اَرسنال را چه می شود؟؟؟

نویسنده: farshad khadem

وبلاگ من
نویسنده: farshad khadem
کل بازدید: 10,776 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اَرسنال را چه می شود؟؟؟

 شالکه کم تیمی نیست که شکست ازش خجالت داشته باشه ولی رییس باید کاری کنه که به باختن عادت نکنیم وچرابدبازی میکنیم البته همگی میدونیم برای رقابت در این سطح ولیگ برتر داشته هامون ناچیزه بحث کمبود بازیکن وخریدهای زمستانی هم تکراری وبی فایده .درد اینجاست که چرا روند خوب بازی کردن و روح جنگندگی نزد بازیکنان ومیل به پیروزی در تیم دیده نمیشه .ببازیهای پیش رو که نگاه میکنم چشم انداز جالبی از تیم نمیبینم در زمین خودمون با Q.P.Rویکهفته بعد در الدترافورد با من یو . کابوس باخت فصل پیش با وجود فان پرسی هنوز از ذهن هوادارن پاک نشده حالا بهترین گلزنمونو دودستی تقدیم حریف مستقیم کردیم که مربیش اعتراف میکنه با این تعداد مهاجم موندم از کی استفاده کنم به این نامها توجه کنید .رونی-فانپرسی-هرنانتز - چیچارتو- تازه اسمالین و والنسیا ونانی مصدومند .اصلا قصد ندارم با پیش کشیدن این بحث کلیشه ای ومقایسه مهره های تیمهای دیگه با تیممون جو سایت را نا امید کنم ولی سئوال اساسی اینه دو شکست ظرف 4 روز اَنهم بدین شکل که همه از نحوه بازی تیم ناراحت و در شگفتتد که ارسنال را چه میشود ؟ اگر این روند ادامه داشته باشه میتوان با دادن ایمیل به هواداران از نگرانی اَنان کاست؟ فکر نمیکنم. وجه تمیایز ارسنال با تیمهای دیگه جاه طلبی - میل به پیروزی -وتلاش و جنگدکی تا اَخرین ثانیه بازی بوده . اکنون چی ؟ چه شوکی یا چه نیرویی به تیم تزریق بشه تا ازسنال یه روند گذشته بر گرده ؟ شما دوستان بگید قبلا از نظرات کارشناسانه نه احساسی شما عزیزان سپاس گذارم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farshad khadem در 7/8/1391 | 10:06 گفت:

اَقا کیوان حق با شماست اشتپ شده جو گیر شدم از توجه شما ممنون

Keivan در 6/8/1391 | 10:43 گفت:

چیچاریتو که همون خاویر هرناندزه...
اسمالینگ هم مدافعه...
میمونه کاگاوا و ولبک و دوستان...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
با شهرام موافقم این تیممون با بازگشت مصدوم ها بهتر میشه...البته که موارد دیگه ای هم هست که باید انجام داد...

توپچی جنوب در 6/8/1391 | 02:19 گفت:

به نظر من تنها راه بازگشت آرسنال اینکه یه کم فقط یه کم سیایت باشگاه تغییر کنه نمیگم مثل چلسی یا رئال یا منچستر سیتی خرید کنه نه..من میگم
1- دست مزد رو ببره یه کم بالا ستاره ها رو حفظ کنه.

2-یه دروازبان نامی بخره و خوب که نیازی به تجربه نداشته باشه

3-یه مهاجم گلزن خوب بخره که تو هر فصل بتونه 25 تا گل تو لیگ واسمون بزنه.

به خدا با این مربی و این بازیکن هایی که داریم البته با بازگشت مصدوم ها منظورمه خیلی تیم با کیفیتی خواهیم داشت اگر سه نکته بالا حل بشه.

مریم تجدد در 5/8/1391 | 20:27 گفت:

ارسنال از فصلی که با تجربه هاش رفتن مخصوصا هانری .تقریبا همش اینطوری بوده .تقریبا عادی شده .اماااااااا چرا اینطوری شده ؟واسه هواداراش بحثه اساسی میخواد .یه چیزی یه مشکلی یه نکته ای هست تو باشگاه که ما بیخبریم

farshad khadem در 4/8/1391 | 21:18 گفت:

سلام به پارسا عزیز و همه توپچیهای صبور ونازنین که همواره پشت تیمتون هستید.پارسا جان همیشه وهر روز اینجام واز پستهاوکامنتهای شما استفاده میکنم. در تائید اَقا ارمان الهیاری یاد یک مصاحبه از فابرگاس در فصل 2009-2010 افتادم .بازی ارسنال با لیور پول دز امارت نیمه اول 1-0 لیورپول جلو بود . رییس در رختکن چنان بلایی سر تک تک بازیکنان اورد که فابرگاس عنوان کرد تا کنون همچین رفتاری ار ونگر ندیده نتیجه در پایان 2-1 با گلهای سسک واَرشا بسود ارسنال . شاید یک گوشمالی ...... نمیدونم .ما که به رییس اعتقاد دیرینه داریم .

parsa در 4/8/1391 | 18:58 گفت:

سلام آقا فرشاد.خیلی وقت بود سایت نیومده بودید؟
با تک تک کلماتتون موافقم

Vishka در 4/8/1391 | 18:02 گفت:

بهتره تمرکزو بذارن رو ی جام حذفی

Novin در 4/8/1391 | 17:53 گفت:

ارمان الهیاری

masoud mahmudpur در 4/8/1391 | 17:19 گفت:

اقا این ویلچر کی میاد پس خسته شدیم

حمید pires در 4/8/1391 | 17:04 گفت:

هرچی آقا فرشاد بگه قبول دارم.
همه چی درست میشه الان شرایط خوبی نداریم ولی تا رسیدن به شرایط آرمانی اونقدر دور نیستیم.
اگه منچستر رو مدعی اول قهرمانی بدونیم 6 امتیاز فاصله داریم .
بهترین شوک برای تیم ورود ویلشر و سانیاست.

بهزاد کاویانی در 4/8/1391 | 16:13 گفت:

واقعا به شوک نیاز دارن

masoud mahmudpur در 4/8/1391 | 16:12 گفت:

اگه بخوایم به روند خوبمون برگردیم و روحیه بگیریم باید QPR رو لوله کنیم

آرمان الهیاری در 4/8/1391 | 15:35 گفت:

به قول ما شیرازی ها:
بازیکن های آرسنال توپوزی نخورده هستند
ونگر اینا رو مامانی بار آورده
یکی دلایل بردهای منچستر حتی زمانی که2یا3گل عقب هستند ترس از خشم فرگوسن هست؛
ونگر باید اخلاقشو عوض کنه؛تا بازیکنا ازش بترسن