ژروینیو

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
...
کل بازدید: 33,226 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ژروینیو

فینال جام ملتهای آفریقابچه ها ژروینیو  پنالتی نزد زامبیا قهرمان شد !!!.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

الان برمیگرده روحیه داغون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen در 25/11/1390 | 00:14 گفت:

فدات!!!
عکس 3سال پیشه الان شدم علی دایی!!!

sam baygan در 24/11/1390 | 22:49 گفت:

آقا محسن عجب هیکل ردیفی داری!

سید امین هاشمی در 24/11/1390 | 22:34 گفت:

وای.من الآن فهمیدم محسن جان.خاک تو سرت دروگبا.بیچاره ژروینیو

mohsen در 24/11/1390 | 18:02 گفت:

من که نمیگم تر زده به ساحل عاج ! میگم پنالتی آخر رو نزد زامبیا قهرمان شد الان بر میگرده روحیش خرابه!!!

ramin kazemi در 24/11/1390 | 15:16 گفت:

ژروینیو نبود اصلا ساحل آج به فینال نمیرسید.

علی ارشدی در 24/11/1390 | 13:59 گفت:

جروینیو خوب کار کرد اون دروگبای بی مغز .... عوضی تو جریان بازی یک پنالتی از دست داد پنالتی رو هم جروین گرفته بود خاک بر سرت دروگبا

شایان در 24/11/1390 | 13:36 گفت:

چپوله

mohsen در 24/11/1390 | 13:11 گفت:

جروينيو بازيكن خوبيه فقط كافيه يه بازي رئيس بهش بكه برو داخل بازي هر ... ميخوري بخور حله اعتماد بنفسش بر ميكرده

مهران کاظمی در 24/11/1390 | 12:59 گفت:

من نمی دونم چرا بعضی از بچه ها از ژروینیو بدشون میاد، به نظر من که خیلی بازیکن خوبیه

حاکم 26 در 24/11/1390 | 12:51 گفت:

i loooooooooove that when barca is a pound wao ha ha a
من عاااااااااااااااشق اینم که میبینیم بقیه آرسنالیا هم مثل از بارسا متنفرن و دوست دارن رئال حالشونو بگیره
(از زبون دات ماست:hiiiii)

حمید فرازی در 24/11/1390 | 12:36 گفت:

بهتره اول بازیو کامل ببینید .ژروینیو یه پنالتی گرفت که دروگبا خرابش کرد.در ضربات پنالتی هم فقط ژروینیو خراب نکرد

محمد حسینی در 24/11/1390 | 11:05 گفت:

جروینیو خوبه!بازی خوبه متعادلی داره نه مث ولکات که بگیر نگیر داره

mohsen در 24/11/1390 | 11:02 گفت:

حامد باهت 100% موافقم

ali houshangi در 24/11/1390 | 10:33 گفت:

جروینیهو بازیکن خیلی خوبه گل صعودشونو زد
پنالتی 50 50 یا میره یا نمیره

فرشاد محمودی در 24/11/1390 | 10:28 گفت:

داش چمبو جورشو می کشه خیالی نیست یکی دوهفته هم استراحت کنه واسه ریکاوریش

hamed در 24/11/1390 | 10:14 گفت:

به امید پیروزی مقابل میلان حتی در سن سیرو...

hamed در 24/11/1390 | 10:14 گفت:

مربوط به اینجا نیست ولی دلم نیومد که چیزی نگم چقدر حال کردم که بارسا با اوساسونا باخت و رئال پیروز شد...

اشتباه نکنید من به غیر از آرسنال طرفدار تیم دیگه ای نیستم ولی وقتی بارسا می بازه خیلی به من حال میده...

خدا رو شکر حداقل شاید اینجوری کمی از طرفدار ی های شبکه 3 از بارسا کم بشه...

hamed در 24/11/1390 | 10:09 گفت:

من که بازی های آفریقا رو ندیدم ولی خدا کنه همونجور که حسام میگه باشه وگرنه من از این بازیکن چیزی ندیدم...

mohsen در 24/11/1390 | 09:48 گفت:

5تا پنالتی اول رو زده بودن . تو اون تکیا بود

hesam در 24/11/1390 | 09:30 گفت:

ديشب وقتي فهميدم ساحل با پنالتي حذف شده مطمعن بودم اين گل نکرده,دارم از خنده ميميرم!اخه کي به موجود با اين استيل ميده پنالتي بزنه!!ولي خدايي دقيقه 60 يه پنالتي روش شده دروگبا خراب کرده,بازي قبليم گل پيروزي رو زده بود