نیمکت داغ

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
...
کل بازدید: 33,385 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نیمکت داغ


دوستان جای همگی خالی . امروز رفتم زیر پل کریمخان (نشر چشمه) تا کتاب آقای صدر رو بگیرم ......  وقتی از در فروشگاه رفتم تو دیدم یه گوشه نشسته با هوشنگ نصیر زاده


داره راجع به کتابش حرف میزنه و از گرونی  کاغذ و اینا .

وقتی گفتم میشه کتاب منو امضا کنید با متانت تمام اسممو پرسید و امضا کرد و یه عکسم با هم گرفتیم ....

همه اینا به کنار وقتی ازش پرسیدم آرسنال یا منچستر . گفت برو کتاب رو باز کن ببین با چی شروع کردم ... دیدم نوشته : هربرت چاپمن!!!!

فقط یه خواهش بچه من بلد نیستم عکس آپلود کنم میشه راهنمایی کنید !

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 19/2/1391 | 11:12 گفت:

mohsen jan mitooni ketabo vasam begiri,man ehtemalan 4shanbe miam tehran miam azat migiram age nashod k bayad zahmate postesho bekeshi vasam , vali ehtemale ziad .plz telleto bede ya behem ye tak bezan 09116373913

ehs در 19/2/1391 | 00:35 گفت:

دوستان به جاي ما!!
حتما عكسها رو بذار

سید سجاد حسینی در 18/2/1391 | 23:54 گفت:

خوش به حالت!

علی ارشدی در 18/2/1391 | 23:45 گفت:

فرهاد میلشو برام میل کن =))

aragorn_strider5000@yahoo.com

قول میدم هیچ کدوم از پستاتو پاک نکنم =))

سعيد توپچي در 18/2/1391 | 23:26 گفت:

آقا محسن دمت گرم. از اين که بعنوان يه همسنگر همچين افتخاري کسب کردي بسي لذت بردم!
حتما حتما عکستو آپلود کنو پيشنهاد مي‌کنم بجاي آواتارت بزاري

mohsen در 18/2/1391 | 23:23 گفت:

mohamad ali :
داداش امروز تو انتشارات بود . کاشکی میگفتی میرفتم برات میگرفتم .

mohsen در 18/2/1391 | 23:20 گفت:

farhad rahbari : نه عزیز یادم نیس !!
دقیقا به دلیل همین مشخصات که گفتی به نسبت بقیه خیلی توچشم . چون به قول خودت شلوغ هم بود دقت نکردم شرمنده !!!
تازه معلم ادبیاتم هم اونجا بود!!!.
راستی میل صدرم اگه امکانش برات هست برام بفرست . ممنون!

milad foadiyan در 18/2/1391 | 23:16 گفت:

از صدر خوشم میاد ولی یکی 2جا بد ارسنالو کوبوند که از اون صحبتاش خوشم نیومد(اما به طور کلی خیلی قبولش دارم).یه نمونش:
اخرین باری که ارسنال رسید نیمه نهایی لیگ قهرمانان گفت من خیلی خوشحالم که بین غول های عظیم الجثه ی فوتبال اروپا یه تیم کوجیکتر مثه ارسنال تونسته تا اینجا بین مدعیای بزرگ اروپا برسه.
البته یه نکته ی مثبتم این که توی مجله ی سینمایی سینما 24 ازش پرسیده بودن که اگه قرار باشه 2 ساعت از زندگیت مونده باشه و بین دیدن فیلم (eyes wide shut)از استنلی کوبریک(محبوبترین کارگردان صدر)و فوتبالی از ارسنال یکیو انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی؟و صدر در جواب گفته بود قطعا من در زندگی هیچیزو به دیدن فوتبال زیبا وشناور شاگردان ونگر ترجیح نمیدم.

محمد على(اباى) در 18/2/1391 | 22:28 گفت:

in shomarame harki mitoone behem zang bezane age varnadashtam sms bede plz09116373913

محمد على(اباى) در 18/2/1391 | 22:26 گفت:

manm un ketabo mikham yeki mitoone vasam begire,amzaham dashte bashe...post kone vasam...ki in kro mikone?

مصطفی کاظمی در 18/2/1391 | 21:58 گفت:

محسن جان برو این آدرس بعدش سمت چپ آپلود رو بزن صفحه ی مورد نظر میاد،یه سایت خارجیه بی دردسر.
http://www.uploadc.com

علی ارشدی در 18/2/1391 | 21:30 گفت:

عجب!!! هربرت چپمن :)

تو اینترنت سرچ کنی سایت برا آپلود فراوونه

علی ارشدی در 18/2/1391 | 21:30 گفت:

عجب!!! هربرت چپمن :)

تو اینترنت سرچ کنی سایت برا آپلود فراوونه

Farhad Rahbari در 18/2/1391 | 21:30 گفت:

آقا محسن قد بلندی داری؟هیکلتم درشته؟
بابا منم بغلت وایساده بودم(پیش کاغذ کادوها)یادت میاد؟پیراهن آبی پوشیده بودم
چقدر شلوغ بود!!!!!! جاش کوچیکه
منم به صدر گفتم آرسنالیم-کلی حال کرد-بعد یادش انداختم زیر پل گیشارو-خیلی مرد باحالیه-فکرکنم زنشم پشتش نشسته بود
هوشنگم یه مدلیه!!! بهش گفتم رابطتتون با آقای عسگری چطوره؟ گفت:اونو ولش کن بابا!
بعدم صدر 3تا کتاب روزی روزگاری فوتبال+یونایتد نفرین شده+نیمکت داغو مجانی داد بهش
صدر میگفت عادل امشب برنامه داره نتونست بیاد(همچنین رضا جاودانی)
آخر سرم کتابمو دادم امضا کرد+ای میلشم جدا نوشت داد
جاتون خالی

مهدی افسرده در 18/2/1391 | 21:21 گفت:

چه حالی کردی پسر

توپچی جنوب در 18/2/1391 | 21:13 گفت:

خوش به حالت پسر کاش کتابش بوشهر هم میومد.

(Hooman sam (Dark metal در 18/2/1391 | 21:10 گفت:

من از صدر بخاطر طرفداری افراطیش از بارسا بدم میاد...
نمونش اون پنالتی (دایو) اینیستا تو بازی با رئال بود اگه اشتب نکنم...
در کل فکر فوتبالی قشنگی داره اما....!!!
--------
میتونی سایت picofile ثبت نام کنی دادا...


like \\m// like

حسین در 18/2/1391 | 21:05 گفت:

اوووووووووووووووووو ایول پس ارسنالیه!دمش گرم

خیلی دوست می داشتم از نزدیک می دیدمش امیدوارم سلام کاربرای این سایتو بهش رسونده باشی.کتابشم خوندن داره بتونم حتما میگیرم.

برای آپلود عکس سایت مخصوص داره باید از اون بری خودش راهنمایی کرده.تونستی عکس خودت با صدر رو بذار

سعيد غلامي در 18/2/1391 | 21:01 گفت:

مرسي. اي ول