رو بدید. خواهشن!

مهرزاد در 23/4/1393 | 23:40 گفت:

دوستان خواهشن لینک عکسش رو بدید. خواهشن!

amin در 23/4/1393 | 23:36 گفت:

نقل قول : نقل قول : ینی ویلشر بره بمیره.مردک کودن

پاسخ شما : جریان ویلشر چیه؟چی بوده مگه اون عکسه؟


پاسخ شما : به همراه جو هارت توی یه پارتی در لاس وگاس دیده شده

میثم محمودی در 23/4/1393 | 23:35 گفت:

این بازیکن همون بازیکنی بود که به گفته شما ها دی ان ای ارسناله و اینا ....
این بازیکن همون ستاره به قول شماست که اینده داره
این بازیکن همون بازیکنی هست که به زودی به قول شما کاپیتان انگلیس و ارسنال باید بشه
این بازیکن همونی نیست که میگفتید اگر روزش باشه همه رو درو میکنه
اره همونه ولی با چند تفاوت
با این کارش ونگر و ارسنال از همه مهمتر ما طرفداراش رو زیر سوال برد
اخه نمیدونم چی بگم بازیکنی که تو این سطح بازی میکنه باید اینجور کارای غیر اخلاقی داشته باشه
اون از سیگار کشیدنش
اینم از لخت شدنش پیش یه مشت دختر بی بند بار
اره بچه ها این بازیکن رو زیاد گندش نکنید
بیچاره اونایی که زیاد تعصبشو دارن
با این کارش ونگر بذارتش رو نیمکت کل فصل رو چه کیفی داره
این بازیکن شماره ده براش خیلی زود بود
این بازیکن این همه تعریف براش خیلی زود بود
بازیکنی که دو بازی میکنه ده بازی مصدومه که نیاز به تعریف نداره
رمزی دو بازی کرد دو گل و سه پاس گل داد این اقا ده بازی میکنه تا بینم تو کدوم بازی بهتر باشه
بی احترامی نباشه ولی از اولش من این بازیکن رو قبول نداشتم
کافیه این عکس رو طرفدارای تیمای دیگر جزیره ببینن که تا حالا هم دیدن
چطور باید جواب بدین نمیدونم
صدتا حرف شنیدیم تا واقعا ژیرود تموم شد حالا این اقاست
همش گیر خوشگذرونی
هه هه هیچ وقت بازیکن نمیشه
جای پیشرفت نمیبینم تو وجودش
با این کاراش

فامیل دور در 23/4/1393 | 22:21 گفت:

نقل قول : نقل قول : هنوز هیچکس نمیدونه که اون جام اسمش خیریه س نه سوپرکاپ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ شما : یعنی اسمش اینقدر مهمه!


پاسخ شما : بله ولی کلی گفتم.انگلیسیا همیشه تو کار خیرن

علی ارشدی در 23/4/1393 | 22:18 گفت:

@ ali
لطفا دقت بیشتری در انتخاب لحن صحبت هاتون داشته باشید

masoud mahmudpur در 23/4/1393 | 21:40 گفت:

مرسی

leo zadoorian در 23/4/1393 | 21:13 گفت:

نقل قول : هنوز هیچکس نمیدونه که اون جام اسمش خیریه س نه سوپرکاپ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ شما : یعنی اسمش اینقدر مهمه!

فامیل دور در 23/4/1393 | 20:51 گفت:

هنوز هیچکس نمیدونه که اون جام اسمش خیریه س نه سوپرکاپ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علیرضا در 23/4/1393 | 19:53 گفت:

نقل قول : ویلشر هم که رفت تو آفساید با این کاراش
کلا کپی برابر اصله پل گسکوئینه
میک جگر رو نیگا،عین دیدی شده
کاش آرژانتین قهرمان میشد


پاسخ شما : مگه چی کار کرده؟

ارمان در 23/4/1393 | 19:47 گفت:

بچه ها من دارم به انتقال دبوشى شك ميكنم چون هر روز ميگن فردا معرفى ميشه اما رسمى نميشه

leo zadoorian در 23/4/1393 | 19:15 گفت:

بچه ها اوزیل پولدی و مرته به تعطیلات رفتن و 8 آگوست بر میگردن و ما 10 آگوست با سیتی بازی داریم تو سوپرکاپ!!!

علی ارشدی در 23/4/1393 | 19:14 گفت:

@حامد رنگی

پلاتینی لباس اوزیل رو گرفت ازش

عکسای جک هم بود ولی چون چندان اخلاقی نبودن گفتم حذف کنه

حامد **رنگی** در 23/4/1393 | 19:10 گفت:

مرسی بابت پستت عالی بود

کسی دلیل لخت شدن اوزیل رو میدونه یا میتونه حدس بزنه؟

عکسای جکی رو هم کاش میزاشتی

mehdi در 23/4/1393 | 18:47 گفت:

داداش ممنون از پست قشنگت پولدی عجب تعطیلاتی داشت خدایی بازی که نکرد اما حسابی شیطونی کرد...

ناصر در 23/4/1393 | 18:44 گفت:

ویلشر هم که رفت تو آفساید با این کاراش
کلا کپی برابر اصله پل گسکوئینه
میک جگر رو نیگا،عین دیدی شده
کاش آرژانتین قهرمان میشد

علی ارشدی در 23/4/1393 | 18:13 گفت:

خیلی ممنون آرش جان

شاید کمی سخت گیرانه به نظر بیاد ولی متاسفانه قبلا تجربه های خوبی در این زمینه نداشتیم

arash در 23/4/1393 | 18:05 گفت:

نقل قول : دوست عزیز لطفا عکسای مربوط به ویلشر رو یا پاک کن که ترجیح همینه
یا به صورت لینک بذار

همین طور عکسای اوزیل و نامزدش و عکس شواینی و پولدی با ریهانا رو هم به صورت لیک بذار

اون موضوع قومی آخر پست رو هم پاک کن
متشکر


پاسخ شما : آقا دیگه خیلی سختگیری میکنید هاا، نگید نگفتی...

رضا در 23/4/1393 | 17:57 گفت:

مسوتی از کرد های ترکیه س به خاطر همین بهش میگن ترک که درسته

آرین در 23/4/1393 | 17:31 گفت:

الان تازه دیدم! عکس لود نمیشد!
پولدی همه جور کار کرده جز فوتبال
ممنون از پستت

علی ارشدی در 23/4/1393 | 17:30 گفت:

دوست عزیز لطفا عکسای مربوط به ویلشر رو یا پاک کن که ترجیح همینه
یا به صورت لینک بذار

همین طور عکسای اوزیل و نامزدش و عکس شواینی و پولدی با ریهانا رو هم به صورت لیک بذار

اون موضوع قومی آخر پست رو هم پاک کن
متشکر

آرین در 23/4/1393 | 17:28 گفت:

جکی چی کار کرده دوباره؟ چی شده؟

arsenal در 23/4/1393 | 17:24 گفت:

اون عکسای مربوط به جکی رو چاک کن لطفا. خودمون نباید بازیکنمونو خراب کنیم که. حالا یه حالی کرده

حامد در 23/4/1393 | 17:21 گفت:

نقصیر جو هارته..جکی رو اقفال میکنه معلومه جکی از اون بچه سرتقاست

بذار همین الان کاراشو کنه وسط فصل باز داستان نشه واسمون

احسان در 23/4/1393 | 17:17 گفت:

likeeeeeeeeeeeeeeeee

arash در 23/4/1393 | 16:53 گفت:

دوستان ترک سایت یه وقت ناراحت نشن، ترکا هزار تا بازیکن خوب چه تو فوتبال ایران چه جهان دارن، ما این یه دونه رو داریم فقط همینجوری خواستم اعلام کنم..امیدوارم فکر نکنید بحث قومیتی و کل کلی بوده، اون عکس رو همینجوری گذاشتم!