پیش نمایش بازی آرسنال - لیورپول

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
...
کل بازدید: 33,399 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیش نمایش بازی آرسنال - لیورپول

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 12/8/1392 | 00:08 گفت:

امیر صفای نیکو:
R 3 n a l:
امیر صفای نیکو:
شاهکار داوری در بازی منچستر - فولام...3 گل که هر 3 آفساید واضح بود...ایول همینطوری بیاین بالا...

------------------------------------

1 پنالتی واضح رو عادل ترابت هم نگرفت
===============================
واقعا؟؟؟؟احالا هی میگن داوری با منچستر نیست....

------------------------------------------------------------------

برو فیلم بازیو 1 نیگا بنداز میفهمی چقد پنالتی بود

امیر صفای نیکو در 11/8/1392 | 23:41 گفت:

R 3 n a l:
امیر صفای نیکو:
شاهکار داوری در بازی منچستر - فولام...3 گل که هر 3 آفساید واضح بود...ایول همینطوری بیاین بالا...

------------------------------------

1 پنالتی واضح رو عادل ترابت هم نگرفت
===============================
واقعا؟؟؟؟احالا هی میگن داوری با منچستر نیست....

سید حسین در 11/8/1392 | 23:41 گفت:

سوتی جدید و داغ و تازه علیفر ....الان بازی میلان گفت همه میدونید بالوتلی بازیکن عصبانی هست...البته تا وقتی عصبانی نشد آرام هست...!!!!!

M o o r I در 11/8/1392 | 23:20 گفت:

امیر صفای نیکو:
شاهکار داوری در بازی منچستر - فولام...3 گل که هر 3 آفساید واضح بود...ایول همینطوری بیاین بالا...

------------------------------------

1 پنالتی واضح رو عادل ترابت هم نگرفت

mohsen در 11/8/1392 | 23:07 گفت:

دوستان تبریک به همگی

omid در 11/8/1392 | 23:07 گفت:

مهمتر از برد تو دهنی بود که ریییس به اون دسته از مثلا هوادارا زد که با یک باخت الکی و بیخود کل تیم و رییس رو زیر سوال برده بودند زد زنده باد ارسنال زنده باد ریییس بزرگ تبریککککککککککککککک به همگییی

سید حسین در 11/8/1392 | 22:55 گفت:

تبریییییییککک خیلی حال داد مخصوصا کلین شیت

پسر20میلیونی در 11/8/1392 | 22:52 گفت:

تبریکککککککککککککککک

احسان در 11/8/1392 | 19:38 گفت:

اقا این ولکات کجاست؟پس چرا نمیرسه؟قرار بود 2 هفته باشه مصدومیتش...

امیر صفای نیکو در 11/8/1392 | 18:54 گفت:

شاهکار داوری در بازی منچستر - فولام...3 گل که هر 3 آفساید واضح بود...ایول همینطوری بیاین بالا...

mohsen در 11/8/1392 | 18:17 گفت:

قربون همگی

arsenal در 11/8/1392 | 18:08 گفت:

دمت گرم عالی بود

♥Arsenal♥ در 11/8/1392 | 18:07 گفت:

اسپم بود محسن جان ولی دستت درد نکنه باز

امیر صفای نیکو در 11/8/1392 | 18:01 گفت:

چلسی دومی رو هم خورد....ایولللللللللللللل

پسر20میلیونی در 11/8/1392 | 17:11 گفت:

عالی بود محسن جان دستت درد نکنه.