بردیم

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
...
کل بازدید: 33,228 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بردیم

بردیمچه حالی داد السیتی رو بردیم .

لطفا احساسات خود را بدون محدودیت بیان کنید !!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا میشه فرق یه تیم با شخصیت با یه تیمی که فکر میکنه شخصیت رو با پول خرید رو فهمید.

راستی به نظر شما این مسیر انحرافی نوعی قرقره از سریال لاسته؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 21/1/1391 | 14:11 گفت:

اين بازي خيلي بيشتر از سه امتياز داشت!!!
همين بازي به كل فصل مي ارزيد!

♥Arsenal♥ در 21/1/1391 | 12:43 گفت:

همین که سیتی قهرمان نشد خودش قهرمانی بود....

*قهقهقهقه*

مجتبی هانری در 21/1/1391 | 07:19 گفت:

تبریک..خوشحال که فقط رو کم کنی برا نصری ،کلیچی

hamed در 21/1/1391 | 00:19 گفت:

عشق است آرسنال...

سعيد توپچي در 20/1/1391 | 23:58 گفت:

به همه آرسناليها تبريک مي‌گم که با جووناي بي ادعامون، کشتي پرزرق وبرق شيخ عرب رو واژگون کرديم. واقعا گل کاشتن

توپچی جنوب در 20/1/1391 | 23:52 گفت:

من مثل یه حیون مشهوری کیف کردم و خونه رو رو سر گذاشتم و هی سمیر نصری رو هووووووووووو میکردم!!!!!!!!!

سید امین هاشمی در 20/1/1391 | 23:44 گفت:

خوشحالم که مانچینی له شد

farshad در 20/1/1391 | 23:21 گفت:

داور پاره پاره............................آخر بازی آرسنال تو امارات بعضی ها میگفتن خیلی ها هم حتما شنیدن دیگه!!!!!!!!!!!

hamid در 20/1/1391 | 23:18 گفت:

بردن تیمای پررو همیشه حس خوبی میده و خوشحالم
ولی هنوز جدول رو که نگاه می کنم به هم می ریزم
18 امتیاز اختلاف با یونایتد ؟! خیلی غیر قابل هضمه ! چرا این یونایتد انقدر نفرت انگیزه ؟

Vishka در 20/1/1391 | 23:12 گفت:

خیلی خوشحالم بردیم عجب وضعیه چه حرصی خوردم که بازی پرسپولیس اینجوری شد بازی رو ندیدیم هیچ یه مشت فحش شنیدیم بازی هم که به نتیجه نرسید.

alireza 9 در 20/1/1391 | 23:11 گفت:

اینبار نصری فرمالیته تو ترکیب بود که ابروش بیش همبازیای سابقش حفظ بشه :یهههههههههههههههه یهه

حمید فرازی در 20/1/1391 | 23:06 گفت:

منم تبریک میگم.حسم هم شبیه همه بچه هاست دیگه.همین!

حسین ملازینل در 20/1/1391 | 22:48 گفت:

همیشه اصالته که می مونه...

farshad در 20/1/1391 | 22:40 گفت:

آقای المانچو: تاریخ را با پول نه میتوان نوشت نه عوض کرد.( یا خرید)

مریم تجدد در 20/1/1391 | 22:29 گفت:

وااااااااااااااااااای حالم خوب نیود الان شارژیدممممممممممممممممممممم.خداااااااااااااااااااااا ایول .مسیر انحرافی نه شبیه فیلم مقصد نهایی 1

کمیل رحیمی در 20/1/1391 | 21:52 گفت:

واقعا آرسنال به همه ثابت کرد همه چیز پول نیست، آره محسن جان مسیر انحرافی بر گرفته از سریال زیبای لاست هستش ولی اون کجا و این کجا هر چند که به صورت طنزه

مهران کاظمی در 20/1/1391 | 21:48 گفت:

من که نمی دونم خوشحال باشم یا ناراحت، از یه طرف ناراحتم که یوناتد قهرمان شد از یه طرف خوشحالم سیتی رو ضایع کردیم رفت

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 21:48 گفت:

ویوااااااااااااااااااااا آرسنال...
پرچم شدید بالاست....
کاش صحنه آخر رمزی پاس میداد تا رابین گل یزنه و اختلافش رو با رونی زیاد کنه...
like like

farhad bj در 20/1/1391 | 21:45 گفت:

3ta tirask in hame mo0giateee goal..kolan kheili kho0b bazi kardim .man city bere polasho0 beshmareeee

iman sanaei در 20/1/1391 | 21:43 گفت:

تبریک میگم به دوستای گل آرسنالی . بعد بازی قیافه مانچو و بازیکنای السیتی واقعا دیدنی بود هاهاهاهاها

HAMED toopchi در 20/1/1391 | 21:41 گفت:

راستي، هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خاك به سرت جورو

دانیال در 20/1/1391 | 21:41 گفت:

من با اون جمله که هوادارا نوشته بودن ( کلاس رو نمیشه خرید) خیلی حال کردم.

تو دهنی بود در حد چی هم به السیتی و هم به na$ri

HAMED toopchi در 20/1/1391 | 21:41 گفت:

واسه همين بازي پرسپوليس داماش آرسنال رو پخش نكردن؟؟؟ ميخواستن مردم فحش بشنون؟؟؟؟ خاك بر سرشون