چرار اَرسنالی هستیم

نویسنده: farshad khadem

وبلاگ من
نویسنده: farshad khadem
کل بازدید: 11,471 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم" بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم"
هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد
مارکینیوش وینگر آرسنال در آستانه پیوستن قرضی به نوریچ سیتی تا پایان فصل است.

انتقال مارکینیوش گزینه ای برای خرید ندارد و احتمالا در ۲۴ ساعت آینده تایید می شود.

مارکینیوش وینگر آرسنال در آستانه پیوستن قرضی به نوریچ سیتی تا پایان فصل است. انتقال مارکینیوش گزینه ای برای خرید ندارد و احتمالا در ۲۴ ساعت آینده تایید می شود.
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
تبلیغات توپچی

     

چرار اَرسنالی هستیم

سلام گرم به همه دوستان وهواداران گل کانون
چند وقتی بود با نوشته های بی ارزش حود نخواستم وقت شما عزیزان رو بگیرم ولی روزی هم نبود که سری به سایت نزنم واز اخبار ونظر شما هواداران صمیمی  بی اطلاع باشم موضوع رفتن رابین باعث شد چند کلمای قلمی کنم دوستان همه ما از رفتنش ناراحتیم بعضی به او حق میدیم واز مربی ومدیر باشگاه گله دارم بعضی اورا هم ردیف نصری  فبرگاس و...... قرار میدمیم وخائن واساسا نظرات مختلفی وچود دارد اما شخشا با نظر هوادارانی موافقم که ارسنال براشون مهمه وبس این سوال اساسی مهمه که چرا ارسنالی هسم چون متفاوتیم خاصیم به تیم وباشگاهم عشق میورزم کاپ وجام قهرمانی را هم دوست دارم ولی اگر هم اول نشدیم از جمایت تیمم دست نمی کشم چنانچه هفت ساله جامی نبردم ولی ذره ای  هم از اعتبار تیم وباشگاهم کم نشده بلکه به شاهدت حضور شما سروران ونوشته های زیبا تون روز به روز اضافه تر هم شده دوسنتان همه ما دلیل خاص برای اسنالی شدن داریم چرا هوادار بارسلون ورئال نیستیم اونا هرسال یکی دوتا جامو می برن یا اگر طرفدار فوتبال جزیره هستیم چرا منچستر یا چلسی رو انتخاب نکردیم شخصا با احترامی که به همه این تیما و هوادارانشون دارم اَرزو نمیکنم  ارسنال روزی بسبکه چلسی قهرمان بشه دوستان ما هواداران ارسنال کم تیمی رو انتخاب نکریم دلایل فنی  ارزشی زیادی میشه گفت  رابین سالهای خوبی توارسنال بوده همگیبراش ارزو می کنیم هر حا میره موفق باشه ولی اصل ارسناله که موندگاره بامید فصلی متفاوت وباسرفرازی ارسنال همشه محبوب 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 16/4/1391 | 10:49 گفت:

♥آرسنال♥

سعيد توپچي در 16/4/1391 | 01:12 گفت:

فرشاد‌خان، آرسنال با اون ونگربالش يه دونه‌اس، مثل طرفداراش که با اين همه بي جامي هنوزم موندن!

رضا توپچی در 16/4/1391 | 00:47 گفت:

farshad khadem: حرف دل من و اکثر بچه های اینجا رو گفتی،درود بر تو و تفکرات تو

میلاد آرشام در 16/4/1391 | 00:22 گفت:

اونایی که میخوان گوشی ایفون و... و کنسول بازی و ... رو رایگان بدست بیارن اینو بخونن به جان پدر و مادرم واقعیه http://arsentus.blogsky.com/1391/04/16/post-507/

مهرداد در 15/4/1391 | 23:15 گفت:

هانری 4 فصل آقای گل شد فکر رفتنم نکرد حتی با پیشنهاد 70 ملیونی
حالا این یارو 1 فصل آقای گل شده توهم ورش داشته
در ضمن هانری از آرسنال نرفت سیاست باشگاه هلش داد بیرون
من که هیج دلخوری از تی تی ندارم

مهرداد در 15/4/1391 | 23:06 گفت:


فان پرسی ۱/۱۰ کینگ هانری هم نیست
یارو ۸ سال فلج رو نیمکت بوده ۱ فصل خوب شده
دم دروورده میخوام برم
برو ببینم جای دیگه ۱ گل اگه زدی یا هافبکی تغذیت کرد قبوله
تقصیر ونگر هست که ۴ ساله پیش باید میفرستادش تو لیگ ۲ هلند تا پر رو نشه
منم ۸ سال اگه تو آرسنال میبودم سال نهم ۸۰ تا گل میزدم نه ۳۷ تا
برو عیب نداره ژیرو و لوکاس و چمبرلین و آرتتا هستن
جالب اینجاست که میگه الگوی من برکمپ بوده
تو حق نداری اسم برکمپو بیاری
تو اگه ۱۰۰۰۰ تا گلم برا آرسنال بزنی ۱ سال بعد کسی تورو یادش نمییاد
تو شخصیت اسطوره شدنو نداری
برای بار 1000000 اسم هانری رو کنار ونپرسی نزارید

HAMED toopchi در 15/4/1391 | 21:55 گفت:

سلام فرشاد خان. ممنون. اين يارو يه نادان پوچ مغز بي خرده كه عقده هاي سرخورده داره. هر روز هم بن ميشه ولي باز مياد با يه يوزر ديگه عضو ميشه و به كاربرا فحش ميده.. پيگيري ميكنيم به پليس جرايم رايانه اي بگيرن پدرشو در بيارن. شما ناراحت نشيد.
يا علي

حسین در 15/4/1391 | 20:51 گفت:

ممنون خیلی خوب بود حرفاتون.

به نظر من هر هواداری هوادار هر تیمی هم باشه باید این موضوع رو برای خودش جا بندازه و ملکه ذهن خودش کنه که قبل از هر چیزی هر ستاره ای هر جامی تیمش رو دوست داشته باشه.

واقعا فکر کنید اگر قرار بود همه به خاطر جام و ستاره طرفدار تیمشون شده باشن پس چرا توی بازی های همین جزیره تیمایی مثل ویگان و سوانسی و.... توی بازی های خونگی این همه طرفدار و تماشاگر دارن؟؟؟چون تیم شهرشون هست و اون رو فارغ از هر چیزی دوست دارن.

ما هوادارایی که توی ایران زندگی میکنیم باید انقدر علاقه به آرسنال رو به خودمون تلقین کنیم که برامون حکم تیم شهرمون رو پیدا کنه."جنس هواداری" مهم ترین رکن هواداری هست.حتی از "میزان هواداری" هم به مراتب مهم تره.

جنس هواداری یعنی یکی صرفا طرفدار یه ستاره میشه و اون ستاره هرجایی بره اونم طرفدار اون تیم میشه.(البته اینم قابل احترامه و گناه نیست)ولی یکی دیگه تیمش رو دوست داره.فارغ از هر نتیجه و جامی.جنس هواداریمون رو دست کنیم.

ببخشید پرحرفی کردن.بازم ممنون از آقا فرشاد(بزرگتر سایت) به خاطر حرفای خوبش

مجتبی هانری در 15/4/1391 | 20:50 گفت:

درود بر تو آقا فرشاد!!!

انشاالله درست میشه وهمون آرســـــنال همیشگی میشیم!!

حرفات را قبول دارم رابین هر جا میره امیدوارم موفق بشه البته به دلیل نفرتی که از بارسلو یوفا دارم فقط امیدوارم اون جا نره الان از بازیکنان قدیمون فقط رابین مونده بود که اونم داره میره ولی با توجه به سنش بهترین تیم برای آینده ش همین آرسناله حالا تصمیم با خودش عاشقانه دوستش دارم .

مجتبی هانری در 15/4/1391 | 20:49 گفت:

درود بر تو آقا فرشاد!!!

انشاالله درست میشه وهمون آرســـــنال همیشگی میشیم!!

حرفات را قبول دارم رابین هر جا میره امیدوارم موفق بشه البته به دلیل نفرتی که از بارسلو یوفا دارم فقط امیدوارم اون جا نره الان از بازیکنان قدیمون فقط رابین مونده بود که اونم داره میره ولی با توجه به سنش بهترین تیم برای آینده ش همین آرسناله حالا تصمیم با خودش عاشقانه دوستش دارم .

مهران کاظمی در 15/4/1391 | 20:12 گفت:

مرسی از شما، همه این حرفا درست ولی جام خیلی مهمه، خیلی

محمد جویبار در 15/4/1391 | 20:10 گفت:

آرسنال تیم متفاوتیه،شبیه آژاکس آمستردام هلند ولیسبون پرتغال که بازیکن های جوون زیادی داره ومعمولا بازیکن بزرگ نمیخره.
از سبک بازی وانتخاب بازیکن های در آرسنال خوشم میاد.یه جورایی آرسنال رو خاص میکنه.
البته تفوت ما با این دو تا تیمی که گفتم در این بوده که ما بازیکن هامون رو برای خودمون پرورش میدادیم نه برای دیگران اما چند سالیه که ما هم شدیم یه مدرسه فوتبال برای پرورش بازیکن های سایر تیم ها.
من آرسنالی بودم،هستم وخواهم بود،حتی اگه ونگر بره.

علی قاسمی در 15/4/1391 | 19:39 گفت:

من دوست دارم ون پرسی بره ... چون قدر 7 سال صبر آرسنال رو ندونست